Komis przy bramce Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Co sądzisz?
    • Gość: mati0201 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.08, 17:38
      mysle ze najlepszy komis w okolicy szybko sprawnie i tanio :)
    • Gość: ja IP: *.cpe.marton.net.pl 14.01.08, 21:44
      Komis jak to komis masa przekrętów
    • Gość: Js IP: *.cpe.marton.net.pl 15.01.08, 11:50
      ten od komputerów to czysty GBUR
      Krzysiu jest spoko
    • Gość: kasia IP: *.cpe.marton.net.pl 15.01.08, 21:51
      Najlepsza jest ta laska zza lady, jak wywala te DUŻE balony
    • Gość: gssg IP: 80.51.140.* 16.01.08, 21:58
      to zona krzysia
    • Gość: s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.08, 09:04
      ten łysy to pomyłka, odstrasza tym pyskiem klientów. m,iałem
      koszmary przez niego
      • Gość: ja ja ko by ły IP: *.cpe.marton.net.pl 17.01.08, 09:42
        To prawda ,ze ten łysy odstrasza klientów.
        Wogóle nie rozumiem dlaczego on stoi za ladą i obsługuje ludzi?
        Czy on jest tam zatrudnoiny?
        Jeszcze jest taki gó..arz który tez sie bierze za obsługe ale to chyba uczeń.
        PRACA NA CZARNO ???????
    • Gość: yhy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.08, 12:14
      Gruby tzn ? Młody rzeczywiście głupio mądry nie tylko tam
      • Gość: oburzona IP: *.cpe.marton.net.pl 19.01.08, 19:23
        No właśnie czy oni tam pracują ??
        Ostatnio wchodze do komisu a ten łysy do mnie
        CO DLA PANI!!!!
        co za chamidło
        Krzysiu jak zawsze pełna kultura
        • Gość: leonscjo IP: *.cpe.marton.net.pl 22.01.08, 21:05
          Matan za ustawienie MMS bierze 10zł - SZOKKK !!!!
          Przecież ta usługa jest bezpłatna
          Az 10zł kosztuje wysłanie konfiguracji do danego telefonu??
          Podejscie jego do ludzi - kolejny SZOKKK!!!
          dobrze to ktoś wyżej ujął "gbur"
          • Gość: +++ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.08, 14:38
            Faktycznie. Trochę dużo ludzi kreci się za ladą. Nie wiadomo kto tam pracuje,
            kto jest znajomym. Przez pół dnia kręcą sie przy ladzie ludzie chyba nie
            związani z serwisem. Może czekają na okazję kupienia sprzętu? Gdyby troszeczkę
            porządku tam zrobić byłoby bardzo dobrze. Co do fachowości nie mam zastrzeżeń
            • Gość: Radek:) IP: 80.51.140.* 23.01.08, 16:59
              Hmm..kolejny post warty BAN'A, powiem tak nieważne ile ludzi się
              kręci za ladą ważne że sprawy są zawsze załatwione, kiedy się
              spytacie o sprawe związaną z telefonami komórkowymi lub komputerami
              zawsze odostaniecie odpowiedz, chlopaki gdyby nie mieli wiedzy nie
              byli by najlepszym komisem w okolicy,a odnośnie ustawień sms, koszt
              ich jest 10 zł mysle że to jest poprostu wiedza której nie
              posiadacie i dlatego idziecie do nich, a za niewiedze się płaci
              każdy chce żyć proste.

Kolejna sprawa moim zdaniem nie obraża sie kobiet i tego jak sie
              ubierają poprostu dobrze się czuje taka jaka jest i nie powinno was
              to intersować, a tak na marginesie to gdzie wy zaglądacie świntuchy

Co do serwisanta który tak obsługuje komputery to też nie można mieć
              pretensji ja zawsze jak idę to załatwie sprawe i dostanę to co chce
              i mam możliwość nawet wzięcia i przetestowania, nie podważajcie jego
              wiedzy o której nie macie pojęcia ponieważ jakoś ma dużo klientów..

Pozdrawiam
              • Gość: +++ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.08, 18:26
                Radku! Myślę, że to ty jesteś jednym z tych "staczy". Dużo zamieszania za
                ladą.Ale to twój wybór.Pozdrawiam
                • Gość: xyz IP: *.cpe.marton.net.pl 29.01.08, 20:45
                  Staczy to prawda jest wielu,
                  Jak koniki czychają na okazję.( nigdzie tak nie jest)
                  Pozdra dla Krzysia
                • Gość: Patryk :) IP: *.cpe.marton.net.pl 02.02.08, 22:42
                  Do "zawsze-lukiluki" i ogólnie do wszystkich jak ci za drogo to biegnij (masz prawo wyboru)na dworcową nikt napewno nie będzie po tobie plakał ..., a tak pozatym beznadziejny watek pokazujący poziom ludzi z chełmna którzy potrafią zajmowac sie tylko głupotami.... dajcie sobie luz.... to jest sklep połączony z serwisem dlatego panują tam inne zasady i inna atmosfera, trudno wymagac żeby było tam jak w mięsnym prawda ????
                  Ktoś napisał ze ten od komputerów sie na niczym nie zna hmmy dziwne ponieważ ma sporą grupę klientów (stałych) pozatym jak by nie miał pojęci o pracy to napewno nie posiadał by tego stanowiska.
                  Pani sprzedająca za ladą jest normalna kobietą hojnie obdarzona przez naturę... jak ktoś chce to niech sobie patrzy do woli, a jak komus sie nie podobo to niech zamknie oczy.
                  Ludzi weźcie się do roboty, a nie tylko krytykujecie, używając wyzwisk w stosunku do ludzi którzy się tam znajdują nie poniżacie ich lecz poniżacie samych sibei ponieważ pokazujecie swój poziom intelektualny, poziom rozwinięcia usysłowego czytając te posty doszedłem do wniosku, ze ponad połowa ma mózg rozwinięty na poziomie małego dziecka (nie ubliżając dzieciom), które potrafi skarżyć i nic pozatym. Co do ludzi jak wy ich nazywacie "konikami" mylicie sie to nie zadne osoby czekające na okazje to porpostu " przyjaciele sklepu". Proszę wszystkich, aby baczyli na swoje słownictwo, gdyż regulamin forum zabrania niesłusznego oczerniania osób. Przeczytajcie sobie!!!! A poza tym jesli komus nie podoba sie to i tamto dlaczego nie powie tego szefowi tylko wypowiada sie na forum.... racja to może być zbyt trudne dla mało inteligentnych żeby na to wpoaść, pozatym kazdy potrafi byc cwaniakiem jesli sie nie ujawnia.....dlaczego nikt nie jest takim cwaniakiem jak przychodzi i mówi "krzysiu mam sprawę" albo cos podobnego bo nie wierze w to , że osoby, które pisza na tym forum , które wypowiadają sie w tym wątku nie są bywalcami komisu !!!! LUDZIE DO ROBOTY !!!!!!!!!!! MIOTŁE DO RĘKI I START !!!!
                  Pozdrowienia :)
    • Gość: jola IP: *.cpe.marton.net.pl 31.01.08, 18:15
      Jedyny sklap w Chełmnie gdzie wolno palić papierosy
      FUJJJJ to jest przerażające i obrzydliwe
      wchodząc do sklepu dostać dymem w twarz.
      Czy nikt tego nie widzi????
      • Wychodzą na dymka przed drzwi.Kilka razy łysego widziałem.
        A propo cen to w komisie koło bramki obudowa do nokii 6280 kosztuje
        60zł a koło dworca 30zł
        Pozdrawiam
        ŁUKI
        • Gość: Karolina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.08, 14:17
          Ile tam przy bramce kosztuje zdjęcie simloka z SE K510i?
        • Gość: Łysy IP: *.adsl.inetia.pl 10.02.08, 13:44
          Widzę, że tu naprawdę nie macie co robić. Średnia wieku na tym forum
          to na moje oko ledwo 15 lat. Piszecie takie pierdoły że aż nie można
          tego czytać. Jakiś pajac napisze ze różnica w cenie np za panel do
          N6280 to 30 zł. Zobaczymy jak Ci długo wytrzyma ten za trzy dyszki i
          wtedy pogadamy. Naprawde widać że nie macie co robić.
          • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.08, 23:53
            w Chełmnie już nie ma dobrego komisu!!! ten przy bramce mniejsze zło!!! fakt coś
            potrafią zrobić jak nie potrafią to sie za to nie biorą!!! ten na dworcowej to
            dopiero porażka!!!
    • Gość: +++ IP: *.chelmno.mm.pl 23.02.08, 10:47
      Jedyny w Chełmnie to najlepszy
    • Gość: ok IP: 80.51.140.* 24.02.08, 15:15
      jest ok
      • Gość: xxx IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.08, 20:14
        dla ,mnie rewelacja,pozdrawiam chłopaków z komisu
        • Gość: karoll IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.08, 23:07
          Co wy pie..ciee... ?? Nie podoba sie ?? Nie chodź tam !! Ktoś wam kaze ?? Ten
          komis jest najlepszy w Chełmnie i okolicy chłopaki i pani ;] znają sie na
          robocie i tyle.

Pozdro
          • Gość: pp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 23:30
            niestety musze powiedziec kilka krytycznych uwag na temat komisu,
            serwisu "przy bramce"
            przez osatnie 1,5 tyg odwiedzilem ten komis ok 10 razy w celu
            sciagniecia simlocka w nokii, ktora poki co nieczesto wystepuje w
            pl. niestety bylem zwodzony, zamowie kabel bedzie jutro i tak za
            kazdym razem.... poza tym moge stwierdzic, ze gdy nie ma Krzycha to
            obsluga w tym komisie nie umie dokonac zadnej naprawy samodzielnie...
            Wybralem sie wiec do Świecia w poszukiwaniu serwisu, ktory potrafi
            sciagnac simlocka. znalazlem komis MAX na ul. Mickiweicza. Polecam,
            poniewaz cena byla 2 krotnie tansza od tej z Chełmna i zrobiono mi
            to na miejscu!
            podsumowujac, bardzo zawiodlem sie na komisie "przy bramce"
            zmarnowalem wiele czasu, wysluchujac bajeczek. nie polecam nikomu!!!
            • Gość: Bożena IP: *.chelmno.mm.pl 02.03.08, 16:46
              Ja osobiście się zawiodłam
              Byłam świadkiem jak panowie z komisu próbowali zwodzic klijentkę, ze jej telefon jeszcze czeka na części, po czym jak wyszła roześmiali sie w głos i tu cytuje (trzeba coś babie gadać)i po chwili (niech sobie w d... wsadzi ten telefon)
              No jak tak ma wyglądac podejście do klijenta to ja dziękuje.
              Co do tych tzw. STACZY to rzeczywiście nikt tego nie widzi??
              Ten łysy pan to jak w przytułku albo pije kawe albo pali papierosa, kto to jest??
              • Gość: xxx IP: *.adsl.inetia.pl 02.03.08, 19:05
                Dokładnie jeżeli sie komuś nie podoba to niech tam nie chodzi,to tylko we wsi
                Chełmno opisuje sie dobrych fachowców za nieudaczników,dzięki ty panom mój tek
                nadal chodzi bez problemu,a jeżeli mam problem z kompem też służą albo naprawą
                albo dobrą radą,pozdrawiam tych wieśniaków(nie obrażając wsi)którzy najeżdżają
                na ludzi którzy tam pracują,wybierzcie sie do psychologa może pomoże
                • Gość: pp IP: *.cable.ubr07.newt.blueyonder.co.uk 04.03.08, 20:29
                  sam jestes wiesniak, jak tu nie najezdzac na kogos kto oszukuje. naucz sie
                  kultury, kazdy ma prawo opisywac indywidualnie swoje przypadki z tym komisem,
                  mnie oszukali i taka jest prawda a ty mi nie bedziesz mowil co mam pisac!! sam
                  sie idz lecz bo masz zaawansowana psychoze
                  • Gość: Wojtek senior. IP: *.cable.ubr02.livi.blueyonder.co.uk 06.03.08, 23:59
                    Witam.
                    Pragne również podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat Sklepu
                    koło bramki w Chełmnie. Jakiekolwiek słowa krytyki ze strony
                    pracowników tego sklepu ( odnośnie mojego postu) są mile widziane –
                    wiec proszę pisac podając prawdziwe imiona lub nazwisko.

