Dodaj do ulubionych

Ciranek czyto

04.07.19, 09:10
Oczywiście zasadniczym kryterium przy doborze lektury jest ocena czy książka nadaje się do obrabiania cudzej dupy. Tym razem wybór padł na Jasienicę:

"Czytom właśnie Jasienicy - "Anarchia Polska" do nij dociepna nadętość i głupota polska.
Wieloksiag Jasienicy, to chyba najlepsze dzieło historyczne Polski"


Jak się ta historia w analogiach lubi powtarzać. Jasienica pisał dzieło historyczne i jego baba też pisała - tylko, że donosy na niego do UB (nie stroniąc od relacji intymnych). Ciranek czyta Jasienicę, obrabia dupę Polsce i Polakom, a tam niemieccy "zieloni" malują mu na "czerwono" jego własną dupę. Ciranek ślepy jak Jasienica.
Edytor zaawansowany
 • petronella.kozlowska 13.07.19, 13:23
  Przyznaję się do tego, że też posiadam publikację Jasienicy, ale potrafię rozróżnić beletrystykę historyczną od prawdy historycznej.
  Cirano nie potrafi, no ale co można wymagać od takiego cirano, potomka osadników niemieckich.
  Ale należy podkreslić że w porównaniu do reszty tych przygłupów z Glewitz z wyjątkiem hansa-jurgena przynajmniej coś czyta.

  Cirano nie odbiega poziomem od tych jelitów i innych tam socerów i nie widzi jak zmienia się miasto w którym mieszka, nie widzi jak wszytsko w tykch jego ukochanych Niemczech leci na łeb.
  Cirano myśli że młodzież demonstruje z powodu przyszłości, w rzeczywistości Zieloni podburzają młodzież, która blokuje skrzyżowania ulic i na miejscu dziwnym trafem zaraz są tzw. żurnaliści.
  Parę kilometrów dalej odbywa się handel narkotykami. I świat cirana jest w porządku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka