29.01.19, 19:34
Taka była awantura : bo Polsat, bo biednie = a teraz program: walentynkichelminskie.pl/?fbclid=IwAR0gSViBUsnNXTpg6RmgOyXOUDwABd8H1J0rgfRYEFt10ygd4Hz7JY2ZzNg
dośc spójny, dla każdego coś ... i cisza. Coś nie wyszly dramatyczne przewidywania... :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: hahaha IP: *.dynamic.mm.pl 29.01.19, 19:53
    Jak to wlentynki (pisownia oryg.) , będzie super, super, co trzecia pozycja to zamierzenie kościelno- koscielne. Już widzę, te tłumy turystów na Grudziadzkiej, na Rynku, te przaśne stragany z balonikami i lizakami na patyku. Ach, żal, że tego nie doświadczę.

Propaganda sukcesu niczym z z HITu nowego viceburmistrza, który chwalił się (wraz z koleżankami i kolegami) z niesamowitego powodzenia produktu (III edycja) jak niżej
    25 000 uczestników w trakcie 3 dni wydarzenia,
    350 000 zasięg mediów społecznościowych.
  • Gość: Ble IP: *.dynamic.mm.pl 29.01.19, 20:49
    Margaret po znajomości, też mi super impreza
  • Gość: .... IP: *.tvgawex.pl 29.01.19, 22:11
    beta0 moze poczekasz z podsumowaniem na ,,po walentynkach".
    Poki co najlepsze sa zdjecia z poprzednich edycji.
    A ta strone to w PAINT -cie ktos robil?
  • Gość: Mieszkaniec IP: *.play-internet.pl 29.01.19, 22:44
    Planując walentynki posłuchałem opinii znajomych i czekałem na jakieś woooooow... I jestem zaskoczony. Zawsze wpadają do nas znajomi na walentynki a teraz chybe jednak nie. Głowna impreza w czwartek a potem to już mało co się dzieje, mówią. Seksualność mówią już wszyscy przerobiliśmy ,do kina by jechać do Chelmna to srednio. a program wygląda rozciągnięty na siłe na trzy dni . Wszyscy wolelibyśmy odwrócenie programu , by część głowna przypadła jednak w dzień wolny, w sobotę....... tyle opinii z zewnątrz....
    Ja może nie jestem aż tak krytyczny, nie ze wszystkim się zgadzam ale też u mnie nowa koordynatorka nie zaplusowała jakimś hitem, pomysłem , super programem ,że warto tu być trzy dni. Więc chyba w 2019 sami spędzimy Walentynki 2019 wybierając jedynie koncert. Można po skończonych walentynkach umieścić sondaż zadowolenia z trzech dni ...
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 29.01.19, 23:07
    A co na to nasz nowy, wysoko wynagradzany (nikt nawet nie wie, jak dobrze!), wybitny fachowiec od kultury i promocji?
    Piotr, cieszę się, że jesteś! Wspólnie dla Chełmna...
  • Gość: przestań IP: *.tvgawex.pl 30.01.19, 01:54
    "kłapiesz tym dziobem" jakbyś nagrodę chciała dostać od Mikiewicza za wzorowe lizusostwo......
  • Gość: <3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.19, 19:35
    podroze.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/591332,gdzie-na-walentynki-romantyczne-miasta-polska-podroze.html
  • Gość: Niu IP: *.dynamic.mm.pl 15.02.19, 17:15
    Mam nadzieje ze na przyszly rok ktos wreszcie wezmie sie do roboty I zorganizuje jak nalezy walentynki,,trzeba wreszcie zmienic repertuar walentynek ,,program do zmiany bo co rok to samo mnogo zapchaj byle czym ,,I do wyboru gwiazdy wieczoru tez troche zmienic podwjscie,,,powiem tak -bylo byle jak ,,krotko tak jak zwykle ,,gwiazda sie nie wysilila tak jak zeszloroczno,,takie jest zdanie wielu
  • Gość: Kflflkf IP: *.play-internet.pl 15.02.19, 17:38
    PLAYBACK
  • Gość: Lusi IP: *.dynamic.mm.pl 15.02.19, 19:53
    Kicha.
  • spokoj123 15.02.19, 21:46
    Fakt... gwiazda wypadła blado😕i naglosnienie tez nie dalo rady, basy jak na narodowym😉Dobrze, że chłopaki z Myasta uratowali imprezę, ich koncert był naprawdę udany.
  • maras700 17.02.19, 11:11
    Ktoś kto ryczy aby przekrzyczeć basy,playback i tyle jeśli chodzi o Walentynki.Z
    roku na rok jest gorzej.
  • Gość: Zawiedziony IP: *.dynamic.mm.pl 17.02.19, 15:22
    Niestety występ Raz Dwa Trzy w Farze też kicha. Ok 18.30 zająłem już tylko wolne miejsce w środkowych ławkach. No I po koncercie. To zespół, który z uwagi na repertuar na ogól występuje kameralnie. Zaczynali od poetyckich tekstów Osieckiej I Młynarskiego. Obecnie zgodnie z. standardami IV RP trochę prokościelni. Tak czy owak ich popularność bierze się z tekstu piosenek czyli z treści I metafory słowa śpiewanego. Tylko, że w Farze organizator plus akustyk dali plamę. Kto ustawia nagłośnienie symetrycznie tak że maks decybele odbijajając się od gotyckiego sklepienia waliły łomotem w uszy, całkowicie zagłuszając słowa soilsty. Od czasu do czasu przebiła się z tego hałasu trąbka, reszta kakafonia. Nic dziwnego, że ci z tylnych ławek przechodzili pod ołtarz gromadząc się gęsto wokół zespołu dodatkowo tłumiąc słowa solisty. Jedyny, który był wyraźnie słyszalny przez nagłośnienie to zapowiadający koncert, prawdopodobnie miejscowy ksiądz. Moze byłoby lepiej gdyby to on śpiewał. Po godzinie męczarni z hałasem nie czekając na mój ulubiony Talerzyk wyszedłem z zimnej świątyni. Moim zdaniem sensownej było zorganizować występ na rynku albo w kinie Rondo za biletami.
  • Gość: xxx IP: 162.243.30.* 17.02.19, 17:43
    A miało być zupełnie inaczej. Nowa pani do organizacji, nowa ekipa zarządzająca miastem. A wyszło jak zawsze.
  • Gość: Porażka IP: *.dynamic.mm.pl 18.02.19, 16:56
    PORAŻKA, miało być pięknie a co wyszło? Nowa pani się nie popisała.
  • Gość: mieszkaniec IP: 23.250.121.* 18.02.19, 17:49
    Podobnież w kręgach władzy odnotowano sukces.Wg ich logiki, sukces mierzy się tak jak 9HF, a więc:
    19 308 uczestników w trakcie 3 dni wydarzenia,
    116 244 zasięg mediów społecznościowych
  • baz44b 17.02.19, 18:52
    Zgadzam się z opinią zawiedzionego. ,,Raz dwa trzy” to kapela rockowa śpiewająca głównie poezje . A więc trzeba być amatorem aby tak ustawić nagłośnienie w kościele ,że trochę dalej niż kilkanaście metrów od zespołu nie można wyłowić z miszmaszu decybeli słów śpiewanego tekstu. Totalny jazgot. W sumie zagrali z posadzki do ściśniętego tłumem słuchaczy, którzy z bliska mogli ich oglądać i co nie co posłuchać solisty. Ci z tylnych ław nie mieli szans. Ja stałem w prawej nawie przy głośniku z którego głos i dźwięki zniekształcało odbicie od ścian i sufitu kościoła. Lepiej mieli ci , którzy zajęli miejsca z lewej strony . Równie dobrze mogli zagrać przy fontannie na rynku a efekt byłby dużo lepszy. Swoją drogą akustyka tego kościoła nie nadaje się do występu kapeli rockowej z takim muzycznym akompaniamentem. Niemniej też liczę, iż Nowak, który mieszka niedaleko od Torunia i jego grupa zagoszczą jeszcze w Chełmnie na profesjonalnie przygotowanym koncercie w RONDZIE.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka