Dodaj do ulubionych

Jak to było..aaa WOLNE SĄDY :)

IP: *.tvgawex.pl 18.07.18, 17:24
Pewna pani miała dziś 2 rozprawę i czekają ją dość surowa kara. Pomyliła się o......1,43zł :). Marcin P. przez prawie 2 lata nie składał żadnych zeznać bo...MU SIĘ NIE CHCIAŁO :). Po kolejnej PROŚBIE (nie mylić z nakazem!!!!), powtarzam PROŚBIE złożył coś co złożyłoby 5 letnie dziecko. Dla urzędów to jednak starczyło bo ani kary ani upomnienia czyli po 2 latach możemy sobie coś złożyć do US i będzie ok jest tylko jeden warunek :) czyjś syn musi u nas pracować :). Za 1,43zł sędziowie już zastanawiają się 2 rozprawę a będzie i 3 jak się okazuje ile dowalić kary a za MILIONY.....ojjj tam nic się nie stało. Jak to było?? PRECZ OD REFORMY SĄDOWNICTWA -WOLNE SĄDY!!!! :)
Edytor zaawansowany
 • Gość: wielkomiasteczkowy IP: *.dynamic.mm.pl 18.07.18, 17:27
  A kysz PISIORZE jeden. Na stos i razem z czarownicami z dymem puścić
 • Gość: mieszkaniec IP: *.dynamic.mm.pl 18.07.18, 17:59
  Cenzor ty jesteś jakiś psychiczny. Weź azymut na Tworki, tam może spotkasz kolegów z wierchuszki, którzy czmychną tam przed odpowiedzialnością po upadku dojnej zmiany.
 • Gość: akcja-reakcja... IP: *.tvgawex.pl 19.07.18, 12:48
  Drogi cenzorze aleś trafił albo na dziecko byłego trepa,ORMOWCA,lub miejscowego komucha to forumowe Asy bo czego się tu spodziewać, ale pisz bo tych KODziarzy krew zalewa!
 • Gość: cenzor IP: *.tvgawex.pl 19.07.18, 16:57
  A teraz NAJLEPSZE. W sprawie I Prezes Sądu i wieku emerytalnego PiS co normalne za, KUKIZ 15 PRZECIW a PO - ZA hahahahaha. A najlepsze, że głosując za jej odwołaniem i skróceniem kadencji wmówili paru idiotom, że trzeba jej teraz bronić hahahahaa. Pomimo usilnych prób zakrzyczenia na sali sejmowej przez Mitrasa i spółkę poseł KUKIZ 15 spokojnie odczytywał jak pan Mitras i reszta GŁOSOWAŁA ZA....jak to było??? WOLNE SĄDY!!!! PRECZ OD PREZES!!!! hahahahahaa
 • Gość: realista IP: *.dynamic.mm.pl 19.07.18, 18:40
  Do Cenzora i akcja-reakcja... - ale młoty na tym forum plują jadem. To takie charakterystyczne i typowe dla neofitów z neokomuny , odnajdujących teraz przytułek w PiSie. Nieboszczka komuna się na was nie poznała, nerwowo szukacie nowego pana jak Piotrowicz czy Kryże. Bagno, chełmińskie bagno.
 • Gość: realist puknij się IP: *.tvgawex.pl 19.07.18, 22:30
  Przypominam, że to KOD i PO do spółki bronią emerytur panów OD ŚCIEŻEK ZDROWIA czy porannej zaprawy. Miron Szyc poczytaj sobie o pośle PO i jego TATUSIU.
 • Gość: ucha cha IP: *.dynamic.mm.pl 19.07.18, 23:00
  Rzeczywiście , czytam te wpisy trudno jest mi oprzeć się wrażeniu, że mam do czynienia z opiniami piśmiennych przedstawicieli ciemnego luda czy motłochu. Co wspólnego ma bezpardonowy atak na jakiś KOD czy PO ( choć osobiście dalekie są mi te organizacje) czy odkopywanie jakiegoś Szyca ( również dla mnie jest to nikt) z przeciwstawianiem się demontażowi trójpodziału władzy w tym państwie. Świadczy to tylko o dyletanctwie w zakresie świadomości prawnej piszących. Równie dobrze można by ich zapytać jakie zdanie w przedmiotowej sprawie mieli były biskup Wesołowski czy poznański biskupi tuz Peltz? Może autorze ostatniego wpisu poczytasz sobie o nich , może cię coś oświeci a może też jesteś ciepły?
 • Gość: Jachu IP: *.play-internet.pl 19.07.18, 22:45
  Post pewnie Ariela W ha ha
 • Gość: 1221 IP: *.dynamic.mm.pl 22.07.18, 09:06
  Żeby było tak jak było!!!
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 22.07.18, 10:20
  Przywracacie trojpodział władzy jak było kiedyś - pana/dziś PiS/, wójta/ PiS już nóżkami przebiera by się dobrać/ i plebana / pod patronatem tego z Torunia/. Szkoda słów .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka