Dodaj do ulubionych

Polecam kuchnie z firmy Elit Meble z Olsztyna

IP: *.olsztyn.mm.pl 06.08.15, 23:16
Witam.
Wszystkim szukającym dobrego, solidnego i profesjonalnego wykonawcę zabudowy kuchni i innych mebli na wymiar, chciałbym polecić firmę Elit Meble z Olsztyna. Bardzo dobre, przede wszystkim ludzkie podejście do klienta, żadnego wciskania tylko fachowe i cenne wskazówki dotyczące mebli, użytkowania i innych szczegółów. Firma wykonała piękne meble do kuchni oraz szafy do pokoi i kilka innych drobiazgów. Wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń, a do tego wygląda świetnie. Do tego cała otoczka zlecenia, sam projekt, montaż i jakość mebli super. Całe zlecenie poszło gładko, a właściciel (Pan Mariusz) cały czas wszystko nadzorował, pilnował, doradzał, słowem wzorowa współpraca. Tak jak to powinno wyglądać, za co bardzo dziękujemy wraz z małżonką, polecając firmę dalej z czystym sumieniem. Życzyłbym sobie zawsze takiego podejścia i realizacji usługi. Wystawiam jak najlepszą opinię, pozdrawiam serdecznie.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Kasia Z. IP: *.dynamic.chello.pl 19.08.15, 23:10
    Witam. Ja również polecam firmę Elit Meble, bo zamówiłam u nich kuchnię, łazienkę oraz dwie szafy i wszystko wyszło super. Jestem bardzo upierdliwą klientką i trochę dałam się właścicielowi we znaki tysiącem pytań i wieloma spotkaniami w sprawie mebli, ale firma była cierpliwa i szczegółowa wszystko wyjaśniała mi krok po kroku. A cała realizacja wyszła naprawdę bardzo okazale, za co jestem bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuję, meble warte są swojej ceny, zostały też świetnie zaprojektowane. Polecam wszystkim zainteresowanym, bo naprawdę warto.
  • mariusz2w 25.10.15, 00:06
    Z całą odpowiedzialnością polecam Firmę Elit Meble z Olsztyna. Firma bardzo profesjonalna pod każdym względem czyli :doradztwa,czasu wykonania zamówienia(w moim przypadku nawet przed czasem zawartej umowy) oraz jakości materiału,rzetelna uczciwa,bardzo dobry kontakt z właścicielem,współpraca z Tą Firmą to Czysta Przyjemność-Polecam Osobom Niezdecydowanym bo na prawdę warto :)!
  • januszsed 03.11.17, 12:07
    Polecam firmę Elit Meble. Już jestem po montażu moich wymarzonych mebli kuchennych. Współpraca z właścicielem Elit Meble należy do udanych, ze względu na pewną jakość usługi. Usługa została wykonana starannie, zgodnie z zawartą umową. Oprócz fachowej porady połączonej z kreatywnością i osobistym zaangażowaniem właściciel doskonale spełnia się w zakresie terminowości usługi.
    Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że właściciel jak i pracownicy Elit Meble to profesjonaliści. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić usługi Elit Meble wszystkim tym, którzy cenią jakość i obsługę na wysokim poziomie.
  • normalny_ludz 05.11.17, 22:46
    NIE POLECAM www.elitmeble.com.pl sprzedają chłam ze sklejki za grube pieniądze,nie stać ich na reklamę i zatrudniają idiotów spamerów.NIE POLECAM tej tandetnej firmy!!
  • wiolaaco 14.11.17, 10:36
    Dzień dobry
    Szukaliśmy z małzonkiem miejsca gdzie zrobimy dość nietypową zabudowę kuchenną i łazienki i nie dotarliśmy do tej firmy, wybór był zbyt duży! Ale zdecydowaliśmy się na firme Wigo na kołobrzeskiej. Porównałam ceny i w ogóle wszystko co mogłam i mogę polecić. Cenowo nie było dużo, ale jakość wykonania! Polecam, a tutaj ich strona www.wigo-olsztyn.pl
  • mariusz2w 14.03.18, 17:02
    Elit Meble to firma rzetelna, uczciwa i godna zaufania. Fachowe podejście do klienta, pełen profesjonalizm, wysokiej jakości materiały. Jestem zachwycona swoją kuchnią, jakość wykonania i montaż bez zarzutu. Dziękuję za piękną kuchnię i z czystym sumieniem polecam wszystkim.
  • Gość: TA IP: 194.246.3.* 01.11.18, 22:00
    A ja nie polecam.Przeczytałem opinie, zleciłem wykonanie kuchni i się zawiodłem.
    Lakier słabej jakości, skórka pomarańczowa na powierzchni frontów.
    Zgłaszałem kilkanaście poprawek,montaż z opóźnieniem.
    Teraz czytam i widzę,że wszystkie zachwyty pisane są podobnym stylem.
    Klienci przyznają się,że są upierdliwi,same ochy i achy.
    Perfidna manipulacja jak w broszurce reklamowej.
    Kolejną kuchnię (niestety dla moich rodziców) wykonał projektant z Kazimierza Jagiellończyka.
    Pozdrawiam i polecam a nazwę można znaleźć w Google.
    Tomasz Andrzejczyk

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka