27.03.19, 12:20
Co sądzicie o strajku nauczycieli?
Ja osobiście uważam że im w dupach się poprzewracało od tego dobrobytu.
Nie dość że tak mało pracują,całe wakacje wolne, to jeszcze więcej pieniędzy chcą!!!!!
a ja muszę pracować 10h dziennie za marne 2k
Edytor zaawansowany
  • Gość: ## IP: *.tvgawex.pl 27.03.19, 14:17
    mówisz o płaczkach ? tu mam taki tekst "Mamy dość życia za 1500 złotych; nasze rodziny umierają z głodu - mówił szef OPZZ Jan Guz podczas sobotniej (22 września) manifestacji związków zawodowych w Warszawie. Nie wystarczy nam życie od wypłaty do wypłaty, nasza płaca nie wystarcza na przeżycie - podkreślił." prawie każdy zna jakiegoś nauczyciela tu w Chełmnie czy widzieliście głodującego ? :-) może zrobimy zbiórkę mąki, cukru,kaszy,.... taka akcja "nakarmić nauczyciela" przynosimy pod ich domy żeby nie umarli z głodu
  • gosc-pa1234 27.03.19, 15:55
    Śmieszne. Znam nie jednego nauczyciela i nie widzę żeby biedowali. Wręcz przeciwnie co po chwilę innym samochodem jeżdżą jaśnie państwo wielce ciężko pracujące.
  • Gość: Mela IP: *.dynamic.mm.pl 14.04.19, 08:26
    Racja ,,prawda!
  • gosc-pa1234 27.03.19, 15:52
    Dla mnie osobiście też jest to śmieszne. Nie wiem za co oni chcą podwyżki. Fakt dzieci bywają męczące, a młodzież coraz trudniejsza, ale co oni się wielce napracuja w ciągu dnia. Czasami cały dzień siedzą na dupie w czasie gdy conajmniej 50% ludzi pracuje fizycznie. Niech popracuja fizycznie to jaśnie państwu odechce się podwyżek za siedzenie na d....
  • Gość: Kania IP: *.play-internet.pl 27.03.19, 18:41
    Ostatni moj dzieciak dolaczył do grona magistrow. Dlatego teraz to mogą nawet wszystkie szkoly zamknac na stale. Nie wszyscy musza umiec czytac i pisac. Ktos musi tyrac na podatki i umieć postawić krzyzyk we wlasciwym miejscu na wyborach .Tyle wystarczy :D.....Nie wyobrazam sobie bym miala sie meczyc jako belfer z cudzymi dzieciakam za 1700 (tyle ma mlody nauczyciel) .Wiecej dostaje sprzatając :D
  • Gość: Nodd IP: *.play-internet.pl 27.03.19, 18:48
    Zastanów sie kartoflu kim jestes !? Raz jestes 8 klasistą bez przyszlosci a raz robolem ktory tyra 10 h dziennie za 2k
    Jak chcesz robic syf na form to postaraj sie o zmiane nicka
  • Gość: Jooo IP: *.dynamic.mm.pl 26.04.19, 07:06
    Jestem kartoflem ,jestem burakiem jak sobie chcecie ale napewno jestem przeciwko strajkowi,jestem rowniez za tym zeby zweryfikowac wiedze nauczycieli ,ich poziom intelektualny ,
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 28.03.19, 22:13
    Ale uaktywniły się chelminsko -gminne trolle. Macie tow swoją pisowską władze to zwrócie się z prośbą do waszego przywódcy partii i państwa i niech nakze tow zero zamknąć wszystkich protestujących nauczycieli za kraty. Ile roboty. A na ich miejsce zatrudnić klechów. Ilość przedmiotów zredukować do; religii, historii Kościoła, historii PIS, oraz nauki czytania pisma św i liczenia paciorków różańca. No i obowiązkowo po lekcjach modły w kościołach co by gówniarzom symetryje do głów nie przychodziły.
  • Gość: .... IP: *.tvgawex.pl 29.03.19, 14:16
    a czemu zamknąć, może strzelać jak poprzednia władza do górników... amnezja ?
  • Gość: Nonie IP: *.dynamic.mm.pl 28.03.19, 22:52
    Ciekawe czy strajkować będzie najbardziej uciśniony chełmiński nauczyciel - Janusz Degradowany radny powiatowy. Jeśli się nie mylę to wtedy dbał o własny stołek i się nie przyłączył. Teraz dał sobie podwyższoną dietę 1600 zł. co miesiąc, ale ciągle mało, wyciąga rękę do państwowej kieszeni o kolejny 1000 zł. !
  • Gość: Niiiiiii IP: *.dynamic.mm.pl 02.04.19, 19:57
    O zl
  • Gość: Bum IP: *.dynamic.mm.pl 24.04.19, 12:40
    I bum ,,i czarna du..
  • Gość: nauczyciel IP: 171.25.230.* 01.04.19, 11:05
    Jestem nauczycielem z 30 letnim stażem. W obecnej chwili moje wynagrodzenie brutto to:
    - pensja zasadnicza 3483 zł
    - 20% stażu 696,6
    -1/12 trzynastej pensji około 360 zł
    - 1/12 socjalu na święta i wakacje 150 zł
    - wychowawstwo i motywacyjny 200 zl
    razem średnio miesięcznie brutto 4889,6 zł. To nie jest tak jak podaje rząd 5200 !!!!
  • lokalnyja 01.04.19, 12:11
    A to mało...?
    Większość w Chełmnie nawet w marzeniach takiej kwoty nie zarabia a komuś źle 4.8 tyś zarabiać.
    No faktycznie ubogie zarobki...
  • lokalnyja 01.04.19, 12:14
    Dodam jeszcze że pracujecie nie jak każda normalna osoba 12 miesięcy a 9 lub mniej tak naprawdę...
  • Gość: kaczy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.19, 13:40
    A ile zarabiają nauczyciele w placówkach niepublicznych chociażby w przedszkolach , gdzie pracują po 8 h dziennie . Chcieliby zarabiać tyle . co nauczyciel z 30 letnim stażem . znam takich , którzy maja taki staż i nawet nie marzą o takiej kwocie . Doliczmy jeszcze godziny przygotowania w domu . Jak będziecie zarabiać tyle co oni to można porozmawiać . A dlaczego mówi się tylko o nauczycielach w palcówkach publicznych ? Czy chcielibyście się z nimi zamienić . NIE bo ich nie obowiązuje KARTA Nauczyciela tylko kodeks pracy . A wówczas by się wam krzywda działa. Jak walczycie o podwyżki to walczcie dla wszystkich .
  • Gość: .... IP: *.tvgawex.pl 01.04.19, 14:09
    teraz nie wiem czy się skarżysz, czy o co ci chodzi ... przypominam nauczyciele, że wy możecie przejść na emeryturę po 20 latach pracy(karta nauczyciela) i śmiało możecie się zatrudnić u prywaciarza, do emerytury można dorabiać, tylko przypominam że prywaciarz wymaga 40 godzin pracy w tygodniu i więcej
  • Gość: Squater IP: *.play-internet.pl 01.04.19, 18:39
    Z jednym ale !!! Moze przejsc po 20 latach ale musi miec wiek 55 lat ...To jest wczesniejsza emerytura za grosze
  • Gość: Gość IP: *.147.111.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.04.19, 13:48
    Wszystkim wytykającym nauczycielom, że pracują 9 mcy w roku zalecam zatrudnienie się w oświacie. Choćby na szprzątaczkę. Jak tak tam dobrze to na czyczekacie?.
  • Gość: Aaa IP: *.dynamic.mm.pl 02.04.19, 06:10
    A ja proponuje wszystkim nauczycielom przeniesc sie do biedronki na kase skoro w szkole im tak ciezko,,zaznaczam w biedronce tez pracuja mgr.
  • Gość: Mela IP: *.dynamic.mm.pl 02.04.19, 06:16
    Jestem przeciwko strajkowi,,nauczycielu ty biedny zawsze mozesz zmienic prace! Zaklady pracy czekaja ,poco siedzisz w szkole skoro tam tak zle nie musisz!!!!Brrrr nie moge juz sluchac tych bzdur ,biedactwa z tymi naszymi bachorami sie tak mecza!!zmienic prace!
  • Gość: Nul IP: *.dynamic.mm.pl 02.04.19, 08:15
    Zero kasy nul,,ludzie zapierdzielaja na akordach ,tez sie uczyli latami,,nauczyciel to nie inny czlowiek taki sam jak reszta ale bardziej marudny i roszczeniowy ,,zastrzegam sobie nie jestem z PIS ! Ale nauczyciele powinni dostac 0 zl
  • Gość: zwykły pracownik IP: 171.25.230.* 03.04.19, 08:44
    Pracują 18 *45 minut czyli 810 minut to 13,5 h na tydzień i chcą 1000 zł podwyżki? To jakaś kpina z ludzi pracujących 8h dziennie!!!!! A najgorsze jest to, że podpuszczają ich z totalnej opozycji nie biorąc pod uwagę faktu, że jak wygrają kolejne wybory to będą musieli im to wypłacać
  • beta.0 28.04.19, 11:16
    Bożz, człowieku, przestań powtarzać frazesy, tylko jak już, to przemyśl to co piszesz, pracujący codziennie 8 h człowieku. Gdyby tak naprawdę się przyjrzeć się twojej pracy - to na pewno nie pełne godzin 8 pracujesz - bo musiałbyś być cyborgiem, by to była rzetelna praca. Ale jak już jesteś takim pracusiem, to idź do szkoły na jeden dzień i poucz dzieciaki. Ale nie tak, że będziesz im bajki czytał, tylko rzetelnie przekaż im swą wiedzę na określony temat i tak by chciały cię słuchać i wiedzę przyswoiły - tak jak twierdzisz, że można, ot tak z doskoku. A wtedy konkretnie porozmawiamy na czym polega praca nauczyciela i ile tak naprawdę pracuje.
  • Gość: Miodowymiś IP: 171.25.230.* 03.04.19, 11:44
    Bardzo miodne słowa
  • Gość: do zwykły pracowni IP: 171.25.230.* 03.04.19, 12:59
    Co się martwisz totalni wypłacą, bo przecież zrobią to nie ze swojej kieszeni ale z kieszeni całego społeczeństwa. Najważniejsze dorwać się do władzy a społeczeństwo niech płaci.
  • Gość: komik IP: *.play-internet.pl 04.04.19, 19:01
    Nastepny patyn sam sobie odpowiada :D...IP nie zmienia sie wraz ze zmiana nicka
  • Gość: Xyz IP: *.play-internet.pl 03.04.19, 15:26
    Nauczyciel to bardzo ciężki zawód. Najpierw wiele lat spędzają na nauce, aby później przekazać ją dzieciom. Dziennie pracują średnio 8 godzin, ale poza szkołą pracują również w domu. Przygotowują lekcje na następny dzień, sprawdzaja sprawdziany, ale mają również dużo papierkowej roboty, która jest narzucona. Gdyby nauczyciele się tak nie poświęcali to młodzież w tych czasach byłaby jeszcze gorsza.
  • Gość: ?? IP: *.dynamic.mm.pl 03.04.19, 21:41
    Hahaha,,ojojoj no faktycznie te bidactwa nauczyciele az ich zal,,,szok !do roboty w pole pognac !
  • Gość: kozaznosa IP: *.play-internet.pl 04.04.19, 21:14
    W pole pognac ? znalaz sie kartofel po osmiu k;lasach i internetowym kursie szydelkowania...
  • Gość: Xyz IP: *.ip-point.pl 04.04.19, 23:31
    Gdybyś się uczył/a za młodu to byś nie musiał/a pracować fizycznie. Umyslowo mogą pracować tylko osoby wykształcone, które poświęciły wiele czasu edukujac się. Natomiast fizycznie może pracować każdy co widać po poziomie zamieszczonych tutaj komentarzy
  • Gość: bum IP: *.tvgawex.pl 05.04.19, 13:27
    ..a ten poziom wypowiedzi " nasze rodziny umierają z głodu - mówił szef OPZZ Jan Guz "... ciekawe czy poświęcił czas na edukacje ?
  • Gość: Hahaha IP: *.dynamic.mm.pl 06.04.19, 06:04
    OPZZ HAHAHA bzdury szok i tyle,,,a w biedronce i fabrykach na akordzie tez pracuja ludzie wyksztalceni,,nie tylko nauczyciele uczyli sie latami ,,nauczyciel najbardziej zadufana w sobie grupa zawodowa,,ludzie inni inaczej!!!!
  • Gość: Asia IP: 95.112.99.* 06.04.19, 09:07
    Ok, niech dostaną podwyżkę. Ale jednocześnie niech zrownaja im urlop z urlopem każdego obywatela. Wolne powyżej wymiaru urlopu, np wakacje, to urlop bezpłatny. Co wy na to?
  • Gość: Qwerty IP: *.dynamic.mm.pl 06.04.19, 12:04
    Jak będziecie wierzyć we wszystko co mówią w telewizji to życzę wam powodzenia.
  • Gość: Oki IP: *.dynamic.mm.pl 06.04.19, 15:09
    Godzin w tygodniu tyle co kazdy normalnie pracujacy Polak,,zero wolnego w okresach przedswiatecznych ,,zero wolnego w ferie za uczciwa robote niech sie wezma,,
  • Gość: rodzic IP: *.dynamic.mm.pl 06.04.19, 17:36
    Na moje to niech strajkują nawet pół roku, tylko za nieróbstwo zero pensji i we wakacje odrobek z bo rok szkolny musi się zakończyć..Już widzę rodziców którzy zaplanowali urlopy i wyjazdy z dziećmi. Strajkujcie!!! Wszystkiego najlepszego.
  • Gość: Drugi rodzic IP: *.play-internet.pl 06.04.19, 20:12
    Jestem ZA ! Niech zamkną szkoly ...potrzeba nam roboli po podstawówce ktorzy beda zapiepszac na moją emeryture i wszystkie plusy. (Z ostatniej chwili: 500+ na kazda krowe i 100 na tucznika) Wystarczy ze taki jelop bedzie wiedzial gdzie krzyzyk postawić przy podpisie i na wyborach.
  • Gość: :-) IP: *.tvgawex.pl 06.04.19, 20:34
    ;-) Już wkrótce Polacy zaczną wracać z emigracji, bo praca tu będzie się opłacać.Będą nas leczyć dobrze zarabiający lekarze i pielęgniarki,dobrze zarabiający nauczyciele będą uczyć nasze dzieci,dobrze zarabiający policjanci będą dbać o nasze bezpieczeństwo.Przy polskich drogach wyrosną nowoczesne stadiony i pływalnie.Czy to możliwe? Udało się w Irlandii, dlaczego ma nie udać się w Polsce?Przecież Polacy to wielki i mądry naród. Polskę też stać na swój cud gospodarczy.Musimy tylko wygrać te wybory.(Platforma Obywatelska 2007)
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.19, 00:44
    A teraz pytanie??? Dlaczego uczciwie pracujący ludzie po 8-12 godzin dziennie są zmuszeni do brania urlopu lub opieki na dzieci ? Bo nauczyciele strajkują!! Ale urlop jest 26 dni i to przeważnie na wakacje, a zasiłek 80% kto odda różnicę? I tak pracujemy za minimalne pensje a przez Was tracimy!
    A jeśli ktoś mi powie, że moje dziecko ma przyjść do szkoły w weekend lub wakacje, aby zrealizować program to... dopiero się rozpęta burza!
  • Gość: mamaja12 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 08.04.19, 01:55
    Oni chcą podwyżek, to niech robią tak, żeby dziecko wszystko nauczyło się w szkole, a w domu odpoczelo, bo jak narazie to zadaja tyle lekcji, że niektóre dzieci drugie tyle muszą przerabiać w domu, więc ja jako rodzic również pracujący chce dodatkowej pensji za siedzenie przy odrabianiu lekcji w domu
  • kolozako 08.04.19, 06:57
    przyspieszyć wakacje im dać urlopy bezpłatne niech darmozjady posiedzą na dupach tak jak robią to cały czas tylko tym razem za darmo!!! to jest banda!!!ktoś tak mądry napisał że trza było się uczyć tylko skurwysyny nie pomyślą że taki pracownik fizyczny jest też potrzebny bo kur.a kto by im panele dębowe w tych wypasionych domkach położył kto by pomalował kto by kibel wymienił itp !!!!!jak to banda nawet pojecia nie ma jak żyrandol powiesić !!!!! szlak mnie trafia jak to oglądam!!!! my zapierdalamy po 10 12 godzin dziennie w budowlance , kobieta w biedronce i nie ma czasu nawet obiadu zrobić bo się po tym tyraniu kur.wa nic nie chce więc wielce profesorki nie mówcie że wam zle!!!!! macie szczęście że to panstwówka bo byście już poznali emigranckie życie gdzie mąż czy żona musi opuścić własny dorobek bo na czynsz i życie brakuje a czy wtedy dzieci ktoś zapyta gdzie tata czy mama!!!!!!!!! nie chcę mi sie już czytać i pisać bo kurwicy dostaję tego sie opisać nie da!!!!
  • kolozako 08.04.19, 07:11
    jeszcze muszę dodać że za 200 godzin w miesiącu mamy 2500zł a umowa na najniższą krajową i ktoś kto pracuje całe swoje życie tak ciężko w wieku 50 60 lat nie ma opcji by dał rade dalej tyrać i teraz kto im da emeryturkę by starczyło na czynsz na wynajęte mieszkanie bo za te zapierdalanie nie stać ich na chałupy takie jak wy macie!!!!! jeszcze ostatni bardzo ważny aspekt- dodam że co niektórzy połowe swej ciężkiej pracy zapierdalali na czarno bo chlebodawca musi do kabzy nabić a ile ludzi zostało przez takich wyjeba..ch !!!!!!!! ludzie co sie dzieje!!!!! 500 na krowę ja pierdo.e!!!
  • Gość: Jak_sie_Bawia_nauc IP: 165.225.84.* 08.04.19, 10:18
    W odpowiedzi na pytanie sytuacja aktualna:
    Szkoła podstawowa nr 4 rozesłała informacje do rodziców, że nie zapewni bezpieczeństwa dzieciom w szkole ze względu na strajk. Oznacza to wprost, że rodzice nie mają przyprowadzać dzieci do szkoły. Następnie pojawiła się informacja, że szkoła podstawowa nr 2 (z której czwórka odbiera katering) nie wydaje obiadów. Jest to kłamstwem, bo kuchnia w SP 2 normalnie pracuje.
    Z drugiej strony pojawiła się informacja, że SP 2 nie będzie przygotowywać posiłków dla dzieci, bo do SP 4 przyszło tylko jedno dziecko. Proszę wyciągnąć wnioski...
  • Gość: i26 IP: *.tvgawex.pl 08.04.19, 18:04
    szok na całej linii,gdzie ich honor,dobro dzieci,liczy sie tylko i wyłącznie kasa.Niestety swoim postepowaniem nie zaslugują na szacunek.Nauczyciele powinni być rozliczani za wyniki,a nie za mierne nauczanie.
  • Gość: Workweek IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.19, 07:27
    W dupach im sie poprzewracalo ! 18 godz tygodniowo ! Do roboty ich zagonic ,,najbardziej roszczeniowa i zadufana w sobie grupa zawodowa
  • Gość: Niee IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.19, 07:29
    Nie jestem za Pisem ale nauczycielom nie dalbym ani grosza,,wedlug mnie lenie roszczeniowi
  • Gość: Mister IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.19, 07:45
    Nie moge juz sluchac bo my uczymy ,bo bez nas nie byloby lekarzy piekarzy itd....,taki zawod sobie wybralas wiedzialas co bedziesz robic pani nauczycielko=nauczycielu! Tylko ze bez piekarza nie mialabys chleba ,bez stolarza mebli,,kazdy wykonywany zawod jest potrzebny to tez ludzie tacy jak ty!jest tylko male ale ludzie zapieprzaja 48 godz tygodniowo ty 18 !!!! Nauczycielu naprawde nie widzisz roznicy?
  • Gość: i26 IP: *.tvgawex.pl 09.04.19, 12:36
    bezczelna kasta nierobów,nie docierają do nich żadne argumenty,dobro dzieci mają gdzieś w głębokim poważaniu,egzaminy zagrożone,stres rodziców i opiekunów,naprawdę dla nich liczą się tylko pieniądze,pieniądze,pieniądze wszystko inne nie ma znaczenia.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.19, 14:47
    Nierobów to sobie szukaj wśród klechów i pisowców. Tam tysiące cwaniakow i niedouków, którzy ciągną miliardy z kasy Państwa.
  • Gość: belf IP: *.play-internet.pl 09.04.19, 20:36
    Od razu widac ze byles mierny kartoflu. Twoja pisowania zdradza ilosc ukonczonych klas
  • Gość: Do belf IP: *.dynamic.mm.pl 10.04.19, 13:09
    A ty belf widac ze jestes zadufanym w sobie tzw.mgr a sloma z butow wychodzi,,obrazasz ludzi !! Kazdy ma prawo miec swoje zdanie i nie musi popierac nauczycieli !!zarozumiale z nich towarzystwo
  • Gość: ktos IP: *.tvgawex.pl 10.04.19, 14:14
    do roboty do adriany na akord
  • Gość: Wow IP: *.dynamic.mm.pl 11.04.19, 06:58
    Jestem przeciwko ! Nawet zeta podwyzki
  • Gość: ...... IP: *.tvgawex.pl 09.04.19, 13:18
    kodziarstwo żywe tarcze z dzieci zrobili
  • Gość: Ktp IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.19, 13:25
    Kto chce pracowac wraca do pracy kto nie chce do zwolnienia,,porzadek z leniami cwaniakami zrobic
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.19, 18:49
    Po strajku będą zgarniać jeszcze kasę bo co niektórzy będą musieli korzystać z korepetycji. I znów do przodu!! Pamiętajcie tylko o odprowadzeniu podatku!
  • Gość: iga IP: *.play-internet.pl 09.04.19, 20:33
    Nie zagladaj mi do portfela...ja tez nie interesuje sie tym jak dlugo chodzisz w tych samych gaciach
  • Gość: ?? IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.19, 21:29
    I wychodzi sloma z butow nauczycielom,,piekny tekst naprawde na miare mgr
  • Gość: dolar IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.04.19, 22:18
    Iga zamiast innym dawać rady zadbaj sama o zmianę gaci, bo jak się strajk przedluży to "dobra zmiana" może ci się przydać. W przeciwnym razie skutki mogą być opłakane. Jaki magister takie gacie!!
  • Gość: ## IP: *.tvgawex.pl 10.04.19, 01:29
    zacytuje Broniarza w radiu "zwieramy szyki aby odsunąć PIS od władzy",a nauczyciele myśleli że to o nich chodzi ...dzisiaj stwierdził"jeżeli nauczyciel chce zawiesić swój udział w strajku i wziąć udział w egzaminach, to ma do tego pełne prawo i ze strony ZNP nie spotka go żadna kara, czy nagana". Dodał, że "nauczyciel ma do tego suwerenne prawo, bo to jego decyzja - on do tego strajku wchodzi i on ma prawo ten swój udział w strajku zawiesić".Broniarz nie jest w ciemię bity. Być może, w przeciwieństwie do tych podpuszczonych w szkołach, skonsultował sprawę z prawnikiem. Wygłaszając taką deklarację tworzy sobie alibi w przypadku zapowiadanych masowych pozwów ze strony rodziców,Teraz decyzję musi podjąć każdy ze strajkujących indywidualnie i uwaga: na własną odpowiedzialność. Oczywiście jak na lojalnego szefa związku poinformował strajkujących o tym, że zdjął właśnie odpowiedzialność z siebie i położył ją na ich barkach. Ach, nie poinformował? Najwidoczniej przeoczył ten drobiazg.

• Gość: Fuj IP: *.dynamic.mm.pl 10.04.19, 08:06
    By sie wstydzili piszczec ,juz nie moge tego sluchac ,bo ma 2,900 i na reke i nie starcza na zycie ,,bo ma 3,500 i musi kombinowac jak corke wyslac na wakacje .To szok wstydu nie maja!!! Najlepszy tekst wczoraj w tv bo sie poswieca w pracy i laweczke z klasy do klasy z kolezanka przeniosla!!do choler...to za co im placic za nic ?jak szla do szkoly uczyc nie wiedziala ze dzieci bedzie uczyc?za lenistwo i bute maja itak za duzo zaplacone!!! Ludzie zapierda.... za 1600 na reke ,,CZESTO TO TEZ LUDZIE KTORZY SA MGR!!!!mowienie w tv ,ze zabrac emerytom rencistom 13 emeryture i dac im to wstyd!! Jak to sie ma do kolezanek i kolegow nauczycieli na emeryturach im zabrac !!!!wstyd wstyd ,,,
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 10.04.19, 14:32
    Słuchaj dalej pistrollu rezimowej tv. Tam dowiesz się prawdy jak w tv za komuny. Z tym,. ze za komuny nie pokazywali ogłupiającej tureckiej telenoweli.
  • Gość: ...... IP: *.tvgawex.pl 10.04.19, 15:34
    Wspaniałe stulecie – turecki serial telewizyjny, produkowany w latach 2011–2014, początkowo przez kanał Show TV, a od 2012 do 2014 przez Star TV. Ostatni odcinek wyemitowano 11 czerwca 2014. W Polsce serial premierowo emitowany w TVP1 od 6 października 2014 do 12 kwietnia 2016.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 11.04.19, 09:16
    I czemu klamiesz pistrollu?. W którym radio i kiedy niby tak powiedział. Od władzy to się pis sam odsunie. Co ty pisiaku myślisz, że wszyscy Polacy to idioci i dadzą się nabrać na kłamstwa, propagandę, przekupstwa i ochlapy bo tym przy korycie się należy?.
  • Gość: Anna IP: *.dynamic.mm.pl 10.04.19, 08:12
    Nie dosyć ,że zadymiarz to jeszcze tchórz. Kastowskie sądy wszystkie sprawy poumarzają . I kto głupi zostanie?
    Wygląda na to, że rodzice . Nauczyciele i tak na podwyżkę jakąś tam się złapali bo coś tam Solidarność z rządem podpisała. Broniarz się już wymiksował z odpowiedzialności. A ty rodzicu...... ?Niech każdy rodzic sobie dokończyć sam.
  • Gość: Hihi IP: *.dynamic.mm.pl 10.04.19, 09:17
    Tacy madrzy ,tacy amerykanscy ci nasi nauczyciele a tacy glu...,,a do tego jeszcze pazerne towarzystwo ,,malo malo wiecznie malo
  • Gość: Suprer IP: *.dynamic.mm.pl 10.04.19, 10:24
    To mi sie podoba ani zlotowki pensji za dni strajku
  • Gość: :D IP: *.play-internet.pl 10.04.19, 19:19
    Cicho kartofle zapyziale ! Gdyby nie belfry to nie byloby wpisow na forum a z krzyzykow nic by nie wynikala ...chba ze ilosc :D
  • Gość: No IP: *.dynamic.mm.pl 10.04.19, 21:23
    No tak wszyscy oprocz nauczycieli to kartofle , nieuki itp... naprawde pieknie ,,i co nadal maja ludzie was popierac?szlak mnie trafia jak to wszystko widze ,nauczyciele zero podwyzki nul!!!!!nie nalezy sie! Zawod jak kazdy inny ,nie podoba sie to won!
  • Gość: :D IP: *.play-internet.pl 11.04.19, 17:50
    Nie jestem belfrem...za te grosze nie ruszylbym sie z łożka
  • Gość: Zenua IP: *.dynamic.mm.pl 11.04.19, 08:45
    Okropni ludzie,przemadrzali,,wiekszosc do dzieci nie ma podejscia,,wszystko zganiaja na rodzicow ,,rodzice maja robic robote w domu,,itp... ,,nie ma podstaw do podwyzki
  • Gość: Kart IP: *.dynamic.mm.pl 11.04.19, 09:02
    Niech żyje nasz ukochany wódz tow Jarosław. Przywódca partii i państwa -Gierek naszych czasów. Niech żyje tow Mateusz jego wierny uczeń-Cyrankiewicz naszych czasów. Niech żyje lud pracujący naszych miast i wsi. Niech żyje socjalizm i pinset plus dla kaźdego i dla krów i świń. Wszystkim po równo. Wszyscy mamy równe żołądki ;krowy i świnie też. Precz z warcholami i wrogami socjalizmu.
  • Gość: Hihi IP: *.dynamic.mm.pl 11.04.19, 10:00
    Narod przeciwny podwyzkom
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 11.04.19, 10:13
    Naród z tow. Jarosławem polskezbawem.

• Gość: Asia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.19, 10:22
    Chcą za dużo. Niech pracują 40 godzin w tygodniu
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 11.04.19, 11:06
    Tak jest wszystkim po równo. Egzaminy udowodniły, że nauczyciele i świecka szkoła w tym kraju jest niepotrzebna. Mamy klechów, katechetów, strażników miejskich i leśnych. Udowodnili, że mogą prowadzić egzaminy to i nauczą ; religii, historii kościoła, historii PIS, czytac pismo św i liczyć paciorki różańca. Po południu poprowadzą rekolekcje. Wystarczy by zaliczyć ósmą klasę i głosować na pis oraz dostać pinset plus. A po co więcej wiedzy. Żeby głosowali na jakiś Biedroniów i inne peło.
  • Gość: Wow IP: *.dynamic.mm.pl 11.04.19, 13:02
    W dupach sie poprzewalalo,,odbilo ,,fundusz wspierania nauczycieli ,,,,no tego jeszcze nie grali ludzie maja im kase wplacac SZOK I BEZCZELNOSC!!!!!nie masz kasy nauczycielu nie wyj nie stekaj wez sie do roboty jak tysiace ludzi w kraju ,,jestescie zdrowi macie rece nogi do roboty,,,,,,chwile i przegniecie w oczach narodu !!!!!
  • Gość: Bezczelne typy IP: *.dynamic.mm.pl 11.04.19, 13:09
    Bezczelne typy!!!ludziom wciskaja kit ze o dzieci chodzi a chodzi im tylko o kase !!!!!!!
  • Gość: Pan IP: *.dynamic.mm.pl 11.04.19, 18:49
    Pytanie do nauczycieli dlaczego emeryci maja dostac 13 emeryture to jest wielkie larum ,,dlaczego nazywa sie to lapowka ,przekupstwo ,czy im przy choler... malych emeryturach nie nalezy sie parere groszy od panstwa ,a nauczcielskie podwyzki sie poprostu naleza bo nie starcza na zycie ? Ludzie czy wam poprostu nie jest wstyd?
