Dodaj do ulubionych

Rośnie antykaczy polski majdan

16.12.16, 21:04
PiS strzelał sobie w kolana kpiąc w żywe oczy ze wszystkich i w końcu właściwie trafił we własne powiedzmy "płetwy". Obecnie na Wiejskiej jest już kilka tysięcy osób blokując sejm. Aktualnie media pokazują rosnącą manifestację antypisowską.
bis.gazeta.pl/im/aa/27/14/z21132714AA.jpg
Protestującym życzę wytrwałości, bo wsparcie przyjdzie chyba od opluskiwanego suwerena z całej Polski.

--
Nie mylcie zwykłych odruchów serca poczciwych i na ogół dobrych ludzi z cyniczna polityką ich władz.
Edytor zaawansowany
 • privus 16.12.16, 21:37
  forum.gazeta.pl/forum/w,28,162984133,162984133,Wszyscy_teraz_idziemy_przed_Sejm_.html
  Muzyka łagodzi obyczaje, ale nie Kuchcińskiego i pisiorów od żoliborskiego lurdupla:D
  Za: marta596

  --
  Nie mylcie zwykłych odruchów serca poczciwych i na ogół dobrych ludzi z cyniczna polityką ich władz.
 • privus 17.12.16, 16:48
  Beata Szydło 20 grudnia 2015 "Na pewno za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości my policji przeciwko manifestantom wyprowadzać nie będziemy"
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21134627,kolumny-radiowozow-nadciagaja-do-warszawy-opancerzony-woz-juz.html
  --
  Nie mylcie zwykłych odruchów serca poczciwych i na ogół dobrych ludzi z cyniczna polityką ich władz.
 • n4eu 17.12.16, 21:53
  Nie lubie PIS ale jak tu zajrze i widze jak Privus - ten zalgany lewacki oszust kwili to mimowolnie sie usmiecham :)
  Ogladaj wiecej telewizji zalosny biedaczku i tej Kodowej i Pisiorkowej a bedziesz kwilil jeszcze bardziej:)
 • 99venus 18.12.16, 12:32
  A na czym polegają te łgarstwa i oszustwa?

  --
  Paranoja i Schizofrenia zalały kraj......
 • privus 18.12.16, 17:45
  Za dużo żądasz od tego ministranta. Ten ministrant ju z tak ma. Po prostu odrabia swoją dniówkę. Gdzie pieniądz, tam i patentowy troll

  --
  Nie mylcie zwykłych odruchów serca poczciwych i na ogół dobrych ludzi z cyniczna polityką ich władz.
 • privus 18.12.16, 22:32
  m.aszdziennik.pl/e8a8b6b94ec4b630ebbaeb24cbbb2cf0,1180,0,0,0.png
 • nsyriusz033 22.12.16, 00:01
  NIE CHCEMY TAKICH POLITYKOW, JAK Z OPOZYCJI - PLATFORMA - NOWOCZESNA!!!

  GDYBY ONI - NIE DAJ BOŻE! JAKIMŚ ZŁYM FATUM DORWALI SIE DO WŁadzy - GDYZ NAWET DZIECKO WIDZI, ŻE ONI TYLKO WALCZĄ O WŁADZE - DLA SIEBIE, O PRZYWILEJE - DLA SIEBIE - A OSTATNIO TAKZE O TO , ABY UNIKNĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA LICZNE CZYNY NAGANNE, JAKIE POPEŁNILI W CZASIE SWOICH RZĄDOW -
  - TO BYŁBY JUŻ DEFINITYWNY KONIEC POLSKI, KONIEC DEMOKRACJI , KONIEC PAŃSTWA OBYWATELSKIEGO - DZIAŁAJĄCEGO W INTERESIE OBYWATELI.
  PRZECIEŻ OD PIERWSZEGO MIESIĄCA PO WYBORACH OPOZYCJA - PO-NOWOCZESNA ZACZELI WALCZYC Z AKTUALNA WŁADZA - O WŁADZE! KWESTIONOWALI, KRYTYKOWALI WSZYSTKO, ATAKUJAC ZAJADLE AKTUALNY RZĄD , KTORY W POCIE CZOŁA I PO GODZINACH PRACOWAŁ I PRACUJE DLA NAS, DLA OBYWATELI!. ONI NIE CHCIELI SIE POGODZIC Z TYM , ŻE MY OBYWATELE JUZ IM PODZIĘKOWALIŚMY ZA ICH /NIE/RZĄDY. WALCZYLI WE WŁASNYM INTERESIE, W INTERESIE SWOICH BOGATYCH ELIT! ALE TERAZ POSUNELI SIE DO NIEWYOBRAŻALNEGO "WYCZYNU"! USIŁOWALI WŁADZĘ ODEBRAĆ SIŁĄ, STOSUJĄC METODY WALKI BEZPOSREDNIEJ, JAK ROZBÓJNICY - CHOCIAZ TO NA NICH DELIKATNE OKRESLENIE. CHCIELI / I CHCĄ NADAL?/ DLA SWOICH WŁASNYCH INTERESÓW RZUCIĆ NA POZARCIE NAS, OBYWATELI, CHCIELI DOPROWADZIĆ DO KONFRONTACJI SIŁOWEJ PRZEJMUJĄC NIELEGALNIE "CENTRUM DOWODZENIA" W SEJMIE, OKUPUJĄC MÓWNICĘ SEJMOWĄ, PO ZASTOSOWANIU OHYDNEJ PROWOKACJI I KŁAMSTW. WYPROWADZILI NA ULICE WCZESNIEJ PRZYGOTOWANE BOJÓWKI K-omitetu O-błędnej D-estrukcji i chuliganerii, aby ci wrzeszcząc niecenzuralne i niegodne człowieka wyrażenia atakowali posłów, a także dziennikarzy - równiez fizycznie! I to wszysko odbywało sie pod hasłem "wolnych mediów- -tylko dla nas " /?/! Przecież wiadomo , że TO BYLA STARANNIE PRZYGOTOWANA PROWOKACJA, ABY SIŁOWO OBALIC LEGALNA WŁADZĘ ! TO BYŁ PUCZ, BUNT PRZECIWKO URZEDUJĄCEJ WŁADZY WYBRANEJ PRZEZ NAS, OBYWATELI! DO TEJ PORY NIKT NIE POSUNĄŁ SIE TAK DALEKO W ŻŁU, JAK OPOZYCJA.
  MY TEJ WŁADZY CHCIELIŚMY! A AKTUALNA WŁADZA TAK ŁAGODNIE OBCHODZI SIĘ Z TYMI NIEBEZPIECZNYMI AWANTURNIKAMI POLITYCZNYMI, BO GDYBY TO ZROBIŁA AKTUALNA WLADZA - TJ. ZJEDNOCZONA PRAWICA - TO OPOZYCJONOŚCI Z PO I NOWOCZESNEJ ZAMKNĘLIBY WSZYSTKICH W WIĘZIENIACH! TAK , JAK TO ROBILI ZA SWOICH RZĄDÓW.
  AKTUALNA WŁADZA PRACOWAŁA CIĘŻKO I UCZCIWIE NA SWOJĄ AKTUALNA POZYCJE / Z CZEGO POPRZEDNIA WŁADZA NAŚMIEWAŁA SIĘ - i teraz tez nasmiewa sie z ciężkiej pracy aktualnie rządzących / - I NA TĘ POZYCJE ZASŁUŻYŁA.
  NATOMIAST AKTUALNA OPOZYCJA, A POPRZEDNIA WŁADZA TYLKO "RZĄDZIŁA" TAK , JAK CHCIAŁA, A TERAZ CHCE UTRACONĄ WŁADZĘ ODEBRAĆ SIŁĄ!
  POLACY - WYBORCY WIDZĄ, NA CO STAĆ AKTUALNĄ OPOZYCJĘ - PO-NOWOCZESNA ze swoimi.
  I AŻ STRACH SIE BAĆ, CO MOŻE ZROBIĆ OPOZYCJA, DO CZEGO MOŻE SIE POSUNĄĆ!

  NIGDY , NIGDY NIE POWINNI ONI SPRAWOWAC JAKICHKOLWIEK RZADÓW!

  OPOZYCJA JEST NIEBEZPIECZNIE EGOISTYCZNA, NIEOBLICZALNA I NASTAWIONA TYLKO NA WŁADZĘ DLA SIEBIE I SWOICH ELIT!

  MY OBYWATELE, NIE CHCEMY WAS - OPOZYCJI - WIDZIEĆ U STERU RZĄDÓW! NIGDY!!!

 • jg0 23.12.16, 13:05
  Zamknij pysk kaczy trollu! Jaro podwyżkę dał za wpis na forum? I nie krzycz!
 • n4eu 23.12.16, 20:56
  Postkomuchy czyli Ubeckie scierwa pod plaszczykiem obrony demokracji walcza o kase i wladze z NEOkomuchami czyli socjalistycznym PISem. I jednych jak i drugich popiera ok 1/4 Polakow ale obie strony bezczelnie uzurpuja sobie prawo do "reprezerntacji wszystkich Polakow"".
  Podlosc do kwadratu i tyle.
 • zdziwak 26.12.16, 17:02
  z tą różnicą, że na PiS głosowała wiekszość tych, którym chciało się głosować, niezależnie od tego jaka tho część całego społ. takie są reguły demokracji, ci co niegłosowali mogą teraz być za albo przeciw ale nie pod sejmem czy pałacem prezdenckim tylko u cioci na imieninach...
 • starababa11 29.12.16, 09:28
  Tak, zdziwak, zgadzam się z Tobą. Pomimo,iż nie głosowałam na PiS ani na PO, to teraz trzeba przeczekać do następnych wyborów. Obawiam się tylko,że nie będzie na kogo głosować. Ciągle się tylko przefarbowują i gnają do koryt. Kiedy zniosą dyscyplinę partyjną? Oj, nie szybko, bo byłoby niewygodnie.
  U cioci na imieninach to też już nie za bardzo można gadać o polityce, bo robi się niemiło.
 • zdziwak 26.12.16, 17:04
  puk, puk - jest tam kto? popukaj się w czoło...
 • zdziwak 28.12.16, 12:39
  wyluzuj bo jajo zniesiesz...
 • privus 08.01.17, 01:45
  Za wcześnie przeżywasz Wielkanoc.
 • privus 29.12.16, 00:08
  Co to jest wilcza wataha, tłumaczyć nie będę i nie trzweba.

  Cały twój problem polega na tym, że ewolucja ludzkości zaczęła się dopiero z nabyciem umiejętności czytania i pisania. Jak wynika z postu, nie opanowałeś ani jednej, ani drugiej. Pozostawiam już na zupełnyu uboczu fanatyzm nieszczęśliwego czlowieka chcącego się w ramach własnych umiejętności dowartościować i pokazać. W swoim poście zaserwowałeś jedynie bezmyślną indoktrynację na zasadzie wpojonych krzyków i wrzasków mających wymusić uznanie na mentalnie podobnych tobie i twej wizji życia codziennego. Pierwszą weryfikacją twoich możliwości intelektualnych będzie pieresza praca.
  Nie zdziwię się, że będziesz jednym z tych wielu rozgoryczonych, wśród których nikt za stosunkowo wcale nie wyszukane ambicje przy braku jakichkolwiek innych umiejętności płacić nie chce i nie będzie. Nie ja też byłem zwolennikiem bezczelnego przewalania tak naiwnych do poziomu zupełnie nie poytzebnych w tej polskiej pierestrojce. Np. dla mnie szokiem było rzucenie w naszym regionie byłych pracowników PGR z dnia na dzień na bruk. Kapitalizm po polsku, w którym brał udział nie zaprzeczalny tzw. "ojciec bokser" będący nadal tą samą tubą propagandową funkcjonująca raczej w wątpliwej fazie budowy społeczeństwa demokratycznego a nie fanatycznego. Przykładów wcale nie muszę przytaczać. Oczywiście w warunkach, gdy twoje uniejętności wykraczają poza możliwości zrozumienia składanych w słowa literek i zdolności wyciągania wniosków.

  Odnośnie twoich szałaputnych wypocin.
  ---------------------------------------------
  Otóż w krótce po wyborach w 1989 r. zaczęło się coś, co później nazwano bardzo niewinnie tzw. "nieudanymi i nigdy nie spłaconymi kradytami bankowymi", za które do dzisiaj nikt nie poniósł właściwie żadnych konsekwencji i odpowiedzialności, a sprawy zostały zamiecione z jakjichś tam względów pod dywan. Pytam, jakich, skoro siega się mimo dokonanych weryfikacji do okresu sprzed roku 1989?

  Nadmieniam, że nie były to np. wartości rzędu kredytów "frankowych" udzielanych w latach dwutysięcznych dla ludzi starających się o swoje pierwsze mieszkanie. Powróćmy jednak do tego interesującego okresu nie tylko ze względów propagandowych dzisiejszego historycznego polowania na dawnych UB-ków, SB-ków, sekretarzy PZPR czy wielu innych znajdujących dzisiaj schronnienie w PiS-ie bez względu na swoją przeszłość. Szkoda, że w tej polityce historycznej nie sięga się do historii Targowicy. Kto komu i co sp[rzefał?
  Otóż zaraz po powstaniu Porozumienia Centrum (1990) powstaje spółka Telegraf z kapitałem 2 mld USD. Rada Nadzorcza tej spółki to: Jarosław Kaczyński, Lech Kaczyński, Maciej Zalewski, Andrzej Urbański i Krzysztof Czabański. Pytanie zasadnicze, skąd w tej spółce i na jakich zasadach początkowy kapitał wzrósł do 2 mln USD. SApółka ta chciała inwestować m.in. w wydawnictwa, komunikację, mrdia, i handel. Do skarbca braci Kaczyńskich trafić miało ponoś 110 miliardów starych złotych z tytułu dotacjod prywatnych (ART-B blisko 60 miliardów) i państwowych firm oraz zakupu udziałów spółki.

  Następna sprawa - afera FOZZ (Fundusz Odsługi Zadłużenia Zagranicznego) doprowadziła do jednej z największych afer w historii III RP i uważana jest za praźródło wielu innych afer. Na trop nadużyć w Funduszu i wokół niego wpadł jako pierwszy urzędnik Izby Skarbowei Michał Falzman. Ostatecznie w 1993 r. do sądu trafił akt oskarżenia, który objął aż... 6 osób, i który zwrócono do prokuratury w cwlu usunięcia "istotnych braków'. Co ciekawe, fundusz do końca roku 1914 funkcjonował jako "instytucja w likwidacji", której uitrzymanie kosztowało ok. 1 mln rocznie. Nadużycia zarządu NFOZZ polegało na tym, że ok. 100 mln dolarów USD zostało wytransferowanych na konta różnych podmiotów gospodarczych ulokowanych w rajach podatkowych lub spółek w 9 krajach europejskich oraz USA. W wyniku ujawnionej afery NFOZZ skazano kilku pośrednich urzędników. Najdziwniejsze jest nadal to, że osoby, które brały czynny udział w tej aferze, cieszą sią nadal sekciarskim uznaniem wg tragicznej zasady opluwania tylko innych bez żadnego reasume prawa i sprawiedliwości we własnym środowisku.

  Nie wiele osób dzisiaj o tej aferze pamięta, ale równbiwż nie wiele osób ma odwagę o niej mówić. A jeszcze mniej chce o niej mówić o rali braci Kaczyńskich i ich Porozumienia Centrum. Sam Bagsik i Gąsiorowski oficjalnie zeznali, że prawie 6 mln przekazali spółce Telegraf, związanej z Porozumieniemk Centrum braci Kaczyńskich. Podczas śledztwa pojawił się tajemniczy Pineiro, który nie bał się mówić o przekazaniu pieniędzy PC i braciom Jarosławowi i Lechowi Kaczyńskim. Lech Kaczyński jako szef prokuratury nie bardzo się kwapił do przesłuchania Pineira - czyżby za dużao wiedział i było by to dla niego niewygodne?

  W każdym bądź razie rola Kaczyńskich i ich PC w aferze FOZZ nie została nigdy jednoznacxznia wyjaśniona. Jednak całe zamieszanie z ich udziałem poczynając od PC do dnia dzisiejszego może budzić wiele wątpliwości i pozostawiw wiele do nyślenia. Wiele daje do myślenia również udział Leppera w rząddzie PiS. Dlaczego i na jakich warunkach jako jeden z bajbardziej wrogo ustawionych do Kaczyńskich stał się głównym przeciwnikiem i ratownikiem tego rządu przed jego upadkiem tylko po to, by w niedługim czasie się powiesić za jakieś parę milionów prawdopodobnie zaciągniętych długów. Sprawa zresztą do dnia dzisiejszego nie została wyjaśniona a jakieś komunikaty urzędowe sprawy wcale merytorycznie nie załatwiają i tworzą raczej bnarierę nie tylko przed chamstwem politycznym.

  Jest wiele problemów do rozwiązania, uzdodnienie, uregulowania. Ale do tego potrzebna jest idea Polski wspólnej, demokratycznej a nie faszystowsko-wyznaniowej.

  Czy nie zadziwia was fakt. że II RP tworzona była z trzech zaborów po ilus tam latach zniewolenia, i Ci ludzie mimo odmiennych poglądów na przyszłość budowanej Polski przekładali realia społeczne jej budowyy? Tam było 123 lata rozbiorów i niewoli na różnych frontach i układach filozoeiczno-gospodarczych. III RP budowana była po 5 latach wojny i rosycjskiej zachwatczykości. Czy stać Was na ten rozsądek, którym budowali Polske nasi ojcowie i dziadowie?

  Twój post brzmi jak pusty dzban człowieka nawiedzonego jedynie słuszną racją i w pwenym sensie zrównuje się z takimi "tuzami" tego forum, jak kecawa czy n4eu. Obydwaj (kecawa zbłaźnił się doszczętnie interpretując historię Polski po kosciemnenu, n3eu jako były ministrant prawdopodobnie po swoich doświadczeniach do dzisiaj nie potrafi znaleźć swojego miejsca w społeczństwie ujmując się bardziej za pedofilami w sukienkach niż skrzuywdzonymi latoroślami.

  Niedorozwój untelektualnu może owocować barwami jesieni ;)

  PS. Nie po to brałem udział w tworzeniu Ruchu Palikota na tym teranie, by godzić się z dyktatem jakiegoś układu funkcjonującego ponad preawem. Z dzisiejszego punktu widzenia problem Ruchu Palikota polegał nie na uruchomieniua tego, co zaprazentował Palikot jako jako poseł, ale w zadufaniu swej popukarności jako przeciwwaga (chyba konieczna) bratobójczej walki PO-PiS-u. Pralktycznie rzecz biorąc, aktualna ekipa parlamentarna zachowuje się jak chołota dążąca do zwarć ukicznych w imię własnych idea fix.

  Jestem Olsztynianinem nie os dwóch wiosenek, jak wielu wypowiaf\dających się na tym forum. Problemem jest z miasta nadal zrobić to samo miasto z jego historycznymi i tradycyjnymi wartościami, a nie w imię jakiejś para normalnej zygoty ix fix przebudowywać starówkę na Manhatan.

  Mamy w tym mieście uznanych i uczących prywatnie architektów, którzy pamiętają klimaty dawnego Olsztyna, Wiem, że to "se ne wrat"i. Ale czy to ma oznaczać, że my starzy olsztyniacy (proszę nie zapominać o Warmiakach). A jest tunich wcale nie mało. Nie mnie sądzić, co oni o tym myślą, ponieważ jestem tylko tzw. ludnością napływową. Nie traćmy gruntu i charakyteru tego miasta z powodu jakichś sekciarskich fanatyzmów. Olsztyn jako iasto od roku 1989 poza rozbudową nowych dzielnic tylko traci pod każdym względem.
 • privus 29.12.16, 00:30
  Kto z Was noworysze tego miasta zna jego klimaty z lat 50-60-tych czy 70-tych? Woeczory w Staromiejskiej przy kawie i popularnych w końcu naszej piosenki przy występach przuy fortepianie? Szereg tzw. dzisiaj knajp ze swoją nie zaprzeczalnną eurydyką. Kina letnie (tak był - to dla młodych) i samorzutnymi imprezami organizowanymi w dawnym WDK czy od lat niszczonej Jasia Górce nz Zatorz? Ogniska nad Wadągiem s***przonym d ziwnie powstałśą elektrownią wodną.

  Gdtbym miał tak ze czterdzieści lat nbiej, upomniał bym się o te klimaty. Tym bardziej, że dawny stadion Gwardii przekazany władzom miejskim popadł w ruiny tak, jak wiele innych obiektów w tym mieście. Oczywiście pod jednym zastrzeżerniem, że tymi obiektami zaintertesowani byli inni układowcy.

  Niestety tego typu liudzi nie stać jest na ocenę własnego otoczenia. Tzw. wielka polityka wśród pacanów interesuje mnie nie wiele, do póki nie przekracza minimum przyzwoitości. O jakiej przyzwoitości oceny kolorów można mówić komuś obdarzonemu naturalnie z róznych względów ślepotą barw?
 • zdziwak 26.12.16, 17:05
  rośnie jak cholera, w kroku chyba...
 • zdziwak 26.12.16, 17:07
  majdan kaczy rośnie w sraczy
 • privus 29.12.16, 00:50
  Chłpoaczku. Własnie wróciłem z Ukrainy a ściślej ze Lwowa. Jeśli masz chęć, porozmawiamy na ten temat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.