• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Czy są tabletki rozweselające ? Dodaj do ulubionych

• 03.02.06, 19:43
    Musze cos zrobić , by osoba bardzo mi bliska zaczeła się śmiać.
    Ma ktoś receptę na śmiech ?
    Zaawansowany formularz
    • 03.02.06, 20:11
      albo jakies metody ?
      To jest nadzwyczaj poważna sprawa, bo śmiech to zdrowie.
      • 03.02.06, 20:29
        Metody są różne, na przyklad
        zorganizuj imprezkę karnawałową :))
        • 03.02.06, 20:34
          nie , to jest samotnica

i nie umie się cieszyć, to jet choroba - jaka ?
          Giga, znasz taką ?
          • 03.02.06, 21:25
            Ciężka sprawa, wyslalam poczte:)
            • 03.02.06, 21:36
              Cięzka i powazna
              musze pomóc tej osobie, bo się wykończy tą ciągłą powagą.
              Co to może być za choroba ?
              Wykluczam depresje.
              • Gość: luna37 IP: *.ols.vectranet.pl 04.02.06, 12:19
                opowiedz jej historyjkę z życia wziętą. Np to co opowiedziano mi 25 grudnia:)
                Poszłam wtedy do swoich przyjaciół którzy mają 19-latka i 23-latka ( synów).
                Jeden z nich przez długi czas nie siadał. Na moje pytanie dlaczego stoi
                odpowiedział " Bo wiesz ciocia, wczoraj zebrało mi się na pierdzenie.
                Chcialiśmy sprawdzić czy to prawda że bąki się zapalają. Ja puszczałem je przez
                majty a on podstwił zapalniczkę...no i to prawda...zapaliło się...ale ja teraz
                siedzieć nie mogę bo piecze...:))) "
                Powinno pomóc...:)))
                • 04.02.06, 13:26
                  Alem się uśmiała, niesamowite to - sprawdze to na tej smętnej osobie ;)

Luna - doskonała jesteś ! :)
                  uciekam do pracy
                  • 06.02.06, 13:41
                    Najpierw trzeba, by ta osoba sie otworzyła, Trzeba ustalic przyczyne smutku,
                    pogadac z nią , jak jej ulży i coś poradzisz, to może się uśmiechnie na siłę
                    trudno jest uśmiechać sie i uśmiechu wymagać :)
                    • 06.02.06, 21:36
                      Lusterko ja to chyba źle wytłumaczyłam, tu nie chodzi o smutek, to bardziej
                      siedzi wielka złość w tej osobie i zawsze jest jej źle, bez względu na wszystko.
                      Niczym nie mozna zadowolić takiej osoby. Jak wyleczyć taką osobę ze zlości i z
                      niezadowolenia ogólnego. A taka osobę wszystko złości, przejeżdzający samochód,
                      idąca osoba , wogole wszystko - a nigdy się nie uśmiechnie i nie roześmieje.
                      To napewno jest jakaś choroba.
                      • 07.02.06, 08:06
                        Tabletki na to nie pomogą. To psychika. Rozmawiać trzeba.
                        • 12.02.06, 22:07
                          Rozmowa tutaj też nie pomoże. Mam taką koleżnkę więc chyba wiem o czym Rita
                          pisze. Jej trzeba pokazywać i udowadniać że świat wcale nie jest stworzony aby
                          zrobić jej na złość i że nie ma jednego wielkiego światowego spisku przciwko
                          niej. A to można zrobić tylko śmiechem i żartem...
                          --
                          " I niech się stanie jak potężna skała, której ani wiatr, ani woda nie
                          wzruszą..."
                          • 13.02.06, 20:49
                            Luna, tak, chyba o to chodzi - obwiniać cały świat tylko nie widzieć swojej
                            winy. Tu się nic nie da zrobić, może tylko psycholog. Nic innego nie można
                            zrobić tylko wręczyć ksiązkę - 'Bądź szczęśliwy'. Taka fejn ksiązka jest. Nie
                            ma co już debatować, osoba taka sama sobie życie zatruwa i nigdy radości nie
                            znajdzie. Przykre to dla niej i dla otoczenia.
                            dzięki za dyskusję :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.