Dodaj do ulubionych

Były burmistrz Mariusz K.

05.11.18, 22:12
Wybory zostały przegrane, tak się zdarza. I co dalej, gdzie się podziać, czym się zająć, co robić z czego żyć ? Wydaje mi się, że te pytania są całkiem na miejscu, bo rzeczywiście co dalej ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: a kisz IP: *.dynamic.mm.pl 05.11.18, 22:23
    A co to cię obchodzi. Przegrał wybory, przestał być osobą publiczną, każdy sobie rzepkę skrobie, to jego bajka, a ty łajesz żeby plotkować. Zajmij się sobą.
  • missmuffet 05.11.18, 22:45
    Do chełmno2016 Ale żeś chłopie zabłysnął. Jak martwisz się o jego przyszłość to trzeba było na niego głosować. Idź do urzędu i zapytaj - do 16tego chyba jeszcze urzęduje.
  • emirates888 07.11.18, 12:31
    Pojedzie na zmywak do Angli
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 07.11.18, 14:06
    Będzie czekał. Na oferty pracy za minimum 12 tys. na miesiąc. Zna się na wszystkim, więc to tylko kwestia czasu.
  • Gość: Karol IP: *.dynamic.mm.pl 07.11.18, 16:52
    Będzie nieudacznik zbierał owoce swojej ponadludzkiej pracy. Jak powszechnie wiadomo, w mieście powstało wiele nowych zakładów pracy, dla których gmina przez 16 lat przygotowała mnóstwo ułatwień i udogodnień oraz dużo uzbrojonych terenów inwestycyjnych. Wskaźnik bezrobocia wynosi "0", a średnia pensja 10 tys. I to bez wykształcenia.
    To ile może zarobić wysokiej klasy menager z tytułem magistra ?
  • Gość: a IP: *.dynamic.mm.pl 07.11.18, 17:46
    prawo jest takie że, w momencie utraty stanowiska burmistrza, ma zapewnioną posadę którą obejmował przed wstąpieniem na urząd, czyli do szkoły na nauczyciel wf w jego przypadku. posady tej nie musi przyjmować
  • jakipieknydzisdzien 10.11.18, 16:33
    Do szkoły nie wróci bo ma tylko Studium zrobione, a obecnie na posadę nauczyciela potrzebne są studia :)
  • Gość: Użytkownik tego fo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.18, 00:11
    Podobno nawet woźny w szkole musi mieć średnie wykształcenie,ale nie jestem pewien.
  • Gość: Set IP: *.147.102.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.11.18, 17:51
    I tak oto wypowiadają się,jak zwykle zawistni,nienawistni ,a przede wszystkim nie mający zielonego pojęcia,"ciućmoki" z Chełmna. W tym konkretnym przypadku chlapacze ozorem,sprawa ma się następująco :
    1) Pan Mariusz Kędzierski,były Burmistrz, z racji wykształcenia (ukończone studia),z racji doświadczenia zawodowego,oraz z
    powodu szeregu nabytych kontaktów, nie powinien mieć najmniejszego problemu ze znalezieniem zatrudnienia.
    2) Za jakie pieniądze będzie ta praca,to już nikogo absolutnie nie powinno obchodzić i najlepsze w tym wszystkim jest to,że
    żadne z was (celowo z małej litery) nie będzie mogło oficjalnie poznać kwoty zarobków .
    3) I tu jeszcze kolejna,bardzo ważna rzecz ... Pan Mariusz Kędzierski z racji tak długiego sprawowania władzy -16
    lat,związanego z dość wysokim wynagrodzeniem, jeśli dożyje emerytury,czego Mu życzę z czysto ludzkich pobudek, to
    Jego świadczenie będzie dla zdecydowanej większości z was (znowu celowo) poza zasięgiem.

Szczeny opadły klapaczom? Nie? To nic nie poradzę. Dodam,że nie byłem zwolennikiem Pana Kędzierskiego ani w czasie kadencji,ani kampanii wyborczych, ale człowieka (a takim niewątpliwie były Burmistrz jest) należy szanować, każdego .
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 07.11.18, 22:41
    Nie zajmujemy się już upadłym burmistrzem. Kij mu na drogę...
  • Gość: Ha IP: *.dynamic.mm.pl 08.11.18, 06:26
    Taki urokk
  • Gość: Hehe IP: *.dynamic.mm.pl 09.11.18, 20:11
    Kij ma dwa końce... pamiętaj
  • Gość: hahaha IP: *.tvgawex.pl 08.11.18, 10:26
    Set dobrze napisałeś ,,ciumcioki" ! Chcieli zrobić na złość Kędzierskiemu a wybrali sobie byłego wykładowcę słynnej uczelni ojca od bezdomnych i samochodów. Ha ha ha...Internet pamięta a byli studenci żyją .Ciekawe kto jest tym prywatnym inwestorem z którym toczyły się rozmowy na temat skansenu na Górze Wawrzyńca?Ja obejrzałem debatę.Czyżby zbieg okoliczności?
  • Gość: Hrabia IP: *.play-internet.pl 08.11.18, 11:31
    Ty chyba jeszcze liczysz na jakiś kontrakcik na koniec, że tak wazelinujesz? Co za bzdury piszesz, jakie studia? Teraz to większość młodych ma studia, jakie on języki zna? Co dokonał w mieście? Jaki sukces? Emerytura fajna sprawa, szczególnie dla komornika bo zawsze to stały dopływ kasy za wielkie długi.
  • Gość: Set IP: *.147.98.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.11.18, 14:34
    @Hrabia...jeśli nie jesteś w stanie zrozumieć czytanego tekstu,to musisz przeczytać jeszcze raz, potem jeszcze raz i tak do skutku. EOT .
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 08.11.18, 18:58
    Wyraziłem już w jakimś wpisie nadzieję, że dziad wstrzyma się z wątpliwymi decyzjami, ponieważ nie uzyskał madnatu społecznego do piastowania tego stanowiska. I pewne sprawy po przegranych wyborach zaniecha, choćby z szacunku dla wyborców i burmistrza - elekta.

Ale widzę, że na chama chce postawić nowego burmistrza przed faktami dokonanymi

www.bip.chelmno.pl/?app=przetargi&nid=7397&y=2018&status=1
    Podkreślam, że remont ulicy Bliskiej, na której/ przy której mieszka ktoś mu bliski- nie był zaplanowany w budżecie na rok 2018.

Tak własnie się reklamował na filmiku, wszystko dla najbliższych.
    Nie miał i nadal nie ma honoru.
  • Gość: Kari IP: *.dynamic.mm.pl 09.11.18, 06:11
    A tak mozna?
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 09.11.18, 10:00
    Jak widać można. Szkoda , ze mieszkańcy nie widzieli tych machlojek wcześniej. Wszystko przez 16-cie lat zrobione dla siebie i najbliższych z otoczenia. Biorący wszystko na klatę powinien odpowiadać za wszystko co spieprzył .
    Macie swojego burmistrza , który do ostatniej minuty urzędowania załatwia tylko i wyłącznie swoje sprawy.
    Pytam, kiedy zadbał o Was i czy ma odrobinę honoru żeby zejść ze sceny i nie robić pod górkę Burmistrzowi elektowi?
  • Gość: Nie fajnIe IP: *.dynamic.mm.pl 09.11.18, 11:22
    To chyba nie fajna sytuacja?,,
  • Gość: Realia IP: *.dynamic.mm.pl 09.11.18, 20:26
    Tutaj nic nie jest fajne, przestańcie już najeżdżać na Burmistrza Kędzierskiego nieroby jedne. Czym ty możesz się pochwalić??? Tylko ślepcy nie widzą jak się miasto zmieniło przez te 16 lat. Powtarzam tylko ŚLEPCY, a zmiana burmistrza tylko po to żeby zrobić obecnemu Burmostrzowi na złość nie wyjdzie Mieszkankom i Mieszkańcom na dobre. Chodzenie po domach i robienie anty kampanię obecnemu... to było słabe. I tutaj nie chodziło o dobro miasta tylko chęć władzy. U mnie też byli... Stało się jak stało mieszkańcy zadecydowali i teraz czekamy co zrobi nowy burmistrz wraz ze swoim super hiper zespołem.
  • Gość: Kamil IP: *.dynamic.mm.pl 09.11.18, 21:36
    Kiedy wracam wieczorem do domu ciemną drogą na skarpie - "dziękuję" nieudacznemu.
    Kiedy widzę późnym wieczorem super oświetloną ul. Kamionka i nad Groblą, którą w godzinach nocnych jeździ kilkanaście samochodów- myślę bogate miasto, ponad 40 lamp oświetla mało używaną drogę.
    Kiedy omijam garba na Młyńskiej i dziury oraz wpuszczone studzienki na Dworcowej- myślę "ciepło" o nieudacznym.
    Kiedy idę Grudziądzką, slalomem omijam psie kupy, rzygowiny wyborców jednego takiego, co się nie dostał.
    Kiedy pomyślę, ile potrafił zrobić dla siebie, swojej rodzony, kolegów i przyjaciół na koszt podatnika- narasta we mnie złość i wrogość do nieroba.

Tak było i jest. Może coś się da z tym zrobić.
    Kędzierski już zawsze będzie kojarzony z ciemnym okresem historii miasta.
  • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 09.11.18, 22:23
    Do Realia - właśnie mieszkańcy zdecydowali, widocznie mają trochę większe oczekiwania.
    Jak mam trądzik i nałożę tonę makijażu to na zdjęciach wyglądam na piękną i zdrową, a co się dzieje w środku to już inna kwestia.
    Tak właśnie dzieje się w Chełmnie, ładnie wygląda na zdjęciach, ładnie wygląda jak się spojrzysz, ale im bardziej zaczniesz się zagłębiać to widzisz, że pod tą delikatną warstwą estetyczną są braki.

Raczej nikt o zdrowych zmysłach i odrobinie racjonalnego myślenia nie oczekuje od jednego człowieka, że w tydzień czy nawet rok czy trzy zmieni się wszystko jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki.

Lata stagnacji i "pudrowania noska" nie cofnie się ot tak.

Rozumiem, że wybór Mieszkanek i Mieszkańców Tobie się nie podoba, ale postaraj się nie utrudniać im pracy - tylko tyle i aż tyle.

P.S.: jeśli wierzyć miejskim pogłoskom to jeszcze Cię kilka razy odwiedzi świta MK - wtedy też będziesz taki wielce oburzony? Czy czerwony dywan rozwiniesz, a Twoje życie stanie się lepsze?

• Gość: Oooo IP: *.dynamic.mm.pl 09.11.18, 23:10
    A co ktos bedzie sie bawil w swietego mikolaja,,?
  • Gość: ja IP: *.dynamic.mm.pl 09.11.18, 23:35
    Ciekawe, czy nowa ekipa ujawni, na ile zadłużone jest miasto przez nieudacznika. Ostatnio pożyczał 1,6 mln na podratowanie finansów miasta i bieżące utrzymanie.

Wydaje się zasadne podziękować słabiutkiej pani skarbnik miasta. Zaoszczędzimy cirka 180 tys. rocznie już w przyszłym roku.
  • Gość: ciekawi mnie IP: *.tvgawex.pl 18.11.18, 14:15
    NA koniec kadencji PODWYŻKA dla przydupasów goniła podwyżkę. Ciekawe który teraz przygotuje miejsce byłemu szefowi. Moim zdaniem na dyrektora wodociągów, oczyszczalni czy CHdK powinien być konkurs np. raz na 4 lata.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 18.11.18, 14:45
    A nie były? Przecie nieudaczny to taki krystaliczny człowiek....
    Dyrektorom szkół, to jak pamiętm, hurtowo przedłużał kadencje. Swoim.
  • Gość: ....... IP: *.tvgawex.pl 10.11.18, 01:44
    otwórzcie zarządzenie www.bip.chelmno.pl/?app=zarzadzenia&nid=7398&y=2018
  • Gość: ......... IP: *.tvgawex.pl 10.11.18, 01:48
    tak znikają pieniądze www.bip.chelmno.pl/?app=zarzadzenia&nid=7399&y=2018
  • Gość: Oco IP: *.dynamic.mm.pl 10.11.18, 10:56
    Powoli bo nie kumam,,dlaczego taka roznica chelminianka dostala prawie 30tys ,,a reszta klubow po marne 5-3tys,,?czy nie ozmiany w kierunku stadionu I chelminianki ida rozmowy wsrod ludu chelminskiego,????
  • Gość: chamstwo IP: *.dynamic.mm.pl 10.11.18, 11:26
    Miękkie lądowanie byłego?
    A nie pisałem, że dziadowi trzeba patrzeć na ręce. Dziwne ruchy, których niestety sie spodziewałem, wykonuje na koniec, zmiana regulaminu wynagradzania Matuszewskiego i Rokity ( na lepsze), dotacja dla klubu, przetarg na ul. Bliską. Wstydu nie ma.

Powinien natychmiast po przegranych wyborach powstrzymać się od wszelkie działalności budzacej wątpliwości co do "załatwiania swoich spraw". Ale czy to-to może pojąć?
    Naprawdę nie nadawał się. Eksperyment się nie udał.
  • Gość: a feeeeeeee IP: *.play-internet.pl 10.11.18, 11:52
    po prostu na sam koniec pokazuje swoje prawdziwe oblicze - tak bez owijania w bawełnę,krycia....takiego to mieliśmy ojca miasta...a feeeeeeeee
  • Gość: Taaak IP: *.dynamic.mm.pl 10.11.18, 12:03
    Przeciez te wynagrodzenia byly wedlug mieszkancow I tak za duze,,,I z tego co sie ludziom wydaje I z tego co glosno mowia to chca zmian na wyzej wymienionych stanowiskach ,,,,chyba raczej jeszcze bardziej bedzie gosc niepopularny wsrod mieszkancow na odchodne,,,a nowy powinien chyba zaczac rzadzenie od kontroli ,audytow,zwolnien I zmiany wynagrodzen tak mowi lud Chelminski na ulicach,,wydaje sie ze tak by bylo najlepiej
  • Gość: Ja IP: *.dynamic.mm.pl 10.11.18, 22:13
    Lud chełmiński dostanie na dzień dobry podwyżkę opłat od udacznika.
  • Gość: Hmmmm... IP: *.dynamic.mm.pl 10.11.18, 22:11
    Jakbyś przeczytał ustawę o pracownikach samorządowych to byś nie komentował ciumoku. Przeczytaj ze zrozumieniem a potem zabierz głos na forum.
  • Gość: squater IP: *.play-internet.pl 13.11.18, 20:06
    Moze ma zamiar podjac prace w wododciągach i stara sie zostawic po sobie dobre wrazenie przed kilkoma osobami. Nietety przed mieszkancami miasta bedzie chodzil ze spuszczona glowa....nie przegral wszak jednym glosem.
  • Gość: Hmmmm... IP: *.dynamic.mm.pl 10.11.18, 22:07
    A udacznik nie będzie wspierać klubów sportowych???? Hmmmm.... w gazecie wyczytałem, że ma zamiar wspierać. Nie rozumiem tego komentarza, że tak znikają pieniądze.
  • Gość: Dexte IP: *.dynamic.mm.pl 16.11.18, 18:42
    Prosimy nowego burmistrza o AUDYT !!!!
  • Gość: Brudu w bród IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.18, 16:12
    Mężczyznę podobno poznaje się po tym jak kończy.

Przyjrzyjmy się dzisiaj "dziecku" odchodzącej władzy, szczególnie, że to przeddzień Święta Niepodległości. To "okno na świat" najlepiej ilustruje kogo pożegnamy w nadchodzący piątek.
    Przed świętami, szczególnie tymi najważniejszymi, robimy porządki, to element celebry, to tradycja i nakaz kindersztuby.

Czym uraczył nas, mieszkańców Chełmna odchodzący włodarz?

Stoi w centrum miasta ohydna konstrukcja z której kapie woda. Brudna i pokryta nalotem (pleśń, glony?), jakby zapomniana przez wszystkich, a szczególnie przez swego pomysłodawcę.

Jutro wielki dzień, wielki święto, a w naszym mieście najważniejsze "okno" nieumyte.
    Piękna wizytówka odchodzącego chłopaka z plakatu.

Czy ten realny brud nie jest, symbolem "brudu" jaki pozostawiono do posprzątania naszemu nowemu Burmistrzowi.

Jeśli miasto ma być czyste, dosłownie i w przenośni, musimy zakasać rękawy, my wszyscy mieszkańcy Chełmna. Przyszła pora wielkiego sprzątania.

Na początek może sprzątnąć tę brudną szkaradę z rynku. Niech nie straszy i niech nie przypomina tego co minione i niewarte zapamiętania.
  • Gość: Klik IP: *.dynamic.mm.pl 11.11.18, 10:44
    Nie wierze,, w to co teraz sie jeszcze wyczynia
  • Gość: xxxx68 IP: *.dynamic.mm.pl 12.11.18, 15:06
    Powinien wrócić do szkoły,uczyć w-fu
  • Gość: Dzis IP: *.dynamic.mm.pl 16.11.18, 10:05
    Czy byly jest do dzis czy dluzej,,I co dalej z nim bedzie?szkoda chlopa mogl byc burmistrzem nadal
  • Gość: @ IP: *.tvgawex.pl 16.11.18, 13:28
    zaprzysiężenie 20- tego
  • Gość: farmer IP: *.dynamic.mm.pl 16.11.18, 15:23
    Jak szuka pracy, to mogę go wziąć do dojenia krów. Stawka 9 zl/h.
  • Gość: ! IP: *.tvgawex.pl 16.11.18, 16:47
    w dojeniu to on dobry, ale nie krów
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 16.11.18, 18:37
    Czekam na oświadczenie majątkowe nieudacznego na koniec przygody z "zarządzaniem" miastem.
    I radnych. Szczególnie tych, co najgłośniej darli p..., że im się należy podwyżka na początku kadencji 2014 - na poczet ciężkiej pracy na rzecz społeczności.
  • Gość: Nlolo IP: *.dynamic.mm.pl 27.11.18, 17:46
    Nie przesadzajmy czlowiek to wyksztalcony przecie
  • Gość: Facet. IP: *.83.136.77.rev.sfr.net 16.11.18, 19:21
    Och Mariusz ! Ta noc kiedy dowiedzialem sie, ze nie jestes juz burmistrzem. To jak noc pierwszego seksu, taka fajna ! Acha, nie wiesz kto pisze? Zatem: "Chlopak z plakatu"; tak, to ja: Twoj tfu-rca i pogromca w jednej osobie. 4 XI 2018 Chelmno, odbilo sie od dna a Ty zajmujesz jego miejsce. Psyche Ci padnie. Nie udzwigniesz porazki, nie ! Zatem wyjedz z Miasta, na zawsze. Tak bedzie najlepiej. Cytowales na uroczystosci 11 XI, A. Majewska, pamietasz? To teraz odsluchaj "Elektryczne Krzesla" - Nie ma juz nic. To koniec.
  • Gość: Szzkod IP: *.dynamic.mm.pl 18.11.18, 10:16
    Szkoda chlopa,,
  • Gość: w odp IP: *.dynamic.mm.pl 18.11.18, 11:20
    I ty się nazywasz facetem? Ty jesteś chłoptysiem w krótkich spodenkach, który nie dorósł do roli, która przypadła ci z tytułu posiadania dowodu osobistego. Przyjmij do wiadomości, że po to są organizowane wybory aby obywatele w demokratyczny sposób organizowali sobie życie społeczne. Zachowaj więc sobie swoje spazmy i uniesienia bo obstawianie w ciemno na nieznanego konia może okazać się kosztowniejszym ryzykiem niż trwanie w bezruchu.
  • Gość: Hazardzista IP: *.play-internet.pl 18.11.18, 15:12
    lepiej obstawic nieznanego konia niz takiego ktory juz sapać nie ma sily
  • Gość: No tak IP: *.play-internet.pl 18.11.18, 17:25
    Rzeczywiście podwyżki i wysokość płac prosi o korektę oraz ilość stanowisk administracji. Nie wiem czy to prawda ale podobno od pewnego czasu biblioteka i ratusz mają swoje
    księgowe. Az mi się wierzyć nie chce , może to plotki, bo
    co tam za przychody ?? Czy ktoś wie coś na ten temat ?
    A wodociągi - po latach dopiero ponoć z klientami umowy podpisują strasząc odcięciem wody .Czy to tak na wybowy ?? A co do tej pory - dawali wodę na słowo ? i faktury na telefon? Masakra . Na jakiej podstwie więc robili przyłacza kanalizacji, bez umów?? Im
    się RZECZYWIŚCIE należą się podwyżk?. Tyle pracy nagle.
    No ale chyba trzeba by stworzyć stanowisko - myjącego fontannę i konia . Bo ta pierwsza ohydnie brudna jest . Ciekawe czy zrobili jż plan miejscowy zagospodrowania przestrzennego
    bo była postawiona wbrew zapisom planu z 2016roku, który dokładnie wskazuwał co i gdzie
    ma być na rynku . Czy ktoś wydał więc pozwolenie, czy to kolejna samowolka jest ??Oj Chelmno. Czy doczekasz się wreszcie porządnych ulic?? Dlaczego w Swieciu zanim powstaje osiedle są już wszystkie media i utwardzona nawierzchnia - czy jak się mówi biednych stać by to robić w nieskończonośc rozkopując, stawiać lampy na śrdku chodników jak to jest na Rybakach ???? Robić ścieżki zpolbrku ???
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 18.11.18, 18:11
    Mógłby Mariusz na koniec zrobić coś naprawdę dobrego dla miasta. Umyć fontannę własnoręcznie, a potem nawet i konia, jak brudny.
  • Gość: Juz IP: *.dynamic.mm.pl 19.11.18, 20:09
    Czy juz wiadomo co bedzie robil byly juz,,,szkoda I zal chlopa,,wporzondku byl
  • Gość: WAŻNE! PILNE! IP: *.dynamic.mm.pl 19.11.18, 20:54
    Jutro po sesji zwolennicy i sympatycy Mariusza czekają przed Urzędem Miasta , aby podziękować mu za ciężką pracę i wręczyć kwiaty oraz odśpiewać Sto lat.
  • Gość: Uhaha IP: *.dynamic.mm.pl 20.11.18, 21:07
    Uhaha,,tlumy widze,,tlumy,
  • Gość: Joli IP: *.dynamic.mm.pl 21.11.18, 21:51
    I gdzie poszedl byly do pracy,,taki dobry chlop z niego ,mam nadzieje ze dobra praca mu sie trafi
  • Gość: gosc IP: 95.216.29.* 22.11.18, 13:35
    Już go nie ma. Dajcie już spokój. Trzeba patrzeć w przyszłość. A skąd wiecie że ten nowy będzie taki idealny???
    nie byłem zwolennikiem Mariusza, ale dajcie już spokój !!!! chłop lekko nie ma, stracił prace, długów kupa. Okażcie trochę współczucia.
  • Gość: Szkoda IP: *.dynamic.mm.pl 22.11.18, 17:29
    Szkoda czlowieka,,mam nadzieje ze da rade,,nic tylko zyczyc mu najnajlepszego na nowej drodze zycia
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 22.11.18, 19:57
    Jestem miłosierny. Ale dziadowi nie wybaczę, że po tylu latach, po wielu prośbach, wielu pismach miał mnie w doopie i moich sąsiadów. Dbał tylko o siebie, o swoją rodzinę, przyjaciół (jesli ich miał), koleżanki i kolegów.

Stracił pracę na własne życzenie, bo był złym burmistrzem.Bardzo złym. Do długów doprowadził się sam. Niech żyje z oszczędności (zarabiał 150 tys. rocznie), niech pomogą córki, niech idzie do pracy. Jak trzeba - do MOPSu, koleżanka Rokita na pewno pomoże, przez lata podwyższał jej pensje do niebotycznych rozmiarów, a ostatnim tygodniu urzędowania podwyższył dodatek funkcyjny.

Niech cierpi, niech chodzi ze spuszczoną głową, niech się wyprowadzi.

Żadnej litości.
  • Gość: złośliwiec IP: *.dynamic.mm.pl 22.11.18, 22:50
    Niech się zapisze do PiSu , może na Koryto+ się załapie.
  • Gość: Totus IP: *.play-internet.pl 23.11.18, 02:52
    z takimi kwalifikacjami nadaje się do PSL albo do PO. tam przyjmują takich z takimi sukcesami i dadzą mu pracę jak za kilkanaście lat
  • Gość: Wrr IP: *.dynamic.mm.pl 23.11.18, 20:12
    Ciekawe ciekawe,,wporzo z niego byl burmistrz,,
  • Gość: I co IP: *.dynamic.mm.pl 24.11.18, 05:25
    I co I nic nie wiadomo gdxie odszedl,juz by tu byl szum a tak cisza,,chyba jest gosc cwanszy od tych wsxystkich wietrzacych sensacje
  • Gość: Koniec IP: *.dynamic.mm.pl 24.11.18, 16:21
    I to juz koniec,,,,nie ma juz nic,,,,jestesmy wolni,,,,,,,,,,,
  • Gość: Juz IP: *.dynamic.mm.pl 25.11.18, 18:06
    Juz zmiania zakladu pracy ?
  • Gość: Cisza IP: *.dynamic.mm.pl 27.11.18, 07:21
    Cisza
  • Gość: a kisz IP: *.dynamic.mm.pl 27.11.18, 22:30
    Chełmińskie wieśniaki, zajmijcie się sobą. Co was obchodzi plotkarze czyjaś droga jak przestał być burmistrzem, chcecie zrobić zrzutkę na jego kredytowe oddłużenie? Zwykła wiocha i dziadostwo, które robicie. To właśnie obraz emerytów tutejszych, którzy z braku zajęcia szyją buty innym, a tym i tak nie przykryjecie własnej zgryzoty , która was zżera jako efektu przegranego życia.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 27.11.18, 23:03
    Nie zrozumiałem tego bełkotu. Mógłbyś jaśniej?

Na marginesie, 1 zł długu Kędzierskiego- w jego obecnej sytuacji jest warte jakieś 15-17 groszy. To po co zrzutka? Ogłosi upadłość konsumencką, sprzeda dom, podejmie pracę
    i git.Ewentualnie zamieszka w jednym z tych mieszkań socjalnych, które pobudował przez 16 lat . Nie zbudował? Nic? Tym gorzej dla niego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.