Dodaj do ulubionych

Szmit zrezygnował.

29.09.17, 11:00
Jerzy Szmit zrezygnował z funkcji wiceministra infrastruktury.Podał jako przyczynę sprawy osobiste.
Edytor zaawansowany
 • mw66 29.09.17, 11:06
  Konferencja Jerzego Szmita Olsztyn - Konferencja Jerzego Szmita dotycząca podpisania umowy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.na projekt przebudowy trasy Działdowo-Olsztyn za ponad 260 mln zł finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Nz:

  Dymisję przyjęła szefowa rządu Beata Szydło. Pochodzący z Olsztyna Szmit był wiceministrem od listopada 2015 roku. Zajmował się drogami i transportem drogowym.
  Oficjalnym powodem rezygnacji są sprawy osobiste. Jerzy Szmit w rządzie Beaty Szydło odpowiadał za drogi, autostrady, a także transport drogowy i lotniczy.
  Jerzy Szmit to jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych polityków z naszego regionu. W czasie stanu wojennego działał w podziemnej "Solidarności". Jest przewodniczącym PiS w okręgu olsztyńskim.
  Polub nas na Facebooku:

  Przeczytaj cały tekst: Jerzy Szmit podał się do dymisji - Gazeta Olsztyńska gazetaolsztynska.pl/468175,Jerzy-Szmit-podal-sie-do-dymisji.html#ixzz4u3abeyMj


  --
  "Jeśli o kimś mówisz żle, zawsze ci uwierzą"
  /Tadeusz Dołęga - Mostowicz/
 • nereus1 30.09.17, 21:42
  Został wyrzucony na bruk.
 • antymenel.1 01.10.17, 09:42
  Wyjątkowo niesympatyczna osoba.
 • yadol 02.10.17, 10:35
  teraz kecawa powróci, gwarantuję
 • 99venus 03.10.17, 09:10
  Przeżyjemy.

  --
  Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.
  www.youtube.com/watch?v=41V6-g1pcDQ
 • kaczoryjski 10.10.17, 17:29
  My może tak. Jednak to forum, kiedyś znakomite i żywe wykończył wraz ze swymi pisowskimi menelami. Normalni ludzie nie znieśli tej ilości bezczelności, chamstwa , głupoty i kłamstw, które tu wrzucali.Przestało tu pisać wielu mądrych ludzi. Pozostali tylko najtwardsi z nich ( pozdrawiam). Dziennie pojawiało się tu kiedyś więcej wątków i postów niż teraz w ciągu miesiąca. Jechaliśmy po tych nieudacznikach jak po łysej kobyle - to nie wszystkim się jak widać spodobało.
 • privus 12.10.17, 11:01
  Dyskusja z ludźmi idącymi w fanatyczne zaparte wg, swoich zasad jedynie słusznej racji, raczej nie należy do dobrego tonu. Tym bardziej, że okazywana na forum mentalność przypominała raczej legendy o wiejskich zabawach w remizach strażackich. Wprawdzie złośliwy swym nawiedzeniem Kecawa okazał się nie tylko tępakiem w sensie largo nawet w sprawach własnej religii, ale przynajmniej potrafił utrzymać dający się przyjąć poziom kultury własnych wypowiedzi, czego w żadnym wypadku nie można powiedzieć np. o n4eu. W każdym bądź razie realizowana pisowska forma dyskusji przykrywająca własne interesy wrzaskiem i epitetami kierowanymi ad personam, miała prawo zniechęcić do wymiany poglądów na tym powszechnie znanym poziomie magla.
  A pole interesów do ukręcenia ściele się szeroko poczynając od pierwszej damy z wprowadzoną pensją na poziomie 13.540 zł (ustalił „Fakt” - jako nauczyciel zarabiała 3.109 zł brutto plus dodatki) do finansowania propagandy PiS z funduszy spółek skarbu państwa.
  Propagandowo podnoszone ostatnio publikowane efekty sondaży wspierające PiS wręcz nakazują weryfikację stosowanej metodologii przez sondażownie. Badania realizowane w oparciu o telefony stacjonarne wydają się zdecydowanie pomijać znaczną i bardziej aktywną grupę ludności w życiu społecznym. Taka sytuacja może wskazywać na realizowany propagandowy blef, z który mamy do czynienia od samego początku zaistnienia tzw. „dobrej zmiany” chyba na każdym kroku.
  O Frankowiczach już dawno zapomniano, mimo że był to propagandowy przebój przedwyborczy PiS. Służba zdrowia i oświata nadal tradycyjnie jest niedofinansowana - ciągle jakieś hasła i przejściowe prowizorki finansowane właściwie z budżetów samorządów, które borykają się z tą reformatołską spuścizną. Chociaż „Dojna Zmiana” wydaje się doić budżet bez umiaru na swoje potrzeby. A dla weteranów i kombatantów, dzięki którym mają władzę, serwuje się informację o braku środków lub jałmużnę z MOPS-u, bądź Urzędu ds Kombatantów – czyli drogę upokorzeń!
  PiS daje przykład tego, czego nie powinno się robić! Np. emerytom daje po 4 złote waloryzacji, gdy cena energii poszła w górę. Za chwilę wielce prawdopodobna podwyżka ciepłej wody i c.o., oraz…
  kreowane wybory do samorządów. Poprzednio wybory miały być podobno – jak głosił PiS - sfałszowane :). Jak będzie teraz?

  Przypuszczam, że stosowany gremialny atak na wszelkie fora miał właśnie na celu zniechęcenie czy wręcz zablokowanie wszelkiej dyskusji czy wymiany poglądów na bieżące i nurtujące tematy.

  Pozdrawiam.
 • privus 12.10.17, 09:49
  Tak, jak z prawa jazdy? :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka