Dodaj do ulubionych

Kecaw, pocałujesz?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.10, 09:07
Cwel z adsl.interia.pl ma robotę u Jarka, a Ty kogo całujesz w PISie?
www.tvn24.pl/-1,1679843,0,1,jestem-poslem-pocalujcie-mnie-w-d,wiadomosc.html
"Posłanka PiS Anna Sikora - zatrzymana do kontroli przez policjantów - od razu zaczęła się awanturować, wymachując parlamentarną legitymacją. - Jestem posłem. Pocałujcie mnie w d..." - wykrzykiwała. Groziła też funkcjonariuszom, że jeszcze ich załatwi. O sprawie została powiadomiona prokuratura "
Edytor zaawansowany
  • Gość: ula IP: *.adsl.inetia.pl 28.10.10, 09:46
  • Gość: paolo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.10, 09:54
    adsl tocw... fakt
  • Gość: mk IP: *.ip.netia.com.pl 28.10.10, 18:18
    I to zbyt często.
  • kecawa 28.10.10, 10:30

Jesteśmy odbiciem polskiego społeczeństwa. To cytowanie przykładów jest bez sensu! Tym bardziej że są to słowa przeciw słowom!
    Mam pytanie czy ww policjant ma na ową okoliczność jakowąś obdukcję lekarska

pozdrawiam serdecznie-

politykier.pl/kat,1025795,wid,12800768,wiadomosc.html

politykier.pl/kat,1025795,wid,12800768,wiadomosc.html
  • Gość: b28 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.10, 10:42
    ... dowodzi nowa twarz PISu, osłanka Szydło:
    wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Decyzja-Komorowskiego-mogla-uratowac-ofiary-z-Tu-154,wid,12801071,wiadomosc.html?ticaid=1b242
    "W tygodniu poprzedzającym 10 kwietnia ówczesny marszałek sejmu Bronisław Komorowski odrzucił wniosek PiS dotyczący przełożenia głosowań w sejmie na wcześniejszy termin. Być może, gdyby marszałek się zgodził, część osób, które leciały samolotem do Smoleńska, pojechałaby wcześniej pociągiem - powiedziała w TOK FM wiceprezes PiS Beata Szydło. "

Gdyby babcia miała wąsy.... ale krytyka Komorowskiego musi być z każdej wypowiedzi PISowców.
  • Gość: antymenel IP: *.olsztyn.mm.pl 28.10.10, 12:11
    Głupota pisuarów jest godna podziwu.Takiego poziomu nie osiągnie nikt inny.
  • Gość: mix IP: *.ip.netia.com.pl 28.10.10, 13:03
    przekształca demokrację w jakąś dziwną formację demoliberalną, w której wolność staje się niweolą a ludzi traktuje się jak małe dzieci, które nie potrafią o siebie zadbać. Jest więc zamkniętym blokiem usług i układów, poza którymi nie istnieje życie warte jakiegokolwiek opisu. Działa na zasadzie ciemnego pokoju, którego mieszkańcy nie mają pojęcie o istnieniu słońca. Żyją w cuchnącej stęchliźnie i tylko oko Big Brothera kecawy staje się jedyną promienną źrenicą gwiazdy dziennej. I to właśnie tacy poprawiacze mówią nam o konieczności zdematerializowaniu świata, kiedy Święta Inkwizycja nie jest jedynym wyrzutem sumienia Watykanu.

Kecawo, jest to Twój zamknięty blok wzajemnych usług i układów, poza którymi nie istnieje życie warte jakiegokolwiek opisu. Stąd sekciarscy nacjonaliści, autentyczni czarni konserwatyści, narodowi ludowcy i narodowo-socjalni związkowcy znikają w świecie zdominowanym przez taki demoliberalizm.

Odmawiam Ci prawa nazywania tego niesamowitego skrzywienia odbiciem polskiego społeczeństwa!!!
  • Gość: mk IP: *.ip.netia.com.pl 28.10.10, 18:06
    Nie będzie sejmowej uchwały potępiającej zamach na biuro PiS w Łodzi i przemoc w polityce? Prezes PiS ocenił jej projekt jako ple, ple i zapowiada własny oddający istotę rzeczy
  • Gość: joi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.10, 11:50
    mam nadzieję , że takie padliny moralne jak kecaw-adsl , biorące chyba kasę za to co tu wypisują (bo za darmo chyba tak skoorwić to normalny człowiek by się nie dał) kiedyś to co poniżej zrozumieją

demotywatory.pl/2209101/Patriotyzm
  • Gość: unu IP: *.adsl.inetia.pl 28.10.10, 11:55
    forum.gazeta.pl/forum/w,902,117963759,117963759,Zatrzymany_za_wpis_na_forum_Przesladowac_PiS_.html
  • Gość: antymenel IP: *.olsztyn.mm.pl 28.10.10, 12:12
    PiS to partia bolszewicka więc nie ma się co dziwić ich metodom i poglądom.
  • kecawa 28.10.10, 13:14
    I to ty tak piszesz!!Świadom tego , że POlitycy piastujący funkcje państwowe wypowiadali i przyzwalali na słowa wręcz ohydne ?
    Ci POlitycy to ku twojej pamięci
    Marszałek sejmu
    Premier RP
    Minister spraw zagranicznych
    Wicemarszałek sejmu

To są politycy piastujący władzę.Ponoć od rządzących wymagamy więcej niż od opozycji?

oczywiście reżimowe( TVP,TVN,Gazeta Wyborcza ...... )media głoszą tezę od opozycji wymagamy więcej bo to ona przecież ma decydujący wpływ na państwo.

pozdrawiam kecaw - pamiętaj iż język inwektyw jest językiem który wraca do autora
  • Gość: mk IP: *.ip.netia.com.pl 28.10.10, 13:34
    kto sieje wiatr..., resztę chyba sobie naturalnie dopowiesz zaczynając od słów "odpieprz się chamie". Jeżeli nie pamiętasz tych słów, to Ci przypomnę z miejscem i datą dorzucając jeszcze wiele innych, których w żaden sposób nie można przypisać ani PO, ani LPR, ani Samoobronie ani żadnym politykom innych partii. Tylko tchórze skrywają twarz obwiniając swymi czynami innych.
  • Gość: joi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.10, 14:00
    nie dyskutuję z tobą kecawo tak jak nie dyskutuję z insektami, w aptekach twoje zdjęcie powinni sprzedawać zamiast silnych środków powodujących wymioty
  • kecawa 28.10.10, 15:09
    Gość portalu: joi napisał(a):

> nie dyskutuję z tobą kecawo tak jak nie dyskutuję z insektami, w aptekach twoje
    > zdjęcie powinni sprzedawać zamiast silnych środków powodujących wymioty

Mój drogi internaucie zaprzeczasz sam sobie.Dowodem na to jest post który napisałeś.

ps mam pytanie kto cię nauczył tak pięknie innych obrażać? Może to dom rodzinny?

a może jest to związane z tym , że serdecznym przyjacielem naszego Prezydenta Pana BK jest powszechnie znana postać Pana POlikota?
  • kecawa 28.10.10, 15:06
    Mój drogi
    Czyżbyś nie widział tej subtelnej różnicy między kimś kto walczy o mandat, stanowisko a Tym kto piastuje urząd publiczny w rodzaju Marszałek, Premier, Wicemarszałek czy minister ?
    Ponawiam swoja tezę - od piastujących naczelne urzędy państwowe wymaga się więcej.

noblesse oblige - tak to chyba było
    Lecz dzisiaj reżimowe media więcej wymagają od opozycji niż od reżimu.

ps cytuj dokładnie było spieprzaj dziadu - a wypowiedział to kandydat a nie osoba piastująca najwyższy urząd . By ciebie oszczędzić nie będę cytował słów Marszałka BK czy Wicemarszałka N czy ministra S zanim zostali depozytariuszami najważniejszych urzędów w państwie -

serdecznie pozdrawiam upierający się przy tym że od rządzących wymaga się więcej i to znacznie więcej..
  • yadol 28.10.10, 15:21
    kecaw ty menelu, ty śmiesz pouczać innych jak mają myśleć ?
    już pod tym kaczym dziobem wszystko ci się poperdoliło !
    nie było mnie tu parę dni i widzę , że rozpleniła się ta hołota do bólu bezczelnie
    ile ci menelu płacą za pisanie takich prymitywnych bredni ?
    co ty wiesz świniopasie o honorze i dobrym pochodzeniu sieroto po .. już wiesz kim ?
    teraz wrzuć przerzutkę na adsl i zacznij pisać :)
  • Gość: mk IP: *.ip.netia.com.pl 28.10.10, 17:41
    kecawa napisał:

> Mój drogi
    > Czyżbyś nie widział tej subtelnej różnicy między kimś kto walczy o mandat, sta
    > nowisko a Tym kto piastuje urząd publiczny w rodzaju Marszałek, Premier, Wicema
    > rszałek czy minister ?
    A więc stajesz na stanowisku, że ktoś gdzieś walczący o mandat ma prawo posługiwać się nawet rynsztokiem moralnym w swej walce?

> Ponawiam swoja tezę - od piastujących naczelne urzędy państwowe wymaga się wi
    > ęcej.
    Sprawę stawiam jasno. Ta teza jest g..o warta, skoro o te mandaty walczą ludzie, którzy już je piastowali.

> noblesse oblige - tak to chyba było
    > Lecz dzisiaj reżimowe media więcej wymagają od opozycji niż od reżimu.
    Szlachectwo zobowiązuje? Do czego? Do nieustannego obrzucania błotem wszystkich i wszystkiego, kto ma tylko inne zdanie nie mając ku temu nawet żadnych podstaw?

> ps cytuj dokładnie było spieprzaj dziadu - a wypowiedział to kandydat a nie oso
    > ba piastująca najwyższy urząd .
    Ten kandydat - o ile pamiętam - nie wyskoczył sroce spod ogona gdzieś w Pcimiu Dolnym, bowiem wcześniej piastował już bardzo wysokie urzędy w tym kraju i o ile szlachectwo zobowiązuje to środowisko, to spełnienie nie powinno napotykać takiego problemu, w którym język wyprzedza rozwagę.

> ... By ciebie oszczędzić nie będę cytował słów Mars
    > załka BK czy Wicemarszałka N czy ministra S zanim zostali depozytariuszami naj
    > ważniejszych urzędów w państwie -
    A skąd nagle tyle troski. Wal na całego, ale z całym kontekstem rzeczywistym bez ubarwień pisowskiego szlachectwa.

> serdecznie pozdrawiam upierający się przy tym że od rządzących wymaga się więc
    > ej i to znacznie więcej..
    Popieram takie stanowisko nie zapominając o tym, że znacznie więcej powinno się wymagać od tych, którzy już rządzili. W tym także w zakresie kindersztuby.
  • yadol 17.11.10, 22:22
    kecaw ty nas możesz cmoknąć :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka