Dodaj do ulubionych

Ślub pani z kwiaciarni z młyńskiej

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.06.18, 06:18
Dziś o 15 w ratuszu odbedzie sie ślub tej co okradła własna rodzine i teraz robi pokazówke dla ludzi.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Chelminianin IP: *.dynamic.mm.pl 16.06.18, 08:25
    Mieszkancu zal Ci dupe ściska, że przepisano jej mieszkanie a nie Tobie.Wczoraj był piątek,wiec trzeba byli to ogłosić w gazecie na pierwszej stronie" Czasu Chelmna "bo nie każdy czyta forum IDIOTO i nie wszyscy będą wiedzieli, ze Edyta ma ślub! !!!
  • Gość: Jaa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 16.06.18, 15:21
    Z Tuskiem?
    Ale jaja
  • Gość: ja IP: *.tvgawex.pl 17.06.18, 11:48
    Z Kaczyńskim ?
    Bo juz wyszedł ze szpitala.
  • Gość: ja IP: *.play-internet.pl 17.06.18, 16:52
    Mialo byc na 170 ludzi wesele a tu było ledwo 40 kolejne kłamstwa jak ten facet pozna prawde o niej to szybciej spie... od niej a ludzie na miescie znaja cała prawde co wyrabiała a nie jej kłamstwa do kazdego cos innego bo nie pamieta co do kogo mowi.
  • Gość: mieszkanka IP: *.dynamic.mm.pl 19.06.18, 22:35
    Ona to jedna wielka pomyłka te jej kłamstwa i oszustwa przechodzą ludzkie pojęcie...przeciez ona ma dwie lewe ręce do roboty na niczym się nie zna...a ten facet zna prawdę o niej ..ze jej nie wstyd...gdzie jakas skrucha sumienie
  • Gość: mieszkanka IP: *.dynamic.mm.pl 20.06.18, 15:42
    Chciałam tu na forum przeprosić za zle osadzenie pani Edyty. Moje słowa nie były adekwatne do sytuacji.Jeszcze raz przepraszam popełniłam błąd.
  • Gość: mieszkanka IP: *.dynamic.mm.pl 20.06.18, 15:53
    Na drugi raz 2razy się zastanowię nim cos napisze serdecznie przepraszam jeszcze raz
  • Gość: Mieszkaniec IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.06.18, 17:53
    Takie coś to może napisać osoba opisywana za tani chwyt.
  • Gość: 1234 IP: *.dynamic.mm.pl 17.06.18, 15:58
    Z Ryszarem Petru!!
  • Gość: a fe IP: *.dynamic.mm.pl 20.06.18, 19:39
    Typowo plotkarski wątek. Kogo to obchodzi? Ale czemu admin-cenzor to dopuszcza? bo w innym wątku złośliwy wpis pod adresem miejscowych notabli został skasowany po 15 minutach. Tak wygląda demokracja jak ktoś się obsra jak przeczyta coś co w jego kurzym móżdżku się nie mieści.
  • Gość: Widz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.06.18, 23:56
    Nie interesuje cie to nie wchodz i nie czytaj.
    Jak byś widdział wiecej od ludzi jak mozna oszukac swoja rodzine i wzbogacic sie na pieniadzach wlasnej matki to bys tez z kochankiem slub wzioł i jechal limuzynom na pokaz.
    Miss chełmna
  • Gość: Zwykły pracownik a IP: *.play-internet.pl 21.06.18, 22:27
    Uuuu widać że ktoś tu nie ma co robić i zajmuje sie nie swoją kieszenią i przedewszystkim nie swoimi sprawami to już raczej przegięcie a już całkiem pakować sie butami komuś w życie Hahah ale pustaki nie stety rosną jak na drzewach owoce
  • Gość: Sąsiadka IP: *.play-internet.pl 24.06.18, 02:29
    Taki post to tylko moze dodac synuś jej młodszy bo taki sam jest jak ona dwie lewe tylko ten starszy co ma dziecko i rodzine to potrafi o rodzine zadbac.Wstyd na całe chełmno, nosa bym nie wytchneła z tej kwiaciarni ze wstydu
  • Gość: Sąsiad haha IP: *.play-internet.pl 24.06.18, 20:36
    Pozdrawiam panią sąsiadkę która wynajmuje mieszkanie a rządzi sie parkingiem jak prezes ps.śmieszy mnie pani piesek :-) ten piesek chyba pani nie lubi jak tak często na parapecie siedzi
  • Gość: Piotr IP: *.play-internet.pl 24.06.18, 21:41
    A ty tam widzisz gdzieś jakiś parking? Bo ja oznakowania nie widzę że to parking.
  • Gość: Sąsiad IP: *.play-internet.pl 24.06.18, 22:37
    Jest to parking dla osób mieszkających wraz z klientami sklepu oczywiście z pozwoleniem od odpowiednich osób a jeśli już taki do przodu to możesz zafundować znak parking nikt sie nie obrazi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.