• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Kaufland w Olsztynie Dodaj do ulubionych

• IP: 80.68.236.* 25.07.06, 14:52
    Słyszałam że w Olsztynie w okolicach ul. Bartąskiej ma powstać nowy
    hipermarket i że będzie to Kaufland prawdA TO ??
    Edytor zaawansowany
    • 25.07.06, 14:59
      Kaufland to nie hiper.
      To takie małe cos.
      • Gość: Elblazanin IP: *.elblag.dialog.net.pl 25.07.06, 21:18
        ol4 kaufland to jednak hipermarket, nasz elbląski jest powierzchniowo wiekszy
        od np waszego reala.
        • Gość: Elblazanin IP: *.elblag.dialog.net.pl 25.07.06, 21:20
          mieści się w Elblągu w tym obiekcie
          www.budizol.com.pl/index.php?strona=420&wiecej=771
        • 25.07.06, 23:29
          mylisz centrum handlowe z hipermarketem , a hipermarket z supermarketem !
          piszesz o centrum handlowym, ktorego czesc wynajmuje kaufland !
          zamiast kaufland , rownie dobrze mogloby to byc: bomi , rema czy podobni
          operatorzy ! krotko mowiac : supermarket w centrum handlowym.
          na Wilczynskiego to bedzie zwykly,chociaz duzy supermarket, odzielny sklep o
          powierzchni mniejszej niz hipermarkety, ale o rownie uroczym wygladzie :)
          • Gość: Elblążanin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.06, 16:09
            ja nic z niczym nie mylę to zacznijmy do tego. Rozmawiamy o hipermarkecie
            Kaufland, a nie o, w tym wypadku CH Zielone Tarasy w Elblągu.
            Kiedy mówię o wiekszej powierzchni naszego HIPERMARKETU kaufland od Waszego
            HIPERMARKETU Real to nie mam na myśli powierzchni CENTRUM HANDLOWEGO!

Poza tym są małe i duże kauflandy.
            • 26.07.06, 16:39
              najprostsze z mozliwych pytanie : jaka jest powierzchnia olsztynskiego reala ?
              zaloze sie,ze nie znasz danych i odpowiesz, ze: 8.000 m2 ! a jest to tylko
              srednia powierzchnia reali w polsce ! powierzchnia reala + media markt +
              praktikera w Olsztynie jest wieksza od powierzchni Zielonych Tarasow w
              elblagu /14.000 m2/.
              o tym, ze jest wieksza od jakiegos wolno stojacego kauflanda nawet nie warto
              dyskutowac ! pytanie nr. 1 : jaka powierzchnie ma elblaski kaufland ?
              • Gość: ....... IP: *.ols.vectranet.pl 26.07.06, 21:47
                Niby przetarg wygrali ale ponoć miasto nie dało pozwoleń na budowę, Na razie nic
                sie nie dzieje
                • Gość: wd IP: 80.68.236.* 27.07.06, 08:48
                  Nieważne hipermarket czy supermarket interesowało mnie gdzie on będzie na ul
                  Wilczyńskiego ? Tzn gdzie przecież tam nie ma miejsca ? Z której strony ?
                  • Gość: edziu IP: *.olsztyn.mm.pl 27.07.06, 09:30
                    na bartaskiej a nie na wilczynskiego..
              • Gość: Elblążanin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.06, 17:38
                Tarasiku znowu powracasz do tego samego:| czy ja biore wielkosc calego centrum
                handlowego jako wielkosc Kauflanda? Twoje ostatnie zdanie twierdzące wraca do
                tego o czym juz napisałem:|
                Konkretne liczny są w internecie, również w gazecie Supermarket News, również
                dostepnej online, znajdź sobie...
                A skoro już wspominasz o całości waszego kompleksu, to wiedz, że Zielone Tarasy
                są najmniejszym centrum handlowym w Elblągu.

• Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.