Dodaj do ulubionych

ul. Kwiatowa - jak w Brazylijskim serialu

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.07.18, 23:11
To już kolejny remont nawierzchni ul.Kwiatowej. Teraz zdjęto asfalt w miejscach w których popękał i zapewne położą nowy. Czyżby zbliżające się wybory tak działały?
To już n-ta naprawa nie tak dawno remontowanej ulicy (około 4 lat minęło od zakończenia remontu tej części). Ciekawe, kto za te wszystkie poprawki płaci i czy ulica przy której mieszka radna też tak źle została wyremontowana, czy wprost przeciwnie i jej mieszkańcy długo cieszyć się będą dobrą drogą i eleganckimi podjazdami pod swoje posesje?
Edytor zaawansowany
 • Gość: Gość IP: *.146.205.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.07.18, 11:14
  I to jest właśnie typowo polska chłopska zasciankowa mentalność. Moja chata z kraja reszta mnie nie interesuje.
 • Gość: gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.07.18, 13:20
  Widzę, że za robotę się wzięli. Dziury łatają ale tak, że łaty widać z daleka. A może chodzi o to żeby nasza ulica upodobniła się do innych. Jeżeli tak to gratulacje. Nawet nieźle to wyszło.
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 06.07.18, 14:53
  Klasykiem łat jest Dworcowa.
  Jeśli chodzi o uliczkę, przy której mieszka radna - Bob Budowniczy - to tam jest bez zastrzeżeń, łącznie ze ślicznym wykończeniem wjazdów do posesji.
  To ciekawe, tam potrafili, a kilka metrów dalej kuśwa się nie dało. I tak na całym osiedlu.
  Czekam, jak Konowalik zadzwoni przyjdzie do mnie namawiać na jakieś akcje albo podpisy...
 • Gość: Gosc IP: *.146.169.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.07.18, 15:35
  Po tym co zrobiła na Kwiatowej i na swojej ulicy u mnie też nie ma szans.
 • Gość: pani IP: *.dynamic.mm.pl 07.07.18, 08:30
  Ale mamy siłkę dla seniorów i plac zabaw dla milusińskich. Jeszcze będzie fajnie.
  A mówi się o Programie Senior + to darmowe bilety do kina po remoncie.
 • Gość: AB IP: *.dynamic.mm.pl 13.07.18, 23:58
  A ty co bys zrobil dla tego osiedla? Krytykowac kazdy potrafi ale zrobic to juz nikt!!! Jako mieszkaniec ul.Konwaliowej (od dziecka) jestem wdzieczny Pani Konowalik za zaangazowanie w sprawach osiedla
 • Gość: do pani IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.07.18, 08:49
  A może by radni "a co ja mogę" trochę się wysilili i przyciągnęli inwestorów do naszego miasta zamiast zajmować się pierdołami. Niedługo na każdej ulicy i przy każdym domu będzie siłownia i plac zabaw. Nam potrzebne są nowe miejsca pracy żeby ludzie więcej zarabiali a młodzi nie uciekali. Ale może ja za dużo oczekuję od naszych "bezradnych"?
 • Gość: radny IP: *.dynamic.mm.pl 07.07.18, 09:33
  Nie da się.

  Da się podwyższyć sobie diety na początku kadencji. Dziś szkoda, że tak mało. Trzeba było chapnąć więcej. Za ten wysiłek... dla miasta...dla mieszkańców...za to utracone zdrowie i nerwy. I jeszcze brużdżą w internecie, niewdzięczni.
 • Gość: mieszkaniec IP: *.dynamic.mm.pl 07.07.18, 11:28
  Ma wyżej piszący rację NIEWDZIĘCZNICY , tyle radni " nic nie mogę " - poza pobieraniem podwyższonej sobie diety , przy okazji dla siebie zrobili i ochoczo z tego korzystają. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz , czy ta zapobiegliwość dla własnej wygody dotyczy też odnowionych alejek na cmentarzu na Toruńskiej? I jeszcze jedna refleksja jak już komentujemy " dokonania radnych " - po co nam ta cała sforą pasożytujących jako radni emerytów? Miasto staczając się po równi jednocześnie się wyludnia więc po nam tyłu radnych? Czy nie wystarczyłaby 1/3 obecnej liczebności?
 • Gość: Ooo IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.07.18, 13:34
  Ale musicie nie lubic tej radnej. Zenada. Ciekawe ilu z was mijajac pania na ulicy powie jej te wszystkie gorzkie zale??
 • Gość: mieszkaniec IP: *.dynamic.mm.pl 07.07.18, 14:14
  Ooo - nie sprowadzają wszystkiego do pazernej babci Konowalik. Problem jest szerszy, a tylko nielicznym udaje się go sygnalizować - z resztą bez efektu, takie miasto, tacy ludzie. Straszni mieszczanie tej starej daty bo nielicznym młodym wszystko zwisa i tu jest źródło braku perspektyw i szans na korzystne zmiany nie ich parodię, którą z różnych powodów odstawiają miejscowi i centralni rządzący.
 • Gość: Kola IP: *.dynamic.mm.pl 07.07.18, 14:47
  Niech będzie, jak było. Nie odnajdę się, jak w do nowej rady nie wejdzie Kordowski, Konowalik, Maćkowski, Piotrowski, Wrażeń, Dzikowski, Strzelecki, Derebecki, Wrażeń. Koniecznie absolutnie Błażejewicz.

  I tzw. nowe twarze, nowa krew Zima, Olszewski, Lolo, Maciejewska, Mikrut.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka