Dodaj do ulubionych

HAFT komputerowy!! proszę o pomoc!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.11, 16:03
Dość pilnie poszukuję możliwości wykonania (najchętniej jakoś "po znajomości") haftu
komputerowego na JEDNEJ sztuce odzieży (czapeczka najlepiej). Ma to być śmieszny prezent, firmy z którymi się kontaktowałam wykonują zamówienia na większą ilość sztuk, jak również mają wątpliwości co do wzoru haftu (jest to przerobione logo firmy - tu chyba mogą być problemy praw autorskich? logo jest bardzo mało charakterystyczne, rozpoznawalne tylko dla znających temat). Projekt wzoru wykonałam samodzielnie, w dużej rozdzielczości, więc z tym nie powinno być problemów (chyba :P ). Nie wiem jak to rozwiązać, będę wdzięczna za pomoc lub informacje! (może inny sposób niż haft komputerowy? kompletnie się nie znam)

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
Edytor zaawansowany
  • Gość: GiM IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.05.11, 16:39
    W HB na Wilczyńskiego - lub koło tego jest SHOGUN (podobno tam robią haft) albo w Gutkowie też jest jakaś firma - ale nie znam adresu
  • Gość: autorka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.11, 07:38
    Bardzo dziękuję, już znalazłam
    pozdrawiam :)
  • Gość: ania z dolin IP: *.43.188.175.ipv4.supernova.orange.pl 28.03.19, 13:04
    Tu mozna poczytac na czym polega haft komputerowy
    www.raven.com.pl/blog/jak-powstaje-haft-komputerowy
    i haft 3D
  • saft1994 22.08.19, 14:41
    Niedawno robiłem haft komputerowy na koszulkach w jednej krakowskiej firmie. Myślę, że bez problemu wykonaliby druk również na czapce. ;)
  • Gość: hafty IP: *.43.194.133.ipv4.supernova.orange.pl 28.08.19, 10:20
    zarówno haft komputerowy jak i haft 3d sa dobrym rozwiazaniem ale to musi byc jakas wieksza ilosc bo przy kilku sztukach zaplacisz majątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka