Dodaj do ulubionych

Spółdzielnia WIARUS-masz coś wspólnego, przeczytaj

03.01.19, 11:29
Witam Użytkowników!
Szukam osób, którzy mają coś wspólnego z Spółdzielnią WIARUS.
Ta spółdzielnia to kpina, ludzie zakłamani, chcę to opisać do gazet, ponieważ to, co tam się dzieje, to na prawdę ... kabaret i dramat w jednym można zrobić. Więc jeżeli Miałeś/aś z owym Państwem nieprzyjemności, chętnie wysłuchamy. Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 03.01.19, 15:20
    Nie rozumiem. To my chętnie wysłuchamy, co Cię boli.
    Nawet nie wiem, czy SM Wiarus jeszcze istnieje?
  • damianqsek 03.01.19, 15:36
    Istnieje i wkurza ludzi.
    Nie zalozylem tego watku po to, aby opisywac co mnie boli, tylko chce sie dowiedziec, czy tez SM Wiarus kpi z innych ludzi.
  • Gość: SM WIARUS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.19, 23:28
    szanowny Panie Damianie wystarczy zabrać swoje rzeczy z piwnicy , posprzątać i zgłosić się po resztę kaucji, nikt z mieszkańców za Pańskie śmieci nie będzie płacił. pozdrawiam
  • Gość: tata IP: *.dynamic.mm.pl 03.01.19, 23:35
    oooo prosze
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 03.01.19, 23:42
    Prawda. Każden jeden powinien za swoje śmieci płacić. Ale w Chełmnie to nie norma, podrzucanie śmieci to norma. Szczególnie dla leniwych i bezczelnych.
  • damianqsek 04.01.19, 11:31
    To, że wspóldzielnia przekazała mieszkanie po poprzednich lokatorach z piwnicą gratów, nie sprawdziła tego, to już mnie nie interesuje. Protokuł zdania jest? Jest. Jeszcze spisany na ławce, na osiedlu. A skontaktowałem się z poprzednimi lokatorami, no i oni też mieli te śmieci w piwnicy. Ale nikogo to nie interesuje. Po 9 msc walczenia o kaucje przypomniało się Wam o tym? Żałosne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.