Dodaj do ulubionych

Fresh Chicken Rynek

03.01.19, 21:05
Bywa, że musisz zjeść coś na szybko. Więc nieraz zajrzę do Fresh Chicken. Kupiłem tam ostatnio zestaw kubek za 14z. Zgodnie z ich kartą powinno się w nim znajdować; frytki , sos, surówka i cztery polędwiczki kurczaka. Oczywiście jak to w kubku polędwiczki na dnie przykryte frytkami i surówką. Przy odbiorze nie dojrzysz. Dopiero po zanurzeniu widelca w trakcie konsumpcji stwierdziłem, iż polędwiczek są trzy porcje a nie cztery. Nieświadomie czy świadomie nie dołożyli moja strata. Burek ich trącał. Ale najciekawsze jak zachowała się na moją grzeczną uwagę o braku jednej porcji facetka, która kasowała płatność z góry przy ladzie i podawała do stolika. Cyt. ,,ja nie nakładam , nie obchodzi mnie to”!!. Osoba , która rzekomo nakładała nie ujawniła się. Kolejna facetka, która zjawiła się przy ladzie oznajmiła mi na wyjściu , że ,,właściciela nie ma i nie będzie i nie ma o czym ze mną rozmawiać”. Na moment wróciła młodość i poczułem się jak w filmie Barei ,,nie mamy pana płaszcza (polędwiczki) i co nam pan zrobisz?!”. Nic . Wniosek .I tak nieźle. Zjadłem trzy polędwiczki chociaż należały się cztery, a mogłem dostać jedną. Smacznego.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Gosc IP: *.play-internet.pl 03.01.19, 21:29
    Pani kasjerka bo kelnerka nazwać nie mozna pozostawia dużo do życzenia,jej znajomość karty jest żadna,smród starego oleju pozostaje na ubraniu dluuugo,a czas oczekiwania zamówienia na miejscu to ok 40 min .tragedia
  • lokalnyja 03.01.19, 23:02
    Jedzenie jest ok.lubie zestaw polędwiczek z frytkami. Z tą różnicą ze w starej lokalizacji porcje były większe.
    Teraz już na rynku porcje zostały pomniejszone i trochę się zrazilem bo kupowałem zestaw w miarę regularnie a po ostatniej wizycie już raczej ..nie będzie mi po drodze..
    Rozumiem odrobine wyższe ceni bo i czynsz jest większy za lepszy lokal ale jedzenia powinno być w takich samych ...
  • Gość: Tony IP: *.play-internet.pl 04.01.19, 08:26
    Ja na wynos ostatnio zamiast kebaba maxi to dostałem zwyklego malego. Niestety nie opłacało mi sie tam juz jechać i sie o to kłócić bo roznica w cenie nie warta byla kilku kilometrow. Osobiscie dopoki sie cos nie zmieni to nie polecam.
  • baz44b 04.01.19, 08:15
    Spójrz na to z drugiej strony. Fast foody to śmieciowe, niezdrowe jedzenie. Większość tych co tam konsumują wiedząc z czego oni robią te sosy, frytki, polędwiczki, kebaby itp - omijała by te bary z daleka. Dlatego oni oszukując ciebie na porcji poprostu zadbali o twoje zdrowie. Mniej zjadłes tego szamu trochę zdrowszy będziesz. A wogóle lepiej w domku jadać zdrowe zupki.
  • Gość: Mik IP: *.dynamic.mm.pl 04.01.19, 08:42
    Ja chodzę do Azjatów na Dworcowej. W tej samej cenie co na Rynku masz większą porcje. Do tego oni tam przyrządzają porcje na oczach Klienta.
  • Gość: Gość IP: *.146.232.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.01.19, 11:36
    Mik nie bądź naiwny. Oni nie przyrządzają porcji a nakładają. kebab, kurczaki , pieczywo, sosy itp to oni kupują zamrożone w paczkach foliowych. Swoją drogą dziwię się tym na Rynku, że tak traktują klientów. Mają dobrą lokalizację a więc się powinni starać ludzi przyciągać.
  • Gość: Nodd IP: *.play-internet.pl 05.01.19, 21:04
    Zamawiam w teren niezbyt czesto ,chyba ze w okresie letnim. ale po takich wpisach albo zmienie lokal albo zaczne liczyc poledwiczki ....
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 05.01.19, 22:00
    Byłem w tym barze jakoś miesiąc temu i miałem podobny incydent.. Zamówiłem też duży kubek . I pamietam, że te cztery polędwiczki to były takie małe spieczone twarde micro porcyjki. Czytając ten wątek myslę, iz oni chyba wtedy dzilelili normalne dwie duże porcje na cztery kawałki miast czterech jak w karcie.. Takie spryciule. Niemniej zastanawiam sie czy jest tu w Chełmnie jakaś placówka PIH lub SANEPidu. . Przecież ktoś te bary i restauracje powinien kontrolować czy oni na przykład nie oszukują klientow na porcjach, jakości, gramaturze itp. Przecież jak pisze baz44 klient często jak płaci z góry jest bezradny gdy stwierdzi, że go oszukali. Czyli zjadł coś innego niż było w karcie i za co faktycznie płacił.. Co na policje zgłosi. Dlatego własciciele tych barów czują się bezkarni. Kombinują jak mogą. Ostatecznie najlepiej tam nie jadać.
  • Gość: gość KS IP: *.dynamic.mm.pl 07.01.19, 21:27
    Ciekawy wątek. Bo faktycznie jak ma się zachować klient gdy płaci z góry I w trakcie konsumpcji stwierdza, iż danie np. jest nieświeże ma mniejszą gramaturę albo brakuje tego co powinno być zgodnie z kartą. Moim zadaniem dużo zależy od uczciwości I kultury właściciela baru. Przecież większość klientów nie przychodzi tam by najeść się za darmo I wyłudzić porcję pod byle pretekstem. Posłużę się swoim doświadczeniem z innego baru. Akurat nie z Chełmna. Często bywam w Bydgoszczy. Jak mam czas idę na pizzę do AmBaru na Dworcowej w centrum. Moim zdaniem I nie tylko moim najlepsze pizze w tym mieście. Mają tam własne wypieki i sosy własnej roboty. I płaci się po konsumpcji. Otóż zdarzyło się, że zamówiłem u kelnerki pizze z moim ulubionym sosem. Po chwili wyszła z zaplecza kuchennego oświadczając , że zamówionego sosu nie ma pomimo, że figurował w jadłospisie.. Na drugi dzień już z Chełmna zadzwoniłem do właściciela baru pytając go dlaczego w ich jadłospisie wprowadzają klienta w błąd. Odpowiedział, że wyjaśni i za chwilę oddzwoni. I odzwonił informując , że kucharzowi nie chciało się przygotować porcji a on sam go nie dopilnował. Dlatego na przeproszenie zaoferował , że gdy będę następnym razem w jego barze dostanę gratis dużą pizzę. Faktycznie za dwa tygodnie gdy tam się zjawiłem podali mi za darmo duża pizzę z dowolnie wybranymi dodatkami i jeszcze gratis herbatę. Europa .
  • Gość: nickxy IP: *.play-internet.pl 07.01.19, 23:49
    potwierdzam..pizze w tej pizzerii Ambar palce lizać i tak jest od lat i oby było tak zawsze.Super jedzonko :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.