Dodaj do ulubionych

Alfa się powiększy

IP: *.ols.vectranet.pl 14.06.07, 19:39
Wszyscy zarabiają tylko władze Olsztyna oddały grunt za grosze:(
Obserwuj wątek
    • Gość: swiatowy Alfa się powiększy IP: 91.104.113.* 14.06.07, 20:18
      Nie wiem czy jest to wizualizacja rozbudowanej Alfy ale nie podoba mi sie to
      Stanowczo za niska taka zabudowa to nie na centrum i nie na takie miasto jak
      Olsztyn i nie chodzi tu o megalomanie a raczej jakies dziwne leki
      wysokosci ,zamilowanie do karlowatosci i prowincjonalizmu znanego nam architekta
    • Gość: swiatowy Alfa się powiększy IP: 91.104.113.* 14.06.07, 20:18
      Nie wiem czy jest to wizualizacja rozbudowanej Alfy ale nie podoba mi sie to
      Stanowczo za niska taka zabudowa to nie na centrum i nie na takie miasto jak
      Olsztyn i nie chodzi tu o megalomanie a raczej jakies dziwne leki
      wysokosci ,zamilowanie do karlowatosci i prowincjonalizmu znanego nam architekta
    • being28 Na zdjęciu namiot ze sprzętem działkowym? 14.06.07, 20:41
      Na zdjęciu w GW dobudówka wygląda jak namiot przy supermarkecie z łopatami, grabiami i tandetnymi krasnalami przeznaczonymi dla działkowiczów. Czy tam ma wyglądać budynek obok gmachu dawnego DOKP? Czy projekt nawiązuje do reklamy kawy? Laska piła kawę, ślady kubków odbiły się na projekcie...
      --
      Wybór pana Jerzego Stępnia jest właściwy, prezydent zachował się bardzo racjonalnie - zachwalał w listopadzie zeszłego roku szef klubu PiS Marek Kuchciński.
    • Gość: Olsztyniak Alfa się powiększy IP: *.olsztyn.net.pl 15.06.07, 09:24
      Tylko możemy wstydzić się kogo wybraliśmy jako mieszkańcy grodu na jego
      włodarzy. Ciekaw jestem czy te uwagi ktoś z tych nieudacznych włodarzy odczyta.
      Wogóle nie wiem czy to kto kolwiek przeczyta. MAŁOMIASTECZKOWOŚĆ GŁEBOKA
      PROWINCJA I TANDETA . To cechy wszystkich poczynań w naszym mieście WSTYD.
    • Gość: autochton opamiętajcie się IP: *.w83-202.abo.wanadoo.fr 15.06.07, 20:26
      Od paru lat o tym jakie "cuda" architektury powstaną w Olsztynie decydują
      ludzie, którzy nie potrafią odróżnić bunkrów wilczego szańca od centrum
      handlowego. Te szpetne okazy bezguścia zaśmiecą Olsztyn na dziesiątki lat. Parę
      osób powinno za to zostać wystawionych na widok publiczny na rynku, żeby
      mieszkańcy dobrze ich zapamiętali. Ich nazwiska powinna drukować Gazeta, a wy
      zagłosujcie który według was okaz olsztyńskiej architektury zasługuje na
      największe potępienie. Może tak zwana d..upa słonia, czyli d.h.inka? Może bunkry
      c.h.alfa? Może popisy architektonicznego kunsztu, które możemy podziwiać przy
      okazji budowy nowych gmachów uniwersytetu? A może te nowe cuda przy al.
      Piłsudskiego? Głosujcie!
      • Gość: JAS Re: opamiętajcie się IP: *.olsztyn.mm.pl 11.07.07, 00:10
        Od lat nawołuję aby "twórcy" podpisywali swoje dzieła. Czyż nie są z nich dumni?
        Podpisem na elewacji niech zrobią sobie trwałą prawie darmową reklamę, wtedy
        każdy śmiertelnik będzie mógł poznać tę tajemnicę. W Europie (choćby w Paryżu)
        nierzadko na elewacjach znajdziecie własnoręczne podpisy architektów,
        budowniczych. Polecam rozpropagować ten sposób, mało tego domagać się tego od
        władz budowlanych i miejskich aby autorzy nie byli anonimowi. Niezależnie od
        tego proponuję utworzyć na forum wątek poświęcony przypisywaniu autorów do ich
        dzieł. Pozdrawiam wszystkich, którym zależy jeszcze na wyglądzie tego miasta.
    • Gość: j Re: Alfa się powiększy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.07, 12:24
      komentarz przysłany na mój adres mailowy w związku z nową Alfą:
      Projekt ALFA-II ma podstawową wadę , budynek jest za niski.ALFA powinna być
      wyższa minimum o 10 pięter.
      Wartoć wysokiej ALFY byłaby 3 razy większa , więc podatki od nieruchomości
      byłyby 3 razy większe, to jest piękne.Projekt ALFY II zakrywa brak przemyślanej
      koncepcji przy realizacji starej ALFY. Obecna i projektowana następna czć jest
      atrakcyjna dla miasta 60 tysięcznego , a nie dla stolicy regionu mająca ambicję
      uzyskania statusu METROPOLII

-Przejście podziemne - pytanie , ile czasu arteria będzie wyączona z
      komunikacji ?
      Wniosek - należy jednocześnie budowa drugie przejście podziemne przy ul.
      Kopernika. Realizacja jednoczesna obu przejć podziemnych jest jednym bólem dla
      kierowców.

Zastanawiające jest , że Miasto nie zaproponowało przy realizacji STAREJ ALFY
      przejścia ( przy sądzie ) nadziemnego wkomponowanego w ALFĘ.
      Kochani , projektanci tunelu zapomną o osobach niepełnosprawnych.
      Interesujący będzie sposób zapobiegania zalaniom tunelu. Ulewy będą kilkanaście
      razy w roku.
      Ja pozostawię tę opinię bez mojego komentarza
      • Gość: !!! Re: Alfa się powiększy IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 12:56
        Waaahahahahahhahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
        hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
        hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
        hahahahahahahahahahahahahahahahahaha;d;d;d;d;d;d

No ja się niestety nie mogłem powstrzymać;d
        Co za totalny wieśniak to pisał? To swiatowy, czy w Olsztynie wszyscy taką
        mentalność mają?;d
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka