27.10.18, 15:02
Dzien dobry. Przepraszam ze pisze tutaj o tym ale jeżeli ktoś gra w pokemony czy może pomóc zrobić pokestopy np na ul. Polnej tam gdzie jest kosz, Jana Pawła plac zabaw, Skłodowskiej szkoła podstawowa. Będę wdzięczny bardzo. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: Super IP: *.dynamic.mm.pl 27.10.18, 17:16
    Super pomysl,jestem na tak
  • Gość: Bbi IP: *.dynamic.mm.pl 27.10.18, 19:10
    Jesrem za👍
  • Gość: 👍 IP: *.dynamic.mm.pl 28.10.18, 07:25
    👍
  • Gość: Cylc IP: *.tvgawex.pl 17.12.18, 21:05
    Dzięki za Polną
  • Gość: Sabina IP: *.tvgawex.pl 12.11.18, 19:28
    Hejka. Widziałam że ktoś dał punkt przy Kinie. A może dasz radę ogarnąć więcej.
  • Gość: .... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.12.18, 18:32
    6518 1376 3834
  • Gość: Ktoś IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.10.18, 20:24
    No dobrze by było... I jeszcze kilka dodatkowych np netto albo coś... Ale czy ktoś to umie robić?
  • Gość: ? IP: *.dynamic.mm.pl 27.10.18, 21:39
    👍
  • Gość: Pika IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.10.18, 21:56
    Ale co trzeba zrobić żeby był nowy pokestop. Czytałem coś ze na ingress. Ale nie wiem o co Kaman.
  • Gość: Ci IP: *.dynamic.mm.pl 29.10.18, 05:49
    Ciekawa sprawa zelaszcza dla mlodych ludzi,,fajne rozwinac temat
  • Gość: cha cha IP: *.dynamic.mm.pl 29.10.18, 22:24
    W Chełmnie pokemony będą ciekawe także dla dewotek. Jeśli przyjdzie moda ( co za sprawą sukienkowych macie jak w banku) ze Światowych Dni Młodzieży z Panamy, to mohery po całym mieście będą biegać za pokemonami a i tak meta będzie na Toruńskiej.
  • Gość: Puk IP: *.dynamic.mm.pl 02.11.18, 20:15
    Puknij sie w czolo
  • Gość: w odp IP: *.dynamic.mm.pl 02.11.18, 21:15
    Ciemniaku , zamknij się jeśli siedzisz w tym swoim barłogu a wiedza i inteligencja ominęły cię kołem.
  • Gość: ehe IP: *.static.ip.netia.com.pl 13.11.18, 14:10
    zrobcie jana pawla parking i jana pawla plac zabaw i jana pawla klatka 1 i jana pawla klatka 2 i jana pawla klatka 3 i jana pawla klatka 4 i jana pawla klatka 5 i jana pawla klatka 6 i jana pawla brama i jana pawla klatka 7 i jana pawla klatka 8 i jana pawla klatka 9 i jana pawla klatka 10 i by było ideolo według mnie na pewno bym wrócił do gry
  • Gość: ku refleksji IP: *.dynamic.mm.pl 13.11.18, 16:15
    Czy to nie przykre, że - co by ktoś nie sądził o samej postaci Jana Pawła II - to był jeden z najwybitniejszych Polaków współczesności i traktowanie jego imienia jako atrapy niecnych postępków i zachowań jest żenujące. Można z niektórymi jego postępkami się nie zgadzać / co po latach okazuje się wstydliwe/ ale trudno odmówić przenikliwości i głębi myśli, którzy potomni powinni pielęgnować i wyznawać /szczególnie funkcjonariusze sukienkowi/ , a co mamy ? Odpowiedzcie sobie sami i nie zastąpi to stadnej niedzielnej obecności w kościołach.
  • Gość: won IP: *.static.ip.netia.com.pl 14.11.18, 12:42
    pani nauczycielko proszę wypijerdalać. Mowa tu o osiedlu jana pawła. A nie najswiętszym papieżu polaku
  • Gość: ... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.11.18, 21:14
    Ale ma ktoś tu z garem. Mi wystarczy jeden punkt. Resztę Mam wyje...ę. Pozdrawiam wszystkich niedowiarkow hehe

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.