Dodaj do ulubionych

Szacowne forum GGG staje się nudne

04.10.13, 22:23
Dotyczy to rownieź Silesiany i od bardzo dlugiego czasu forum arnoldzika. Pytanie dlaczego?. W przypadku forum GGG brakuje goroli, ktorzy podnosili temperaturę dyskusji. Nie piszą, bo fatum wycina wszystkich inaczej myślacych więc nikt tam juź się nie pcha. Brakuje tam też gryfnego, czolowego Polakożercy ale na swój sposob zabawnego. Nie pisuje też na Silesianie. Na GGG brakuje też Antona i innego Polakożercy szwagra. Wypociny balcia, ciranka, soccera czy herbusia sa nudne jak flaki z olejem. Chopcy goniom w pietkę. Z Silesiany znikneli, najprawdopodobniej zablokowani szlyzjer88, petronela, pit, schikowskiego, gaona, stixa, gry-fnego, kubiss też rzadko pisze, jabbaryta, gymbalskiego, ballestrema. O forum arnoldzika trudno pisać, bo tam kompletne puchy. Oto do czego prowadzi cenzura.
Edytor zaawansowany
  • kubiss 05.10.13, 15:59
    Chcieli cenzury to ja maja .
    Ja sie ciesze z takiego rozwiazania jakie na GGG powstalo .
    Maja cezora Gorola ktory wpisuje sie w kazdy watek nadrabiajac brak tych ktorzy tam
    podgrzewali temperature .
    Jak juz tam bedzie jeszcze gorzej niz teraz to sami stworza ,, urojone ,, nicki oponentow
    z ktorymi beda niby polemizowac zeby pokazac ze cos sie jednak kreci .
    Uwazam ze ,, Lepiej ,, niz teraz tam nigdy nie bylo ..
    I to mnie cieszy ;-)

Pozdrawiam
  • firiduri2 06.10.13, 15:00
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • heidrich5 17.10.13, 20:14
    Z powodu wieku to forum będzie powoli wymierać. Złość zle służy zdrowiu a przecieź te chopy majom swoje lata. A som zmierzłe jak pieron.
    Najbarżi herpuśpierdzielita, reszta trochę mniej. Chyba jednak przajom Polokom i Gorolom bo czesto przesiaduja na naszym polskim forum gazety. Fto se czubi tyn se lubi, hehehe.
  • stedtke 18.10.13, 14:49
    Brak dyskutantów gorolli staje się problemem gnojoka. I dobrze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka