Dodaj do ulubionych

Repertuar w kinie Rondo - co to ma byc !!!!!!

IP: 171.25.230.* 12.07.18, 09:25
Co to kur... ma byc jestem oburzony repertuarem pod tym kinem bedzie zbierala sie sama patologia filmy jakies kur... bajki dla mlodziezy mnie jako starszego widza nie zadowala obecny repertuar kina rondo te produkcje to jakies SZATAŃSKIE sa piorace mózg mlodziezy NIE O TAKA POLSKIE WALCZYLEM
Edytor zaawansowany
  • Gość: Zb IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.07.18, 09:33
    Sklej warge i ciesz sie tym co masz stary akordeonie. Po tylu latach w koncu cos zrobili z tym rondem ale kretyni dalej beda narzekac... Jak sie nie podoba to jedz do Swiecia, Torunia, Grudziadza pajacu
  • Gość: Bąż Woa IP: *.tvgawex.pl 13.07.18, 08:28
    Zb. Dlatego że są idioci tacy jak Ty z Chełmna uciekają ludzie o szerszych horyzontach...
  • Gość: gość IP: 77.111.247.* 12.07.18, 10:14
    Jakie kino, taki repertuar. Już dawno pisano, że to się tak skończy. Jak na razie to rolety zamknięte szczelnie. Sześć baniek poszło w błoto. Nawet sezon na okazyjną sprzedaż garnków i patelni nie ożywi tego trupa.
    Panie burmistrzu, odczuwa Pan dumę i satysfakcję?
  • Gość: mati99 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 12.07.18, 11:11
    Chełminiaku, gdyby papież Jan Paweł drugi zobaczył co pan tu wypisuje, to tymi samymi ustami co całował polską ziemie i zmawiał modlitwe za pokój na świecie napluł by panu w ryj i zajebał plaskuna.
  • Gość: Chelminiak IP: 171.25.230.* 12.07.18, 11:14
    Papieza prosze zostawic w spokoju nie ma nic wspolnego z naszym kinem
  • Gość: on IP: *.centertel.pl 13.07.18, 16:20
    To niezłego mieliście papieża.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 13.07.18, 20:10
    Będzie orędzie burmistrza Chełmna. Szczegóły wkrótce.
  • Gość: preczzpatola IP: *.static.ip.netia.com.pl 12.07.18, 11:38
    CHELMINIAK MA STUPROCENTOWĄ RACJĘ!!! Bajki dla dzieci. Gdzie w świeciu lecą normalne filmy na czasie, nowe premiery. A U W CHEŁMNIE? JAK W LESIE KUHWA. PSZCZÓŁKA MAJA XDDDDDDDDD ŚMIECHU WARTE TFU
  • luc-69 12.07.18, 11:43
    Co Ty dziadku chcesz? Wreszcie po tylu latach nakładem dużych środków oraz starań zrobiono coś na miarę XXI wieku.Wreszcie chełminiacy nie będą musieli jeździć do kina Wrzos w Świeciu. oraz zobaczą jakieś spektakle u siebie a nie w innych miastach.
  • luc-69 12.07.18, 11:46
    A to jest wszystko nowe w trakcie uruchamiana. Tak, że spokojnie -rozkręci się.
  • Gość: pancerniak IP: *.dynamic.mm.pl 12.07.18, 11:49
    w sobote bendu czterech pancernych puszczali podobno
  • Gość: Cch IP: 171.25.230.* 12.07.18, 12:27
    Jebac ku... i pedałów Elo
  • Gość: DonPedro IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.07.18, 12:27
    Witam. Wiecie moze czy beda puszczac Bolka i Lolka?
  • Gość: MOC IP: *.tvgawex.pl 12.07.18, 14:50
    podobno "Winnetou" będą puszczać
  • Gość: Bąż Woa IP: *.tvgawex.pl 13.07.18, 08:30
    Bolek wpadnie osobiście :)
  • Gość: gosciu IP: *.static.ip.netia.com.pl 12.07.18, 13:04
    Ja to bym chciał obejrzeć tytanika :) Dawno nie widziałem a korzystając z okazji że mamy nowoczesne kino to nie może zabraknąć tytanika!

Oglądałem to w kinie kurła STO LAT TEMU, A BURMISTRZ SIĘ SZCZYCI ŻE ZROBIŁ KINO XD A KRUWA CHJUA WARTE SĄ TE REMONTY RONDA BO I TAK NIC TAM NIE BĘDZIE KONKRETNEGO

• Gość: a dieau IP: *.dynamic.mm.pl 12.07.18, 15:13
    Spokojnie - to dopiero zaczyna się rozkręcać. Z chwilę dadzą takie hity jak Smoleńsk, Wołyń, o zbrodniarzach przeklętych, jakaś kalwaryjska droga krzyżowa albo popłuczyny po Lednicy itp. Na włączenie tego przybytku do listy kin wyświetlających światowe hity, za które nie trzeba się wstydzić potrzebna jest kasa i kontakty a tu nie ma ni jednego ni drugiego. Odzywam się w tym temacie bo widzę, że dopadły go przed ostatnią drogą na Toruńską stare mohery i chcą ukształtować repertuar kina na wzór i podobieństwo swojego nieudacznictwa i przegranego życia. Taplajcie się swoim smrodliwym chełmińskim sosie , ja wysiadam bo taką mam możliwość i robię to bez odrobiny żalu i wspomnień , do których nie warto wracać.
  • Gość: Do Chełminiak IP: *.dynamic.mm.pl 12.07.18, 16:01
    1. to Ty nic nie robiłeś prócz narzekania, więc nie pisz że nie o taką Polskę walczyłeś
    2. filmy które są puszczane, to są filmy nowe, bo z tego roku. to nic że premiere miały 3 lub 4 miesiące temu
    3. nie od razu kraków zbudowano.
    4. mózg to ty masz sprany, pewnie od słuchania radia z torunia, albo od disco polo.

ja osobiście dodam od Siebie że, repertuar kina mi pasuje.
    jeżeli na pokazach próbnych dopiszą ludzie, to jestem tego pewien że będą puszczać więcej filmów, a co za tym idzie produkcje premierowe.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 12.07.18, 20:16
    Tuz intelektu. Po szkole Zalewskiej?
    Kraków mała literą
    Siebie dużą.

Mam przecieki, że na pokazach próbnych będzie 105 % frekwencji (wycieczki zbiorowe : urzędnicy z nakazem, MOPS, muzeum, wodociągi, policja, batalion wojska, pracownicy urzędu skarbowego, FAM, Ursus, Medos, Adriana, szkoły, przedszkola, żłobki, itp).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.