Dodaj do ulubionych

Kolejne skutki burz w Olsztynie i regionie

IP: *.olsztyn.vectranet.pl 01.07.12, 12:57
Niektórzy kierowcy sprytnie omijali utrudnienie objeżdżając je chodnikiem.

To nie spryt, to debilizm. Za tydzień pani dziennikarka napisze jakie to krzywe chodniki są w Olsztynie. Spróbuję panią oświecić: te krzywe chodniki powstają m.in. w wyniku takich "sprytnych" działań piratów drogowych.
Edytor zaawansowany
 • Gość: gość IP: *.30.16.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.07.12, 15:31
  Debilizmem mój Panie jest niszczenie całej infrastruktury drogowej powodujące takie skutki. Chodnik na pewno nie uległ uszkodzeniu przez samochody osobowe.
  Wystarczyłoby postawić tylko znak zakaz ruchu po zalaniu ulicy i nikt by tam nie jechał (zauważyłeś pewnie z wrodzoną sobie bystrością, że jest tam podwójna ciągła linia uniemożliwiająca zawracanie?)
  Jezioro na Niepodległości było takie, że karetka pogotowia by nie przejechała. A wtedy niech się inni martwią, prawda?
  Za te buspasy zapłacimy niestety wysoką cenę. wszyscy.
 • Gość: Rybak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.12, 18:12
  Niestety ale zakaz nie ruchu pojazdów a zakaz pracy winien być wystawiony drogowcom, którzy nic nie robią azeby zapobiec skutkom tych zdarzeń. Od lat Al. Wojska Polskiego na odcinku leśnym winna być zamykana przed każdymi większymi wiatrami. Ale tak nie jest. Ostatnio duży konar spadł na szczęście nie na jezdnię ale w las. Skutkowało to tym, że drzewo przechyliło sie tak, że swoją koroną sięga lewej strony ulicy patrząc w kierunku Dywit a pień ma po prawej. I co i nic aż do następnego podmuchu. Inne drzewa są już tak przegniłe, że aż się z nich sypią trociny lub próchno. To tykająca bomba. Może czekają aż przyjdzie taka wichura, że wszystkie drzewa się obalą i bez żadnych problemów można będzie je wyciąć. Poczekajmy do następnego wypadku aż wkroczy prokurator.
  Z wichrowym pozdrowieniem w drodze na cmentarz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka