Dodaj do ulubionych

wielka klapa Szyman

19.06.17, 11:16
8 startów,8 lądowań w TYGODNIU!!!
Kiedy skończy sie ta zabawa w lotnisko?
Edytor zaawansowany
 • normalny_ludz 21.06.17, 11:38
  Korzystasz,czy tylko trollujesz? Lotnisko,jeżeli staje się dochodowe (a nie każde jest) to staje się to po min. 7 latach.Z tego co się orientuję,to te, nie ma dwóch.To po 1.
  Mało tego,tych startów i lądowań jest dużo więcej,o czym nie masz pojęcia,bo są to loty czarterowe i loty prywatnymi samolotami.To po 2.
  Po 3.jak jeździsz MPK czy PKP,to też państwo dopłaca.

  Ja korzystam i chwalę bliskość.Oczywiście mogliby zwiększyć siatkę połączeń,no i zrobić dobrą drogę ale ponoć nie od razu Rzym zbudowano.
 • antymenel.1 21.06.17, 17:13
  Lotnisko żeby było dochodowe powinno obsłużyć w ciągu roku co najmniej 500 tysięcy pasażerów.Szymany NIGDY nie będą dochodowe i jest to oczywista oczywistość.To pierwsze.
  Podaj konkretne dane ile jest tych lotów czarterowych i lotów prywatnych i jaka jest cena za te usługi.To po drugie.
  Jak jeżdżę MPK to dopłaca samorząd i jako mieszkańcowi Olsztyna to mi się należy.PKP nie jeżdżę bo ta dziadowska firma znajduje się w stanie upadku.To po drugie
  Jak skorzystać z lotniska w Szymanach 100 tysięcy razy w roku to przyznam ci rację,że lotnisko jest potrzebne-tobie!To po trzecie.
  A po czwarte ile milionów utopiono już w Szymany żeby kilku chłopców mogło się pobawić?Ile km torów można było wyremontować za te pieniądze?Rzym zbudowano ale lotniska z Szyman nie zrobi się nigdy.
 • n4eu 22.06.17, 10:09
  Duzo czasu przed budowa masa ludzi ostrzegala ze Szymany to poroniony pomysl ( baaaaardzo lagodnie mowiac). Rzeczywistosc to tylko potwierdza i obawiam sie ze bedzie jeszcze gorzej z tym lotniskowym cyrkiem. Jest wiele roznosci w tym biednym kraju ktore sa finansowane przez tzw "panstwo". Ale to nie jest argument za wyrzucaniem kasy w bloto - ba - jest dokladnie odwrotnie. Bo to nie "panstwo" placi a ludzie.
 • antymenel.1 23.06.17, 10:59
  Zmniejszenie połączeń międzynarodowych w porównaniu do roku ubiegłego,calkowity brak połączeń krajowych dowodzi jednego:im szybciej się to badziewie zlikwiduje tym mniejsze będą straty.To lotnisko po prostu nie jest potrzebne.
 • 99venus 23.06.17, 18:56
  A może trzeba rozpatrzyć jeszcze jedną ewentualnosc-zarząd lotniska nie potrafi nic załatwić?Pewnie będzie drugi Radom.

  --
  Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.
 • met_ol 23.06.17, 19:21
  Ale co tu załatwić - przyleci taki "garbaty" 747 - "wysypie" się z 500 osób (w najsłabszej wersji) i co z nimi. Chyba, że na grzyby ich wypuścić. Do Olsztyna - minimum godzina (albo i lepiej - nie jechałem). Do W-wy ze dwie (jak nie trzy). Lotnisko "samo - sobie". No - chyba, że Talibowie - bo do Klewek do bliżej niż do Olsztyna.
 • privus 29.06.17, 00:33
  met_ol napisał(a):

  > Ale co tu załatwić - przyleci taki "garbaty" 747 - "wysypie" się z 500 osób (w
  > najsłabszej wersji) i co z nimi.
  Ważne jest wydojenie województwa na funkcjonowanie lotniska. Zresztą od samego początku krytykowanego i raczej z góry skazanego na niepowodzenie. Do władz tego województwa nie dociera świadomość, że infrastrukturę realizuje się pod potrzeby społeczne a tym samym i ekonomiczno-gospodarcze a nie fantazyjne wróżby i nadzieje, że inni kupią każdy "towar intelektualny". Grzybów jest tam nie za wiele, a jeszcze nie słyszałem, by dla potrzeb lotniczego grzybobrania podjęto jakiekolwiek działania na rzecz uprawy grzybów w tym rejonie.
 • met_ol 23.06.17, 18:37
  Tak zwane władze chciały zaistnieć. Cóż - nie swoje pieniądze łatwo się wydaje. Gdyby jeden z drugim musiał zapłacić z własnej kieszeni - sto razy by się zastanowił. A tak wyszło to co wyszło.
 • privus 29.06.17, 00:36
  Chcica nie wiele znaczy po za nią samą, a może przysporzyć wiele klopotów. I tak jest chyba z Szymanami.
 • met_ol 29.06.17, 08:36
  To miało być "centrum biznesu" - takie "Biznes Center".
  A wyszło Klap.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka