• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

ośrodek psychoterapii Akson

• IP: *.olsztyn.mm.pl 21.03.09, 17:56
    Witam,czy ktoś korzystał i może polecić?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: nordic walking IP: *.centertel.pl 24.04.09, 10:58
      Czy można do was przyśmigać z kijkami?
    • Gość: ogórek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.09, 19:16
      Fantastyczna autoreklama. W Olsztynie nie ma dobrych terapeutów.
      • Gość: fuzzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.09, 19:25
        A kto to dla ciebie dobry terapeuta?
        • Gość: studentka IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.04.09, 22:49
          Bardzo polecam. widac tu wielu mlodych, nienarazonych na wzrok ciekawskich. ja
          mam osobiscie swietna terapeutke. osrodek jest maly, prawie za miastem. i
          wszystko jest bezplatnie.
          • Gość: Patimi IP: *.olsztyn.vectranet.pl 20.05.09, 20:45
            Właśnie szukam dobrego terapeuty...możesz dokładnie napisać, gdzie przyjmuje Twoja terapeutka? Zależy mi na kimś dobrym, a skoro twierdzisz, że jest świetna to jeszcze lepiej ;)) czekam na odp. pozdrawiam
            • Gość: monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.11, 01:35

zetknęłam się z wielu olsztyńskimi terapeutami i dla każdego moje cierpienie było tylko odskocznią do zarobkowania pieniędzy
    • Gość: Lena IP: 188.33.64.* 20.05.09, 21:07
      tu sie zgadzam z ogorkiem, chce dodac, ze psychoterapia, ktora kosztuje 100 zl
      przy pierwszej wizycie i 60 zl za kazda nastepna ., niestety jest tylko dla
      bogaczy...kazdy inny , kto zarabia zwykla kase nie ma mozliwosci wyleczenia
      paskud trapiacych dusze... taka nasza rzeczywistosc...
      • Gość: MŻ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.09, 21:31
        Chyba już nadszedł czas, abym poszedł na psychoterapię (może nawet
        zaczną mnie faszerować lekami).
        Mój stan nie zmienia się od ładnych paru lat, jestem w zawieszeniu.
        Mógłbym wymieniać, ale po co? I tak mnie nie znacie (tak dobrze jak
        ja was, hehehehe... haha... buhahahahaha ha ha ha..... haha)
        W każdym razie jest już mi wszystko jedno, mogę nawet wystawić swoje
        życie na allegro czy inne takie pokręcone g..wno.
        Wiem, że ja jako osoba jestem wart coś dla społeczeństwa (jestem
        wykształcony, zarabiam, nie jestem kryminalistą), ale nie potrafię
        się tym cieszyć. Jeśli ktoś chce mną sterować, niech to robi, ktoś
        chce, to może ze mnie zrobić użytek. Może mnie wysterować prosto do
        wody i kazać się utopić, albo nakręcić mnie psychotropami i zrobić
        ze mnie drugiego Hitlera (tak jak doktor Baum zrobił z Hitlerem) już
        mi to wisi.
        Mam kasę, więc zacznę wydawać na psychoterapię, lepsze to niż żeby
        kasa leżała na koncie w banku. (a mam dużo kasy, wierzcie mi -
        jestem specjalistą w tym co robię).

PS. Jestem jak nindża, bez marzeń i nadziei.
        • Gość: Ewa IP: 89.105.196.* 11.07.09, 19:03

Zgłoś się do seksuologa albo do psychologa. Może ci pomogą, może ma
          to związek z twoim dzieciństwem, może byłeś molestowany przez matkę,
          macochę, księdza itp.
    • Gość: Max IP: *.xdsl.centertel.pl 30.05.09, 14:20
      Bardzo Polecam. Naprawdę pomagają ale pamiętaj,że tak naprawdę wszystko zależy
      od Ciebie.
      • Gość: ogórek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.09, 07:00
        Ale co to znaczy, że bardzo pomagają? Wszyscy na raz? We wszystkich problemach?
        Rozumiem, że to początki i że trudno jest wyrobić limit z umowy z nfz, ale
        skupcie się na innych formach reklamy. To żenujące...
        • Gość: dr IP: 216.244.65.* 20.11.12, 20:38

terapeuta pokazuje mapę, pacjent sam wybiera drogę
    • Gość: stoolie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.09, 21:19
      • Gość: lz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.09, 22:40

rebuild all your ruins
    • Gość: X IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.09, 12:54
    • Gość: iksiński IP: *.olsztyn.vectranet.pl 20.07.09, 19:12
      Akson to firma, która werbuje pacjentów na oddział dzienny - aby
      wyciągnąć kasę z NFZ.
      • Gość: Anngela IP: *.opera-mini.net 04.09.09, 23:47
        Jaka reklama??ludzie czy wy tylko widzicie reklamy i złych terapeutów? Ja chodziłam tam na psychoterapie i mi dużo dała:p a była ZA DARMO
        • Gość: AB IP: *.olsztyn.vectranet.pl 10.12.09, 16:45
          Wkurza mnie jak czytam wypowiedzi ludzi którzy nie mają pojęcia na
          dany temat a piszą tylko aby coś napisać.
          Tak się składa ze jestem pacjentem Aksonu i mam o nim bardzo
          pozytywne zdanie poniewaz otrzymałem tu to czego przez lata nie
          mogłem otrzymac w innych miejscach.
          Moje leczenie w innych miejscach ograniczało się do wypisywania przez
          lata recept z lekami , co finale uzalezniło mnie od leków.
          Tutaj orzymałem pomoc w zrozumienie mojego stanu (choroby).
          Przy pomocy terapeutów i szkolen nabyłem wiedze która mi pomogła
          odnależć drogę do normalnego zycia.
          Ta droga przede mną jest bardzo długa ale wiem juz w którym kierunku
          mama isć.
          Sądze ze jakbym nie trafił do Aksonu to zostałbym z chorobą i jeszcze
          na dodatek z uzaleznieniem od leków.
          Tak ze jeszcze raz napisze ze jak masz problem to Akson jest
          odpowiednim miejscem by sie tam zgłosić........napewno otrzymasz
          pomoc.
          Nieczytaj tych bzdurnych wypowiedzi negatywnych bo jestem pewien ze
          osoby które to piszą nie mają zielonego pojęcia o tym jak działa
          Akson.

Pozdrawiam
          • Gość: dks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 03:56

słabe więzi rodzinne, pustka emocjonalna itp. nie muszę dalej czytać, początek schizofrenii
            • Gość: abs IP: *.supplism.net 26.06.12, 22:52

depresja to nicość, co chwyta za gardło i dusi, dusi
          • Gość: adam IP: 204.45.29.* 16.11.11, 01:52

nie jesteś jedyny, jest pełno takich w społeczeństwie
    • Gość: Gabi IP: 85.17.146.* 11.12.09, 00:56
      No cóż, ja byłam tam 4 tygodnie i gdyby nie to że musiałam iść do
      pracy to zostałabym dłużej. Polecam bardzo. Początek był dla mnie
      bardzo trudny bo niechętnie tam poszłam ale dzisiaj wiem ,że warto
      było!!!! Naprawdę !!!
      • Gość: iza IP: 64.250.114.* 25.01.13, 13:22

wybieram się do nich, bo mam ogniska napięcia, których nie mogę rozpoznać
    • Gość: em IP: *.dedicated.abac.net 06.05.10, 00:30

i43.tinypic.com/33ll2zp.jpg
      skutkuje
      przywraca wymiar
      prostuje manowce
      • Gość: marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 00:24

bierze ktoś z was solian na depreche i nerwicę? jeśli tak, to jaka dawka?
      • Gość: Olgierd IP: *.1and1.pl 27.06.12, 12:28

A mnie magnez + omega3 + zielona herbata pomogły wyjść z depresji. Tylko nie wiem, co dokładnie, bo wszystko zacząłem spożywać w tym samym czasie.
    • Gość: Marek IP: 94.254.184.* 16.05.10, 18:34

Nie mogę pić, jak biorę antydepresanty. Wczoraj dla próby wypiłem
      około 20.00 trzy kieliszki czystej i około 22 jedno piwo. Niby
      wszystko OK, nawet mnie lekko nie zakręciło, poza tym że poczułem
      się błogo do czasu, aż nie połozyłem się o 1.00 do łóżka. Ta noc to
      był koszmar. Uczucie lęku i niepewności było 10-15 razy większe niż
      normalnie. W sumie przespałem jakieś 30 minut, a resztę czasu
      spędziłem na odpędzaniu złych myśli. Przynajmniej wiem, że nie mogę
      łączyć.
      • Gość: mirabelka IP: *.olsztyn.mm.pl 08.06.10, 20:48
        Mieszane uczucia mam odnośnie tego ośrodka. Psychiatra u której byłam chyba sama
        wymaga leczenia. Piguły może przepisać i wszystko. Na psychoterapię to może za
        rok, a może za pół. Dowiaduj się. Wszystko musi przejść przez panią właścicielkę
        która prywatnie bierze aż 180 zł. więc może jak do niej pójdziesz prywatnie to
        cię jakoś wciśnie na fundusz. Ogólnie ściema i chyba jest tak jak ktoś tu
        napisał - działa po to aby wyciągnąć kasę z NFZ.
        • Gość: Alexandra IP: *.olsztyn.mm.pl 07.03.11, 12:30
          Kochani Olsztyniacy, z przykrością muszę Was uprzedzić, abyście się nie łudzili nadzieją na jakiekolwiek leczenie nerwic i depresji w tym mieście. Psychiatrzy stosują rutynę i nie wykazują nawet starań. Psychoterapeuci po prostu nie istnieją. Psychoterapia w Olsztynie to mówienie do szafy. A szafa lepsza - szafa też cię cierpliwie wysłucha, ulżysz sobie, a na bilet nie wydasz.
          • Gość: radczyni IP: *.1and1.pl 14.08.12, 17:39
            to już radzę iść do psychiatry zamiast do psychoterapeuty o mętnych kwalifikacjach
        • Gość: mimi IP: 192.249.57.* 13.06.13, 12:42

kontynuacja terapii to klucz do wyzdrowienia
        • Gość: konrad IP: *.one.com 18.02.14, 09:55

nareszcie wyszedłem z tych prób i mam nadzieję, że nie będzie powrotu
          • Gość: nowa IP: *.eaw.com.pl 13.06.14, 10:43
            Ordynator.... farbowana blondyna o grubym tyłku w obcisłych dżinsach bleee za nia biega obrońca biały kundel ona i jej men to jakaś gangsterka jeżdżąca czarnymi bmw. Dorabiają się na ludzkim nieszczęściu wciskając ''uzdrawiające'' kit-bajeczki
            • Gość: nowa IP: *.eaw.com.pl 13.06.14, 10:46
              Nie ma na tym świecie bestii podobnej złej kobiecie, chociaż bowiem
              wśród czworonogów lew jest najsroższy, a wśród wężów drakon najdzikszy,
              to żadnego z nich nie można porównać ze złą kobietą. (Piotr Komes)
            • Gość: alex IP: *.play-internet.pl 09.08.14, 19:51
              ale ty zawistny człowieku jesteś, weż się zastanów co piszesz
              • Gość: romek IP: *.eaw.com.pl 16.10.14, 08:08
                Alex obrońco z tępym mieczem. Zawistny to niby o kim piszesz??
            • 05.12.15, 11:08
              Witam! Pisze Pan o mnie. Bardzo mi przykro , że Pana poczucie estetyki zaburzyłam. Ale jeszcze bardziej jest mi przykro iż nie udało się nam się wszytkim Panu pomóc. Powodzenia i życzę więcej szczęścia!
        • Gość: rybka IP: *.28.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl 18.11.14, 11:41
          zgadzam się pranie mózg robienie z ludzi małych dzieci albo wyciąganie podświadomie informacji dla swoich celów niezgodnych z nauką .
      • Gość: Marek IP: 213.251.189.* 29.07.10, 21:57

www.youtube.com/watch?v=G-jDxJbOTEk
    • Gość: AD IP: 212.34.145.* 19.06.11, 11:35

Rozpłynięcie się osobowości daje zawsze poczucie wielkiej ulgi, jak gdyby ubył jakiś wielki ciężar.
    • Gość: ara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.12, 05:55

jestem pod procentem, więc wyznam, że mam graniczne zaburzenia osobowości
      i dobrze mi z nimi oswojonymi
      • Gość: ara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.13, 12:56
        czuję się jak w silent hill, zdzieram tapetę, padają takie kawałeczki jak w tym filmie i cała się boję, że zaraz pojawią się demony
    • Gość: Pawel IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.13, 09:29
      Dostałem zaproszenie z ZUS do tego ośrodka
      chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej
      ale od osób które tam były.
      Jak spędzać czas (komputer odpada) basen? biblioteka?
      Co zabrać ze sobą nie licząc oczywistych rzeczy?
      • Gość: Tt IP: *.edata.net.pl 21.11.13, 20:09
        też bym bardzo chciała wiedzieć. Zostałam skierowana na rehabilitację leczniczą w schorzeniach psychosomatycznych w systemie stacjonarnym. Czy ktoś już był z ramienia ZUS? Jak to wygląda?
        • Gość: Pawel IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.13, 20:39
          Dojazd do Olsztyna autobusem lub pociągiem do centrum, potem autobusem 7 lub 13 do końca na pętle i trzeba wrócić pół przystanku. Na miejscu dom 1 piętrowy pokoje 2 osobowe zajęcia 2-3 dzienne od rana do popołudnia sob i niedz wolne zazwyczaj. 2 przystanki autobusowe od ośrodka jest Biedronka. Posiłki raczej małe. Przydadzą się klapki, 2 dodatkowe ręczniki (na miejscu są ale warto wziąć), dres itp. Jest pralnia do dyspozycji płatna, piłkarzyki, siłownia.
          • Gość: Tt IP: *.edata.net.pl 21.11.13, 22:29
            A pomogło? Jak terapia? Jak wrażenia?
            • Gość: Tt IP: *.edata.net.pl 21.11.13, 22:33
              Borykam się z zespołem lęku uogólnionego, więc jestem przerażona w cholerę. I nie wiem, czy warto... daleko od domu... Nie chcę stracić kolejnego miesiąca. Z góry dziękuję za pomoc.
              • Gość: Pawel IP: *.dynamic.chello.pl 22.11.13, 00:35
                U mnie sporo się zmieniło to był pierwszy pobyt takiego rodzaju (miałem rentę więc raczej powinienem pojechać) Raczej pomogło dowiedziałem się trochę nowego, nowe postanowienia i takie tam, nie licząc zawalenia życia małżeńskiego (prywatna sprawa) terapia wyszła na dobre.
          • Gość: biedronka IP: *.dynamic.chello.pl 24.11.13, 03:18
            Właśnie wróciłam z Aksonu, byłam tam 23 dni, jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam. Osrodek nowy , warunki bardzo dobre, jedzenie wyśmienite ( kuchnia domowa). Cała kadra sympatyczna , ciepła , wręcz rodzinna atmosfera. Zajęcia zaczynają się po śniadaniu , kończą przed kolacją ( oczywiście z przerwami). Świetni terapeuci zajęciowi- ciekawe zajęcia. Proszę nie liczyć na jakąś rozrywkę typu dyskoteka , czy wieczorki . Tam tego nie ma , chyba że grupa sama sobie zorganizuje.
            Jest siłownia , można chodzić z kijkami.

Pokoje dwuosobowe , przestronne ,z łażienką .
            • Gość: Pawel IP: *.dynamic.chello.pl 24.11.13, 11:28
              Brzmi trochę jak reklama ośrodka ale to moje prywatne odczucia. Zapomniałem dodać że 20-30 metrów od okien jest droga szybkiego ruchu 2pay w jedna 2 w drugą stronę , więc o spaniu z otwartym/uchylonym oknem nie ma co marzyć, do tego zaraz za tą drogą jest lotnisko - na szczęście sportowe więc tylko kilkanaście/dziesiąt razy lądują /startują samoloty... Prawdopodobnie brak mojego zadowolenia z jedzenia jest powodowany tym że jestem facetem 90kg.
              Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i podziwiam
              • 24.11.13, 19:25
                Każdy ma prawo do swojego zdania. Pacjenci Aksona dzielą się na dwie kategorie: tych, którzy chcą skorzystać z pomocy i wyzdrowieć oraz tych, dla których bycie na zasiłku lub rencie jest sposobem na życie. Należę do pierwszej kategorii. 22.11 zakończył się turnus, na którym byłam. Jestem pełna podziwu dla organizacji tego ośrodka. Wszyscy pracownicy tworzą zespół terapeutyczny dla którego każdy pacjent jest wyjątkowy i ważny. Pani Ordynator, lekarz Psychiatra na bieżąco byli do dyspozycji pacjentów. Ania i Piotr - rehabilitanci- dbali o uaktywnienie tych, którzy przecież zwykle przez długo okres czasu wycofywali się z życia społecznego. Ania, Patryk, Monika, Ania, Olga- terapeuci- pomagali nam dojrzeć w sobie to, co dobre i starali się wzmocnić w nas potrzebę i sens bycia na tym świecie. Może dla niektórych to reklama, ale myślę, że w takich ośrodkach właśnie o to chodzi. Ja poczułam się tam po prostu zaopiekowana.
                Polecam to miejsce, jeśli ktoś rzeczywiście poszukuje pomocy i wsparcia.
                • Gość: Tt IP: *.edata.net.pl 24.11.13, 23:42
                  Ale rzeczywiście wypowiedź biedronki nie wzbudza zaufania.

hm.. trzynastko, jak tam radzą sobie ludzie z lękami? ja mam bardzo silny zespół lęku uogólnionego, stąd się biorą moje olbrzymie obawy co do tego ośrodka. Każde wyjście z domu to dla mnie tragedia. Jakakolwiek podróż jest masakrą dla mojego mózgu. A Olsztyn leży kilkaset kilometrów ode mnie. Ech:)

Pawle, 90 kg to normalny zdrowy facet:) Więc myślę, że skoro porcje dla Ciebie były niesatysfakcjonujące, to coś w tym musi być:)
                  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.13, 03:27
                    Zadaj sobie pytanie , czy chcesz spróbować. Postaraj się żeby ktoś Cię odwiózł . Myślę że jesteś z ościennego województwa , więc nie jest to tak bardzo daleko. A potem zdaj się na profesjonalistów , oni tam naprawdę pomagają, zaopiekują się Tobą. Jeżeli chcesz sobie pomóc , SPRÓBUJ !!!
                  • Gość: biedronka IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.13, 03:55
                    Piszę tak jak czuję . Reklama? A dlaczego nie reklamować czegoś , co na nią zasługuje?
                    Szukałam pomocy i ją znalazłam , chyba o to chodzi?
                  • 25.11.13, 13:06
                    Witaj Tt
                    nie jestem specjalistką od zespołów lękowych, ale jeżeli możesz, postaraj się zaufać specjalistom. Zapewniam, że warto. A dystans od domu i spraw codziennych tylko może pomóc.
                • Gość: biedronka IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.13, 02:51
                  chyba byłyśmy na tym samym turnusie, tez wróciłam 22 11
                  • 25.11.13, 13:07
                    Biedronko pewnie tak. Ja jestem trzynastką z 17.
                    • Gość: biedronka IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.13, 22:43
                      ja jestem trzynastką z 1
                    • Gość: biedronka IP: *.dynamic.chello.pl 26.11.13, 01:58
                      napisz mi proszę trzynastko chociaż pierwszą literę imienia .
              • Gość: Alex IP: *.chelmnet.pl 05.12.13, 11:48
                Witam, Ja również uczestniczyłam w rehabilitacji psychosomatycznej w ośrodku Akson i nie dziwi mnie żadna opinia - bo co człowiek to inne zdanie. Są ludzie co po prostu lubią narzekać, są tacy którzy pobyt w takim ośrodku traktują jako zło konieczne bo "Wielki Brat ZUS" ich tam podstępnie wysłał, żeby zabrać świadczenia, są i tacy jak Ja, którzy biorą każdą okazję pomocy sobie w chorobie jako kolejną okazję do wykorzystania na drodze do wyzdrowienia (jest to długa droga w przypadku chorób duszy). I jeśli chodzi o opiekę specjalistyczną- psychologów, rehabilitantów, czy lekarzy psychiatrów - nie ma moim zdaniem nic do zarzucenia, odebrałam te osoby jako ludzi, których praca pasjonuje, czego im nawet zazdroszczę. Jedzenie w stylu baru mlecznego, czyli średnie porcje (ja swoich nie przejadałam) raz lepsze raz gorsze - co kto lubi. Nie wydaje mi się, żeby w domu większość osób jadła tak regularne pożywne posiłki z dwudaniowym obiadem włącznie, więc nie ma na co narzekać. Standard pokoi moim zdaniem hotel 2-3 gwiazdkowy - nic do zarzucenia. Mnie bolało jedno, zbyt dużo czasu w weekendy, gdzie osoby z zaburzeniami depresyjnymi i nerwicowymi wydaje mi się właśnie mają problem ze zorganizowaniem sobie tego czasu wolnego - ale nie jesteśmy przedszkolakami, nie wymagajmy opieki całodobowej niani...Reasumując mi ten wypad podarowany przez ZUS (bo tak go traktuję) dał sporo, traktuję to jako kolejny krok wykonany w stronę normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Przykro mi, że niektórzy nie skorzystali, trzymam za Was kciuki.
                PS: Denerwują mnie tylko wyliczenia typu, wiecie ile ZUS płaci za pacjenta Aksonowi? Nie wiem, ale nie obchodzi mnie to!
    • 25.11.13, 13:09
      To nie jest ani sanatorium, ani wczasy. W Aksonie odbywają się turnusy rehabilitacyjne z zakresu schorzeń psychosomatycznych.
      • Gość: grupa B IP: *.181.50.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.11.13, 21:13
        Tak to nie jest sanatorium tylko ośrodek prowadzący leczenie podobnie jak na oddziale z wyjątkiem wypisawania leków bo nie ma jeszcze podobno umowy z nfz. Brak wycieczek i rozrywek ( w tym nawet kawiarni). Za to zajęcia są intensywne. Kiedy ktoś płacze chusteczki są pod ręką. Po pobycie trzeba odpocząć bo ile można spacerować w okolicy przy drodze szybkiego ruchu. Tv dodatkowo płatny. Jedzenie dla niewymagających. Godz 22 Cisza nocna i grzeczne spanie. Ale można poznać fajnych ludzi.
        • Gość: Tt IP: *.edata.net.pl 25.11.13, 22:01
          Od której zaczynają się zajęcia wszelakie?
          • Gość: biedronka IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.13, 22:41
            od 10 , wcześniej jednak mogą być zabiegi
            • Gość: fajna IP: *.eaw.com.pl 28.11.13, 19:12
              ??
              • Gość: III IP: *.eaw.com.pl 02.12.13, 09:54
                Moja opinia o Akson jest surowa. Dla mnie nie był to jak ktoś napisał turnus rehabilitacyjny tylko rodzaj surowego nudnego szpitala z zimną dyscypliną gdzie nie są mile widziane uwagi. Pozytywną reklamą Akson jest to że budynek nowy czysty fizykoterapeuci Piotr i Ania pełen szacunek mili cierpliwi a panie z muzykoterapi i choreoterapi miła zabawa widać czuć doświadczenie które przekłada się na zajęcia i na tym koniec miłej opini o Akson.Budynek położony blisko ruchliwej trasy orzech włoski w dłoń i trafisz z okna w przejeżdżające auto. Pomiędzy trasą a budynkiem Akson ścieżka rowerowa piękna szybka i długa ale niestety ośrodek nie posiada ani jednego roweru,rolek.... zabierzcie jeśli będziecie mieli taką możliwość nie zawiedziecie sie. Aha ścieżka rowerowa zimą mają ją odśnieżac i będzie udostępniona dla biegaczy na nartach ale tę opinie mam od mieszkańca tej nudnej okolicy. W budynku całkowity brak żywej zieleni tylko tu i tam sztuczna.Czas wolny a jego nie brakowało musisz sam sobie organizować całkowity brak zainteresowania od strony personelu. Co do telewizji płatna 20 zl za cały pobyt i pralnia 20 zl za każde wejście ale można spokojnie prać w swoim pokoju. Liczba pacjentów w ośrodku Akson to najczęściej 25 w tym zdecydowana większość to kobiety. Teraz coś o posiłkach jak dla mnie skromnie i czułam tutaj nachalne oszczędności na śniadanie- musli lub zupa mleczna, mała cienka kosteczka masła, dżem zawsze ten sam smak, pieczywo kto pierwszy ten lepszy jeśli było kilka kromek ciemnego pieczywa było Twoje, herbata, kawa a na talerzyku dwa lub trzy plasterki żółtego sera, plasterek wędliny i jakiś dodatek warzywny trudny do opisania najczęściej z majonezem aha i pieczywo tostowe. Obiad o drugim daniu nie będe się wypowiadała ale zupa podana w małej miseczce przelana do szklanki i tyle jej jest oraz szklaneczka kompotu nie licz na dokładke zupy lub kompotu nie ma takiej opcji. Kolacja cienka jak śniadanie musisz liczyć na swoje zakupy 10 min piechotką jest Biedronka znajduje się tam też bankomat. Plan zajęć 8.00 pobudka. 8.15-8.45 ruch na świeżym powietrzu(dobrowolne).9.00 snadanie 9.00-10.00 zajęcia indywidualne (fizykoterapia masaże itp.)zależy co komu przypisane10.00-11.30 warsztaty psychologiczne gr.A lub ćwiczenia ogólnousprawniające gr.B 11.30-12.00 zajecia indywidualne to jest tylko fikcja jest to czas wolny dla wszystkich tylko obowiązkowe jedno spotkanie z twoim lekarzem prowadzącym grupe.12.00-13.30warsztaty psychologiczne grB cwiczenia ogolnousprawniajace gr.A 13.30-14.00 zajecia indywidualne(przerwa dla wszystkich) 14.00-obiad 14.00-15-00 zajecia indywidualne (przerwa dla wszystkich)15.00-16.00 Choreoterapia lub Muzykoterapia gr.A Terapia zajeciowa gr.B 16.00-17.00 Choreoterapia lub Muzykoterapia gr.B terapia zajeciowa gr.A 17.00-17.30 czas wolny 17.30-18.30 trening relaksacyjny 18.00 kolacja 18.30-22.00 czas wolny 22.00-6.00 cisza nocna. Oczywiscie trafiają się wyjątki dojdą zajęcia dodatkowe albo zmiany w godz.zajęć.Warsztaty psychologiczne prowadzące M i A zadają pytania mówią nie rozmawiają obserwują Twoje zachowanie. Moim zdaniem jak najmniej dyskutować z wszystkim sie zgadzać i przytakiwać. Łatwo jest doprowadzić do łez nawet bardzo łatwo chusteczek nie brakuje aha nie mozesz wyjść z zajęć musisz się wytłumaczyć grupie i paniom prowadzącym jesli zrobisz to gwałtownie bo musisz i nie chcesz z nikim o tym rozmawiać jest to błąd łamanie regulaminu i zaraz bedzie donosik do ordynator najlepiej po jakiejś chwili wrucić na zajęcia pamiętaj o końcowym wypisie. Moje wrażenia z tych zajęć to samo jest wałkowane z każda grupa bo to sie nadaje i może być... popaplać i jeszcze raz popaplać doprowadzić do łez i popaplać.Terapia zajęciowa prowadzona przez panią M czułam się tutaj jak w przeczkolu wycinanki wyklejanki malowanki itd. tzn.wyrażanie swoich emocji i paplanki prowadzącej zajęcia dla mnie to porażka delikatnie opisując.Trening relaksacyjny tuż przed kolacją to juz śmiech na sali wez kocyk połóż sie płasko na plecach pani z recepcji uruchamia magnetofon i muzyka z przemową (wyciagnij sie zaciśnij dłoń rozluznij dłoń zamknij oczy itd) trwa to najczęściej 15min. Jak spędzać czas wolny???? np. w piwnicy jest mała siłownia spacer z kijkami albo wyjazd do miasta ile można... tyle ile masz sił i ochoty po jakimś czasie robi się nudne i męczące. Dodam ze jeśli macie jakiegoś kochanego zwierzaka to możecie jego wziąść z sobą za panią ordynator jej ukochany biały piesek biega po całym budynku.
                • 02.12.13, 20:37
                  Witaj III !
                  Jak cudownie Ci się krytykuje. Powiedz ile zapłaciłaś za te średnie przyjemności? Wyjechałaś na 3 darmowe tygodnie. Mało tego jeszcze wypłacono Ci świadczenie rehabilitacyjne. Jeśli nie udało Ci się nic wynieść z tego wyjazdu, to mi przykro. Widocznie nie chciałaś nic zmienić. A człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi. Ile masz lat, że jeszcze wymagasz całodobowej organizacji czasu?
                  • Gość: miki IP: *.eaw.com.pl 03.12.13, 11:35
                    Witaj trzyna.stka13. Dowiedz sie ile Akson ma z jednego pacjenta na pobyt 24 dniowy wtedy w co wątpie a może zresetujesz opinię o Akson i dojdziesz do wniosku ze Akson stać na organizacje czasu wolnego i nie tylko.. inteligentna?? Popieram panią III za opis całkowicie sie pod tym podpisuje.
                    • 03.12.13, 19:48
                      Doskonale znam stawki. Myślę sobie, że każdy kto ma pomysł może startować do konkursu, wygrać go, potem realizować i rozliczyć. Niezwykłam zaglądać obcym do kieszeni. Jednak wiem, że prywatna godzina z psychoterapeutą to 100zł, pozostałe zajęcia to średnio 50/70zł. Oczywiście od osoby. Jeśli kogoś stać może z tego skorzystać. Ja myślę, że kwota, którą zapłacił za mnie ZUS została w pełni spożytkowana na moje potrzeby, a jeśli też zarobiła na tym osoba prywatna, która jest właścicielem ośrodka, to takie są prawa rynku i nikt altruistycznie nie będzie zajmował się 25 pacjentów
                  • Gość: inne ośrodki IP: *.30.57.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.12.13, 19:32
                    Turnusy ZUS

Program rehabilitacji leczniczej ZUS w ramach prewencji rentowej skierowany jest do:
                    osób pobierających rentę okresową z tytułu niezdolności do pracy
                    ubezpieczonych zagrożonych całkowitą lub częściową niezdolnością do pracy
                    osób uprawnionych do zasiłku chorobowego lub świadczenia rehabilitacyjnego po ustaniu tytułu do ubezpieczenia chorobowego lub wypadkowego.

Sanatorium „Ziemowit” Iwonicz Zdrój
                    Print Drukuj

ZUS - rehabilitacja lecznicza

Schorzenia psychosomatyczne - Sanatorium „Ziemowit” Iwonicz Zdrój
                    Opis
                    Osoba skierowana na turnus powinna posiadać skierowanie do ośrodka z właściwego dla miejsca zamieszkania Oddziału ZUS, dowód osobisty, dokumentacje medyczną, aktualny dowód ubezpieczenia. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ponosi całkowity koszt rehabilitacji leczniczej ubezpieczonego, łącznie z kosztami zakwaterowania, wyżywienia oraz koszt przejazdu z miejsca zamieszkania do ośrodka rehabilitacyjnego i z powrotem, do wysokości kosztu przejazdu najtańszym środkiem komunikacji publicznej (stawka za bilet normalny PKP według taryfy pośpiesznej D kl. II).

Turnusy
                    Opłaty
                    Brak opłat dodatkowych.

Informacje dodatkowe
                    Przedsiębiorstwo proponuje dla swoich gości zorganizowane formy wypoczynku tj.: spacery po uzdrowiskach i okolicy, przejażdżki bryczką, wieczorki taneczne, występy kapel ludowych, ogniska z pieczeniem kiełbasy. W zimie dodatkowo organizowane są kuligi w zaprzęgach konnych.
                    W ramach działalności turystycznej proponowana jest szeroka oferta wycieczek autokarowych po regionie oraz za granicę na Słowację, Węgry i Ukrainę – konieczny paszport.

Psychosomatyka
                    Psychosomatyka, to dział medycyny badający wzajemne związki między zaburzeniami psychicznymi i somatycznymi, a w szczególności uwarunkowania powstawania i leczenia zaburzeń psychosomatycznych.

Cele rehabilitacji leczniczej

ustalenie specjalistycznej diagnozy psychologicznej i medycznej (diagnostyka psychodynamiczna)
                    realizacja programu terapeutyczno – rehabilitacyjnego poprzez osiągnięcie poprawy objawowej, zwiększenie aktywności i poczucia sprawności; nabycie umiejętności rozwiązywania problemów, wypracowanie nowych, bardziej efektywnych sposobów radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
                    W skład zespołów diagnostyczno – terapeutycznych prowadzonych pod kierunkiem doświadczonych lekarzy specjalistów, wchodzą: pielęgniarki, psycholodzy, psychoterapeuci terapeuci zajęciowi, muzykoterapeuci, choreoterapeuci, magistrzy oraz technicy fizjoterapii i inne osoby wspomagające proces terapii w placówce, aby oddziaływanie w odniesieniu do schorzeń psychosomatycznych miało odzwierciedlenie w bio-psycho-społecznych obszarach życia osób rehabilitowanych.

Zespół terapeutyczny Uzdrowiska Wysowa nad Parkiem charakteryzuje nie tylko wysoki profesjonalizm kadry, rozumienie celów działań w zakresie prewencji rentowej ZUS, ale również osobiste, życzliwe zaangażowanie w sprawy indywidualnego pacjenta.

Rehabilitacja lecznicza w Oddziale Psychosomatycznym

prowadzona w systemie stacjonarnym; ma charakter kompleksowy
                    turnusy 24- dniowe z możliwością przedłużenia pobytu o kolejne 24 dni
                    pobyt bezpłatny w ramach skierowania ZUS
                    możliwość przyjazdów w ramach turnusów komercyjnych w dogodnym czasie, dostosowanego do potrzeb pacjenta
                    po przyjeździe wstępne badanie przez lekarza psychiatrę wraz z zaordynowaniem zabiegów
                    całodobowa opieka lekarsko – pielęgniarska
                    codzienna dostępność do lekarza psychiatry
                    zagwarantowane całodzienne wyżywienie wg diety ustalonej indywidualnie z lekarzem prowadzącym
                    możliwość uzyskania zaświadczenia o czasowej niezdolności do pracy za okres pobytu
                    nowocześnie i komfortowo wyposażone pokoje 1, 2 i 3 osobowe, pokoje typu "studio" (2+2) oraz apartamenty z pełnym węzłem sanitarnym, balkonami, TV , telefonem i dostępem do Internetu
                    możliwość korzystania z zaplecza rekreacyjnego w czasie wolnym, poprzez różnorodne formy aktywnego spędzania czasu: imprezy integracyjne, bilard, kręgielnia, korty tenisowe, tenis stołowy, wycieczki rowerami górskimi, grill

Formy leczenia prowadzone w ramach rehabilitacji leczniczej:

Realizowanie programu rehabilitacji leczniczej odbywa się przez 5 dni w tygodniu w dwóch cyklach dziennych przed i popołudniowych Pacjenci otrzymują przepisy lecznicze z zaplanowanym programem zajęć:

Psychoterapia
                    grupowe metody terapii:
                    społeczność terapeutyczna
                    trening relaksacyjny
                    psychoterapia grupowa
                    psychoedukacja
                    indywidualne metody terapii:
                    konsultacje psychologiczne
                    rozmowy interwencyjne
                    badania diagnostyczne
                    Muzykoterapia
                    Choreoterapia
                    Terapia zajęciowa
                    Fizykoterapia
                    Kinezyterapia
                    Integracja
                    Sprzyjające warunki klimatyczne i środowiskowe oraz zastosowanie szerokiego zakresu profesjonalnych form oddziaływania psychoterapeutycznego, połączone z farmakoterapią pomagają rehabilitowanym uzyskać wgląd w proces chorobowy, powodują zmianę postaw i zachowań, rozwijają umiejętności podejmowania decyzji oraz konstruktywnego zmieniania siebie i otoczenia, a tym samym umożliwiają długotrwałą poprawę oraz utrzymanie zdrowia.

INSTYTUT ZDROWIA CZŁOWIEKA

• Gość: Pani III IP: *.dynamic.mm.pl 04.12.13, 20:43
                  Witam.
                  Czytak którys z kolei wpis i juz potrafię sie powstrzymać od smiechu. Nie bedę pisała o ośrodku, bo to prawda- rzecz gustu i ... motywacji do pracy. Jak pisał ktoś wcześniej- pensjonariuszy ośrodka można podzielić na dwie kategorie:- tych, którzy przyjechali do szeroko pojętego sanatorium ( Ci mają prawo sie zdziwić) i na tych, którzy przyjechali tu szukać pomocy. Ci pierwsi nastawiają się czesto na urlop trzytygodniowy i po papierek, który ma potwierdzić że nie nadają się do pracy ( przyjezdżają tam po papierek do renty, albo do zasiłku )- a tu niespodzianka- bo okazuje się że na tym turnusie trzeba pracować nad sobą, bo tu raczej symulowanie nie przejdzie! Są testy i badania z psychologiem i osoby z takim podejsciem można od razu poznać. Miałam takie osoby na turnusie- zdazało się, ze ironicznie komentują wysiłkiu tych, którzy chcą coś ze sobą zrobić. Ich postawa jest ŻAŁOSNA. Druga kategoria to Ci którzy naprawde mają problem. W zasadzie mam wrazenie, ze wszsyscy którzy są na pobycie przyjeżdżają z jakimś problemem, ale Ci "twardzi: o tym nie mówią.
                  jesli chodzi o warunki, to tak naprawdę, jakie sobie stworzysz, takie masz.... Pani III- nie chcesz TV, nie musisz za niego płacić. Twój wyvbór- tak jak i sam przyjazd.
                  Pozdrowienia dla zmotywowanych
                  • Gość: Ania IP: *.eaw.com.pl 04.12.13, 22:13
                    Witam nic-,,Pani III,,czytasz i slabo rozumiesz nie widzac dalej oprocz czubka wlasnego nosa.Byla tam u was moja corka i twoj opis mnie mocno urazil ona tez to czytala. Napisalas ,,mialam takie osoby na turnusie,,wniosek ze jestes pracownikiem tego osrodka.Dzielisz ludzi na dwie grupy swietne podejscie pogratulowac. ZALOSNA i SMIESZNA to jest twoja osoba martwisz sie ze reputacja osroda ucierpi i bardzo dobrze moze zaczniecie cos wiecej robic niz jak ktos napisal paplac. Jestescie od tego zeby te warunki stworzyc jak najlepsze i trafiaja sie mniej twardzi ktorzy nie potrafia sobie stworzyc jakichkolwiek warunkow. Jest wpis przyklad innego osrodka ale wam do nich daleka droga najwazniejsze ze ci ktorzy beda mieli do was trafic mieli jak najwiecej informacji.Moj wpis jest tez dla ciebie smieszny???
                • Gość: Celina IP: *.tvkslupsk.pl 22.12.13, 17:38
                  Dokładnie oddałaś moje uczucia wyniesione z tego ośrodka.Ania,Piotrek,Olga i Ania choreoterapeutka oraz Pan Doktor to jasne punkty,które pozwoliły mi dotrwać do końca turnusu.Reszta to koszmar,przypłacony powrotem depresji.Pozdrawiam,życzę /jeśli to będzie konieczne pobytu w innym ośrodku-są sympatyczniejsze-byłam/.
                  • Gość: Nowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.14, 20:43
                    Jadę do tego ośrodka 28 stycznia i czytając państwa wypowiedzi zaczynam mieć obiekcje. Czy ktoś jedzie w tym samym czasie.
    • Gość: Pawel IP: *.dynamic.chello.pl 03.12.13, 22:05
      Może ktoś do cholery zrobić porządek z tym spamem o porządkowaniu !!!!!!
      PS.
      przestańcie spamować Ctrl+C ... Ctrl+V chyba że to Wam pomaga...
      • Gość: anonim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.14, 16:46
        zapisują na karteczce z datą kolejnej wizyty (nic nie mówiąc), żeby ją potwierdzić tydzień wcześniej. Czyżby nowatorski sposób na krótsze kolejki ?
        • Gość: braziliana IP: *.play-internet.pl 18.07.14, 18:58
          a co to za problem potwierdzić wizytę ????
    • Gość: obiektywny IP: *.146.90.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.12.13, 19:52
      Ośrodek położony na obrzeżach Olsztyna. Nie jest to sanatorium. W ośrodku świadczona jest rehabilitacja psychosomatyczna. Prowadzą ja specjaliści, są zaangażowani w pracę. W samym ośrodku brak jest miejsca do spotkań towarzyskich typu kawiarnia, w wolne dni głównym punktem integracji jest palenie papierosów przy głównym wejściu.Personel przywiązuje dużą wagę do zasad regulaminu, głównie zakaz spożywania alkoholu, cisza nocna, po 22 pozostawanie w swoich pokojach, zakaz kontaktów seksualnych pomiędzy uczestnikami, zasady wzajemnego poszanowania. Ordynator za złamanie zastrzega prawo do wypisu z powiadomieniem Zus. Obecność na zajęciach obowiązkowa poza zwolnieniem medycznym. Wypis wręczany tuż przed opuszczeniem obiektu po zdjęciu pościeli, jej złożeniu i zdaniu pokoju. Pokoje nowe z łazienką typu twin. Duży telewizor za dodatkowe 20 zł od osoby. Pralnia 20 zł (własny proszek dodatkowo). Jedzenie to serwowane porcje. Zakaz jedzenia posiłków i spożywania gorących napojów w pokoju. Ośrodek bardzo blisko głównej drogi, dalej od lasu. Zimą okolica nie tętni życiem, latem mogą być atrakcje nad jeziorem. Budynek piętrowy przy samej szosie. Czas wolny każdy organizuje sam. Zdarzają się zajęcia w weekendy typu film lub trening relaksacyjny. Pobyt pomaga podnieść własne poczucie wartości, można spotkać interesujące osoby. Pobyt o cechach medycznych. Jak czytają Państwo wypowiedzi to mogą zauważyć, że subiektywny odbiór pobytu bywa różny.
    • Gość: alex IP: *.chelmnet.pl 14.12.13, 22:51
      Wystarczy przeliczyc,pobyt,posilki i godziny terapii i kalkulacja wskazywalaby na koszta okolo 8000 za osobe za 24eni pobytu, wiec 5-7 tys. wcale mnie nie przerasta, zreszta nie bardzo obchodzi. Ja nie placilam nic poza pilotem do tv 20 zl.
    • Gość: Alex IP: *.chelmnet.pl 09.01.14, 18:26
      chyba musi zarabiać - to jej praca. nie obchodzi mnie to ile ZUS im płaci tak jak to piszą wcześniej, że niby takie kokosy. Dla mnie mogą dostawać i kokosy, ja nie płacę nic.
    • Gość: gosc IP: *.tktelekom.pl 16.10.14, 10:03
      cudownie uzdrawiaja
      • Gość: rybka IP: *.28.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl 18.11.14, 11:45
        zależy jak lerzy
      • Gość: rybka IP: *.28.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl 18.11.14, 11:59
        proszę podać powód tej fascynacji
        • Gość: gosia pacjdntka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.14, 20:47
          Jestem bardzo zadowolona z pobytu na turnusie rehabilitacyjnym, na pewno nie jest to sanatorium, ale doszłam do równowGi psych, ośrodek nowy, ķomfortowy
          wy, personel bardzo przyjazny i pomocny, kuchnia smaczna bardzo domowa, . Polecam Gosia
          • Gość: a aia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.15, 21:04
            Gosia, też tam byłam na tym turnusie co Ty, i też polecam i było naprwdę miło ,
    • Gość: jagoda IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.12.14, 09:54
      Przeczytałam wszystkie opinie i jestem w szoku.Dostalam skierowane do tego ośrodka w Olsztynie ,mam się stawić w lutym 2015r.
      Pisze Pani o możliwości zmiany miejsca placowki.Bede ogromnie wdzięczna za podpowiedź, gdzie powinnam złożyć wiosek z prośbą o zmianę placowki.
      Pozdrawiam
    • Gość: gosc IP: *.tktelekom.pl 11.01.15, 20:20
      niepolecam bylam szkoda gadac
      • Gość: zawiedziona IP: *.tktelekom.pl 11.01.15, 20:21
        jak mozecie to zmieniajcie miejsca na inne miejscowosci albo bd zalowac
        • Gość: rucia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.15, 21:06
          Dlaczego tak piszesz?
        • Gość: gość IP: *.futuroexito.pl 30.03.15, 13:51
          A ja był i bardzo polecam. Wszystko zależy po co tak jedziemy. Jak ktoś jedzie aby się podleczyć to się podleczy, a jak ktoś jedzie aby poimprezować to faktycznie pomylił adresy.
    • Gość: chrześcijanin IP: *.chelmnet.pl 28.04.15, 13:29
      Ogólne wrażenie z pobytu w ośrodku jest dobre. Pracownicy i terapeuci ? mili. Pomieszczenia, pokoje- czyste i schludne. Posiłki smaczne, ale skromne- można sobie dokupić w sklepie. Polecam chodzenie z kijkami (nordic walking). Odradzam jogę i relaksacje połączoną z medytacją- osobiście podpisałem rezygnację z relaksacji,( joga jest nieobowiązkowa). Joga ? chociaż to tylko ćwiczenia ale niosą ze sobą obiążenia związane ze sferą duchową. Praktyka jogi jest pogańska ale też okultystyczna gdyż chrześcijaństwo i joga wzajemnie się wykuluczają

www.katolik.pl/joga,22456,416,cz.html
      www.jmanjackal.net/pol/polyoga.htm
      • Gość: gosc IP: 193.109.212.* 08.05.15, 13:47
        Byłem ok 3 lata temu i było OK. Teraz już na poziomie recepcji spotkałem się z chamstwem. Nie chciała przyjąć terminu potwierdzenia wizyty bo zapomniałem nazwiska lekarza. Nie wystarczyło podanie terminu i moich danych . I jakoby pomagają ludziom z problemami ...a brak podstaw życzliwości!
    • 01.10.15, 21:35
      Witajcie. Trafiłam przypadkowo na rozmowę pracownic ośrodka Akson które opowiadały jak robiły tutaj pozytywne wpisy podając się za pacjentów ośrodka żeby ratować sytuacje i tym samym reagować na negatywne opinie.
    • 05.12.15, 11:23
      Witam! Jestem ordynatorem rehabilitacji w ośrodku Akson. Chcę tą drogą zawiadomić iż w grudniu 2015 Akson kończy współpracę z ZUS.
      W swoim imieniu i całego mojego Zespołu pragnę życzyć osobom , dla których pobyt w Aksonie był ważnym, pomocnym doświadczeniem , abyście nigdy i nikomu nie dali sobie odebrać godności i prawa do szczęścia. Dla nas wszystkich , te 3 lata to był czas bardzo ważny , kiedy to mogliśmy towarzyszyć Wam w tym , jak zmieniacie się, piękniejecie, odzyskujecie wiarę w ludzi.
      Dziękujemy i trzymamy kciuki ! Aneta Mossakowska
      P.s. Dla tych , dla których istotne są liczby, podaję, iż ZUS płacił 125zł na dobę za każdego uczestnika.
      • 16.12.15, 16:57
        Witam.
        A ja dziękuję za dwa turnusy, które zaliczyłem w odstępie roku. Szkoda, źe nie będę mógł odwiedzić Was po raz trzeci.
        Życzę Całemu Personelowi Aksona Wszystkiego Najlepszego i Sukcesów w nowej misji Ośrodka.
        • 14.07.16, 07:32
          Witam
          Pani "ordynator" nie wy kończycie współpracę z ZUS tylko ZUS z wami. Dlaczego nie trudno się domyśleć czytając opinie o pani i jej ośrodku.Pozytywne wpisy jak wyżej ktoś nadmienił robione przez pani pracowników i przez panią osobiście, dodam wszędzie gdzie tylko się reklamujecie. Życzę wszystkiego tego co może wpłynąć na poprawę opinii o pani i jej ośrodku. Wątpię żeby to cokolwiek zmieniło ale to nie pani powołanie i takie są tego efekty.
          Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.