  • Gość: Kocioł IP: *.play-internet.pl 11.04.19, 19:33
    Jakie larum chłopie ? To zadna 13ka ...chyba tylko z nazwy i nie dla wszystkich. Wiec nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma 880 na ręke i to jednorazowo to nie problem
    A dlaczego mowia ze lapowka ? proste ! Belfrow jest okolo pol miliona a emerytow 9 mln...
    Komu dac kase ? to proste tam gdzie wiecej głosow :D
    Osobiscie uwarzam rze szkoly su niepotszebne. Czytac i pisac nauczy tata i mama. Belfruf zwolnic i nie bedzie problemóf ,strajkuf i innych akcji. W budrzecie kraju więcy kasy bedzie na potszebniejsz sprawy. Ówrzam rze szkoly nie powinny byc obofiąskowe.....po co nimi strzesowac dzieci
  • Gość: Hahaha IP: *.dynamic.mm.pl 11.04.19, 20:50
    Belferku hahaha,,wykonujesz zawod na ktory sie godziles teraz masz problem ojej bo ty uczysz pisac czytac i hcesz duzo kasy ,,ojej belferku ale moi znajomi pieka ci chlebek ojej belferku a moi znajomi produkuja dla ciebie lekarstwa ojejej belferku a moi znajomi obcinaja ci wloski ojej belferku ale emeryci pracowali po 40 lat ale wedlug ciebie kasa im sie nie nalezy tylko tobie!,,nie wiedzialek ze godnosc czlowieka jest tylko wtedy kiedy zarabia duze pieniadze,,,hahaha wstyd bo inna jest definicja godnosci czlowieka niz slysze od belfrow,,wstyd wstyd ,
  • Gość: policja IP: 162.243.30.* 11.04.19, 21:24
    Reżymowa policja z radością i satysfakcja wspiera "rzond". Stara się komendant , jak może. A propos, ktoś widział w ostatnich latach pieszy patrol policjantów na mieście?

Gazeta Pomorska" pisze o informacji przekazanej przez jedną z nauczycielem z Chełmna. "Mamy reżim - do jednej z naszych szkół zawitało wojsko, policja, dyrektorce zagrożono dyscyplinarnym zwolnieniem" - napisała kobieta na Facebooku. Policja z Chełmna tłumaczy, że funkcjonariusze faktycznie prowadziła rutynowe kontrole, ale policjanci nie weszli do żadnej szkoły. - Mogło przecież dojść do zakłóceń, demonstracji. Sprawdziliśmy, jednak wszędzie było spokojnie. Nie działaliśmy na żadne zaproszenie ani na zgłoszenie prośby o interwencję. Nie prowadziliśmy też tej służby z wojskiem - mówi podkom. Tomasz Manuszewski z KPP w Chełmnie.

Dla przypomnienia

Od 1 stycznia 2019 r. funkcjonariusze służb podległych MSWiA otrzymali podwyżkę w kwocie 655 zł brutto. Kolejna podwyżka w kwocie 500 zł brutto nastąpi od 1 stycznia 2020 r. MSWiA zobowiązało się do rezygnacji z wymogu ukończonych 55 lat przy przechodzeniu na emeryturę.
  • Gość: policjant IP: *.tvgawex.pl 17.04.19, 11:11
    Zapraszam na patrol...meliny, ćpuny, napruci koksiarze który wydaje się, że są na gali MMA, pobite żony......i wyobraż sobie, że na CICHO BO BĘDZIE KARTKÓWKA nie reagują....
  • Gość: Kocioł IP: *.play-internet.pl 12.04.19, 20:38
    Pogielo Cie ? Ja i belfer ???? mialbym siedziec ze zgraja bezstresowo wychowywanych dzieci za dwa z groszem ? Nie na moje nerwy. Tak nawiasem ,to wspomnialem tylko ze jalmuzna dla emerytow nazwana szumnie 13ka to pomylka....Uwazam ze nalezy sie im ta kasa , tylko niech nazwą ja ZAPOMOGĄ ! Po pierwsze ! Jest jednorazowa a po drugie nie odzwierciedla emerytury ktory dostaje np 1400 Wiec nie moze byc nazwana 13ką kumasz ?
    !3ki sa cykliczne a takowa nie jest

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka