Dodaj do ulubionych

Zarząd województwa przyjął rezygnację dyrektora...

IP: *.olsztyn.vectranet.pl 12.11.12, 12:56
Powinien być dyscyplinarnie zwolniony! to nie bezrobotny nikomu nie znany, a osoba piastująca ważne stanowisko i mająca obowiązek prawny być przykładem 24 godziny na dobę 365 dni w roku! A może pił z tymi co przyjęli jego rezygnację? Dlatego taki wynik sprawy...
Edytor zaawansowany
  • Gość: M IP: *.ip.netia.com.pl 12.11.12, 13:09
    Zarząd powinien przjąć rezygnację Jacka Protasa
  • Gość: kuba IP: *.dynamic.mm.pl 12.11.12, 13:21
    Teraz może zająć się kształceniem przyszłych kierowców,czyli uczyć ich jak jeździć po kielichu,żeby nie walnąć w barierki.A swoją drogą nigdy nie uwierzę,że to było pierwszy raz, taka jazda po kielichu.
  • Gość: ? IP: 199.195.250.* 12.11.12, 15:56
    A tak dostanie olbrzymią odprawę. To są jaja. W tych olsztyńskich redakcjach to jacyś niekumaci pracują albo zastraszeni.
  • Gość: żenada IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.11.12, 17:19
    Żenada pierwszej wody.Oto olsztyńskie piekiełko.Olsztyn nie dla zwykłych ludzi.Rączka rączkę....Już mi się tu nie chce mieszkać ale niestety póki co muszę.
  • Gość: kogutek IP: *.proxnetwork.com 12.11.12, 18:07
    Mówią, że z projektantem i szefem firmy wykonującej buspas. I to nie pierwszy raz. I dlatego tak wyszły jak wyszły. Strach się bać co będzie, gdy zaczną pic z Hiszpanami.
  • privus 13.11.12, 00:26
    To też jest rozwiązanie. Mam tylko jedno pytanie, dlaczego nie wspomnisz, że jako jedyny z całego gremium potrafił trzymać w szachu Małkowskiego? Wielokrotnie próbowano się jego pozbyć przez lata. Trafiła się okazja? Trudno. Sam dał nieopacznie siedzenia. Ale to nie jest powd, by uprawiać na nim jazdę propagandową. Osobiście mnie ani on grzeje ani ziębi. Ale medialna nagonka nie jest zbyt dobrym diradcą na wyrobienie sobie własnego zdania. Tym bardziej, że wierszówki w naszej regionalnej GW należy traktować jako dobrze spreparowane przez funkcjonująca w układzie władzy bibułę. Jednostronnmość spojrzenia na sprawę i oceny zjawiska bardzo przypomina mi znany nam charakterologiczny odcień zycia politycznego. Przypominam Ci wielce sprazwiedliwy, że nie tylko on z olsztyńskich dygnitarzy został przyłapany w eufprii działania c2h5oh. Nie jest to więc zjawisko ani nowe ani niebywałe. Chciałbym, aby takie same oburzenie dotyczyło pozostałych spraw poruszanych m.in. na tym forum.

--
    Nie mylcie zwykłych odruchów serca poczciwych i na ogół dobrych ludzi z cyniczna polityką ich władz.
  • Gość: misiozaur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.12, 12:04
    A co ma do jazdy po pijaku jakieś "trzymanie Małkowskiego w szachu". Poza tym Szóstek już nie jest radnym miejskim.
    Sprawa jest prosta, człowiek, który mienił się autorytetem od spraw bezpieczeństwa ruchu drogowego okazał się zwykłym kłamcą. Pouczał innych, mądrzył się, ustawiał i był ustawiany w roli autorytetu (również moralnego) w sprawach brd, kreował się na wybitnego specjalistę, fachowca i postać krystaliczną. Skoro tak, to nie wolno mu było popełnić nawet najmniejszego wykroczenia drogowego. A on po prostu jechał na bani i rąbnął w barierki, to nie jest "niemanie pasów", to jest przestępstwo. W jego przypadku w sprawach drogowych powinien być jak żona cezara.
    Osobiście nic nie mam do Szóstka i nawet trochę mi go żal, że spieprzył sobie reputację na koniec kariery zawodowej ale taki post jak twój privus robi więcej szkody temu człowiekowi, niż pożytku. Każdy temat dobry żeby dowalić gazecie i mitycznym "układom władzy", chłopie to nie ten temat.
  • Gość: kuba IP: *.dynamic.mm.pl 13.11.12, 14:52
    Otóż to! Ten pan zapewne nie pierwszy raz jechał po pijaku,bo tak z reguły bywa ,że wpada się nie za pierwszym razem.Taki wymądrzający się, w sprawach bezpieczeństwa ruchu drogowego, autorytet powinien zdawać sobie sprawę ze swojej "słabości" i już dawno złożyć dymisję ze stołka,tym bardziej i już jakiś czas temu nabył prawa do emerytury.Teraz kajanie się nic nie pomoże.Najlepiej,żeby usunął się z życia publicznego i zajął się łowieniem ryb lub uprawianiem działki,a nie tak jak zapowiada uświadamiał kierowców, jak przykre konsekwencje może mieć jazda po pijaku,bo to zakrawa na kpinę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka