Dodaj do ulubionych

Zatrute powietrze Olsztyn.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 11:19
Ranek w stolicy zielonych płuc Polski-otwieramy okno skuszeni słońcem ,po kilkunastu sekundach pomieszczenie wypełnia się duszącym smrodem -jakby zapach dawnej Nowej Huty....
Co jest ?.Sprawdzamy.
Co nam mówi pomiar czystości powietrza Olsztyna z dzisiejszego ranka ? -stężenie pyłu przekroczenie norm 2-3 razy, silnie trujący benzoapiren przekroczenie norm.3 razy...
Wszystko jasne .
Chyba tylko na Jarotach jest czyściej.
Dyskusja -to globalne ocieplenie .....a ściślej jego brak.
Edytor zaawansowany
  • Gość: 95 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 14:43

Incognito - Zielone Płuca Polski
    www.youtube.com/watch?v=ON2yxJwSx6c
  • antymenel.1 24.02.11, 14:57
    Nie zapominajmy o wkładzie w utrzymanie czystej atmosfery właścicieli domków jednorodzinnych z zapałem spalajacych śmieci,butelki i wszelkie barachło w piecach CO.przodują w tym Dajtki.
  • Gość: es IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 15:13

kortowskie elity na brzezinach nie lepsze
  • Gość: mal445 IP: *.olsztyn.vectranet.pl 24.02.11, 15:20
    Zgadza się, niedawno przechodząc niedzielnym spacerem przez Dajtki wpadliśmy w komorę gazową. Miejscowa ludzkość odniosła się nieżyczliwie do naszych uwag.
  • Gość: zzzziuuuu IP: *.olsztyn.mm.pl 24.02.11, 15:24
    A co, zakaz palenia papierosów na przystankach autobusowych nie poprawił czystości powietrza?
  • Gość: m&m IP: *.olsztyn.mm.pl 25.02.11, 10:32
    Trzeba jeszcze więcej drzew narąbać.
  • Gość: aske IP: *.olsztyn.mm.pl 25.02.11, 20:38
    tez zauwazyłam ze od pewnego czasu powietrze "śmierdzi".Wczesniej ten smród czułam tylko na stacji benzynowej przy ul.Leonharda, teraz jest wszędzie.Wiecie co to jest?to scierwo Michelin zatruwa powietrze,normalnie na wymioty mnie zbiera jak to czuje.
  • Gość: sebas IP: *.dynamic.chello.pl 02.03.11, 01:31
    chemtrails. Pryskaja nas jak robaki... :(
  • Gość: pieczewianka IP: *.olsztyn.vectranet.pl 02.03.11, 12:08
    Mnie zbiera na wymioty, kiedy mijam się z palaczem lub trafi mi za nim iść wtedy, kiedy on właśnie zażywa swojej przyjemności.
    Dzisiaj natomiast strasznie się poddusiłam, kiedy sąsiadka z bloku naprzeciwko uruchomiła silnik swojego auta, które dawało straszną zadymę (czym to ludzie tankują?), a młodziutka kierowczyni dopieszczała właśnie swoje niezbyt noiuśkie cacuszko oraz starała się zeskrobać to co było na jego szybkach w celu poprawy widoczności, kiedy już siądzie sobie za kierownicą. Pojechała, ale wcześniej ja przez tę chmurę czadową musiałam przejść. Wierzcie mi, to okropne. Mieszkałam kiedyś na Zatorzu. Kiedy przeprowadziłam się 22 lata temu na Pieczewo to poczułam dopiero co to jest świeże powietrze. Tu było super. Do czasu. Kiedy pojawiało się tu coraz więcej takich dymiących aut, świeże powietrze diabli wzięli. Nie rozumiem. Niektórzy wsiadają do aut i odjeżdżają bez dymienia pod oknami sąsiadów, inni włączają silnik i czekają aż się zagrzeje. Czy naprawdę muszą czekać? Nie znam się. Wiem jednak, że czekam na wiosnę z nadzieją, że przestaną smrodzić i zmniejszać ilość tlenu.
  • Gość: xx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.11, 19:02
    www.youtube.com/user/humusxxl
  • Gość: ee IP: *.adsl.inetia.pl 04.03.11, 20:44
    od siedziby PO tak zajeżdża
  • Gość: adr IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.11, 16:13
    wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Podwyzszone-stezenia-izotopu-jodu-nad-Polska,wid,13265710,wiadomosc.html?ticaid=1c070

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.