Dodaj do ulubionych

Gdzie w Olsztynie kupić mieszkanie?

IP: 185.74.84.* 14.01.15, 16:58
Cześć, zamierzam kupić nowe mieszkanie w naszym mieście i zastanawiam się, na jakim osiedlu byłoby mi najlepiej. Jeśli możecie, to napiszcie gdzie wy mieszkacie i jak tam jest, albo, gdzie chcielibyście mieszkać i dlaczego. Sama szukam czegoś w miarę spokojnego, ale z dużą ilością sklepów i restauracji w pobliżu.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Jacco IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.01.15, 19:08
    Duża ilość sklepów i restauracji raczej wyklucza warunek numer 1 ,czyli coś spokojnego.Codziennie chodzisz po sklepach (pomijam spożywcze) i chodzisz do restauracji?
    Fajnie położone jest osiedle na Jagiellońskiej,przy samym lesie,choć jeszcze budowlany bur.el tam panuje
  • Gość: beber00 IP: *.play-internet.pl 15.01.15, 09:31
    No dokładnie. Jeśli szukasz spokojnej dzielnicy to raczej nie ma co nastawiać się na centra handlowe. Zresztą po co? Skoro masz samochód to wszędzie dojedziesz.
    W tym roku zostaną do uzytku oddane mieszkania na ulicy Tęczowy Las;
    targimieszkaniowe.net/olsztyn-i-okolice/rynek-pierwotny/oferty/polnord-sa/osiedle-teczowy-las-etap-ii-olsztyn/
    Tutaj masz szczegóły inwestycji. Siostra kupiła tam mieszkanie. Wprawdzie również tam jest trochę burdel związany z budową ale w ciągu roku powinni to uprzątnąć. Sama dzielnica jest ok. Dojazd do centrum spoko ( chociaż wiadomo,że rano to potrafi się korkować).
  • padam10 17.03.16, 14:31
    Zobacz sobie inwestycje z ekobudu.
  • padam10 17.03.16, 14:32
    Tutaj masz fajne osiedla www.ekobud.ostroda.pl/sprzedaz_mieszkan
  • tomasz.be62 19.12.16, 15:30
    Polecam mieszkania Arbetu. Osiedle Leśna w szczególności - jest położone w pięknej i cichej okolicy, a do centrum miasta jest kilka minut drogi.
    www.arbetolsztyn.pl/mieszkania-wszystkie
  • anka85.k 26.07.17, 13:28
    Również polecam Arbet. Ja wybrałam Osiedle Sterowców. Nieco za miastem, ale za to ładna okolica.
  • warmianka12 09.08.19, 14:23
    Okolice Bartąga i Tęczowego Lasu są warte uwagi :) Dosyć blisko do centrum, a jednocześnie jeśli ktoś tak jak ja docenia kontakt z naturą powinien być zadowolony <3

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka