Dodaj do ulubionych

Szukam opinii o firmie budowalnej DQM.

27.12.17, 09:24
Dzień dobry,
Czy ktoś miał do czynienia z firmą budowlaną DQM z Białegostuku i może ją polecić? Na wiosnę, może lato chcemy rozpocząć budowę domu i próbuję zorientować się co nie co o nich. Pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • majstero84 11.01.18, 20:50
    Budowałem z DQM dom pod Białymstokiem i szczerze to wszystko było ok. To dość duża firma i istnieją na rynku długo, niestety do najtańszych nie należą - ale coś za coś. Opinie na necie mają różne ale jak to w budowlance; domyślam się, że nie zawsze porządnie weryfikują swoich wykonawców. Pamiętaj, że mimo pozytywnych opinii sprawdzaj ekipę i to czy realizują projekt zgodnie z planem. Nie ważne czy to DQM czy "ekipa od szwagra" - sprawdzaj, jak się nie znasz - zatrudnij specjalistę.
  • corredorka 19.01.18, 13:16
    Ja miałem z nimi do czynienia. Mogę polecić DQM. Wszystko było ok. Najlepiej się z nimi skontaktować i pogadać. Dom ciągle stoi i trzyma się dobrze więc polecam :)
  • r.roborowski 26.01.18, 19:41
    Polecam DQM - różnie o nich mówią, ale jak dla mnie to fachowcy. Budowa trochę trwała, ale wszystko zrobione jak należy. Wpadałem co jakiś czas na budowę zobaczyć czy wszystko ok - nie miałem żadnych zarzutów do pracy ekipy. W domu już się urządziłem - jak dotąd żadnych usterek, problemów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.