Dodaj do ulubionych

Szukam DJ-a na wesele 2016 Olsztyn

29.07.15, 00:00
Witam poszukuje jakiegoś dobrego dja na wesele w czerwcu 2016. Liczę na wasze opinie bo pewnie byliście na weselach na których albo dj był świetny albo do bani. Chce waszych opinii kogo polecacie albo kogo unikac. Każda odpowiedz będzie cenna. Poszukuję dja który jest dość elastyczny w utworach oraz potrafi poprowadzić imprezę zachęcając ludzi do zabawy albo ma pomoc w postaci wodzireja. Czekam na odpowiedzi
Edytor zaawansowany
  • Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.15, 22:00
    Hej, niedawno byłam na weselu u koleżanki i prowadził imprezę super wodzirej wojciech salamon (jego strona www.twojwodzirej.pl), ja akurat biorę na jesień 2016 roku slub i już sobie zaprosiłam go, będzie wraz z djem, zapewnia wszystko i nic nas nie interesuje. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam gorąco Ania
  • luraya 01.08.15, 09:01
    Dziękuję bardzo na pewno zobaczę jaka ma ofertę i pomysle. Dzięki za podpowiedź
    Marta
  • askam1986 18.08.15, 20:02
    bardzo polecam dj/wodzirej DUKLAN&PUCHAR ale niestety sa z warszawy, ale wiem ze jezdza po całej polsce , chłopaki wymiatają, napewno nie spotkałas sie z takimi djami jak oni, oni robią super szow , na internecie ich znajdziesz , i cene maja naprawde niską , pozdrawiam
  • dreep 04.08.15, 09:13
    Jesteśmy grupą młodych osób zajmujących się prowadzeniem wesel oraz organizacją imprez okolicznościowych. Jako dj mam 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu imprez. Wodzirej - Kamil, ma dość bogatą wiedzę na temat zabaw weselnych i doświadczenie w zachęceniu gości do wspólnej zabawy.

Do wyboru szeroki repertuar - preferujemy muzykę z lat 80-90 oraz znane wszystkim nowsze utwory, które z pewnością rozgrzeją parkiet. Przygotowaliśmy ponad 40 sprawdzonych weselnych zabaw oraz gotowe scenariusze, które możecie państwo przejrzeć i dostosować do swojej uroczystości.

Sprzęt jakim dysponujemy to profesjonalne nagłośnienie firm JBL czy Reloop. Nagłaśniamy eventy nawet do 500 osób. Oświetlenie to duża ilość kolorofonów, efektów led, reflektorów, laserów oraz wytwornice dymu czy baniek.

Poniżej linki do kilku filmów z prowadzonych przez nas imprez:
    1. www.youtube.com/watch?v=7EUeFC4FiuA
    2. www.youtube.com/watch?v=qO6za0HgmyM
    3. www.youtube.com/watch?v=n_PVOT-kxe8

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, zapraszam do kontaktu w celu uzyskania większej ilości szczegółów. Współpracujemy także z fotografami oraz kamerzystami. Cena do uzgodnienia.
    Tel: 791-387-258 / e-mail: d.poplawski@op.pl Pozdrawiam, Damian Popławski
  • luraya 10.08.15, 22:36
    Dziekuje bardzo za te wszystkie odpowiedzi, juz znalazlam dja ktory bedzie gral na weselu. Pozdrawiam serdeczne Marta
  • djlomianki 06.08.15, 17:27
    Jeżeli szukają Państwo DJ na wasze wymarzone wesele to polecam swoje usługi:
    * prowadzenie w sposób nowoczesny lub tradycyjny
    * muzyczna podróż od lat 60 do współczesności gdzie każdy z Państwa gości usłyszy swoje ulubione hity
    * nagłośnienie
    * oświetlenie inteligentne
    * dekorację światłem
    * oczepiny i ciekawe animacje dla gości
    www.youtube.com/watch?v=VDVFWa6eXXc
    www.djlomianki.pl
    796-998-210
  • zacharek123 10.08.15, 22:11
    Witam, byłem już na kilku weselach, które prowadził dj zachar z olsztyna. Każde wesele było niezapomniane. Zabawa do rana , dobry sprzęt muzyczny, różne światełka. Oczepiny z dobrym dowcipem. Naprawdę polecam
    djzachar.olsztyn.pl
  • Gość: Gizewiusz IP: *.olsztyn.vectranet.pl 13.08.15, 15:17
    Tomasz Bobin muzik-party@wp.pl, www.muzik-party.pl/ jak najbardziej POLECAM. Leon Zawodowiec konsolety !
  • Gość: Niezadowoleni IP: *.centertel.pl 14.08.15, 08:30
    Nie polecam pana Mikołaja Kuleszy. Jest tani w porownaniu do innych dj. Prowadzi firme 4funevents. Nie ma kontaktu z gośćmi, nie zabawia, siedzi przed konsola jak w nocnym klubie na starówce i co chwilę zostawia sprzęt i idzie zajarać. Nie słucha oczekiwań, ani przed weselem ani w trakcie. Wodzirej to wazna osoba na weselu, od niego wiele zalezy, ja to wiem gdy jest juz za pozno. BADZCIE ROZWAZNI, czasem warto dopłacić i nie żałować
  • Gość: henry IP: 195.20.131.* 14.08.15, 13:38
    Żaden filmik nie odzwierciedla pracy DJ-a, niewłaściwe sceny można wyciąć, zwłaszcza te, gdzie jegomość z kamerzystą wódeczkę sobie piją. Proponuję umówić się z polecaną osobą i w trakcie imprezy incognito wdepnąć na chwilę, by zobaczyć go w akcji. Powodzenia !
  • laboratoriumczasu 19.08.15, 00:09
    Witam - mam wolny Wasz termin i z chęcią poprowadzę wesele. Zawsze stawiam na maximum zabawy przy dobrej muzyce (evergreeny disco i popu lat 60-70-80 z domieszką nowszej i starszej muzyki w zależności od preferencji gości). Staram się korzystać z uniwersalnych hitów i prowadzić zabawę na poziomie, bez tzw. remizy. Scenariusz wesela (np zabawy) i repertuar ustalam z Młodą Parą (np poprzez listy must-be czy zakazane). Disco polo i szlagiery weselne stosuję tylko na wyraźne życzenie MP. Mam własne, profesjonalne światło i dźwięk.

Więcej o mnie możecie znaleźć na facebook.com/LaboratoriumCzasu lub wpisując w polskim google i FB #DJWB

Mam własne oświetlenie i nagłośnienie. Całkowity koszt to: 1900zł

Z chęcią odpowiem na pytania i opowiem więcej na spotkaniu.
    512-082-692
    wiktor@laboratoriumczasu.pl
  • Gość: imprezypobyku IP: *.dynamic.chello.pl 28.08.15, 14:25
    Profesjonalnie, niebanalnie, ze smakiem? i jest Impreza! Po Byku!
    *specjalizacja ? oprawa muzyczna i prowadzenie: wesel, imprez firmowych, studniówek, urodzin, bankietów i imprez okolicznościowych oraz tematycznych *mobilność ? obsługa imprez na terenie całej Polski *elastyczność ? scenariusz każdej imprezy jest poparty naszym bogatym doświadczeniem, ale nie jest narzucany lecz dostosowany do wymagań klienta *energia ? 100% show oraz zabawy i tańce integracyjne *samodzielność ? własny sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie sceniczne z efektami *zabawa ? muzyczna podróż na wysokim poziomie od lat 60', przez 90' do współczesnych hitów Zapraszamy do współpracy! Tel. 503 802 609 E-mail: imprezypobyku@gmail.com Facebook www.facebook.com/ImprezyPoByku / www.planujemywesele.pl/36313-imprezy-po-byku
  • djgass 05.11.15, 08:48
    zapraszam serdecznie! web.facebook.com/Dj-Gass-513203845364888/
  • djgass 05.11.15, 08:49
    Zapraszam serdecznie! web.facebook.com/Dj-Gass-513203845364888/
    www.djgass@wp.pl
  • djkulens 04.12.15, 23:01
    Oferuje dobrą zabawe przy świetnej muzyce!!!

Trudno wyobrazić sobie życie bez muzyki. Towarzyszy nam ona w najważniejszych chwilach życia. Dlatego zapewniamy oprawę muzyczną na każdą impreze.

DJ KULENS zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta na imprezie organizowanej przez Ciebie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i dobrą zabawę.

Imprezy, jakie obsługuję:

- wesela

- poprawiny

- studniówki

- bale sylwestrowe

- imprezy firmowe

- bankiety

- urodziny

- dyskoteki

- andrzejki

- dancingi

- plenery

- bale karnawałowe

- prywatki

- osiemnastki

- imprezy okolicznościowe

- półmetki

- komersy

- i inne

www.mixcloud.com/DJKuLeNs/djkulens-disco-mix-02122015/

Posiadam licencje DJa i własne konsole DJskie.

cena do uzgodnienia

Mateusz 503100144
  • new-ton.pl 28.12.15, 20:40
    Witamy serdecznie
    Zapraszam do odwiedzenia naszej strony
    WWW.NEW-TON.PL
    Uroczystości prowadzone są przez zawodowych muzyków .
    Adam Kadaj Dj posiadający 21letnie doświadczenie na scenie potwierdzone egzaminem oraz licznymi referencjami.
    Łukasz Zambrowicz Prezenter (wodzirej) wieloletnie doświadczenie sceniczne i radiowe

Więcej o nas na naszej stronie .

Pragniemy serdecznie Państwa zaprosić na niezobowiązujące spotkanie, na którym dowiecie się jakimi możliwościami technicznymi dysponujemy. Udostępnimy Państwu całą gamę materiałów oraz referencji potwierdzających nasze umiejętności i możliwości. Spotkanie nie wiąże się z koniecznością podpisania umowy ?na miejscu?. W stosownym dla siebie czasie, po osobistej weryfikacji materiałów i indywidualnej ocenie naszego dorobku podejmiecie Państwo właściwą dla siebie decyzję.

Zajmujemy się kompleksową oprawą muzyczną imprez o charakterze tanecznym oraz dekoracją światłem, która stworzy niepowtarzalny i elegancki klimat każdej, nawet najskromniejszej sali.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta na WWW.NEW-TON.PL lub na bal aby zobaczyć naszą racę na żywo

Pozdrawiam
    Zambrowicz Łukasz
  • udanaimpreza.pl 05.02.16, 11:46
    Zawsze warto Bawić się z najlepszymi! dobrydj.pl/
  • udanaimpreza.pl 18.02.16, 16:23
    www.obslugaeventow.pl/ Polecamy ! :)
  • kasiakulasek 12.06.16, 20:21
    Polecam www.radioaktywni.eu. To są ludzie z radia. Jeśli jesteś z Olsztyna, to na pewno kojarzysz ich głosy. Pracowałam z nimi parę lat na różnych imprezach. Ogarniają każdy temat, weselny też.
  • kakoste1 25.10.16, 13:42
    Ostatnio bawiłem się na 40-tce u siostry i tam grał spoko dj. Pozniej się dowiedziałem, ze jest to dj z radioaktywnych, czyli grupa ludzi, którzy ogarniają też wesela. Gadałem z nimi odnośnie mojego w przyszłym roku :) . Jeśli chcecie eleganckie wesele bez zbędnych wygłupów, przebieranek i nachalnego wodzireja to polecam ich gorąco. radioaktywni.eu .. wgl oni są z radia zet gold
  • kar0linkaa 21.11.17, 15:18
    Najlepszym wyborem będzie wodzirej-eventus.pl/. Doskonałe połączenie tradycji i nowoczesnych trendów. Ja wraz z małżonką byliśmy zachwyceni prowadzeniem imprezy przez tych panów :).
  • agata.sz123 02.08.19, 14:27
    Hej :) Najwięcej dobrych dj-ów weselnych z Olsztyna znajdziecie nawww.gdziewesele.pl/oprawa/olsztyn/dj-na-wesele Ja tam właśnie szukałam swojego dj-a na wesele i oczywiście znalazłam super ofertę w fajnej cenie!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka