Dodaj do ulubionych

Będą nowe trasy rowerowe, choć bez rewelacji

IP: *.olsztyn.vectranet.pl 11.06.13, 20:46
O takich drogach to żaden rowerzysta nie marzy ;) Bo albo jedzie chodnikiem (tym samym) lub drogą...
Edytor zaawansowany
  • Gość: mmm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.13, 22:09
    Rowerzyści TAK, ale NIE na chodnikach. Grzymo-gustki zbudowały drogi dla TIR-ów, chodniki zwęziły, a ścieżki rowerowe zlikwidowały.
  • Gość: RON IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.13, 22:16
    Odnoszę wrażenie, że w Olsztynie są same rowery z pedałami i koniecznie trzeba jeżdzić nad jeziora.
    I za takie przyjemności mamy płacić. Drogi a szczególnie chodniki juz nie są ważne bo drogi służą do zarabiania pieniędzu(jazda do pracy) a to jest w Polsce naganne a po chodnikach to pieszy i tak przejdzie najwyżej sie przewróci. Przyglądałem sie tym ścieżkom na Artyleryjskiej i Wojska Polskiego. Szła matka z wózkiem i dzieckiem obok i nie mogła sie minąć z taką samą drugą a pieszych było znacznie wiacej. Rowerzyści natomiast jadący z przeciwka mijali się z zawrotną prędkością. Tak to może być tylko w Polsce i Olsztynie. Panie Prezydencie czy Pan myśli ,że mieszkańcy to sami rowerzyści. Nie może być tak, że rowery zdominują wszystko bo przyjdą następcy i znowu będą przebudowy tym razem tylko chodników.
  • Gość: mmm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.13, 23:24
    Wolę płacić za czyjąś przyjemność jechania rowerem niż za czyjąś przyjemność jechania samochodem. Protestuję jednak przeciwko korzystaniu przez rowerzystów z chodników, ponieważ jest to niebezpieczne dla pieszych. Protestuję również przeciwko władzom Olsztyna, które od lat pieszych i rowerzystów mają w ........... .
  • Gość: AntyRON IP: *.olsztyn.vectranet.pl 12.06.13, 01:21
    Wszystko przez takich jak ty, co to muszą WSZĘDZIE pojechać blachosmrodem i mają za nic pieszych i rowerzystów.
  • Gość: rowerzysta IP: *.olsztyn.vectranet.pl 11.06.13, 23:43
    A ja guściorowi sprzedaję faka i nadal będę jeździł tam jezdnią. Możecie mnie cmoknąć. No chyba że zakaz postawicie na jezdni to wtedy ja was będę mógł cmoknąć. Gnoje pewnie tak zrobią bo lubią być cmokani.
  • Gość: jg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.13, 05:47
    a Mirek do Butryn nikogo nie podwoził ?
  • Gość: jjgg IP: *.olsztyn.vectranet.pl 12.06.13, 14:46
    jak widać podwoził, tym razem ul. Leonharda do Towarowej. jakoś skutecznie temu Panu to wychodzi, skoro na wniosek "jednego mieszkańca" można utworzyć coś, czego przez lata nie ruszono... brawo dla tego Pana!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka