Dodaj do ulubionych

dobry mechanik w warszawie?

18.07.07, 16:12
witam wszystkich
prosze o namiary na dobrego mechanika w warszawie.
chcialbym zrobic gruntowny przeglad przed wakacyjnym wyjazdem.mam skode
felicje 1,9D.( przebieg ok 170 000km)fajnie byloby zeby mechanik znal sie wiec
tez na dieslach.

dziekuje za pomoc.
Edytor zaawansowany
  • 05.11.15, 13:33
    Serwis Skoda Warszawa: auto-conrad.pl/skoda/
    Żaden samochód nie jest niezawodny, natomiast każdy wymaga należytej troski oraz odpowiedniej pielęgnacji. Wszystkich miłośników Skody, którzy szukają profesjonalnego warsztatu w Warszawie, zapraszam do wyżej podanego serwisu. Nawet największe i najpoważniejsze usterki nie stanowią dla nich żadnego problemu. Szybka naprawa w krótkim czasie.
  • 19.03.16, 18:18
    Ja mogę polecić warszat na chełmżyńskiej emti serwis. Kompleksowo zajęli się moim autem i oddali na czas i co ważne oddali czyste!
  • 18.04.16, 14:20
    janowskiego 5
  • 30.04.16, 21:49
    no ja może nie mam skody, ale na rzeczy znają się naprawdę panowie z Emtiserwis. Przedzwoń, zorientuj się , na pewno Cię nie oszukają
  • 06.06.16, 18:34
    Jestem stałym klientem besthol.pl/mechanika-samochodowa/
    Nie mają stacjonarnego warsztatu, więc jak coś da się naprawić na miejscu to wychodzi taniej niż w konwencjonalnych. Lecz tak jak chcesz Ty teraz gruntowny przegląd, to zabiorą Twój samochód lawetą i zrobią Ci wszystko w wynajętym. Więc tak czy siak będzie miał wykonane dobrze i taniej ;)
  • 12.11.16, 18:53
    Zdecydowanie Auto-Widawski. Przynajmniej od 15 lat (jak nie więcej) zawożę tam samochód - zajmują się wszystkim: od napraw po lakiernictwo.
  • 23.11.16, 11:33
    Temat pewnie nieaktualny ale każdego oglądającego zapraszam do siebie. Wszelkie namiary znajdziecie na mojej stronie: mechanik.com.pl
  • 11.09.17, 15:08
    Warto korzystac z wyszukiwarki mi.eu wygodnie znajdzie sie warsztat, jest mapka i opinie są rzetelne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.