Dodaj do ulubionych

Myjnia ręczna obok Orlenu

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.06.18, 08:35
Witam polecacie, jak czynne?
Edytor zaawansowany
  • Gość: klientcsw IP: *.dynamic.mm.pl 23.06.18, 17:03
    ja nie polecam, szanowny pan wyciera auto szmatkami, które niestety rysują powierzchnię lakierniczą i zostają ślady, dlatego najczęściej myje auta starszego typu w jasnych kolorach, zresztą za te pieniążki czego innego sie spodziewać. w ciągu całego dnia, jedna gąbka, jedna szmatka, to o czymś świadczy.
  • Gość: Gosc IP: *.play-internet.pl 25.06.18, 19:18
    Szkoda kasy
  • zong33 09.08.18, 11:34
    Witam, również nie polecam.. po myciu auta na tej "myjni" tez dostałam auto porysowane, oczywiscie ten pan twierdził ze to nie u nich...
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.18, 12:28
    dziadostwo nic wiecej, ceny z kosmosu, a jak czynne? jak chce to otwiera, jak chce to zamyka...
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.18, 09:02
    i co z tą myjnią polecacie? bo nie wiem czy jechać
  • Gość: MM IP: 5.174.136.* 18.08.18, 19:44
    Chcesz mieć dobrze umyte auto i to za mniejsza kasę jedź na myjnie jak prowadzi droga na motocross... Ja korzystam i jestem mega zadowolony.
  • Gość: Gosc IP: *.centertel.pl 22.08.18, 07:18
    Też korzystam. Polecam
  • Gość: gość123 IP: *.dynamic.mm.pl 22.08.18, 23:11
    Ja ogólnie polecałbym większe miasto, gdzie pracownicy na bieżąco są szkoleni, są po kursach, jest konkurencja i walka o klienta.
    Umyć auto to niby nie problem, niby żadna sztuka - a jednak jak się okazuje wystarczy po myjni zajrzeć na lakier.
    W obecnych czasach istnieją myjnie detalingowe, gdzie za wiedzę trzeba zapłacić i efekty są widoczne nawet po zwykłym myciu, bez dodatkowych opcji. Po prostu pracownicy bardziej angażują się w swoją pracę, zależy im na tym, żeby klient wrócił i polecił dobrze wykonaną robotę.
    W CCH zapłacisz niewielkie pieniądze, ale z jakości usługi nie będziesz zadowolony. A Pan z myjni koło orlenu już niezłe bajki sprzedaje żeby tylko poprawić wizerunek. Pranie dywanów i wymianę opon niech zostawi odpowiednim ludziom, to chwytanie się wszystkiego dookoła. Biznes z myciem nie idzie, to może spróbuję czegoś innego.
  • Gość: Gosc IP: *.centertel.pl 24.08.18, 08:46
    No No wymiana opon. Znajomej tak wymienili opony ze koła zapomnieli dokręcić.
  • Gość: Gosc IP: *.163.167.246.ipv4.supernova.orange.pl 26.08.18, 12:20
    Witam, a ja korzystam z usług myjni już od ponad dwóch lat i jestem zadowolona. Zostawiam auto i odbieram czyste, dobrze umyte i odkurzone. Mam czarny samochód i nigdy żadnych śladów na lakierze nie miałam.Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.