Dodaj do ulubionych

Zniszczony Pomnik LWP w Chełmnie

26.09.19, 18:55
Szanowni Mieszkańcy Chełmna!
Kilka dni temu został zniszczony Pomnik Ludowego Wojska Polskiego w Chełmnie. Ten Pomnik był od wielu lat na swoim miejscu i nikomu nie przeszkadzał nie mniej znalazł się taki któremu to przeszkadzało. Nie wiem czy to zasługa polityczna i fanatyzmu który nas otacza ale takich rzeczy nie powinno mieć miejsca. Jeszcze trochę i znajdą się tacy którzy zechcą zniszczyć Grób Nieznanego Żołnierza albo historyczne miejsca Pamięci. Czy nasi mieszkańcy Miasta nie zasługują na spokój i rozwój tego Miasta? Co o tym myślicie?
Edytor zaawansowany
 • bazpol4 27.09.19, 18:07
  Niestety takie to czasy poprawiaczy historii . Ciekawe czyje pomniki będą niszczyć za kilkanaście lat gdy poprawiacze znajdą się na śmietniku historii.
 • chelmno2016 28.09.19, 20:46
  Nie powinno się niszczyć żadnych pomników, to chyba jest oczywiste.

 • Gość: Mariusz IP: *.centertel.pl 30.09.19, 12:22
  Głupcze, poznaj najpierw historię, to się przekonasz, że tablica na tym pomniku jest źle wykonana. Szacun dla gościa, który z tym walczy. Z tego co wiem IPN nakazał zlikwidować ten pomnik, niestety miasto tego nie zrobiło. Innych pomników w to nie mieszaj, bo to jest inna sprawa.
 • beta.0 30.09.19, 16:50
  Głupcze * Mariusz najpierw pomyśl potem pisz. Niektórzy właśnie znają historię o wiele lepiej niż ty - wiec zanim zabierzesz głos, to się dokształć. Slogany zostaw do rozmowy ze swoimi znajomymi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka