Dodaj do ulubionych

Baba z chlibem

IP: *.centertel.pl 04.06.18, 01:38
Od jakiegoś czasu jakaś baba z psem rozrzuca w nocy chlib na plantach. Ja się pytam!!?? Co to ma być? Czemu władze miasta na to pozwalają? Dlaczego burmistrz pozwala na takie skandaliczne zachowania? Może czas na zmiany??
Edytor zaawansowany
  • Gość: superkarp IP: *.dynamic.chello.pl 04.06.18, 01:46
    prawda! I jeszcze gada do ławki.
  • Gość: kaczka IP: *.centertel.pl 27.06.18, 11:55
    A pies robi hau hau hau
  • Gość: Hańba IP: *.play-internet.pl 04.06.18, 01:48
    Nie wiem jak to jest możliwe, żyjemy w jakimś zacofanym mieście skoro burmistrz nic z tym nie robi! Dla rozluźnienia zagram sobie w gierki planszowe które w okazyjnej cenie zakupiłem w sklepie Bajeczna Zabawka bo co innego nam pozostało?
  • Gość: aezakmi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.18, 15:22
    Mój stary jest fanatykiem Bajecznej Zabawki. Pół mieszkanie zajebane gierkami planszowymi i piórnikami z Robertem Lewandowskim najgorzej.
  • Gość: Babazchlibem IP: *.dynamic.chello.pl 04.06.18, 01:57
    Odwalcie się ode mnie
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 04.06.18, 02:02
    Straszne rzeczy w CCH :(
  • Gość: do pdk IP: 95.51.47.* 04.06.18, 08:18
    ptaszki też chcą jeść a gdyby wszyscy byli tacy,jak ty pdk to nie miałyby może co
  • Gość: pytający IP: *.dynamic.mm.pl 04.06.18, 08:30
    W tym pseudo świętym mieście moherowa bada rozrzucala chlib / i o zgrozo, burmistrz i przewielebny o tym nie wiedzą- zamiast ganiać za każdą babą i hamować jej uczynki lub pomagać wypisać przelew z renciny czy emerytury na nieszczęśnika z Torunia/ bo zapatrzyła się w dziada co gadał do obrazu. Cuda, cuda się w tym mieście wyrabiają. Władzo / wg TVPis matoł wreszcie polska podnosząca się z kolan padajàca na ryj / jak żyć!?
  • Gość: łiszka IP: *.play-internet.pl 04.06.18, 11:41
    Gdyby papież Jan Paweł drugi zobaczył co pan robi, to tymi samymi ustami co całował polską ziemie i zmawiał modlitwe za pokój na świecie napluł by panu w ryj i zajebał plaskuna.
  • Gość: do tych co zbłądzi IP: *.dynamic.mm.pl 04.06.18, 14:52
    łiszka- Bóg zapłać za te głęboko chrześcijańskie słowa, płynące zapewne z głębi duszy i serca. Widzę w nich nie tylko zniszczoną przez was , ciemne tłumiki spuściznę polskiego Papieża/ na którego się powołujecie a postępujecie jak ostatni poganie/ ale także ostatni lednicki przekaz u udziałem waszego epizodycznego psuja konstytucji, regulującej życie normalnych ludzi.
  • Gość: łiszka sriszka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.18, 15:08
    no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2.
  • Gość: w odp IP: *.dynamic.mm.pl 04.06.18, 15:27
    łiszka czy jakiś tam inny porąbaniec - weź wyk zimnej wody albo wylej sobie na łeb cały kubeł pomyj to może otrzeżwiejesz . Jak coś czytasz a nie rozumiesz bo IQ nie starcza to się nie pultaj bo to nic nie da i nie obrażaj i nie przypisuje komuś woli ani intencji, których nie wyraził. Przyjmuję twój głos jako emanację stanowiska ciemnego ludu, do którego składu się nikt nie chce przyznać a ty ni stąd ni zowąd się objwiłeś.
  • Gość: hitmen IP: *.play-internet.pl 04.06.18, 16:02
    Chyba będzie mordobitka.
  • Gość: pis IP: *.static.ip.netia.com.pl 04.06.18, 09:36
    Baba powinna trafić za kratki, bo nie odprowadza podatku od darowizny XD
  • Gość: golabstoppl IP: *.centertel.pl 07.06.18, 22:56
    Baba i chlib. Takie rzeczy tylko w cch. W innych państwach takich cyrków ni ma. A np w Paryżu sa mandaty za karmienie tych fałszywych obleśnych golebi. A teraz planty zajebane chlibem i szczury to jedzo
  • Gość: Staruch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.18, 23:38
    A czy czasem ta baba nie szczy na klomby razem ze swoim czworonogiem? Bo po nocach to różne rzeczy dzieją się. Straszna to jest jednak rzecz. Władze miasta są po prostu do ukarania. Babę też trzeba namierzyć, złapać i koniecznie wywieźć za Wisłę celem policyjnego pałowania. A "chlib" to ty sobie kmiocie zabierz i daj tym biedakom na Grudziądzkiej co to stoją od 6 rano żeby chociaż 20 groszy wyżebrać na ..... kampanię dla nie-Jakiego Trzaskowskiego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.