Dodaj do ulubionych

Depilacja laserowa w Olsztynie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.13, 13:34
Poszukuję sprawdzonego salonu kosmetycznego, który wykonuje depilację laserową. nie chcę iść do pierwszego lepszego, bo już wiele razy źle trafiłam i generalnie nie mam zaufania do nowych miejsc. Znalazłam takie dwa, które mają dobre opinie:
www.depilacja.edu.pl/salon/olsztyn/gabinet-kosmetyki-estetycznej-chimera-derm
www.depilacja.edu.pl/salon/olsztyn/gabinet-kosmetyczny-natura
Czy ktoś z was może coś więcej o nich napisać?
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.13, 10:30
    www.dermatologia-almedis.olsztyn.pl/
    www.epi-olsztyn.pl/zabiegi/wyswietl/198/depilacja-laserowa.htmlwww.dermatologia-estetyczna.olsztyn.pl
    senso.olsztyn.pl/depilacja_laserowa_olsztyn.html
    www.yasumi-epil.pl/gabinety/warminsko-mazurskie/olsztyn/centrum
    swiaturody.com/olsztyn,laserowa,65.html
    wwww.citeam.pl/oferty/olsztyn/depilacja-laserem-ipl-plus-rf-1
  • kabeee90 19.04.15, 22:07
    W Olsztynie z miejsc, gdzie można długotrwale usunąć owłosienie to mogę polecić też Instytut Kosmetyki www.kosmetyka-estetyczna.pl/oferta/usuwanie-owlosienia.html. Nawet miejsca bikini aż tak nie bolały :)
  • Gość: Monia IP: *.hiload.org 05.03.13, 22:20
    Ja na wosk chodziłam na Żeromskiego, za bikini i pachy płaciłam 50 zł, trwało 10 minut z rozebraniem i pogadaniem. Bardziej bolały pachy niz bikini. Włoski nie wrastały, byłam bardzo zadowolona. Teraz zrobiłam przerwę bo jestem w ciąży i nie dość, że bardziej
    bolało, to miałam problemy z gojeniem.
  • Gość: iwona IP: *.centertel.pl 27.02.15, 08:27
    śmiało można polecić
  • Gość: konrad IP: 216.59.0.* 10.03.13, 10:28
    wstydzicie się golenia miejsc intymnych?
  • Gość: a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.13, 21:08
    polecam gabinet w Kortowie Ds 1,dermatologia-estetyczna.olsztyn
  • Gość: a IP: *.olsztyn.vectranet.pl 28.04.13, 22:52
    Pani dr.bardzo miła,sympatyczna dermatolog z dużym doświadczeniem,najpierw wychłodzi depilowane miejsce,następnie przeprowadzi zabieg,posiada laser diodowy,cena do uzgodnienia /warta polecenia/,nie daj się nabrać na IPL,efekt sama ocenisz
    Pzd
  • Gość: er IP: *.play-internet.pl 02.05.13, 09:04

w dzisiejszych czasach depilacja to mus
    i.wp.pl/a/f/jpeg/30142/rozmowy_w_toku_29.jpeg
  • fjankowski 19.04.15, 17:22
    Moja żona chyba już z dwa lata na takie rzeczy związane depilacją chodzi do Instytutu Kosmetyki Estetycznej. I tak ją podziwiam, że dla piękna tak cierpi. Podejrzewam, że taka depilacja to nic przyjemnego. Chociaż ona przychodzi akurat taka jakaś zadowolona i zrelaksowana. To sądzę, że jej się tam bardzo podoba. Teraz sam jej wykupiłem na urodziny jeden z zabiegów www.kosmetyka-estetyczna.pl/. ;)
  • anita19888 08.11.16, 16:23
    Witam, niedawno zaczęłam serie zabiegów laserem diodowym, jest to dość kosztowna inwestycja, ale moim zdaniem bardzo skuteczna (wcześniej miałam okazji spróbować depilacji IPL, różnica jest wręcz nie do opisania, ponieważ IPL w ogóle u mnie był nieskuteczny). W salonie, w którym wykonuję zabiegi jest możliwość skorzystania z promocji 50% dla mnie oraz dla nowej klientki salonu również, czyli korzystają dwie osoby. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt, 510-372-358 lub mail: dziewczyna1810@wp.pl, pozdrawiam Anita.
  • matika-123 10.03.17, 18:29
    Proponuję gabinet Depilart www.depilart.pl/. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, otrzymasz odpowiedź na każde pytanie. Sama korzystałam więc polecam kontakt 531 732 739
  • kk1144 08.05.17, 16:03
    Cześć, polecam DEPILART w Olsztynie - www.depilart.pl/depilacja-laserowa/. Mila i profesjonalna obsluga. Zabieg wykonywany przy użyciu lasera diodowego Light Sheer® Desire™. Jeśli chcesz uzyskać zniżkę 50% na pierwszy zabieg proszę o kontakt na kk114@wp.pl. pozdrawiam
  • iwona-czop 13.09.17, 22:55
    wwwww
  • iwona-czop 13.09.17, 23:04
    Witam, niedawno skorzystałam z depilacji laserowej. Zabieg wykonałam w salonie DEPILART w Olsztynie - www.depilart.pl/depilacja-laserowa/. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, efekty zdumiewające, pełny profesjonalizm! Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg 50%, zainteresowanych proszę o kontakt na maila: iwona-czop@wp.pl. Pozdrawiam
  • roksana_jagoda 19.09.17, 21:15
    Koniec zmartwień i zawracania głowy, polecam TRWAŁĄ depilację laserową w DEPILART Olsztyn. Ze zniżką wychodzi mega korzystnie. Napisz do mnie maila po promocję, aż 50% roksana.jakubowska1@gmail.com
  • franlonka 06.12.17, 17:07
    Ja proponuję www.depilart.pl

--
    doktorpc Wrocław www.bckancelaria.pl biura na wynajem centrum Łódź
  • franlonka 06.12.17, 17:15
    Ja proponuje www.depilart.pl

--
    doktorpc Wrocław www.bckancelaria.pl biura na wynajem centrum Łódź
  • iecka 01.02.18, 20:18
    Witam! Mam do zaoferowania mega promocję ze zniżką 50% na zabieg depilacji laserowej w Olsztynie w
    Depilart. Musisz tylko powołać się na moje imię i nazwisko. W ten sposób korzystasz i
    Ty i ja Jeśli jesteś zainteresowana/y ,napisz do mnie. iecka@wp.pl

• missmolko 13.02.18, 14:58
    Ja również polecam salon Depilart w Warmia Towers przy ul. Barczewskiego 1. Depiluje bardzo miła i bardzo profesjonalna Pani. Ja jestem super zadowolona z efektu. Jest trochę drogo - 300 zł za zabieg. Jeżeli chcesz otrzymać 50-procentową zniżkę, to napisz do mnie: monsze@wp.pl
  • agnieszka9427 20.02.18, 15:57
    Ja również korzystam z zabiegów depilacji laserowej w Depilart w Olsztynie, jestem po 1 zabiegu depilacji łydek i i już dużo włosów wypadło :) Kiedyś chodziłam do innego salonu w Olsztynie, jednak nie widziałam dużych efektów, a wszystkie włoski po pół roku odrosły.
    Jeżeli chcesz skorzystać ze zniżki -50% to napisz do mnie wiadomość na maila: aguska2705@wp.pl , udzielę Ci wszystkich informacji :)
  • tulasek 23.02.18, 00:08
    Niezłą kupę muszą odwalać w www.depilart.pl skoro zatrudniają idiotów spamerów.
  • agnieszka9427 24.02.18, 13:01
    Widzę, że konkurencja nie śpi :) ,,nie znam się więc się wypowiem''... jeżeli ktoś nowy powoła się na osobę, która już korzystała z depilacji to te DWIE osoby dostają zniżkę, więc to chyba logiczne, że dziewczyny piszą na forum bo też chcą mieć tańsze zabiegi?
    Nie pozdrawiam
  • kozaszalona 13.03.18, 14:43
    Ja byłam w salonie DepilArt w Warmia Tower. Powiem jedno: REWELACJA. Wypróbowałam w życiu wiele urządzeń i metod usuwania obrzydliwego owłosienia. IPLe itp. ale w DepilArt przeżyłam pozytywny szok. Zero bólu ( w porównaniu z IPLem czy depilatorem). Tylko bikini trochę bolało, ale Pani schładzała mi to okładem i też nie było źle. Cena to też był szok. Mają promocję, jeżeli podasz imię osoby, która była już tam na zabiegu to płacisz 50% niezależnie ile partii ciała robisz! Zrobiłam głębokie bikini (do zera), pachy, piersi, łydki z kolanami i zapłaciłam za wszystko tylko 500 zł. A efekt jest taki, że po 2 tygodniach wypadły mi wszystkie włosy. Zostały tylko pojedyncze, ale o wiele cieńsze. Po pierwszym zabiegu maszynkę do golenia wyrzuciłam do kosza.
    Jeśli chcesz skorzystać z 50% zniżki to podaj moje imię i nazwisko przy pierwszej wizycie.
    Kaja Nowoduńska (788-122-010)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.