01.02.19, 21:14
Ponieważ nudne jest to czytanie w kółko, co Mikiewicz zrobił a co nie, ja mam konkretne pytanie: czy komu coś wiadomo o naszej komunikacji? Czy w tej sprawie słychać o jakiś konkretach? Niedawno na fb rozpisywano się o likwidacji połączeń z Grudziądzem ...
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 01.02.19, 21:44
    A radni z Ch MM nie mogą Ci pomóc, udzielić odpowiedzi, albo chociaż odrobinę wsparcia? Przecież to ich broszka. Za coś biorą diety, czyż nie?
    Idź do burmistrza . Albo jeszcze lepiej- do tego drugiego.
    Przecież miało być lepiej, ruszyć z kopyta.
  • beta.0 01.02.19, 23:27
    Ja sie pytam czy ktos coś wie - a nie gdzie mam dopytać. :(
  • Gość: 8888 IP: *.tvgawex.pl 02.02.19, 00:15
    pomorska.pl/pracujesz-w-grudziadzu-nie-dotrzesz-autobusem-z-chelmna-w-druga-strone-tez-brak-kursow/ar/13854074#wiadomosci
    ...po tym artykule i tak nie pojedziesz
  • Gość: *%#^?! IP: *.dynamic.chello.pl 02.02.19, 08:56
    Tak czytam sobie to forum i czekam tylko, aż jakiś geniusz stwierdzi, że to przez ChMM coś w Biedronce podrożało.

Wstyd mi za was*

*celowo z małej listery, na szacunek trzeba zasłużyć
  • Gość: Bąż Woa IP: *.tvgawex.pl 02.02.19, 10:24
    Rada Miasta nie ma nic do PKS - u Grudziądz! To tak dla ZNAFCUF. Jeżeli kurs wozi kilka osób to najzwyczajniej jest nieopłacalny!!! Podam przykład pewnego z pod bydgoskich miast: Dwie trasy autobusowe obsługiwane przez PKS oraz linię prywatną, połączenie kolejowe. W godzinach szczytu można pomarzyć o miejscu siedzącym... Pewnie że są jakieś dotacje, ale i są wpływy z biletów.
  • Gość: 888 IP: *.tvgawex.pl 02.02.19, 17:11
    cyt.Już we wrześniu pojawiły się pierwsze problemy. Były burmistrz i starosta podjęli rozmowy z przewoźnikiem - Arrivą, a ten tak właśnie uzasadniał podjęte kroki"
    a więc mogli się spodziewać że będą następne konsekwencje zero zainteresowania tak jak starosty i burmistrza nowego bo najważniejsze były stołki i pensje bo dla nich" plebs" może na piechotę chodzić, oni mają samochody i kilometrówki
  • Gość: $£%#^ IP: *.dynamic.chello.pl 02.02.19, 17:51
    888
    Idz do lekarza
    Albo egzorcysty!
  • Gość: Tomasz IP: *.dynamic.mm.pl 02.02.19, 17:58
    Wybory były najważniejsze. Potem pensje z uchwał, dzielenie stanowisk.
    A szary mieszkaniec powiatu/miasta - radź sobie sam.
    Problem dla mieszkańców miasta, ale i dzieci i młodzieży, która dojeżdża do szkół w Chełmnie, a także do szkól podstawowych w Stolnie, Robakowie, Wabczu.
    A starosta i burmistrz z szerokim uśmiechem lansują się na fotach z Wałęsą i Sikorskim.
    Jak zwykle nic nie wiedzieli, nic nie pamiętają. Dziwię się kadrowemu, bo on taki stary nie jest i pamiętać powinien o pierwszych problemach z września 2018, zresztą ma kajecik zapewne.
  • missmuffet 06.02.19, 22:40
    60 tysięcy rocznie = 5 tysięcy miesięcznie... Nowe etaty,planowanie zakupu wieży a dzieciaki niech na pieszo do szkół chodzą...

chelmno.naszemiasto.pl/artykul/w-samorzadach-radza-a-ludzie-czekaja-na-autobusy-ktore,4984128,art,t,id,tm.html
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 06.02.19, 23:45
    60 tys. rocznie= 1/2 rocznej pensji nowego urzędasa (nie z wyboru wyborców) tzw. wiceburmistrza, snującego mrzonki o zakupie wieży za 400 tysięcy.
  • beta.0 02.02.19, 14:11
    W Gazecie podają - że będziemy informowani o postępach rozmów, mam nadzieję, że dotrzymają tego = bo informacji w Chełmnie takich dotyczących bezpośrednio mieszkańców- w jednym konkretnym zaufanym miejscu nadal brak. I tu akurat kamyczek do ogródka CHMM - obiecali coś takiego przed wyborami - a to by było dogodne dla ludzi starszych, nieporadnych.
  • Gość: .... IP: *.tvgawex.pl 05.02.19, 11:11
    I tyle w temacie :
    e-chelmno.pl/pl/11_wiadomosci/55674_kiedy_zostan_przywr_cone_po_czenia_komunikacyjne_rozmowa_z_burmistrzem.html
    Ale do Swiecia , od marca bedzie latwiej ...
  • beta.0 07.02.19, 09:17
    www.facebook.com/photo.php?fbid=2497544710273217&set=a.265190520175325&type=3&theater
    coś się ruszy?
  • Gość: .... IP: *.tvgawex.pl 07.02.19, 18:15
    organizacja transportu publicznego między powiatami jest to zadanie własne marszałka. Liczymy więc - i z takim pismem się też do niego zwróciliśmy - o dofinansowanie z tego źródła. Starosta dzwonił do departamentu transportu w urzędzie marszałkowskim i usłyszał, że... - Zastępca dyrektora powiedział mi, że oni nie mają na to pieniędzy w budżecie - podaje Zdzisław Gamański. -

• Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 07.02.19, 19:39
    Kadrowy z powiatu nie mógł wsiąść w samochód i pojechać do Urzędu Marszałkowskiego? Takie sprawy, ważne, załatwia się rozmawiając osobiście, tym bardziej , że czas goni, bo autobusy już nie jeżdżą!!! Teraz się dzwoni? Widać, że ma w doopie problemy kilku gmin, setek mieszkańców, uczniów i pracujących, a także starszych, zniedołężniałych (wizyty np. w szpitalu) bez samochodu i kasy na taryfę.

Widać, ze wieloletnie sprawowanie urzędu stępia poczucie odpowiedzialności, empatii, zwykłego poczucia przyzwoitości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka