Dodaj do ulubionych

Niektórym coraz bardziej wali w dekiel

IP: *.ip.netia.com.pl 30.03.12, 18:13
Czyli innymi słowami można to określić jako polskość genetycznie modyfikowana.

"Wobec powyższego wzywam Pana Ministra do skoordynowania działań prawnych na arenie międzynarodowej, w tym wystąpienia z pismem procesowym wobec nadawcy kanadyjskiego serialu "Mayday" w celu zapobieżenia rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji, które godzą w dobre imię oraz interesy Rzeczypospolitej Polskiej, a ponadto szkalują załogę rządowego samolotu Tu-154M oraz godzą w dobra osobiste bliskich ofiar narodowej tragedii, w tym również poprzez sugerowanie nie mającego poparcia w dowodach rzeczowych wpływania przez pasażerów samolotu na załogę w celu wymuszenia lądowania" - napisał Błaszczak do MSZ.
wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/385438,kanadyjski-film-o-katastrofie-smolenskiej-pis-domaga-sie-reakcji-msz.html
Obserwuj wątek
  • Gość: GiM Re: Niektórym coraz bardziej wali w dekiel IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.03.12, 09:30
   A czy ostatnia rozmowa braci też będzie zaprezentowana ??
   A rozmowa wieży kontrolnej z TU przed lądowaniem ?? - która mniej wiecej "wyglądała" tak :
   "..... Wieża do Tu154 - Nie lądujcie u nas tuman na lotnisku, nic nie widać !!! ( tuman = mgła po rosyjsku ) Tu154 do Wieży - U nas na pokładzie też tuman, musimy lądować. I to cała prawda o katastrofie z wypadu przedwyborczego dla paru punktów procentowych. Ciekawe czy prawdę pokażą w tym filmie, czy znowu winę rozłożą na wiele osób."... (wkleiłem to z innego forum - doskonale oddaje sytuację ówczesną) .

     • Gość: joi Re: ze strachu kaczorowi wali w dekiel i gacie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.12, 14:21
      to co piszesz wszo łonowa jest nieuprawnione i wiesz dobrze o tym, że popełniasz spore nadużycie

      nie posunę się do tego i nie spytam czym różnisz się flejo słynna z porażek od swego kaczego klonu , przecież i ty i on tylko gadacie, perdolicie farmazony, no może on bardziej wkoorwia i w końcu jest w parlamencie

      blado coś przy nim wyglądasz niemoto, no chyba , że o czymś nie wiem : pochwal się więc chłopczyku swymi dokonaniami tu i teraz , z czego to tak naprawdę wynika twa pewność siebie , no dawaj
  • Gość: czytelnik Re: Niektórym coraz bardziej wali w dekiel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.12, 17:00
   Oj wali, wali wszystkim tym co bez przerwy wracają do tego tematu. A tak a pro po to kto jest winien tej katastrofie? Jak mi się wydaje to te wycieczki do Smoleńska organizował ktoś z rządu Tuska i za tą amatorszczyznę w przygotowaniu nikt nie poniósł kary. Ciekaw jestem czy przynajmniej premier pogroził im paluchem. Ale premier najjaśniejszej RP jest zajęty bo musi gonić rodaków do roboty żeby im się w głowach nie poprzewracało jak pójdą na emeryturę. A tak maja zajęcie aż do śmierci.
   • Gość: mix Re: Niektórym coraz bardziej wali w dekiel IP: *.ip.netia.com.pl 31.03.12, 17:27
    Nie mam sentymentu do premiera, co wcale nie oznacza, że jestem automatycznie zwolennikiem hucp uprawianych w sprawie Smoleńska przez PiS i Kościół. Skoro sięgasz do "a pro po", to sięgnij także do faktów bezpośrednio poprzedzających ten przedwyborczy propagandowy wypad Lecha Kaczyńskiego. Miał być trzy dni wcześniej w Katyniu razem z Tuskiem, ale ambicjonalnie za wszelką cenę chciał postawić na samodzielnie organizowaną huczną imprezę zaniedbując nie tylko sprawy organizacyjna ale także dyplomatyczne. Nie widzę żadnego uzasadnienia, by z jakichś powodów zaniedbaniami Lecha Kaczyńskiego i jego otoczenia obarczać winami mniej czy bardziej udolnego Tuska czy szukać jakiegoś innego kozła ofiarnego. Jest to nie tylko dalekie od przyzwoitości w dobrze rozumianym tego słowa znaczeniu, ale wyraźnym zboczeniem tak charakterystycznym dla ludzi bez twarzy.
    • Gość: czytelnik Re: Niektórym coraz bardziej wali w dekiel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.12, 18:26
     Za wszystkie wycieczki prezydenta i premiera odpowiada rząd. I nikt tego obowiązku nie może z nich zdjąć. Rzecz w tym, że brak jest odpowiedzialności i działa się na zasadzi dziesięć razy się udało to musi się udać i jedenasty. I to winnych należy szukać w rządzie i tylko w rządzie. To że Kaczyński był nieodpowiedzialny nie zwalnia organizatorów wyprawy od odpowiedzialności. Bardzo surowe ukaranie było by dobrą nauczką na przyszłość.
     Jak mam wierzyć, że zmuszanie polaków do pracy do 67 roku jest z przyczyn obiektywnych a nie wynika z nieudolności naszych władz, skoro nie potrafią zorganizować bezpiecznej podróży członkom elity politycznej.
     • Gość: mix Re: Niektórym coraz bardziej wali w dekiel IP: *.ip.netia.com.pl 31.03.12, 18:47
      Pierwsza część postu była by może o tyle zasadna, gdyby Lech Kaczyński był w stanie przestrzegać zasad i protokołu dyplomatycznego. Niestety, jego postępowanie pod żadnym względem "Kupy" się nie trzymało a rząd nie ma prawa aresztowania prezydenta i w tym tkwi cały ambaras. Coraz bardziej wiarygodne wydają się mi doniesienia o zbyt dalekiej od doskonałości kondycji zdrowotnej obydwu Kaczyńskich. Czy takim ludziom można powierzać tak odpowiedzialne stanowiska?

      Co do drugiej części postu swoje stanowisko wyrażałem już nie jednokrotnie i zgadzam się z poglądem, że świadczy to o klęsce wszelkich wciskanych społeczeństwu miraży po roku 1989. Nieodpowiedzialność elit politycznych okazała się porównywalna do nieodpowiedzialności Kaczyńskich zawalając po drodze wszystko, o co mieli możliwość się potknąć. Napuszczanie na siebie ludzi nawzajem dla osiągnięcia własnych celów ponad ich głowami dyskredytuje ich całkowicie i wyłącza spod możliwości dania wiary w dobre intencje w warunkach nieustannego działania za kotarą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka