• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Dobry dentysta w Olsztynie Dodaj do ulubionych

• IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.08.09, 08:19
    Witam, poszukuję dobrego dentysty w Olsztynie. Czy możecie mi kogoś polecić?
    Zaawansowany formularz
    • Gość: w.strett IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.08.09, 08:39
      Polecam dr. Annę Wasińską - bardzo dobry stomatolog, miła i delikatna.
      Gabinet przy ul. Gałczyńskiego (w Sambie).
      • Gość: Blanka IP: *.olsztyn.mm.pl 16.11.09, 13:49
        Do doktor Wasińskiej chodziłam kiedyś. Rzeczywiście, robiła zęby dobrze. Ale w
        trakcie jednego plombowania potrafiła odebrać ok 10 telefonów - przez co kilka
        razy mnie skaleczyła. Nigdy nie było do końca wiadome ile weźmie za wizytę - gdy
        dało się np 100 (a miało być 85) to potrafiła nie wydać reszty, mówiąc, ze
        dzisiaj narobiła się za 100. Najgorzej denerwowało mnie, że przychodziłam na
        umówioną wizytę (dzieci u niani, albo ja zwolniona na godzinkę z pracy), a pani
        doktor wmawia mi, że wcale nie byłam zapisana (zdarzyło się to kilka razy, moim
        koleżankom, które do niej chodziły też) - za chwilę wchodzi jakaś jej
        "dystyngowana" koleżanka (pani dr lub prof.) i prawiąc jej komplementy sadza na
        fotelu i robi ząbki. To chyba przeważyło, że przestałam tam chodzić.
        Polecam bardzo dobrą lekarkę Aleksandrę Cydejko - Sulikowską, która przyjmuje
        również na kasę, na miejscu super sprzęt, prześwietlenie. Pełna gama zabiegów.
        Jest świetną dentystką, chociaż pyskatą i nieprzyjemną kobietą. ul. Berlinga 5.
        tel. 089 542 56 50. Naprawdę warto. Zna się kobieta na rzeczy. Pozdrawiam.
        • Gość: zetor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.13, 17:19
          Całkiem dobry potwierdzam
      • Gość: martusiabab IP: *.olsztyn.vectranet.pl 27.11.11, 12:39
        Trafiłam do doktora Dariusza Olechnowicza na leczenie kanałowe pod mikroskopem z polecenia od innego stomatologa, sympatyczny profesjonalista. Nie wiedziałam że leczenie kanałowe może być praktycznie bezstresowe. Polecam:)
        • 24.06.13, 11:44
          Również serdecznie polecam:)))
          www.ol-dent.olsztyn.pl
      • Gość: ja IP: *.olsztyn.mm.pl 03.07.13, 18:10
        zepsuła mi dwa zęby. Zaleczyła a powinni być już kanałowo. Tak więc pieniądze 240 zł w błoto !!!!!
      • Gość: zetor IP: *.ip.netia.com.pl 13.08.13, 09:08
        Faktycznie kiedyś była dobra obecnie odwala chałturę. Przekonałem się na własnej skórze jak również na podstawie relacji swych znajomych.
    • Gość: dentysta IP: *.olsztyn.mm.pl 03.08.09, 11:09
      Po to masz 32 zęby, żeby spróbować wszystkich dentystów. Na starość będziesz
      miała (nie uwierzę, że pisał to chłop)wyrobione zdanie i nie będziesz prowokować
      kryptoreklamy.
    • Gość: dd IP: *.west.biz.rr.com 03.08.09, 20:44
      • Gość: jadwiga IP: *.pipni.cz 27.01.13, 22:58

do tego doprowadzili naród rządami i zusami, że wielu nie stać na dentystę i sztuczne szczęki
    • Gość: aśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.09, 19:11

punkcja zatok szczękowych, jak to wygląda? miał ktoś może?
      pozdrawiam
    • Gość: maria IP: *.olsztyn.mm.pl 16.11.09, 11:03
      Polecam dr. Annę Nazarowicz-Kijko.
      "Delikatnie i bezboleśnie "-to jej hasło przewodnie;)
      Stosunkowo nie drogo i ma fajną poczekalnię dla dzieci.
      Gabinet -u.Liliowa 15 U1,nr tel.508 018 015 lub 502 354 346.
      Gorąco polecam
      • Gość: olo IP: *.wbp.olsztyn.pl 17.11.09, 13:22
        Piszcie ,też o wyposażeniu gabinetu i poziomie higieny . w
        gabinecie. Bo są tacy co pakują łapy bez rękawiczek do buzi
        pacjenta .. .
    • Gość: Karolina IP: 88.220.62.* 06.03.10, 14:42
      polecam dr Annę Nazarowicz-Kijko.Super dentysta
      • Gość: Agnieszka IP: *.olsztyn.mm.pl 10.03.10, 21:37
        Potwierdzam.Delikatna i bez pośpiechu.No i bez Bólu oczywiście.
        508 018 015
    • Gość: olga IP: *.com 08.03.10, 10:45
      • Gość: Olsztynianka IP: *.autoguard.pl 05.12.11, 10:34
        Niestety nie polecam,gabinety owszem ładne itd ale dentyści młodzi i niedoświadczeni.Mojemu 2 letniemu synkowi kazali wyrwać ząbki mleczne-bo nie było innej rady, a moja plomba siedziała niecały rok w zębie,przereklamowani
    • Gość: kamcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.10, 17:21
      Dobrego dentystę znajdziesz na stronie
      Tekst linka
      • Gość: BASIA IP: 83.15.177.* 09.02.11, 10:39
        Unikac jak ognia gabinetu Mickiewicz Ewy, partoli robotę !!!!
    • 17.03.10, 08:07
      Polecam zajrzeć tutaj dentysta olsztyn. Polecam jeśli macie dość zadufanych dentystów. Pani dr Anna Nazarowicz-Kijko naprawdę potrafi sprawić, że miło się leży na tym krześle...:)
      • Gość: dagi IP: *.olsztyn.vectranet.pl 08.07.10, 08:40
        jakie są ceny u dr Nazarowicz-Kijko?
    • Gość: tk IP: 109.243.1.* 08.05.10, 22:51
      www.dentysta-olsztyn.pl/
      • Gość: śmiesznie tk IP: 213.184.17.* 25.08.10, 11:39
        Bezwstydna autoreklama -kolego ,koleżanko tk...a może A.B.?
        • Gość: maciej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.10, 22:12

dobry dentysta, rwałem u niego zęba mądrości
        • Gość: Klaudiusz IP: *.ip.netia.com.pl 17.12.13, 10:28
          Może i bezwstydna. Wszyscy się tu reklamujecie "stomatolodzy od 7 boleści" Co nie którzy tak się pocą aby zaistnieć na tym forum że trzeba być kompletnym idiotą aby nie spostrzec że to auto reklama. JEŚLI JEST TU 20% REALNYCH OPINII TO MAX !!!. A ja osobiście nie narzekam byłem, widziałem mogło by być taniej ale... wszyscy kroicie podobnie.
    • Gość: Kaśka IP: *.olsztyn.mm.pl 10.01.11, 21:05
      Byłam tam z moją córeczką i nie chciało się zajmować dzieckiem.Dr Anna Nazarowicz -Kijko ma super podejście do dzieci i dorosłych.Dla mnie Ab-Dent nie jest najlepszy
      • Gość: zocha IP: *.olsztyn.mm.pl 11.01.14, 13:52
        Popieram, ab dent to lipa. Mam wrażenie ze ktos z ab dentu sam sobie te pochlebne opinie pisze. Spartolil mi zeba i mojemu mezowi też! Teraz chodzę do Budy na Kościuszki i jest OK.
    • Gość: Max IP: *.vectro.com 08.02.11, 10:49

Dziś idę na usuwanie kamienia nazębnego, a wy co? Rybi oddech powstający z kamienia?
      Już wiecie, czemu ludzie trzymają się od was z daleka? Współczuję waszym bliskim, znajomym i spowiednikom.
    • Gość: zz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.11, 11:20

www.uniface.pl/Polacy-nie-maja-wszystkich-zebow-Wstyd-a1496
      • Gość: asystentka IP: *.santrex.net 04.04.11, 15:39

i nic dziwnego, żtylu ludziom jedzie z japy
        • Gość: Asia A IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.11, 12:54
          Omijajcie dentystkę Ewę Mackiewicz jest beznadziejna. Dla niej estetyka to kosmos, człowiek się nacierpi a potem tragedia trzeba bulić kasę i zęby do poprawki plomy byle jakie wszystko zmarnowane. szkoda kasy Omijajcie tę kobietę!!!!!!
          • Gość: gość IP: *.olsztyn.vectranet.pl 18.01.13, 17:50
            Niestety, za póżno przeczytałem tę opinię. Po roku od wizyty u Pani Mickiewicz - wszystko do poprawy. Omijajcie ten gabinet z daleka !!!
          • Gość: Zuza IP: *.ip.netia.com.pl 19.12.13, 08:45
            Jeśli nie wiecie gdzie się udać zdecydowanie polecam Klinikę doktora Szymańskiego na Wilczyńskiego. Byłem w szoku po samym wejściu do kliniki. Standard zdecydowanie przewyższające małe lokalne gabinety. Sprzęt.... nie trzeba być specjalistą żeby domyśleć się że z najwyższej półki. A ceny,.. niezmiernie poztywnie zaskakują. Ludziska po raz pierwszy prawie odpłynełam na fotelu dentystycznym. (mam na myśli drzemkę:)) wiem że to zabrzmi banalnie ale nie pójdę nigdzie indziej.
        • Gość: yy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.11, 16:58

polakowi śmierdzi z mordy i nic dziwnego, że młode dziewczyny szukają ciapatych z pięknymi białymi zębami
          • Gość: as IP: *.centertel.pl 14.02.14, 10:39
            Ciapatych to szukaj w rodzinie zakompleksiony chłopaczku
        • Gość: zz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.12, 08:44

stan uzębienia społeczeństwa jest zatrważający, 90% ma próchnicę
    • Gość: zbolała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.11, 08:12

mnie czeka po raz kolejny usunięcie ósemki. myśle, że wszytsko zalezy od sprawności lekarza. najlepiej, żeby to był chiriug szczekowy z duża praktyką. u mnie usunięcie pierwszego zęba trwało dosłownie 10 min nie licząc czasu na "dojście" znieczulenia. nie bolało nic, nieprzyjmne jest tylko uczucie gdy igła wbija sie b. głeboko i rozrywane jest dziąsło. dodam, że moje sa idealnie proste i nigdzie nie naciskają ale i tak bardzo przeszkadzają.
    • 27.11.11, 21:26
      Pan Sebastian Pytlowany ul.Kanta 13.Super gabinet i kompetencja
    • Gość: wołyniak IP: *.play-internet.pl 02.12.11, 09:17

noszę protezę w kieszeni i zakładam tylko w niedzielę do kościoła
    • Gość: Gosia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.11, 10:29
      Polecam dobrego dentystę z Olsztyna Pana Pacześniaka.
      Gabinet mają na ulicy Kołobrzeskiej
      • 05.01.12, 11:01
        Gość portalu: Gosia napisał(a):

> Polecam dobrego [url=http://www.stomatologiapaczesniak.pl/]dentystę z Olsztyna[
        > /url] Pana Pacześniaka.
        > Gabinet mają na ulicy Kołobrzeskiej

Detysta ze Szczczecina stomatolog szczecin

----------------
        Pozycjonowanie Szczecin
    • Gość: Aneczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.12, 11:03
      Polecam gabinet stomatologiczny [url=http://www.stomatologiapaczesniak.pl/] B. R. Pacześniak[/url] na Kołobrzeskiej. Bardzo dobry dentysta.
      • Gość: Kalina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.12, 10:47
        Również polecam Pana Rafała z gabinetu stomatologicznego B.R. Pacześniak. Moim zdaniem to najlepszy dentysta Olsztynnie :) albo przynajmniej jeden z najlepszych :))
        • Gość: biker IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.12, 00:04
          diagnostycznie to dno den, tak jak pani z abdentu, jednemu pewenosc siebie przesłania własciwa diagnoze a drugiej nadmiar sprzetu - nie polecam abdentu stanowczo nie, szyjki z nawisami i zero kompetencji :(
        • Gość: magsaw IP: *.olsztyn.mm.pl 25.09.13, 13:41
          potwierdzam własnym doświadczeniem - jedne z najlepszych chirurgów szczękowych w Olsztynie. Profesjonalnie bo zdecydowanie, umiejętnie, z nadzwyczajnym kontaktem pacjentem w trakcie zabiegu.
    • 27.07.12, 15:10
      Gość portalu: abc napisał(a):

> Witam, poszukuję dobrego dentysty w Olsztynie. Czy możecie mi kogoś polecić?

Zdecydowanie polecam Panią stomatolog Zasadzińską na ulicy Wyszyńskiego 20.
      • Gość: katti IP: *.olsztyn.vectranet.pl 31.07.12, 11:55
        napewno nie polecam gabinetu na kołobrzeskiej dentystki szczególnie Pani Urbanowicz Pani zatruła mi zeba którego dało sie wyleczyc po tym jak zazyczyła sobie 650 za zęba do leczenia kanalowego z odbudową postanowiłam znaleść tańszego dentystę. Pan na żołnierskiej nazwisko Trypuć zdeklarował że za zęba z odbudową weżmie 350 zł po wizycie u pana dowiedziałam sie ze ząb jeszcze zyje i musze czekac az umrze i wcale nie musial byc zatruty dodam ze Pani Urbanowicz wziela jeszcze dotatkowo za zatrucie 80 wiec razem by to wynosło 730 , wiec szkoda mowic cokolwiek na ten temat obecnie czkam az zab mi umrze bo juz nic nie da rady zrobic
      • Gość: Ania_K IP: *.uwm.edu.pl 05.11.12, 15:27
        Polecam gabinet Pani Elżbiety Sujki przede wszystkim za fachowość, sympatyczną obsługę i wspaniałe podejście do klienta.
        Kiedyś odkładałam każde spotkanie ze stomatologiem, ale kiedy zaczęłam mieć problemy z ósemkami przez ból to juz nie bylo wyjścia. Znajomy polecił mi ten gabinet. To jedyne miejsce w którym nie czuję, że jestem u dentysty. I wkońcu zaczełam wogóle chodzić do dentysty :)
        • 04.12.12, 13:30
          popieram poprzedni wpis z powodu : maja tam wysoki standard usług i świetną obsługa, przede wszystkim indywidualne podejście do pacjentów! Byłam na kilku wizytach i dla mnie wporządku, za efekt zabiegu zrobionego przez Doktora Karola przyjechałabym jeszcze raz do tego gabinetu z końca świata.
        • Gość: Zuza IP: *.ip.netia.com.pl 19.12.13, 08:44
          Nie znam tego gabinetu ale zdecydowanie polecam Klinikę doktora Szymańskiego na Wilczyńskiego. Byłem w szoku po samym wejściu do kliniki. Standard zdecydowanie przewyższające małe lokalne gabinety. Sprzęt.... nie trzeba być specjalistą żeby domyśleć się że z najwyższej półki. A ceny,.. niezmiernie poztywnie zaskakują. Ludziska po raz pierwszy prawie odpłynełam na fotelu dentystycznym. (mam na myśli drzemkę:)) wiem że to zabrzmi banalnie ale nie pójdę nigdzie indziej.
      • Gość: szybki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.01.13, 16:09
        e tam zajdź lepiej do abdent ich strona przyjemne panie, no i czysto, jak rwali mi zęba to nie zemdlałem
    • Gość: teresa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.12, 14:33

a którego tak uroczo opisała wilengowska w zębach?
    • Gość: Krystyna IP: *.olsztyn.mm.pl 12.11.12, 00:20
      od 2004 roku jestem pacjentką gabinetu www.sujka.com.pl . Syn robił tam implanty po wypadku - pełna fachowość, wyglądają jak prawdziwe zęby. Tyle lat się tam leczę i nigdy mnie nie zawiedli.
    • Gość: igor IP: *.tepsanet.com 28.12.12, 00:28
      Polecam gabinet, www.sujka.com.pl jest na Targu Rybnym. Po zabiegach, które mi wykonali z całą pewnościa moge powiedzieć o nich dobre słowo. Świetni ludzie, atmosfera i efekty.
    • 18.01.13, 13:32
      Ja chodzę do Pani Urszuli Zasadzińskiej. Jest miła, przykłada się do pracy i zna się na rzeczy. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na niej. uz-dent.pl/ Tu jest wszystko adres, godziny otwarcia i nawet mapka gdzie przyjmuje :)
      • Gość: gre IP: *.lukman.pl 08.11.13, 13:44

Szanowna Pani Doktor,
        Chciałbym skierować w Pani stronę najszczersze przeprosiny za umieszczenie postu w którym sugerowałem obskórność Pani gabinetu .
        Słowa te były pisane pod wpływem silnych emocji co w żadnym stopniu nie usprawiedliwia ich faktycznego wydźwięku. W tym miejscu pragnę zdementować iż gabinet jest obskórny. Jest to typowy gabinet stomatologiczny spełniający wszelkie standardy.
        Odnosząc się do faktu mojego niezadowolenia trzeba przyznać rację, iż moje decyzje nie dały Pani możliwości dalszych poprawek. Pani doktor nie sprawiała mi trudności w wykonaniu czynności reklamacyjnych, czy też kolejnych wizyt, mających na celu jakiekolwiek poprawki, a nawet w ramach realizacji reklamacji, obdarowała mnie bonem rabatowym na kolejną wizytę.
        Jeszcze raz najmocniej przepraszam, jednocześnie mam nadzieję iż nie zaburzyłem Państwa opinii na temat Pani Doktor Urszuli Zasadzińskiej i jej pracy. Pani Doktor niezmiennie od 20 lat prowadzi swoją praktykę przy ul. Wyszyńskiego 20 w Olsztynie.

Przepraszam
        Grzegorz
      • Gość: Zuza IP: *.ip.netia.com.pl 19.12.13, 08:43
        A ja zdecydowanie polecam Klinikę doktora Szymańskiego na Wilczyńskiego. Byłem w szoku po samym wejściu do kliniki. Standard zdecydowanie przewyższające małe lokalne gabinety. Sprzęt.... nie trzeba być specjalistą żeby domyśleć się że z najwyższej półki. A ceny,.. niezmiernie poztywnie zaskakują. Ludziska po raz pierwszy prawie odpłynełam na fotelu dentystycznym. (mam na myśli drzemkę:)) wiem że to zabrzmi banalnie ale nie pójdę nigdzie indziej.
        • Gość: helena IP: *.play-internet.pl 11.01.14, 10:50

jako pacjentka potwierdzam powyższą opinię i polecam profesjonalną klinikę
    • 23.01.13, 21:27
      macie rację, że Urszula Zasadzińska na Wyszyńskiego 20. Ciężko będzie znaleźć kogoś lepszego.
      • Gość: Kama IP: *.free.aero2.net.pl 09.11.13, 21:12
        Polecam gabinet Dr Sójki jest na Targu Rybnym. Tanio i zupełnie profesjonalnie. Miałam sporo"zaległości" w uzębieniu. Bez bólu zarówno dla ciała jak i portfela a satysfakcja ogromna
        • Gość: Zuza IP: *.ip.netia.com.pl 19.12.13, 08:44
          Zdecydowanie polecam Klinikę doktora Szymańskiego na Wilczyńskiego. Byłem w szoku po samym wejściu do kliniki. Standard zdecydowanie przewyższające małe lokalne gabinety. Sprzęt.... nie trzeba być specjalistą żeby domyśleć się że z najwyższej półki. A ceny,.. niezmiernie poztywnie zaskakują. Ludziska po raz pierwszy prawie odpłynełam na fotelu dentystycznym. (mam na myśli drzemkę:)) wiem że to zabrzmi banalnie ale nie pójdę nigdzie indziej.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.