IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.07.18, 23:41
Dziubku! Niemam możliwości napisać ci gdzie indziej skarbie wiec napisze ci tu ponieważ tu najszybciej odczytasz.
Może się ośmiesze trudno. Najważniejsze żebyś to przeczytał. Wiem że bardzo źle się zachowałam. Wiem że czasem bywam nie znośna, niemiła.. Że czasem masz mnie dość ale kocham cię najmocniej na świecie. Przepraszam za swoje zachowanie obiecuje że się zmienie. Że zobaczysz jaka potrafię być kochana.. Proszę wybacz mi. Bardzo cię kocham.
Edytor zaawansowany
  • sprawiedliwa23o 09.07.18, 23:44
    Czasem w życiu bywa różnie ale tyle nas łączy że nie warto się gniewać na siebie. Kocham cie tak mocno że wariuje ze złości że byłam taka głupia i tak postapiłam
    PRZEPRASZAM
  • sprawiedliwa23o 10.07.18, 05:37
    Dziubku... Proszę cie odezwij do mnie sie.. Tak bardzo kocham cie.. Prosze.. Przepraszam
  • sprawiedliwa23o 10.07.18, 05:48
    Dziubku każdy popełnia błędy. Ja juz swój zrozumialam obiecuje ci ze sie zmienie, poprawie zaufaj mi. Prosze cie odezwij się
  • sprawiedliwa23o 10.07.18, 07:32
    Odezwij sie proszę
  • Gość: Dziubek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.07.18, 07:41
    Czego ?
  • Gość: młody IP: *.dynamic.mm.pl 10.07.18, 09:48
    Sprawiedliwa 23 - czemu tak skamlesz? Jak udostępniłaś się innemu to po ptakach a jeśli byłaś korekt to oferta męskich ciachów jest szeroka chyba że jesteś niemiłosierną maszkarą.
  • Gość: Yevhen IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.07.18, 15:54
    Chodzi o jakiegoś konkretnego Dziubka A.????
  • Gość: Misiek IP: *.dynamic.mm.pl 10.07.18, 17:55
    Yevehen też chciałby dygnąć, więc pyta...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.