Dodaj do ulubionych

Poradnia Dla Dorosłych koło szpitala

28.12.18, 23:55
Witam chciałbym ruszyć temat z którym wiąże się temat, opieki w poradni dla dorosłych, poszedłem z uciążliwym bólem kolana, zostałem przyjęty u pewnej pani doktor, u której wyjaśniłem jaka jest sytuacja z kolanem, wytlumaczylem jej, co mi dolega i jakie są dolegliwości z wiązane z uciążliwym bólem, oczywiście co mi odpowiedziała że to z przemęczeni. Śmieszna sytuacja jeżeli człowiek czuje co się dzieje z własnym ciałem, a rzekomo wielka Pani Doktor twierdzi że nic takiego się nie dzieje i przepisuje mi ketonal. To jest cyrk, cyrk jakich mało wystawiła diagnozę bez badania Rtg albo USG, po czym to zdiagnozowała po złapaniu kolana? Lekarz pierwszego kontaktu bez specjalizacji w kierunku ortopedy? No normalnie wróżka... Nie dostałem skierowania żadnego więc zarejestrowalem się w prywatnej klinice w Bydgoszczy, tego samego dnia skierowalem się do placówki do której mnie pokierowano i dostałem się do lekarza który ma specjalizację jako ortopeda, wytłumaczyłem lekarzowi co mi dolega i jak wygląda sytuacja z moim kolanem. Lekarz pierwsze co wystawił mi skierowanie na badanie Rtg i USG po czym powiedział że jeżeli zrobię te badania, to kazał mi wrócić z wynikami badań żeby wystawić diagnozę, i po tym zobaczyć jakie środki będzie trzeba podjąć. Zrobiłem wszystkie badania i dzisiaj byłem z wynikami u Ortopedy i stwierdził że zbiera mi się śluz w kolanie i mam uszkodzoną łąkotke, wystawił mi skierowanie do szpitala na zabieg. Ludzie powiedzcie mi czy w tym naszym pierd... lonym Chełmnie idzie wgl coś załatwić? Nic nie idzie najlepiej jak by na kaszel jeszcze ketonal zaczęli zapisywać. Ja nie wiem za czym oni siedzą w tej poradni, dla zabicia nudy? Człowiek idzie żeby sobie pomóc, nikt kur.. przecież nie wie co mu dolega a oni traktują ludzi obojętnie, a dobra Pana boli kolano to tabletki przeciw bólowe i powinno być dobrze. To jest szok że przy takich wynagrodzeniach co lekarze zarabiają traktują ludzi obojętnie. To oni w końcu pomagają czy dbają o to żeby przyszli jeszcze raz?! Masakra, dlatego powiedziałem wszędzie indziej będę się leczył byle nie w Chełmnie, bo z strony pani Doktor u której byłem nie dostałem żadnej porady oprócz recepty na Ketonal
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 29.12.18, 00:20
    Żeby było zabawniej - oni są kontraktach i zarabiają za przepisywanie ketonalu ponad 12 kola miesięcznie.
    Organem prowadzącym szpitala jest no kto? A pan starosta. Brawo wy.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 29.12.18, 09:35
    Nawet jak na wiejski szpital z przychodnią to skarg na nieudolność i chamstwo personelu tej lecznicy ostatnimi czasy stanowczo za dużo. I nie tylko na forum w internecie ale w miejscowej gazecie i telewizji Polsat. I co i nic. Czy położna, która po porodzie zaszyła pacjentce krocze czyniąc ją kaleką na całe życie poniosła konsekwencje?. Nie. Czy panią doktor P. po jej chamskim traktowaniu pacjentów ktoś ukarał?. Nie. Czy pana doktora, który szydził z trójki chorych dzieci na nocnym dyżurze spotkała jakaś sankcja dyscyplinarna?. Nie słyszałem. Czy ktoś zajął się sprawą opryskliwej pani na izbie przyjęć?. Nie. Itd itp. Dlaczego. Bo układy i miejscowe układziki czynią bezkarność i znieczulicę. Pana Starosty żona pracuje w Szpitalu więc głupio rozliczać dyrekcje. Poza tym, ojca, szwagra, zięć i syn z córką, że atomem tego nie rozwalisz. Nowy dyrektor przez tegoż starostę namaszczony ma większe zmartwienie niż dyscyplinowanie personelu. Biedak martwi się gdzie ma parkować swoją drogą bryke. Na miejscu dla inawalidy nie może bo wredni pacjenci ślą skargi do prasy. I jak tu spokojnie pracować. Wniosek. Kościół w tym kraju chociaż jak służba zdrowia ciągnie miliardy z budżetu to przynajmniej ofiaruje nam modlitwę za zdrowie. Więc módlmy się bracia i siostry o zdrowie bo tylko to nam zostało w tym chorym kraju. Ramen i niech będzie pochylony.
  • Gość: ręka IP: *.tvgawex.pl 29.12.18, 16:38
    Trafiłem ze złamaniem ręki do tej przechowalni pacjentów dla szpitala w Swieciu. SOR i ratownicy czy pielęgniarki - jak mi tylko ulżyć poprostu idealni i przyszedł HRABIA po 30min. On tu nic nie widzi to do Świecia karetką na rentgen i z powrotem. Na sugestię, że może jednak bym tam od razu mnie zostawić - TO ON JEST LEKARZEM i byle tam pielęgniarka czy ratownik JAŚNIE PANA poucza....No nic do Swiecia i powrót. I zdziwienie bo inny HRABIA mnie przyjmuje (poprzedni gdzieś się ulotnił) i taka oto sytuacja.....Facet trafia z ZAWAŁEM na SOR, ratownicy się uwijają a JAŚNIE PAN - NOŻYCZKI.....NOŻYCZKI POPROSZĘ!!!!!!!! Pielęgniarka która była zajęta gościem z zawałem już chyba nie wytrzymała -LEŻĄ OBOK PANA!!!!! Aha w międzyczasie okazało się, że muszą otwierać bramę karetkom i odrywali się co chwila od pacjentów. Przywieziony ze złamaną ręką ostatecznie po 4 godzinach i wożeniu w tą i z powrotem trafiłem na oddział w Swieciu a tu......INNY ŚWIAT jeżeli chodzi lekarzy chirurgów. W 5 minut wiedziałem co mi jest, jaki będzie przebieg operacji (zapytałem dlaczego nie w Chełmnie - A ONI POTRAFIĄ?? - usłyszałem z uśmiechem - jak widać jest pan u nas) i po GODZINIE było po wszystkim.....Oto moja PIERWSZE spotkanie z nowymi NABYTKAMI naszego szpitala - dyrekcji GRATULUJĘ. Reszty szpitala nie oceniam.
  • Gość: klo IP: *.adsl.inetia.pl 29.12.18, 18:38
    Zważ, że chirurdzy, którzy są w tej chwili w Chełmnie pracowali kiedyś w Świeciu. Nowy dyrektor ściągnął swoich, ale z pewnością nie za koszyk gruszek, a na pewno wyższe kontrakty. Dyrektor namaszczony przez starostę i kto ma go ruszyć. Z chirurgi słychać słowa wulgarne, obelżywe, no i co, i nic, bo kto ma kto kogo ruszyć. Chełmno, to miasto kolesi. Może w końcu trafia na kogoś, kto opisze, napisze lub doniesie, ale nie tu na miejscu, tylko sama warszawka. dopóki nie skruszy się betonowych radnych, starostów, prezesów itd. to będzie tak dalej i jeszcze gorzej
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 29.12.18, 19:47
    I tyle to pracy hrabiostwa medycznego dla niewdzięcznego luda chełmińskiego za te nędzne paręnaście tysia miesięcznie (niektórzy za parędziesiąt- ot , kontrakty). A tu jeszcze opluwają w internecie.

Musi ktoś umrzeć w tym szpitalu, w skandalicznych warunkach, aby coś się zmieniło. Organ założycielski, osobliwie w postaci starosty, uwikłanego w powiązania rodzinno- koleżeńskie nie widzi nic i zobaczyć nie chce.

Zauważyliście zapewne, jacy ci nasi lekarze przemęczeni? Jak szybko załatwiają pacjentów (słynne już 3 minuty), jak mało czasu im poświęcają? Jak się pracuje trochę w szpitalu, potem zapierdziela się do gminnego ośrodka, potem na prywatkę, jakiś dyżur, czasami jeszcze gdzieś, to dób w roku za mało. A tu kolega pana doktora kupił sobie właśnie najnowszy model Lexusa i szlag pana doktora trafia, bo będzie trzeba jeszcze bardziej zakombinować albo renegocjować kontakt. To chore....
  • Gość: Tomasz IP: *.dynamic.mm.pl 29.12.18, 21:13
    A naszego szpitala nie ma na liście?

pomorska.pl/te-szpitale-sa-najlepsze-w-wojewodztwie-kujawskopomorskim-top-11/ga/13755548/zd/32861234

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.