Jakim komisem jest ten przy bramce każdy kto tam był to dokładnie
                    wie i z tego powodu każdy tu ma odmienne zdanie - to zrozumiałe.
                    Dzieje sie tak dlatego iz jedni są znajomymi tam pracujących , inni
                    znają tychże znajomych , a reszta ludzi którzy tam przychodzą to po
                    prostu normalni klienci któży chcą sciągnąc simlocka lub zrobic
                    cokolwiek inego w swoim telefonie czy komputerze i czekają w
                    kolejce mając szanse poznac kazdego pracownika i pseudo pomagaczy w
                    tamtym sklepie po ich zachowaniu.

Niebędę tu przytaczał przykładów, ponieważ jakas przemiła pani w
                    wypowiedzi powyżej zrobiła to za mnie..
                    - jest to najlepszy przykład tego co się dzieje na co dzień w tym
                    sklepie.

Niestety lub właśnie stety dla innych właściciel sklepu (zwanego
                    serwisem) Mirek W. ma to wszystko w d...e. i tego już raczej nikt
                    nie zmieni – no bo poco skoro i tak kasa leci.
                    Z jednak drugiej jednak strony zastanawiam się na ile on tam jest
                    włascicielem a na ile osobą podporządkowaną całej reszcie - skoro
                    niepotrafi zapanowac nad tym wszystkim.. czyli nad tym bałaganem.

Odnośnie stoiska telefonami sam mam przykre doświadczenia - a to
                    odstawiano mnie z kwitkiem przez tydzień bo czesci niema, a to
                    jakiegoś kabla brakuje, a to pana „serwisanta” niema i tak w kółko
                    przez 3 tygodnie. Jak już okazało się że telefon mogę odebrac to
                    znów bateria w telefonie już jest niemoja – zaznaczyłem bo różne
                    słuchy padły przed oddaniem telefonów do tego sklepu – oczywiście
                    dano mi „nową” nieoryginalną w zamian – bez słowa przepraszam. O
                    reszcie przypadków tylko slyszałem – ale po tym co się działo z moim
                    telefonem - jestem w stanie we wszystko uwierzyc.

Ze stoiskiem kompterowym tez nie jest lepiej - wiele się słyszy –
                    od „znajomych” innych znajomych którzy często tam przebywają i
                    robię „pseudo interesy ” ile to kompów – wręcz się „pali” w
                    rękach „informatyka”. No ale może to tylko czcze gadanie.

Biorąc jednak pod uwagę ogół tego co się słyszy o komisie koło
                    bramki już wiecej nie zaryzykuje oddać tam telefonu – a o
                    komputerze wogóle niemam mowy. Wiem zaraz ktos zapyta to gdzie
                    oddać skoro ten koło PKS’u to już też porażka ? – odpowiedz jest
                    prosta ja pojadę do torunia lub do bydgoszczy .

Poruszając ponownie temat osób robiących sztuczny tlok za ladą to
                    faktycznie temat bardzo ciekawy – mam na myśli oczywiście osoby
                    takie jak Starszy pan z kipą w ustach czy wreszcie Szanowny pan z
                    ubiezpieczalni w Chełmnie – komu oni tam są potrzebni i czemu tam
                    tylko przeszkadzają ??

Zdrugiej jednak strony szanowni forumowicze nie dziwmy się takiej
                    sytuacji jeżeli gburowate osoby które uważają się za „serwisantów”
                    mają pokończone zawodówki o profilach mechanicznych lub innych
                    niemających nic wspolnego z elektroniką ( o języku angielskim
                    potrzebnym w tej dziedzinie niewspomnę ) - wtedy to pretensję
                    możemy mieć tylko do siebie - lub jeżeli ktoś jest na tyle odważny
                    niech otworzy kolejny „serwis” i wtedy zobaczymy co z tego wyjdzie.

Faktem jest również to iż ten sklep już ma swich stałych bywalców
                    którym taka postać rzeczy już nie przeszkadza – to jest zrozumiałe –
                    i to właśnie oni się bulwersują pisząc tu – „nikt wam nie każe tam
                    chodzić „ i inne podobne zdania. OK macie rację nikt nam nie karze
                    tam chodzić - i niebedziemy tego już wiecej razy robić - PRZEPRASZAM
                    w imieniu swoim i osób które to zrobiły i teraz narzekają.

Jeżeli mam coś pisac pozytywnego o tym sklepie to tylko o czasach
                    jego rozwoju – kiedy to cała ekipa – pan Mirek i Mariusz z
                    Krzyszfofem rozwijali tą firmę. Mówiąc oczywiście dosłownie o tym
                    fakcie kiedy to burzono sciany i zmieniano wszystko na lepsze.
                    Początki były dosyć śmieszne biorąc pod uwagę fakt gdy to się
                    przychodzio do nich kupowac częsci komputerowe czy naprawiać telefon
                    a z boku stały kosiarki spalinowe lub rowery… ale wiadomo od czegoś
                    się zaczynało. W tamtym czasie to chyba była jedyna osoba która
                    znała się na rzeczy – mówię o Panu Mariuszu – dlaczego ??
                    A powiem wam dlaczego.. zaczynał tam od komputerów – sprzedaż i
                    naprawy – osoba mająca szerokie pojęcie o tym co robi – i o tym co
                    ma zrobić. Była to osoba do której się chciało przychodzić i pogadać
                    o komputerach, ponieważ wiedział wszystko o wszystkich nowościach
                    i problemach związanych z komputerami - . W pózniejszym czasie
                    pracy w tym sklepie nawet chyba pomagał naprawiać telefony.. z tego
                    co mnie pamięć niemyli – po czym nawet miał swój sklep na
                    ul.Dworcowej . Ale nie o nim ten post , wiec skończe wywód.
                    To chyba BYŁA jedyna odpowiednia osoba na TYM stanowisku w takim
                    sklepie. Porównać można również tutaj ówczesne chełmińskie sklepy
                    komputerowe czy własnie teraźniejszy sklep koło bramki o którym się
                    teraz rozwodzę z tym samym komisem 5 lat wstecz – szczeże mówiąc to
                    niema nigdzie takiej samej osoby…. a szkoda.

To na tyle mojego z postu – zaraz lub po chwili odezwą się
                    pracownicy sklepu pod niejednokrotnie dziwacznymi nickami i będą mi
                    ubliżać za tą wypowiedz- ale pamiętajcie forumowicze – forum to jak
                    i inne fora działają i istnieją wreszcie dzięki wypowiedziom
                    innych forumowiczów a wiec do dzieła – wypowiadajmy się - może tym
                    uda nam się zmienić tą patologiczną sytuację w chełmnie. .

Pozdrawiam Wojtek Senior.
                    • Gość: do wojtka IP: 89.231.149.* 28.04.08, 08:57
                      nie jesteś byłym ormowcem , wszystko wiesz ! albo upierdliwym klientem który ma
                      wszystko spiepszone włącznie z własnym życiem bo posiąść taką wiedzę o firmie to
                      ho ho może ci tam kawę stawiają jeszcze albo sam pracujesz jeszcze w gorszym
                      konkurencyjnym burdelu !!!
                      • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.08, 12:27
                        Przeciez to ten dupek Mariusz Ł. który tam pracował i póżniej otworzył własny na Dworcowej
                        Az tak cięzko sie domyślec?? patrzcie tez na adres IP.
                        • Gość: pp IP: *.cable.ubr07.newt.blueyonder.co.uk 28.04.08, 20:33
                          przynajmniej napisal prawde o tym pseudo komisie! mnie tam rowniez oszukali
                          • Gość: konio IP: *.range86-137.btcentralplus.com 30.07.08, 14:34
                            Widzę że temat powraca jak bumerang...
                            a pracowników Komisu przy bramce to wyraźnie boli, że ludzie prawdę
                            piszą...
                            • Gość: wrrrr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.08, 14:48
                              pojechałem sobie kiedys do komisu w swieciu do takiego kolesa banan na niego
                              wołaja. no i stoje ogldam telefony a tam nagle wpada
                              krzychu z telefonami do naprawy i si pyta kiedy beda gotowe...... to chyba mowi
                              wszystko...
                    • Gość: gumis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.08, 08:54
                      kolego przesadziłes troche ze swoją wypowiedzia naublizałes wszystkim którzy
                      skączyli zawodówke to wpadnij do komisu i wtedy zobaczymy jaką masz szkołe
                      zobaczymy kto jest lepszy a kto gorszy
                      • powiem wam tyle co chcecie to mowcie o tym komisie dla mnie jest to
                        najlepszy komis w calej okolicy nie ma lepszego pod wzgledem cen
                        zalatwienia czegos kolwiek a jak komus nie pasuje to niech nie
                        wchodzi i tyle nich idzie na dworcowa albo do lachosia ale i tak
                        wtedy przyjdzie z placzem ze tamten robil i mi zje... bo tak jest
                        zawsze nie slyszalem nic dobrego o komisach w okolicy a ze ktos
                        czeka tydzien czy dwa to sorry ale paczka nie idzie w 5 min do nich
                        wiec mowcie co chcecie ale ja wiem ze to jest najelszy komis w calym
                        kujawsko pomorskim i tyle pozro dla calej zalogi ma komisie max a
                        szcegulnie dla samego szefa pozdrawiam i powodzenia zycze oby tak
                        dalej!!!!!!!!!!
                      • jeszcze jedno czytale o tym panelu ze tam ma za 30zl a tu kolo brami
                        60 zl to idz mi kup za 60zl orginał panel!!!!! ja sie zgodze
                        japonski to moze za 30zl tak ale po tygodniu wyglada jak bys go
                        papierem sciernym zjechał wiec komis spoko same pozytywy zero
                        negatywa spoko komis i serwis jestem za nimi pozdro dla wszystkich
                        co maja dobrde zdanie o nich
                        • Gość: POLAK IP: 89.127.168.* 24.10.08, 23:22
                          Masz racje kolego !!!!!
                          • Gość: kolo IP: *.adsl.inetia.pl 25.10.08, 13:34
                            Matan ale jesteś skromny - i to jeszcze nie swój sklep tak
                            zachwalać.
                            Ja i tak juz do WAS nigdy nie pójdę - mnie tylko raz oszukaliście i
                            to mi wystarczy.
                            To czy pójdę do "lachosia" na rynku czy do Piotra kolo PKS'u to moja
                            sprawa - a reszcie radzę się zastanowić czy warto tak was zachwalać.

WY JUŻ MIELIŚCIE SWOJE 5 MINUT - TERAZ DO LAMUSA.

Odnośnie tego tekstu o najlepszym komisie w kuj-pom to nie
                            przesadzaj, ponieważ niewiesz co inni potrafią a pleciesz takie
                            głupoty.
                            W głupim świeciu Dymitr bije was na głowe więc o czym wy
                            rozmawiacie.
                            • kolego ja nie jestem zaden matan tylko staly klijen tego serwisu jak
                              ci cos nie pasuje to nie gadaj a ze serwisant od komuterow ma na
                              imie rafal to nie znaczy ze to on pisal rafalow na swiecie jest
                              bardzo duzo wiec nie mysl ze to pracownik serwisu napisal bo dla
                              mnie jest jedno wielkie pianie z tego co wy piszecie jak cos wam nie
                              pasuje to powiedzcie im to w serwisie pozdros dla znajomych
                            • Gość: aa IP: *.gprs.plus.pl 25.10.08, 17:42
                              2miesiące temu oddałam tel do naprawy koło PKSu i wyjechałam za
                              granicę,po tel wróciłam po 2miesiącach,a tel został sprzedany na
                              części.troche sie koleś pospieszył.Wszystko teraz robie koło bramki
                              i nie narzekam......
    • Gość: stały klient IP: 80.51.140.* 26.10.08, 22:12
      Jako stały klient mogę powiedzieć ze komis przy bramce według mnie ma więcej
      plusów niż minusów (inaczej nie był bym stałym klientem. Oczywiście nie zawsze
      są mi w stanie we wszystkim pomóc ale bądźmy realistami wiadomo że nie zatrudnią
      inż.Informatyki lub inż. Elektronika bo to wysokie koszty a na większość spraw
      jakie tam się załatwia wystarczy wiedza tam pracujących. Bardziej skomplikowane
      sprawy wymagają wizyty w bardziej specjalistycznych punktach.
      Nie neguje faktu iż może kogoś tam oszukano, mnie się po prostu to nie
      przytrafiło(może dla tego iż już mnie tam znają?)
      Faktem jest iż mogło by tam być ładniej ale domyślam się że to też związane jest
      z kosztami(komis musi na siebie zarobić).
      Podsumowując jeśli mamy drobny problem z tel. czy kompem to śmiało polecam.
      Ps. Nie rozumiem wypowiedzi typu "za ustawienie mms biorą 10zł" jeśli sam bym to
      umiał zrobić nie przyszedł bym do punktu zawracać komuś głowy, panel w innym
      komisie tańszy??? Tu działają zwykłe prawa rynku, kupie tam gdzie taniej (jeśli
      jakość taka sama) bez względu na to czy lubię ten czy inny komis. Rynek sam
      spowoduje wyrównanie cen.
      Pozdrawiam wszystkich
      • Gość: Aga i Ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.08, 01:16
        A ja tam pochwale nowy sklep na rynku !!
        Mają tam bardziej konkurencyjne ceny i równie lub nawet bardziej
        fachową obsługę. Cena za simloka z c702 o wiele niższa niż na
        podmórnej - i ku mojemu zdziwieniu po 5 minutach telefon już
        działał w innej sieci.

pozdrawiam
        Zadowolona Aga.
        • Gość: gosc IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.09, 15:03
          Rowniez mousze polecic komis na rynku. Zmowilem telefon, bedzie w poniedzialek -
          szybko. Mozliwosc zamowienia uslug "dodatkowych". Rozsadne ceny, mila i FACHOWA
          obsluga (znam sie m.in. na telefonach i wiem, ze poziom wiedzy obslugi porownac
          moge do dobrych komisow z bydgoszczy, gdzie mieszkalem nascie lat) i szeroko
          rozumiana elastycznosc sprzedawcy. Polecam w 100% z reka na sercu! Profesjonalna
          wiedza, nalezyte podejscie do klienta, bez tzw. "laski", za to z pelnym
          zaangazowaniem i usmiechem na twarzy! Do tego pojecie nt. marketingu i
          niesamowity zakres uslug.

Jesli chodzi o komis przy bramce, to mialem do czynienia z dzialem komputerowym
          i nie mam na co narzekac, jesli chodzi o telefony to nie zalatwialem tam niczego
          osobiscie, ale oddalem tam telefon do "przegladu" i wymieniono kilka czesci
          (ktore nie byly de facto uszkodzone), uszkodzono obudowe (nie domyka sie) i
          naciagnieto na zbedne koszty - nie polecam.

Jesli chodzi o komis miedzy wojskiem, a hotelem to Pan staral sie wmowic mi, ze
          telefon ktory chce mi sprzedac ma funkcje ktorych nie przewidzial producent
          (czyli oczywiscie chcial mi wmowic, ze ma np. bluetooth, a nie mial), a poza tym
          telefon mial zostac sprzedany dwa razy drozej niz gdziekolwiek indziej - nie
          polecam. Szczegolnie, ze wczesniej kupilem radio z cd do auta z zapewnieniami,
          ze w 100% sprawne i czyta mp3, oczywiscie na dziurach nie czytal plyt tylko
          utwory przeskakiwaly, a o mp3 mozna bylo zapomniec, wiec moge powiedziec, ze tam
          przereklamowuja swoje towary.
          • Gość: Timon IP: *.gprs.plus.pl 21.02.09, 20:45
            Ludzie i ludziska ja nic nie chce nikomu wmawiać, ale te komisy co są w Chełmnie
            wszystkie mają swoje początki właśnie w Komisie na podmurnej.
            Właśnie z stamtąd pochodzi większość gości co teraz obecnie ma swoje własne komisy.

A kwestia tego z naprawa komórek to chyba wszędzie podmieniają części, często
            nawet nie świadomie, bo jak ktoś ma stertę śmieci(części)to w sumie siłą rzeczy
            zawsze coś może przez omyłkę zamienić???

A co do obsługi to jeszcze jest na wysokim poziomie. Nie rzucają mięchem i są w
            miarę sympatyczni.

No i pozostaje kwestia napraw komputera, ustawień komórek u Rafcia to powiem, że
            wie on co zrobić z kompem, a to że ludzie mają np. komórki z danej sieci np. to
            wydaj mi się, że z takim problemem powinni iść np. do danej sieci anie zatruwać
            życie i co gorsza jeszcze tak myślą, że on tam siedzi i robi to ludziom dla
            przyjemności.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.