Salon zabaw dla dzieci Bajka Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy wiecie jak długo istnieje, czy powastał na miejsce salonu zabaw Fiku Miku?
    I co w ogóle o nim sądzicie?
    • Gość: bam IP: *.olsztyn.mm.pl 13.02.05, 19:45
      Właśnie dzisiaj po raz pierwszy byłam w salonie BAJKA /ale wcześniej chodziłam
      do fiku-miku/. Salon powstał w tym samym lokalu co fiku miku, część zabawek
      jest ta sama może czystsza, dołożyli plastykową zjeżdżalnię i troszeczkę
      odświerzyli ściany. Całkiem ładnie, dzieci tam nie ma dużo.
      BAJKA czynna jest codziennie 10-20 tylko w poniedziałek do 15-tej;
      Pierwsza godzina kosztuje 8 zł
      Następna 4 zł
    • Gość: Betucha IP: 217.97.159.* 14.02.05, 13:02
      byłam tam w piatek potwierdzam co mówi poprzednik ,
      najwazniejsze ze jest tam czysto :)))
      Mało zabawek ale maluch moze poszalec, i dobra kawka
      polecam
    • Gość: gość IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.11.13, 12:39
      Niestety nie zgadzam się z przedmówcami. Niedawno urządzałam tam imprezę urodzinową dwuletniego synka, goście oczywiście w podobnym wieku. To co tam zastałam przed przyjściem gości przeszło moje najśmielsze oczekiwania : BRUDNO, KLEJĄCO ! Talerzyki niedomyte, to samo kubeczki, a plastikowy obrusik aż się lepił tak jakby w ogóle po poprzednich urodzinach nikt tam nie sprzątał. Obrus lewo sama zdjęłam bo był on tak przyklejony do stołu!!! (Na szczęście miałam swój, który pewnie nadal tam jest - zielony w Scooby Doo)
      Kiedy zwróciłam uwagę właścicielce - nawet nie protestowała i pośpiesznie poszła umyć wszystko ze stołu co już było przygotowane dla gości.
      NIE POLECAM!!!! Jak można brać od ludzi pieniądze w wrzucać maleńkie dzieci do brudnej sali na poczęstunek!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.