Dodaj do ulubionych

Szpital Chełmno

27.12.18, 17:50
Domyślam się, że dany temat był już poruszany i nie raz będzie. Jednak ciężko przejść obojętnie obok gdy ludzkie życie jest traktowane jak zabawka. Jestem wstrzasnieta, że '' lekarze''zbagatelizowali krwotok u młodego chłopaka twierdząc, że wszystko jest ok i odesłał do domu. Kompetencje i zachowanie lekarzy sięga dna. Ciężko jest mi pomyśleć, co by było gdyby nie zawzietosc rodziny. Po 3 razie dopiero zareagowali, a karetka która by mogła dotrzeć w ok. 10 min. Jechała ponad pół godziny, gdzie na drodze panowały pustki. Wielka porażka, która wgl nie powinna mieć miejsca. Jestem zazenowana ta sytuacja i brakiem kompetencji. Polecam szerokim łukiem omijać ten szpital.
Edytor zaawansowany
  • kasiamagulska112 27.12.18, 19:32
    To jest dno nie szpital, chełmińskie dno, pielęgniarka szarpie, nie udziela informacji skoro ktoś jest do tego upoważniony, zero zainteresowania, bardzo zle traktowanie pacjenta, gdyby nie chełmiński zasrany szpital i ich wolne ruchy mogło by sie skończyć znacznie lepiej, bez takiego cierpienia. Sprawa zostanie bardziej nagłośniona nie zostawie tak tego. !!!!!
  • luc-69 27.12.18, 21:11
    O co ci kobieto chodzi? Ty chyba szpitale pomylilaś?
  • Gość: ala IP: *.play-internet.pl 28.12.18, 12:29
    Zgadza się. Będzie trzeba zaprosić telewizję, bo w tym szpitalu jest tragedia.Moja babcia tez trafiła do szpitala i została potraktowana jak przedmiot. Ci lekarze powinni zostać zwolnieni. Za co oni chcą podwyżki? Zero szacunku dla chorych okazują również panie, które siedzą za biureczkiem na izbie przyjęć. Będę się przyglądać sprawie .
  • Gość: Pp IP: *.tvgawex.pl 28.12.18, 13:51
    Faktem jest że pani o blond włosach z izby przyjec słynie w chelmnie z nieuprzejmosci co sam mogę potwierdzić po kontakcie z nią przywozac tam chorego...
    Odniosłem wrażenie że nie powinienem z chorym przyjeżdżać żeby jej nie zawracać głowy a ona robi łaskę że nas przyjmuje...
  • gosc-pa1234 28.12.18, 19:33
    Ludzie wcale się nie liczą w tym szpitalu tu każdy kto trafia nic mu nie jest. Zresztą nic tu nigdy nie działa. Odnoszę takie wrażenie że ludzie którzy tam przychodzą im przeszkadzają. Nie mają wogole szacunku do ludzi.
  • beta.0 28.12.18, 14:55
    Sama doświadczyłam na własnej skórze , jak traktuje się tu pacjentów = sposób pomocy - odesłanie do domu. Złożyłam skargę u dyrektora - do dnia dzisiejszego brak odezwu...
  • Gość: Gość IP: *.tvgawex.pl 28.12.18, 17:58
    Porażka to jest ordynator na chirurgii chyba się fachy pomyliły do czyszczenia kibli by się nie nadał za szybki jest nawet gówno tak szybko się w kiblu nie spokuje jak on wystawia diagnozy
  • Gość: do bera.0 IP: *.adsl.inetia.pl 28.12.18, 18:02
    licz do miliona, a później od samego początku i powtarzaj to, aż zabraknie ci motywacji. dyrektor - naściągał lekarzy ze swiecia, a jakich, co robią, jak się zachowują, to wola o pomstę do nieba. czuje sie nietykalny i mocny, ma układy, więc dalej zacznij odliczanie, chyba, że zmienisz taktyke i wystąpisz poza układ towarzyski
  • beta.0 28.12.18, 19:19
    Zamiast liczyć wolę szukać pomocy dalej, a nuż ktoś pomoże?
  • pusia11 28.12.18, 20:09
    Byłam świadkiem tej sytuacji tego młodego chłopaka.Tragedia co ci ludzie którzy mieli nieść pomoc odwalali takie numery szarpanie przez pielęgniarkę w okularach która niepozwalała aby kto kolwiek wszedł i zobaczył co z chłopakiem było słychać jak krzyczy z bólu .Potem akcja transportu chłopaka do Grudziądza karetką S w ktorej powinien być lekarz a niebyło .Jak wiem to karetka S powinna składać z 3 osób a nie z dwuch kierowcy i ratownika.Biedny chłopak tyle wycierpiał przez tych ludzi co nawet nie powinni pomagać zwierzentom .
  • Gość: Karolina IP: *.play-internet.pl 28.12.18, 21:00
    Niestety, takie samo wrażenie odniosłam. Pare dni z rzędu próbowałam dostać sie do ginekologa z bólem, mega bólem. W gabinecie brak a po zapukaniu do gabinetu cisza mimo, że telewizor trąbił jak szalony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.