Dodaj do ulubionych

oświadczenie majątkowe burmistrza

07.03.19, 19:46
Co się dzieje z oświadczeniem majątkowym Burmistrza Chełmna wiem że minęły już wszystkie terminy. Ciekawe co burmistrz ma do ukrycia Czy przewodniczący Rady Strzelecki podejmie działania zmierzające so wyjaśnienia sprawy.
Edytor zaawansowany
 • Gość: Tomasz IP: 77.111.247.* 07.03.19, 21:10
  Mikiewiczowi termin minął 18.02.2019 r.

  Jeżeli termin na złożenie oświadczenia nie zostanie dotrzymany, odpowiednio przewodniczący rady gminy lub wojewoda – w terminie 14 dni od dnia stwierdzenia niedotrzymania tego terminu - wzywa osobę, która nie złożyła oświadczenia, do jego niezwłocznego przekazania, wyznaczając dodatkowy 14-dniowy termin. Termin ten liczy się od dnia skutecznego dostarczenia wezwania. Niezłożenie przez burmistrza oświadczenia mimo upływu tego dodatkowego terminu powoduje wygaśnięcie jego mandatu.

  Podanie nieprawdy lub zatajenie prawdy w oświadczeniu powoduje odpowiedzialność na podstawie art. 233 § 1 kodeksu karnego. Grozi za to kara pozbawienia wolności do trzech lat.

  A może pan burmistrz ma to gdzieś? A może jego mandat już wygasł, tylko nikt o tym jeszcze nie wie?

  Czy przewodniczący Rady Strzelecki dopełnił swojego obowiązku, nie wiadomo.

  Co nieco już jednak wiadomo o burmistrzu, gdzie ma prawo i mieszkańców, chyba.
  Tak trzymać!
 • Gość: .... IP: *.tvgawex.pl 08.03.19, 00:13
  Gdzie ma ,pokazał dobitnie podczas ostatniej sesji RM ...
 • rkt1 12.03.19, 11:14
  Prawo jest takie, że burmistrz i przewodniczący rady składa oświadczenie majątkowe, które następnie jest wysyłane do wojewody. Dopiero jak ten je zatwierdzi, to można opublikować. Zawsze oświadczenie burmistrza i przewodniczącego publikowane było duuuuużo później.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka