Dodaj do ulubionych

Studio fryzjerstwa i barberingu Gąski

IP: *.play-internet.pl 04.06.18, 23:06
Jakieś opinie o tym fryzjerze? Jakie cennik? Usługi!?
Edytor zaawansowany
  • Gość: cenzor IP: *.tvgawex.pl 04.06.18, 23:25
    I się zaczyna....BRAK KLIENTÓW??
  • Gość: Klient IP: *.play-internet.pl 05.06.18, 05:16
    Taki brak klientow ze na polowe sierpnia zapisy,idz zobacz i przekonaj się a ciekawość będzie zaspokojona .Są to fryzjerzy którzy w Chełmnie pracowali i maja juz marke wyrobiona ,nie potrzebuja pseudo reklamy na tak szanowanym forum ,ktore jest jedyna rozrywką w mieście.
  • mycch 05.06.18, 12:13
    I po co to krygowanie? Jednego dnia pytamy "jakie opinie?", a na drugi "mają już markę wyrobioną".
    Zareklamujcie się bez zbędnych podjazdów... Nikomu włos z głowy nie spadnie ;)
  • Gość: z ciekawości IP: *.tvgawex.pl 05.06.18, 18:07
    No nic poszłam...ostatni raz. Tak DŁUGO jeszcze nie siedziałam u fryzjera NIGDY. Opowieści o znajomościach może na głupiutkiej nastolatce zrobiłyby wrażenie :) lecz nie na mnie....Ciekawe czy przytaczane osoby wiedzą choćby, że istnieje taka miejscowość jak Chełmno i jak zareagowałyby na przytaczanie ich nazwisk....Jeżeli ktoś na tyle lat porzuca zawód i nagle wraca...No nic ja się przekonałam i osobiście nie pójdę drugi raz. Terminy na sierpnia, przejdż się po salonach w Chełmnie a przekonasz się, że sierpień-wrzesień w 99% z nich jest NIEREALNY.
  • Gość: Gość IP: *.play-internet.pl 06.06.18, 19:37
    Znam ich, cały czas pracowali w zawodzie a wcześniej w CCH byli najlepsi bez dwóch zdań.
  • Gość: hmmm IP: *.dynamic.mm.pl 06.06.18, 19:58
    Twoja wypowiedź pozbawiona jest sensu. Nie rozumiem o czym Ty piszesz? Przemyśl to, co chciałabyś napisać, później to napisz a na końcu przeczytaj i oceń - czy to co napisałaś ma sens. Tak chaotycznego wpisu, pozbawionego jakiejkolwiek logiki dawno nie czytałam :)
  • Gość: tak IP: *.static.ip.netia.com.pl 05.06.18, 13:01
    DRO-ŻY-ZNA.

U normalnego męskiego fryzjera płacę 15zł za ostrzyżenie a tutaj sobie życzą 60zł PRZECIEŻ TO SKANDAL!!
  • Gość: Gość IP: *.play-internet.pl 05.06.18, 13:14
    To po co tam bylas ,cennik jest i kazdy wie ile zaplaci.
  • Gość: renata IP: *.static.ip.netia.com.pl 05.06.18, 15:09
    GDZIE NIBY CENNIK GADA DOPIERO PO OBCIĘCIU KWOTY Z KOSMOSU
  • Gość: zła IP: *.play-internet.pl 06.06.18, 18:31
    A ja Wam życzę powodzenia Gąski i nie przejmujcie się tym rykiem konkurencji, zachowują się jak pies ogrodnika....
    i tak jak już w innym wątku napisałam może być nawet 10 nowych zakładów co przysłuży się nam i kolejki będą mniejsze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.