Dodaj do ulubionych

Mafia olsztyńska. Reportaż zdjęty z anteny

IP: 213.251.189.* 22.10.10, 12:51

www.youtube.com/watch?v=dhuR1JyIUnw
Edytor zaawansowany
 • Gość: no, no IP: *.olsztyn.vectranet.pl 22.10.10, 13:01
  Zenon P. ma wszędzie plecy:
  forum.gazeta.pl/forum/w,64,117797691,,Zenon_Procyk.html?v=2
 • Gość: gość IP: *.olsztyn.mm.pl 22.10.10, 13:58
  Rzeczywiście mafia olsztyńska ma się dobrze,zdjęli z anteny,a jednak jest,to straszne.Wspaniała olsztyńska ostoja sprawiedliwości,czy ktoś się tym zajmie ,czy zamiecie pod dywan,narazie można odnieść wrażenie ze zamiata się pod dywan.
 • Gość: obyw. Nytszlo IP: *.olsztyn.vectranet.pl 22.10.10, 14:32
  To raczej nie "Zenon P. i jego możliwosci" przerażają w całej sprawie, tylko właśnie olsztyński skorumpowany do szpiku wymiar "sprawiedliwości". Włos się na głowie jeży, gdy sobie przypomnimy, ze to ci sami ludzie decydowali np. o sprawie Olewnika, Małkowskiego i bardzo wielu innych. Jeżeli nawet wymiar sprawiedliwosci jest chory, to już nic zdrowego nie ma w tym biednym miescie.
 • Gość: sonia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.10, 17:57
  Jedyny post na temat! reszta to jak zwykle wszystko kojarzy wam się z pupą albo polityką. Przeczytajcie, co pisze Nytszlo I TO JEST TRAGEDIA a to, że Nasz mam na myśli Olsztyński wymiar sprawiedliwości jest w całości taki jak przedstawiono w reportażu to jest pewne na każdym poziomie. To miasto to jedne wielkie Wilkowyje polegające nie na prawie a na układach, jeśli coś nie zrobią z Naszym Sądem (szczególnie pracy i ubezpieczeń społecznych)to jeszcze bardziej się rozzuchwalą, chociaż czy można jeszcze bardziej?.
 • Gość: Dziewczyna IP: *.olsztyn.vectranet.pl 25.10.10, 11:09
  Ośmiornica olsztyńska -powiązana z mafią pruszkowską, służbami z dawnych czasów, ciemnymi interesami- to nasza rzeczywistość.Oj ABW powinno tu nieźle poniuchać.
 • Gość: stara baba IP: *.olsztyn.vectranet.pl 22.10.10, 15:16
  Pan Zenon to pestka. Jestem przerazona tzw. wymiarem sprawiedliwości. Jak mogą wydawać wyroki tacy sędziowie? Czy za takich sędziów nie mozna się wziać i przykrócić im macki? Nie no, jak zajdzie potrzeba, to sprawiedliwość bandziory biorą w swoje ręce. Aż strach się bać.
 • Gość: jhg IP: *.olsztyn.mm.pl 22.10.10, 15:35
  „Nie lękajcie się!" - słowa Karola Wojtyły po wyborze na papieża 16 października 1978 r. Stara Babo! Nie lękaj się! Zenonów są tysiące. Sądownictwo jest zepsute od policji poprzez prokuratorów do wszystkich szczebli i wydziałów. Urzędnicy przeważnie skorumpowani – im wyżej, tym bardziej. Wśród duchownych trudno znaleźć wierzącego. I Ty się Szanowna do tego nie przyzwyczaiłaś? Z Twoich okien tego nie widać? To gdzie Ty żyjesz? Napisz, to się koniecznie tam przeniosę...
 • fan_sld 22.10.10, 16:31
  Az sie dziwie ze JHG nie napisal ze wszystki trzesie Kosciol i PiS. Czyzby zapomnial? Dziwne zawsze o tym pisze. Az tu nagle okazuje sie ze sadownictwom, ostoja praworzadnosci w Polsce lezy. I nie jest to wina czarnych? Niesamowite.
 • Gość: sam IP: 190.129.10.* 22.10.10, 16:54
  Trzymaj się i bądź dzielny, żebyś przypadkiem nie dostał biegunki i wytrzeszczu oczu. Zdziwienie u niewprawnego debila jest niebezpieczne w skutkach.
 • Gość: adg IP: *.chello.pl 23.10.10, 02:58
  Jhg przenieś się gdziekolwiek, a zobaczysz, że takiej patologii jak w Olsztynie nie ma w żadnym innym polskim mieście (mieście powyżej 40 tys. mieszkańców). Przenoś się i to szybciutko. Zobacz przed śmiercią normalny świat i normalne funkcjonowanie administracji. Uwierz, że w pozostałej części kraju to jak nawet nie znają przepisów prawa to chociaż prawo szanują i starają się przestrzegać.
 • Gość: jhg IP: *.olsztyn.mm.pl 24.10.10, 11:09
  Znam lepszy świat, ale tym bardziej jest przykro po Twoich stwierdzeniach, przy czym ani na moment nie wątpię, że masz rację.
  Bądź jednak łaskaw słowo"wszystkich" rozumieć jako zdanie w przybliżeniu ogólne...
 • Gość: taki sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.10, 14:42
  Sodommma i Gommorrra
 • Gość: do ujadaczy IP: *.adsl.inetia.pl 22.10.10, 15:41
  Żebyście wszyscy pałający nienawiścią zrozumieli, że z podsłuchów nic nie wynika - NIE POTWIERDZAJĄ ŻADNYCH PRZESTĘPSTW !!! Dlatego ani prokuratura, ani sąd nie mieli podstaw do karania kogokolwiek. Program TVN zrobiono na zamówienie pewnych (znanych nam osób).
  Zaczyna się kampania wyborcza (Prezes i jego żona oraz aktor z programu TVN startują), a ponadto zbliża się apelacja w sprawie "afery Pojezierza", więc starym zwyczajem najlepiej znów zastraszyć sędziów, tak jak zrobiono to poprzednio, gdy bezpodstawnie aresztowano Prezesa, bo sąd wolał zastosować areszt, niż być głównym aktorem w TVN Uwaga.
  Tak więc, teraz znów zmanipulowano wyrwane z kontekstu podsłuchy, np. złożyli jedną
  rozmowę z kilku rozmów (nawet różnych osób), tak by z niej wynikało "ojojoj nie wiadomo co".
  Przecież gdyby TVN chciał rzetelnie przedstawić sprawę i miał rzeczywiste podsłuchy - dowody na nieprawidłowości, to nie musiał używać aktorów do czytania tekstów, wystarczyło "puścić" nagrania tych rozmów, ci co znają, rozpoznaliby głosy głównych aktorów spektaklu i mogliby sami wyrobić sobie zdanie na temat, czy było coś na rzeczy, czy też nie. Jednak wówczas niemożliwe byłoby takie zmanipulowanie nagrań, jak to obecnie zrobiono i wyszłoby ewidentnie, że ani prokuratura ani Sąd nie mieli podstaw, żeby Prezesowi, ani jego rozmówcom cokolwiek zarzucać, więc spektakl TVN po prostu nie mógłby się odbyć.
 • Gość: haha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.10, 15:49
  Powiedz jeszcze że twój prezesik nie był kapusiem SB, to na pewno ci uwierzę!
 • Gość: zbieżność nazwisk? IP: *.olsztyn.vectranet.pl 22.10.10, 15:49
  Ten co współpracował z SB, lub jak kto woli ubecją, to nie jest nasz Zenon P.?:
  forum.gazeta.pl/forum/w,64,71352885,0,Sluzba_Zenona_Procyka_w_SB.html
 • Gość: acha IP: *.adsl.inetia.pl 22.10.10, 16:07
  i z tego wynika, że NIE WSPÓŁPRACOWAŁ !!!!!! bo przecież nie ma na kogo i co doiniósł, a takie bzdury jak wypisuje warot można napisać o każdym
 • Gość: kropa IP: *.olsztyn.vectranet.pl 22.10.10, 16:41
  Wyżywają się nad nim bo to Ukrainiec.
 • Gość: ujadacz IP: *.hsd1.wa.comcast.net 22.10.10, 16:03
  Zagram na chybił trafił: jesteś jednym z nich i nawet trudno ci to ukryć. Otóż fakty ujawnione przez podsłuchy nie podlegają ocenie prawnej, bo tak wujowe mamy prawo, ale niezaprzeczalnie są to fakty. Mamy więc prawo oceniać je pod względem moralnym i tak to widzimy jako dno bez dna... Sprawdza się tu powiedzenie Palikota, że społeczeństwo jest porządniejsze od ich elit. Nie jesteśmy tacy zepsuci, jak Wy, a Wy nas chcecie sądzić i nami rządzić? Spieprzajcie razem z księżmi na Księżyc. Odkryto tam ostatnio wodę – przynajmniej z pragnienia nie zdechniecie...
 • Gość: Judasz. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.10, 16:57
  I dlatego PiS był bardzo niewygodny. Ziobro i Kamiński dobrali by się niektórym do d..y i wyjaśnił.
 • Gość: sonia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.10, 18:04
  nie wiem co ty słyszysz i z jakiego lufcika wyglądasz,ale jedno jest pewne,mając znajomości ,układy i trochę kasy wymiar sprawiedliwości jest twój!
 • Gość: adg IP: *.chello.pl 23.10.10, 03:08
  To takie SBeckie - zastraszać i obrzucać błotem tych co starają się pokazać prawdę. A swoją drogą to Procyk był kolegą z pracy w UWM sędziego Prusinowskiego - aktywnego sędziego Sądu Okręgowego, który jest członkiem Kolegium SO - ma wpływ na karierę zawodową wszystkich olsztyńskich sędziów. Niezapomniane chwile jak małkowski "wjechał" na radę Pedagogiczną w Ekonomiku i przykazał nauczycielom, aby poparli kandydaturę procyka-braciszka na dyrektora.
 • Gość: Józef IP: *.182.69.205.nat.umts.dynamic.eranet.pl 23.10.10, 22:16
  A pamiętasz co Braciszek robił zanim zaczął przygodę z Ekonomikiem?
  Hmmm?
 • Gość: podejrzany IP: *.olsztyn.mm.pl 24.10.10, 11:02
  ZASTANAWIA MNIE JEDNO KTÓRYM TO SPRZYJASZ TYM Z DĄBROWSZCZAKÓW 12, CZY DĄBROWSZCZAKÓW 44, 44A? MATERIAŁ ZOSTAŁ ZDJĘTY Z ANTENY NA "POLECENIE" ZATEM TVN WSZYSTKIM WIADOMYM W "RĘKACH" PO MIAŁY ODWAGĘ NA TO BY RZUCAĆ SIĘ NA "ZAPRZYJAŹNIONĄ" PARTIĘ? DEMASKOWAĆ POPIERAJĄCYCH PARTIE RZĄDZĄCA W REGIONIE I KRAJU. OSZOŁOM LUB OSZOŁOMKA Z CIEBIE I TO Z PODŚWIETLENIEM W KIERUNKU : JEDNO Z CZTERECH "BOHATERÓW" TVN UWAGA
 • Gość: ja IP: *.olsztyn.mm.pl 24.10.10, 11:09
  A mnie zastanawia komu ty służysz i jaki masz cel,dla mnie jest baaaaaaardzo dziwne że zdjęli program który był już emitowany i zapowiedziany nastepny,drugi odcinek został zdjęty bez jakiejkolwiek informacji,a wiec mafia działa,tylko prawda2 udostępniła go nam,a więc,być może pokażą go,wiedząc że i tak go poznaliśmy,MAFIA MA DUŻE MACKI,OT I CO,TYLE W TEMACIE,A TY NIE JESTEŚ BEZINTERESOWNY W TYM TEMACIE.
 • Gość: o...k...a IP: *.olsztyn.mm.pl 22.10.10, 15:52
  O ile znam Procyka (a znam go od ponad 35 lat) to rzuci teraz na Olsztyn kilkadziesiąt tysięcy ulotek albo i gazetek jaki to on jest
  CNOTLIWY
  UCZCIWY
  MĘCZENNIK itp., itp., itp.
  Opluje przy tym Barańskiego, Staroniową i MPEC, a pewnie i Grzymowicza.
  A mnóstwo olsztyńskich pacanów mu uwierzy.

  A nowemu prezydentowi Olsztyna i całemu miastu współczuję, że będą mieć takiego nawiedzonego i niezrównoważonego radnego - bo tych kilkuset czy tysiąc olsztyńskich pacanów na niego zagłosuje i Procyk mandat radnego ma jak w banku
 • Gość: do o..k...a IP: *.adsl.inetia.pl 22.10.10, 16:04
  Jak znasz Procyka, to z pewnością wiesz, że jest uczciwy i że zablokował żerowanie staroniowej kosztem innych spółdzielców - kazał jej płacić czynsz, tak jak innym najemcom, bo do tego czasu staroniowa za lokal nic nie płaciła, a jeszcze chciała wyrwać następny spółdzielczy grunt za darmo.
  Najwyższy czas, żeby jej sprawki wyszły na jaw, odpowiednie organy o tym (i nie tylko o tym) już wiedzą. Ciekawi mnie tylko, jaką siłę przebicia ma staroniowa w organach śledczych, bo to, że współpracuje z CBŚ, to już powszechnie wiadomo, że "biega" do Ministerstwa Sprawiedliwości i do Prezesów sądów, żeby nadawać na innych i kryć własne 4 litery, to już też wiadomo - nie wiadomo tylko, co z wiedzą na jej temat zrobią teraz właściwe służby państwa.
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.10, 16:16
  Ależ menda z ciebie! Jedynie co mogą zrobić Staroń to Wielkie Nic, bo żadne oszczerstwa nigdy nie potwierdziły się! Ileż razy można wylewać tę samą gnojówkę, panie P?
 • Gość: o...k...a IP: *.olsztyn.mm.pl 22.10.10, 16:21
  Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa...
  Kochany Zenusiu piszący z IP: adsl.inetia.pl, nie wybielaj się! I tak nie będziesz wysokim smukłym niebieskookim blondynem o czym mnie próbujesz przekonać.
  Ale pisz swoją wyborczą ulotkę. Naprawdę wielu pacanów w zapyziałym Olsztynie uwierzy ci, że jednak jesteś wysokim smukłym niebieskookim blondynem-wbrew faktom. Prawda ma małe szanse przebić się w bełkotliwym jazgocie
 • Gość: xXx IP: *.olsztyn.mm.pl 22.10.10, 18:19
  A może jeszcze wyemitują ten materiał. Bo to chyba przez wywiad z panem pre4zysdentem nie poszło. W ogóle nie było wczoraj uwagi. Przecież gdyby im ktoś chciał zamknąć usta, to z internetu też by zniknęło.
  Może nie szukajmy spisku tam, gdzie go nie ma?
  A co do zenka, ile ten człowiek krzywdy narobił!!!! Że jest jeszcze ktoś, kto tej mendzie wierzy i jej słucha, to ja się nadziwić nie mogę
 • Gość: gość IP: *.olsztyn.mm.pl 22.10.10, 18:45
  Przecież z internetu zniknęła ,a że jest na you tube to tylko przebiegłość tego co nagrał.
 • Gość: Józef IP: *.182.179.223.nat.umts.dynamic.eranet.pl 22.10.10, 19:11
  Potwierdzam twoje przypuszczenia. Tak będzie. Nie trzeba być prorokiem
  Nie dlatego że jest Ukrainńcem
  Dlatego, że jest (niestety nie ostatnim) wypierdkiem komunistycznego mamuta.
  Jak w Polsce mogło dojść do dekomunizacji po '89, gdy takie typy miały czas miały coś do powiedzenia?
  Wiele osób w Olsztynie i w Spółdzielni zna go jeszcze z czasów ART-owskich. Tym przynajmniej nie trzeba nic tłumaczyć!
 • Gość: ivo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.10, 20:58
  Każdy, kto oglądał TVN w tym dniu, wie, że uwaga spadła z programu, bo puścili wywiad Kolendziny-Zalewskiej z Prezydentem Komorowskim. Jakby nie spojrzeć uznali to za ważniejsze niż jakieś lokalne spółdzielcze podsłuchy sprzed wielu lat.
 • Gość: hanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.10, 21:16
  Ja oglądałam i żadnego wywiadu nie było tylko masa reklam! Ale myslę, że druga część pojawi się w Uwadze!
 • Gość: tatra IP: *.olsztyn.mm.pl 22.10.10, 22:02
  Przeciez drugą część masz w pierwszym poście link do strony.
 • Gość: Karolina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.10, 12:02
  Dobrze, że jest! Sędziowie i prokuratorzy chronili P. jak wilki. Dlatego nie dziwię się jego butnej i bezczelnej postawie!
 • Gość: stara baba IP: *.olsztyn.vectranet.pl 23.10.10, 14:00
  "Sędziowie i prokuratorzy chronili P. jak wilki." - napisała Karolina

  A ja Ci, Karolciu powiadam:
  Chronili przede wszystkim własne doopy.
 • Gość: pp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.10, 12:15

  pierwsze dwa programy

  uwaga.onet.pl/209937,reportaze,cbs_podsluchiwalo_sedziow_i_prokuratorow_1,wideo_detal.html
  uwaga.onet.pl/209949,reportaze,cbs_podsluchiwalo_sedziow_i_prokuratorow_2,wideo_detal.html
 • Gość: jhg IP: *.olsztyn.mm.pl 23.10.10, 14:32
  Skądś to sobie skopiowałem, ale nie pamiętam ani źródła, ani autora. Być może, sam to wymyśliłem, ale zapomniałem wpisać datę i legendę:
  Cała władza (ustawodawcza, wykonawcza, sądownicza i nowy kreator rzeczywistości pozornej – prasa) podąża w stronę mafii. Szczególnie boleśnie odczuwa się to w przypadku sądów i poniżenia intelektualnego dziennikarzy (zafundowanego im przez redakcje i prezentowanego odbiorcom). Nie mamy żadnego zdrowego fundamentu (religia nie działa a normy osobiste społeczne są w rozsypce). Przypomina to sytuację bądź historyczną, jak przed zaborami, albo współczesną, jak we Włoszech. Z tą różnicą, że we Włoszech trafiają się sprawiedliwi sędziowie, którzy skazują nawet własną mafię.
 • Gość: obserwator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.10, 22:03
  Wyrażam swój szacunek, podziw i wdzięczność Posłance Staroń za Jej wspaniałą i bezkompromisową postawę. W naszym parlamencie takich posłóww nie ma. Obawiam się o bezpieczeństwo Posłanki - bo nie oglądając się na cenę jaką płaci, od wielu lat walczy z patologiami i przestępcami. To najlepszy Poseł jakiego można sobie wymarzyć.

  Prawdopodobnie w poniedziałek - dalsza część "Uwagi".
 • Gość: do obserwatora IP: *.ip.netia.com.pl 23.10.10, 22:21
  obserwator, pomyliły ci się posty, to nie tutaj peany pochwalne pod lidzię, to w innym wątku, bo potem twoja guru źle cie rozliczy i nie dostaniesz za wpisy tego co ci obiecała..... z reszta ona tylko obiecuje, a jak już ma to co chciała, to wtedy ciebie załatwi...
 • Gość: aa IP: *.vectro.com 25.10.10, 10:56

  ośmiornica dusi olsztyn, omg
 • Gość: kiwi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.10, 11:14
  a ciebie staroniowcu dusi nienawiść
 • Gość: staroniowiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.10, 11:27
  "staroniowcu" - dobre! Czyżby to nowa kategoria ludzi? Taka nowa etykietka mająca podkreślić, że wszyscy, którzy nie zgadzają się z rozpanoszoną i arogancką "ośmiornicą" olsztyńską stają po stronie poseł Staroń?
 • Gość: wyjasniam, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.10, 11:42
  że staroniowcy, to ci, którzy najpierw bezgranicznie wierzą lidzi i powtarzają po niej wymyślone przez nią bzdury, a potem, jak przychodzi np. do rozprawy w sądzie to twierdzą, że nic nie wiedzą o żadnych nieprawidłowościach, a tylko powtarzali słowa lidzi. Sama lidzia też nie umie podać żadnych dowodów, tylko pluje bezpodstawnie.
 • Gość: staroniowiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.10, 11:55
  "Sama lidzia też nie umie podać żadnych dowodów, tylko plu
  > je bezpodstawnie"
  Nagrania CBŚ są dla mnie najlepszym dowodem i nikt mi kitu nie wciśnie!
 • Gość: ja IP: *.olsztyn.mm.pl 25.10.10, 13:34
  Zenuś,czy jak tam cię zwał zamilcz,dość juz zrobiłes zlego.
 • Gość: ty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.10, 13:40
  jakie nagrania CBŚ? tam przecież były puszczane zmanipulowane teksty czytane przez aktorów, w taki sposób można wmanipulować każdego.
 • Gość: ty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.10, 13:42
  a tak w ogóle to Mic...ski, daj już sobie spokój, nie rób sobie kampanii kosztem innych i nie chwal się kwitami, bo na ciebie też są kwity
 • Gość: MarcoPolo IP: *.olsztyn.mm.pl 25.10.10, 15:58
  Dzisiaj o godz.19,50 II porcja uwagi o korumpowaniu przez Zenia prokuratorów,sędziów,dziennikarzy.
 • Gość: Gauck IP: *.1and1.pl 25.10.10, 19:22
  Ohydne to strasznie, ale jeszcze możliwe do wyobrażenia. Korupcja i układy są wszędzie na świecie.
  Jedno się tylko w głowie nie mieści: jak taki stary SBek z udowodnioną przeszłością, z dokumentami jednoznacznie potwierdzającymi współpracę, może jeszcze lansować się w świetle fleszy i zajmować publiczne stanowiska.
  Pewnie zostanie tym radnym bo zdobędzie minimum głosów. Takich samych SBeków jak on. Bo w Olsztynie tego 'towaru' nie braknie niestety. Sami najgłośniej krzyczą, że inni współpracowali, rzucają kalumnie na innych a sami w ciepłych papuciach rozsiadają się w pierwszych rzędach synagogi.
  Sorki. Cerkwi.
 • Gość: Olsztyniak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.10, 21:21
  Materiał w TVN jest porażający!!! Pani Poseł Staroń nasz olbrzymi szacunek!!! Jest Pani JEDYNĄ wspaniałą, odważną i skuteczną Posłanką!! Nasz szacunek i wsparcie!
 • Gość: aga IP: *.olsztyn.mm.pl 25.10.10, 21:44
  masz racje jest beznadziejną szuj ą
 • Gość: MarcoPolo IP: *.olsztyn.mm.pl 26.10.10, 06:23
  A Procyka SLD wystawiło jako kandydata na radnego w Olsztynie w okręgu 2na pozycji 8.SLD strzeliło sobie w kolano.Nie będę na nich głosował.Kasprzycki "wrzucił" tym SLD do szamba.
 • Gość: Mika IP: *.olsztyn.vectranet.pl 26.10.10, 16:06
  Nie pisz po dopalaczach.SBcy nie współpracowali tylko pracowali w SB. Ale to było 30 lat temu.Teraz ci co zostali mają około 80-tki i mają w d... twoją politykę. A ciekawa jestem gdzie pracował lub współpracował wówczas twój tatuś ?
 • Gość: haha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.10, 16:13
  Bo twój Mika w esbecji, prawda?
 • Gość: mocherowy beret IP: *.olsztyn.vectranet.pl 25.10.10, 21:26
  Zwolennicy Platformy obywatelskiej, konfidenci MO i SB, ewryci milicyjni i ich rodziny- nie zabijajcie nas ,zwolenników PiS.My tez chcemy żyć.
 • Gość: zzqa IP: *.olsztyn.vectranet.pl 25.10.10, 23:19
  Sądu nikt nie ruszy.Ha ha.
  Niezawisłego
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.10, 16:28
  Teraz poseł Staroń nie odpuści! I ma rację!
  www.ro.com.pl/aktualnosci/tresc/9290/Poslanka_Lidia_Staron_o_olsztynskiej_osmiornicy/
 • Gość: ??? IP: *.adsl.inetia.pl 26.10.10, 16:34
  teraz widzę, że chyba staroniowej odbiło (!?) - wyraźnie ma odchyły
 • Gość: orgia IP: *.olsztyn.mm.pl 26.10.10, 17:04
  ddbiło, odbiło, najpierw niech sama podda się lustracji i pokaze czy jest tak kryształowa jak mówi, bo nie jedno ma na sumieniu.
 • Gość: haha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.10, 17:40
  procykowo już nie wie, co ma wypisywać? Cienko, cieniuchno .....
 • Gość: ih IP: *.olsztyn.vectranet.pl 26.10.10, 19:00
  UKŁAD.Gdzie był PiS ?
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.10, 19:17
  w latach 2003-2004 PIS na pewno nie miał władzy! Rządził Miller, Janik, Belka i inni czerwoni
 • Gość: SB IP: *.olsztyn.mm.pl 27.10.10, 23:20
  Towarzysze SBcy i towarzysze konfidenci!
  Głosujmy na Procyka! On jest nasz! To TW"Janusz"-do dziś trzęsie sędziami
 • Gość: do sb IP: *.olsztyn.mm.pl 28.10.10, 18:38
  Esbeku,masz rację,nic sie nie zmieniło,Mafia ma się dobrze.
 • Gość: ss IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.10, 20:00
  tylko czemu tu bazgrolą

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.