Dodaj do ulubionych

Repertuar w kinie Rondo - co to ma byc !!!!!!

IP: 171.25.230.* 12.07.18, 09:25
Co to kur... ma byc jestem oburzony repertuarem pod tym kinem bedzie zbierala sie sama patologia filmy jakies kur... bajki dla mlodziezy mnie jako starszego widza nie zadowala obecny repertuar kina rondo te produkcje to jakies SZATAŃSKIE sa piorace mózg mlodziezy NIE O TAKA POLSKIE WALCZYLEM
Edytor zaawansowany
  • Gość: Zb IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.07.18, 09:33
    Sklej warge i ciesz sie tym co masz stary akordeonie. Po tylu latach w koncu cos zrobili z tym rondem ale kretyni dalej beda narzekac... Jak sie nie podoba to jedz do Swiecia, Torunia, Grudziadza pajacu
  • Gość: fen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.18, 09:08
    brawo
  • Gość: gość IP: 77.111.247.* 12.07.18, 10:14
    Jakie kino, taki repertuar. Już dawno pisano, że to się tak skończy. Jak na razie to rolety zamknięte szczelnie. Sześć baniek poszło w błoto. Nawet sezon na okazyjną sprzedaż garnków i patelni nie ożywi tego trupa.
    Panie burmistrzu, odczuwa Pan dumę i satysfakcję?
  • Gość: mati99 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 12.07.18, 11:11
    Chełminiaku, gdyby papież Jan Paweł drugi zobaczył co pan tu wypisuje, to tymi samymi ustami co całował polską ziemie i zmawiał modlitwe za pokój na świecie napluł by panu w ryj i zajebał plaskuna.
  • Gość: Chelminiak IP: 171.25.230.* 12.07.18, 11:14
    Papieza prosze zostawic w spokoju nie ma nic wspolnego z naszym kinem
  • Gość: on IP: *.centertel.pl 13.07.18, 16:20
    To niezłego mieliście papieża.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 13.07.18, 20:10
    Będzie orędzie burmistrza Chełmna. Szczegóły wkrótce.
  • Gość: preczzpatola IP: *.static.ip.netia.com.pl 12.07.18, 11:38
    CHELMINIAK MA STUPROCENTOWĄ RACJĘ!!! Bajki dla dzieci. Gdzie w świeciu lecą normalne filmy na czasie, nowe premiery. A U W CHEŁMNIE? JAK W LESIE KUHWA. PSZCZÓŁKA MAJA XDDDDDDDDD ŚMIECHU WARTE TFU
  • luc-69 12.07.18, 11:43
    Co Ty dziadku chcesz? Wreszcie po tylu latach nakładem dużych środków oraz starań zrobiono coś na miarę XXI wieku.Wreszcie chełminiacy nie będą musieli jeździć do kina Wrzos w Świeciu. oraz zobaczą jakieś spektakle u siebie a nie w innych miastach.
  • luc-69 12.07.18, 11:46
    A to jest wszystko nowe w trakcie uruchamiana. Tak, że spokojnie -rozkręci się.
  • Gość: pancerniak IP: *.dynamic.mm.pl 12.07.18, 11:49
    w sobote bendu czterech pancernych puszczali podobno
  • Gość: DonPedro IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.07.18, 12:27
    Witam. Wiecie moze czy beda puszczac Bolka i Lolka?
  • Gość: MOC IP: *.tvgawex.pl 12.07.18, 14:50
    podobno "Winnetou" będą puszczać
  • Gość: a dieau IP: *.dynamic.mm.pl 12.07.18, 15:13
    Spokojnie - to dopiero zaczyna się rozkręcać. Z chwilę dadzą takie hity jak Smoleńsk, Wołyń, o zbrodniarzach przeklętych, jakaś kalwaryjska droga krzyżowa albo popłuczyny po Lednicy itp. Na włączenie tego przybytku do listy kin wyświetlających światowe hity, za które nie trzeba się wstydzić potrzebna jest kasa i kontakty a tu nie ma ni jednego ni drugiego. Odzywam się w tym temacie bo widzę, że dopadły go przed ostatnią drogą na Toruńską stare mohery i chcą ukształtować repertuar kina na wzór i podobieństwo swojego nieudacznictwa i przegranego życia. Taplajcie się swoim smrodliwym chełmińskim sosie , ja wysiadam bo taką mam możliwość i robię to bez odrobiny żalu i wspomnień , do których nie warto wracać.
  • Gość: Do Chełminiak IP: *.dynamic.mm.pl 12.07.18, 16:01
    1. to Ty nic nie robiłeś prócz narzekania, więc nie pisz że nie o taką Polskę walczyłeś
    2. filmy które są puszczane, to są filmy nowe, bo z tego roku. to nic że premiere miały 3 lub 4 miesiące temu
    3. nie od razu kraków zbudowano.
    4. mózg to ty masz sprany, pewnie od słuchania radia z torunia, albo od disco polo.

ja osobiście dodam od Siebie że, repertuar kina mi pasuje.
    jeżeli na pokazach próbnych dopiszą ludzie, to jestem tego pewien że będą puszczać więcej filmów, a co za tym idzie produkcje premierowe.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 12.07.18, 20:16
    Tuz intelektu. Po szkole Zalewskiej?
    Kraków mała literą
    Siebie dużą.

Mam przecieki, że na pokazach próbnych będzie 105 % frekwencji (wycieczki zbiorowe : urzędnicy z nakazem, MOPS, muzeum, wodociągi, policja, batalion wojska, pracownicy urzędu skarbowego, FAM, Ursus, Medos, Adriana, szkoły, przedszkola, żłobki, itp).
  • Gość: obserwator IP: *.dynamic.mm.pl 23.07.18, 20:45
    Nie zagłębiając się szerzej w spór, gdyż nie chodzi mi oto kto ma rację to widzę że coraz częściej na tym forum wypowiada się dno intelektualne. Jak można tak zwracać się się do starszego człowieka?. Aż ciśnie się na usta właściwie stwierdzenie a nie pytanie w stylu "kto was tak wychował".
    Nadmieniam że nie podejmę się polemiki z takimi adwersarzami ani też nie pozostanę obojętny na chamskie i obraźliwe wpisy.
  • Gość: w odp IP: *.dynamic.mm.pl 23.07.18, 22:06
    Obserwator - nie bądź przewrażliwiony i nie strasz co ty nie możesz. Równie dobrze jak twoją quasi wyższość intelektualną , można zakwalifikować jako przebiegłą ucieczkę przed wciąganiem cię przez to dno , przed którym tak przestrzegasz. Zrozum, że jest to forum otwarte i mogą na nim pisać ludzie o różnym poziomie, oprócz tych na poziomie piszą też zwykli kretyni, cepy , psychole, napaleńcy i inne indywidua. I nie ma znaczenia młody czy stary, jak jest głupi to zawsze znajdzie się ktoś kto nazwie to po imieniu. Przaśność , do której tak zachęcasz zostaw niedzielnym babciom, żyjącym swoim życiem i nie zazdrość im i jakimś starym tetrykom, bo do nich już nic nie dociera i uważają iż najlepiej żeby pozostały im do przeżycia czas urządzili na swoją XIX czy XVIII wieczną modułę. Zauważ, że na naszych oczach to społeczeństwo pękło za sprawą PiS ( i już się tego nie da skleić)na dwa obozy: zróżnicowani , często w rozsypce zorientowani na Zachód i demokrację ludzie w wieku około produkcyjnym i drugi obóz scalany przez toruńską rozgłośnię i niedzielne utwierdzenia, wychowani w systemie który przeminął, a który werbalnie przypominają obecnie rządzący de facto hołdujący zamordyzmowi , zaawansowani wiekiem osobnicy płci obojga. Kurtyna opadła, przyszedł czas opowiedzenia się po którejś ze stron, której wygrana albo będzie próbowała pojednać nas z Zachodem albo druga strona będzie próbowała wstawania z kolan , konfliktując się pewnie nawet z Bałtykiem , ściągając wszystkie nieszczęścia , które omijały nas od czasów drugo wojennej pożogi. Teraz wysil swój intelekt zamiast obrażania się w powietrze i odpowiedz : co robić, jak żyć?
  • Gość: przemo IP: *.play-internet.pl 26.07.18, 00:56
    Największa beka jak specjalista od ostrzenia ołówków zaczyna analizy socjologiczne. Kolego zajmij się czymś innym bo nie ogarniasz takich rzeczy. Widać ograniczenia intelektualne i do tego braki w znajomości języków obcych i chęci z tego korzystania - bo wówczas być wiedział że podziały są na całym świecie. Ponadto obecne podziały to efekt podgrzewania atmosfery przez tanie media i cwaniaków polityków. Poczytaj zanim coś napiszesz a nie kompromitujesz się analizami na poziomie gimnazjum.
  • Gość: kinoman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.18, 22:18
    Znalazłem archiwalny artykuł: chelmno.com.pl/2013/walentynkowe-obchody-rozpoczete/

Jestem za tym aby puszczać również jakieś klasyki. Na pewno znalazłoby się więcej chętnych.
  • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 24.07.18, 08:45
    Może propagandowe (raz w tygodniu) filmiki z burmistrzem, jak to oddaje do użytku i przecina wstęgę z nobliwymi gośćmi (marszałek województwa) kolejne wymarzone inwestycje? Albo jak "ratuje" mieszkańców Podgórnej z powodzi błota - "działamy", a w tle zdezelowany traktor z zieleni miejskiej? Albo jak podpisuje dokumenty do ofert przetargowych na kolejny kredycik dla miasta? Taki pyci, pyci -1,6 mln, bo kredyty za Kędzierskiego spłaca się kredytami, a księgowa pławi się w 183 tys. wynagrodzenia rocznego (najwięcej w województwie)?
  • Gość: mieszkaniec IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.07.18, 08:06
    Cieszyłem się, że wreszcie uruchomione zostanie u nas kino i sala widowiskowa. Myslałem, że dogonimy w tym względzie Świecie. Ale teraz zaczynam powoli wątpić w sukces nowej inwestycji. Zaczyna mi ona przypominać kupno jednostki wojskowej. W obu przypadkach odtrąbiono wielki sukces (zresztą zgodny z prawdą) a teraz zastanawiają się co z tym sukcesem zrobić? Chociaż w przypadku kina sprawa jest prostrza. nasi radni "a co ja mogę" przegłosują podniesienie podatków i na utrzymanie kina starczy. A mieszkańcy jak będą chcieli obejrzeć jakiś film to tak jak dotychczas będą jeździć do Świecia, Torunia czy Bydgoszczy. I gdzie tu problem?
  • Gość: Yooreck IP: *.dynamic.mm.pl 26.07.18, 10:24
    Nie od razu Kraków zbudowano. wszystko potrzebuje czasu aby się "bujnąć" z czasem i kono będzie bardziej oblegane i filmy będą świeższe. to co leci na chwile obecną nie jest złe. filmy ciekawe, w maire nowe. chociaż wiadomo że lepsze by były premierowe pokazy.
    ja trzymam kciuki za nasze kino.
  • Gość: do Yooreck IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.07.18, 18:47
    Na razie to trzymaj się za portfel bo trzeba to wszystko utrzymać a pomysłu nasi "bezradni " jak zwykle nie mają.
  • Gość: wierzący IP: *.dynamic.mm.pl 26.07.18, 22:37
    A może na rozbujanie Festiwal Filmów Katolickich?
  • Gość: ale jaja IP: *.dynamic.mm.pl 26.07.18, 22:47
    Wierzący - rzeczywiście bujaj się z tym swoim pomysłem. Masz salki kółek różańcowych , więc urządzaj sobie tam te ekspiacje swoich ekstrawaganckich pomysłów. Jeszcze niedawno Chełmno było względnie normalnym miastem a dziś mohery i patologia uważają , że mają swoje 5 minut. Pamiętajcie ! wszystko przemija i niedługo skończy się wasz czas i powróci normalność.
  • Gość: do ale jaja IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.07.18, 23:08
    "Pamiętajcie ! wszystko przemija i niedługo skończy się wasz czas i powróci normalność. "
    Czyli
    1. Praca do 67 roku życia - tak jak w kilku krajach europy
    2. Likwidacja pozostałych wkładów na Otwartych Funduszach Emerytalnych
    3. Sprzedaż pozostałych polskich zakładów, lasów i ziemi
    4. Po ukończeniu szkoły średniej i zdobyciu zawodu wyjazd do pracy w Niemczech, Francji itp.
    5. Zmiany przepisów tak, aby w wielu zawodach zmiana pokoleń była dziedziczna
    6. Koniec z corocznym podnoszeniem płacy minimalnej
    7. Koniec z fanaberiami typu 500+, wyprawka itp..
    8. Koniec z gnębieniem psełdo biznesu z fakturami VAT
    9 Itd. itp.
  • Gość: . IP: *.dynamic.mm.pl 31.07.18, 11:14
    Nie wiem czego chcesz od repertuaru! Zawsze sie jakas maruda znajdzie, nowe filmy i bajki w sierpniu lecą.... z napisami ale pewnie czytanie to za duży wysiłek więc sorry stary siedź w domu albo szoruj do Torunia tam marudzić.
  • Gość: do gościa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.07.18, 13:17
    Jakie nowe filmy lecą? Chociaż z drugiej strony w tym kinie każdy film, nawet ten z przed dziesięciu lat będzie nowy - a precyzyjniej pierwszy raz wyświetlany.
  • Gość: G. IP: *.dynamic.mm.pl 31.07.18, 14:16
    z nowszych produkcji masz "Iniemamocni 2" oraz nowe "Mamma Mia"
  • Gość: . IP: *.dynamic.mm.pl 31.07.18, 14:21
    Drapacz chmur .....
  • Gość: . IP: *.dynamic.mm.pl 31.07.18, 14:23
    Uprowadzona księżniczka... :P bajka ;)
  • Gość: do Chełminiaka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.07.18, 21:19
    "Repertuar w kinie Rondo - co to ma byc !!!!!! " Chełmno szanowny założycielu wątku. A to Chełmno właśnie i szanowni radni bezradni którzy sprawuja ? nad rozwojem naszego miasta piecze.
  • Gość: Rad IP: *.tvgawex.pl 06.08.18, 12:06
    Tak narzekac kazdy moze. I zachwalac kino wrzos. To jak kazdy taki madry to wlaczcie sobie repertuar nasz i swiecia. Bardziej kumaci zauwaza ze jest to samo. Same bajki intylko jeden film. Ale co sie dziwic dzieciaki maja wakacje wiec chociaz na bajke moga pojsc z rodzicami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.