27.11.19, 10:34

Ballest pisze tutaj od 15 lat, że całe rycerstwo i cała szlachta w Polsce przyszła z Niemiec. Ballest nigdy nie napisał, że część szlachty niemieckiej wywodziła się z Polski co Niemcy już oficjalnie piszą na wikipedii.

Drodzy czytelnicy ballest was oszukuje i okłamuje od 15 lat! Tak to przykre, ale nadeszła pora by powiedzieć wam prawdę, drodzy czytelnicy z forum Gleiwitz.

Okazuje się, że znana rodzina szlachecka na Śląsku Pogorzelski – Pogrell ma pochodzenie polskie.


de.wikipedia.org/wiki/Pogrell
Obserwuj wątek
  • firiduri2 Re: Pogrell 29.11.19, 09:02
   A tak patrząc z drugiej strony to niech ten paplezd oszukuje i zatruwa umysły herbjelitków, cyranków i fatumanów. I tak mają niereformowalne mózgowie. Najwyraźniej ciągle ględzi to samo, co można tłumaczyć tym, że tych propagandowych broszurek nie drukują chyba już od osiemdziesięciu lat.
   • petronella.kozlowska Re: Pogrell 30.11.19, 11:41
    Propagandowe broszurki drukowali jeszcze kilka lat temu, ale Merkel robi się coraz bardziej zielona i forsa nie płynie dla ziomkostw szerokim strumieniem jak kiedyś. Po za tym Merkel potrzebuje głosy od dyktatora Kaczyńskiego w parlamencie EU.

    To że ballest jest durny to widać po tym, że nie zna leksykonów szlachty niemieckiej. Ballest zatruwa mózgownice tych panów na Gleiwitz, ale należy też uwzględnić, że ci panowie są psychicznie labilni i wierzą bezmyślnie w największe idioctwa.
    Ballest napisał im kiedyś, że pochodzi z bocznej linii Przemyślidów i tak ich tym zaszokował, że wierzą od tego czasu we wszytko co on napisze.

    A sam ballest zniknął od pewnego czasu. Ten pan który wrzeszczał na licznych forach o zakładaniu miast w Polsce przez osadników niemieckich wpierw uciekł z tematu Wrocław/Dolny Śląsk, a na temacie Kraków nawet się nie pojawił. Od ponad 15 lat ten pan pisze na licznych forach o niemieckim Krakau, ale gdy chodzi o analizę dokumentu lokacyjnego dzielnicy dla obcokrajowców pod Krakowem to milczy.
    Ballest to jest jedno wielkie pośmiechowisko i degeneracja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka