Dodaj do ulubionych

Sposób na podratowanie olsztyńskiego budżetu

IP: *.olsztyn.vectranet.pl 01.01.11, 20:34
Sylwestrowa Sobota już niedługo początek Nowego 2011. Wybrałem się porobić zakupy, tak aby pomóc mojej lepszej połowie. Miałem trochę czasu więc czemu nie :). Niestety to co dzieje się w Olsztynie to koszmar. Wszędzie pełno śniegu albo żywy lód i to co najgorsze nikt się tym nie przejmuje. Pytam zatem gdzie w Olsztynie podziała się Straż Miejska ? Czy jak nie mam babuszek sprzedających warzywka to nie ma już komu wlepiać mandatów ? Oczekuję zatem aby te mandaty dostawali wszyscy, którzy zarządzają w Olsztynie chodnikami, parkingami, ulicami, ci którzy nie wywiązują się ze swoich obowiązków względem odśnieżania i posypywania solą tych miejsc. Pare przykładów: Parking przy Manhattanie - pełno śniegu samochody i piesi brną w brei po kolana. Parking przy Victorze i BRE Banku - żywy lód samochody się ślizgają... TESCO - to samo ... Czy naprawdę zarządcy tych miejsc biorą kasę za wynajem lokali (placów) i to wszystko ? Np. na ulicy Soplicy przy blokach SM Pojezierze chodniki są odśnieżone, tam gdzie wspólnota mieszkaniowa już nie, strasi ludzie wywijają tam takie piruety że hoho. Czy naprawdę nie ma komu zająć się tymi sprawami ? Pamiętam jak ładnych parę lat temu nie odśnieżyłem swojego skrawka chodnika (oczywiście nie mojego tylko przylegającego do mojej posesji) i dostałem mandat. Być może to były inne czasy, ale nie wierzę w to że w dzisiejszym Olsztynie kasa miejska jest taka pełna. Życząc wszystkim Hapiego Jera 2011 ...
Edytor zaawansowany
  • Gość: oj oj IP: *.olsztyn.mm.pl 01.01.11, 21:00
    Gość portalu: olsztyniak napisał(a):

> Sylwestrowa Sobota już niedługo początek Nowego 2011. Wybrałem się porobić zakupy, tak aby pomóc mojej lepszej połowie.

Oj, chyba się zasiedziało z kumplami na tych zakupach... A co na to lepsza połowa? ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka