Dodaj do ulubionych

Brud i syf w salonach fryzjerskich

11.06.18, 16:02
Witam czy ja za dużo oczekuje... Marzy mi się pójść do fryzjera gdzie jest czysty fotel czysta maszynka w miarę pozamiatane włosy.. a tu wchodzę fotel zalepiony od włosów, maszynki Pani nawet nie przetrze po wcześniejszym kliencie już nie mowie tu o dezynfekowaniu bo to to juz w ogóle abstrakcja ale chociaż przedmuchaniu suszarką... Jak już zwrócę delikatnie uwagę żeby te włosy z dmuchała to widzę obrażona jak bym jej ciastka zabrał :) ...
Nie pisze ze wszędzie tak jest ale w większości salonów jest syf!
Edytor zaawansowany
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 11.06.18, 17:49
    Niestety Ameryki nie odkryłeś. Winę za to ponoszą; tolerancja i przyzwyczajenie chłopskich pokoleń katolickiego ciemnego luda do brudu oraz kolejna fikcyjna instytucja w tym kraju od brania pieniędzy podatnika czyli SANEPIDU. Amen.
    PS. A pisać skargi to sobie możesz do Rydzyka i tak nic to nie zmieni.
  • Gość: bałagan IP: *.tvgawex.pl 11.06.18, 21:51
    A ja chodzę do fryzjera xxxxxx aby nie było reklamy i zawsze po mnie jak i przedemną zamiatane a nożyczki dezynfekowane. Może czas zmienić fryzjera?
  • Gość: powiedzonko IP: *.static.ip.netia.com.pl 12.06.18, 09:59
    gąski gąski do dumu XD
  • Gość: be IP: *.dynamic.mm.pl 12.06.18, 12:50
    biomy się, a kogo ? PiSu złego!
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 12.06.18, 13:28
    Będziesz jeszcze się bał pisiorku. Nic nie trwa wiecznie. Każde dojenie kiedyś się skończy.
  • Gość: Vvv IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.18, 17:31
    A co tak źle jest w tym salonie ??
  • Gość: sosna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.18, 13:51
    A ja chodzę do salonu "Freszzz" koło relaksu, bardzo polecam chociaż czasami ciężko o jakieś dobre terminy bo ludzi chodzi pełno

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.