Dodaj do ulubionych

wymiana okna PCV

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.08.18, 18:36
Pomóżcie wybrać firmę w Chełmnie lub okolicy godną zaufania. Muszę pilnie wymienić okno, chcę aby było solidnie, w miarę tanio i bez problemów. Nie musi być okno z "górnej półki",ale też niech będzie o przyzwoitej jakości. Dziękuję za ewentualne porady.
Edytor zaawansowany
  • Gość: 007 IP: *.dynamic.mm.pl 16.08.18, 20:08
    Lumifilu nie polecam.
  • Gość: Do obserwator IP: *.dynamic.mm.pl 26.10.18, 13:24
    !
  • Gość: GłosnaCisza IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.08.18, 08:37
    Drogi Kwiatku.
    Jestem z branży i myślę że tanio nic dobrego nie kupisz. Albo Tanio albo dobrze ?
    Chodzi głównie o usługę którą teraz jest na wagę złota.
    Więc dobre profile to Aluprof Veka itd... jak chcesz dobre okno wybierz dobry profil i 3x szyba
    Pomysl o tzw ciepłym montażu i Ciepłym parapecie . (Jeżeli szukasz ceny to raczej odpada )
    Więc reasumując W Chełmnie to nie znajdziesz usługi której szukasz więc udaj się do Świecia Grudziądza Torunia
    Dopłać za transport i kup Sw Spokój. :)
    Wydaje mi się że Twoja Usługę najlepiej załatwi Firma w przechowie koło biedronki , Sąsiad Hormanna Sob-Mar czy jakoś tak . Róg ul Wojska Polskiego A Krótkiej .
    Powodzenia
  • Gość: Aaa IP: *.146.37.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.08.18, 11:45
    Sam zapytałeś i odpowiedziałeś sobie podając adres i nazwę firmy?
    IP: gprs.plus.... takie same.....
  • Gość: , IP: *.dynamic.mm.pl 26.10.18, 20:11
    ,,
  • mlekomleko 18.12.18, 00:55
    hmm może podpowiem tak - U siebie mam okna firmy Drutex. Montowane były jakieś 6 lat temu, wtedy kiedy jeszcze się budowaliśmy. Z perspektywy czasu nie mogę złego słowa powiedzieć. Sprawdzają się w swoim zastosowania. Mnie przekonała renoma marki i jakość wykonania
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 23.12.18, 20:19
    Również nie polecam Lumifilu
  • Gość: tyu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.18, 08:29
    Można prosić coś więcej o Lumifilu?
  • Gość: Ok IP: *.centertel.pl 28.12.18, 10:38
    Można. Firma jest na sprzedaż.wystarczy spojrzeć na stronę biznes oferty.cena jak chyba dobrze pamiętam 50 tyś co świadczy nie za dobrze o firmie.
    Zresztą sam korzystałem z tej firmy i nie obyło się bez reklamacji. Ale w sumie dokonano poprawy i jest ok.z tym że lubię współpracować z ludźmi którzy są slowni i dotrzymuje danego słowa...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.