Dodaj do ulubionych

Zakupy z Auchan online dla Piaseczna i Ursynowa

02.07.11, 21:41
Witajcie,

zaskoczyłem się dzisiaj jak zobaczyłem samochód do przewozów towarów zakupionych on line Auchan Direct i chyba rozwożą już zakupy - choć patrzyłem na ich stronie www.auchandirect.pl/landing - i wynika, że zaczną wkrótce działać tak jak alma24.pl (z ich usług jestem zadowolony), a.pl (jescze nie korzystałem), fresh.pl, etc. - czyli zamawiać będzie można on line i będą przywozić do domu zakupy.

Reklamują się, że będą najtańsi.

Z ich strony wynika, że będą obsługiwać na razie tylko część Aglomeracji Warszawskiej (po Warszawskiej stronie Wisły: Piaseczno, Ursynów, Mokotów, Śródmieście, Ochotę i Żoliborz, a po Praskiej: Pragę Południe).

Pozdrawiam:)
ab
--
Forum Gazety Stołecznej: 05-500 Piaseczno k. Warszawy
forum.gazeta.pl/forum/f,95469,05_500_PIASECZNO_K_WARSZAWY.html
Obserwuj wątek
        • lolinka2 Re: Zakupy z Auchan online dla Piaseczna i Ursyno 11.07.11, 13:06
          No to ruszyli. Z racji tego, że jestem lekko unieruchomiona (gorset i kołnierz po wypadku) no i auta nie mam, bo rozbiłam w drzazgi, zrobiłam zamówienie - ceny na niektóre towary ok jak w sklepie - na inne z bezsensowną marżą.
          Dostawa gratis dla pierwszych 1000 zamawiających, szczęśliwie się załapałam.
          Dostawa jutro od 15.30, jako że niekoniecznie mi się spieszy wybrałam sobie przedział 20-22.
          Zobaczymy jak z jakością itp.
          --
          Ad maiorem interpret(ation)is gloriam :)
          • tux54 Re: Zakupy z Auchan online dla Piaseczna i Ursyno 11.07.11, 14:05
            Witaj Lolinka,

Trzymaj się mocno - mam nadzieję, że nie boli Cię za bardzo czy dali Ci jakies painkillery?
            Ja też miałem kiedyś wypadek a właściwie potrącenie na zielonych światłach w Al. Jerozolimskich w Pruszkowie - pamiętam jak wszystko mnie bolało, cały byłem posiniaczony, na szczęście mocno mnie pogruchotało. Czy to był wypadek czy potrącenie?

Jeżeli mógłbym Ci w czymś pomóc to śmiało pisz.

Pozdrawiam i szybko wracaj do zdrowia:)
            ab
            --
            Forum Gazety Stołecznej: Warszawa-Piaseczno
            forum.gazeta.pl/forum/f,95469,WARSZAWA_PIASECZNO.html
            • tux54 Re: Zakupy z Auchan online dla Piaseczna i Ursyno 11.07.11, 14:08
              a jeżeli chodzi o zakupy to też będę zamawiał wkrótce i zobaczę w praktyce jak to wygląda (już się zarejestrowałem w Auchan Direct).

Jakbyś mogła to może coś napiszesz o Twojej dostawie - jeżeli nie byłoby to dla Ciebie kłopotem.

Pozdrawiam:)
              ab

--
              Forum Gazety Stołecznej: Warszawa-Piaseczno
              forum.gazeta.pl/forum/f,95469,WARSZAWA_PIASECZNO.html
            • lolinka2 Re: Zakupy z Auchan online dla Piaseczna i Ursyno 11.07.11, 21:47
              Wypadek - i to z mojej winy! nie zauważyłam (uwaga uwaga) tira. No comments- i w temacie mojego wzroku i sprawności umysłowej :P

Tir cały wraz z kierowcą, moje auto umarło bohatersko mnie broniąc, ja mam pęknięcie C6/C7 i spore stłuczenia.

O dostawie napiszę, jak jutro dojedzie. Painkillery dali, ale nie lubię dragów wszelkiej maści, więc ratuję się delikatnym NLPZ, zresztą teraz (po 2 tyg) aż tak bardzo nie boli.

Za ofertę pomocy dziękuję :) Narazie jest OK i daję radę, ale będę pamiętać na wszelki wypadek.
              --
          • lolinka2 Re: Zakupy z Auchan online dla Piaseczna i Ursyno 14.07.11, 00:55
            dostawca skontaktował się ok 2h wcześniej niż się zaczynał przedział czasowy przeze mnie wskazany z info, że jest w pobliżu z moimi zakupami, i jeśli jestem to OK a jeśli nie to trudno - był mąż - OK, więc zapłacił, odebrał.... zakupy wporzo...
            --
            • tux54 Re: Zakupy z Auchan online dla Piaseczna i Ursyno 14.07.11, 15:15
              lolinka2 napisała:

> dostawca skontaktował się ok 2h wcześniej niż się zaczynał przedział czasowy pr
              > zeze mnie wskazany z info, że jest w pobliżu z moimi zakupami, i jeśli jestem t
              > o OK a jeśli nie to trudno - był mąż - OK, więc zapłacił, odebrał.... zakupy wp
              > orzo...

Czyli są bardzo rzetelni. Dzięki za opinię:)
              --
              Forum Gazety Stołecznej: 05-500 Piaseczno k. Warszawy
              forum.gazeta.pl/forum/f,95469,05_500_PIASECZNO_K_WARSZAWY.html
              • jola_jola1 Re: Zakupy z Auchan online dla Piaseczna i Ursyno 14.09.11, 15:26
                Wypróbowałam i jestem zadowolona:) Zamówiłam przez internet zakupy na kwotę 400 zł w tym 19 zł za dowóz (wody mineralne, soki, proszki do prania, płyny do mycia naczyń, kalgony, papiery toaletowe, dużo żywności).
                Zadzwonił do mnie dostawca z pytaniem czy może wcześniej przywieźć.
                Dwóch kierowców przyniosło mi zakupy w pięknych pudełkach z napisem Auchan.direct.
                Powiedzieli , że wtakich samych dostarczają we Francji elegancji:) i jeszcze dostałam prezent od Auchan megapakę Lays:). Całe centrum Auchan direct jest obok os. Słowicza w centrum logistycznym czyli blisko mnie:)
                Papatki:)Zadowolona Jolka:)
                --
                http://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic48068_6.gif

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka